Debata o s5

DeletedUser

Guest
doomenu pa dišijo Banovci. Odkar je zvedel, da ni flanija več, je dobil "krila". Mu jih bo treba mal porezat. :D
 

DeletedUser

Guest
sry lag je bil.

look dowN
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
sancez sem zelo pameten ane?

ObviousTroll.jpg
 

gx15

Member
Reaction score
1
Lepa slikica;)

[SPOIL]
epicpost1.gif
[/SPOIL]

Aja.. pa da malo pokomentiram si5 -V- pridno zavzema SLOK (čeprav to ni problem) in ima trenutno največje povprečje na igralca... so tui prvi na kontinentu... tako da utegnejo postati eno boljših plemen na si5... in ne nisem v -V- -.-
 

DeletedUser

Guest
Aja.. pa da malo pokomentiram si5 -V- pridno zavzema SLOK (čeprav to ni problem) in ima trenutno največje povprečje na igralca... so tui prvi na kontinentu... tako da utegnejo postati eno boljših plemen na si5... in ne nisem v -V- -.-

Še enkrat poglej :rolleyes:
 

gx15

Member
Reaction score
1
Še enkrat poglej :rolleyes:

1. Hočem zahvale ker sem matepkc pripravil do njegovega prvega posta.... /počaka na aplavz :cool:
2. -.-
3. Zmotil sem se -.- vendar vas je tako malo... da res ni težko ohraniti povprečja... drugače pa čestitke za njaboljše povprečje :rolleyes:
4. Spam.... ne hodi te nam v zelje ;) :D (veš kaj mislim (FA))
 

DeletedUser

Guest
1. No,zahvale definitivno ne grejo k tebi.
2. ^^
3. Izgovori vedno pridejo prav :rolleyes:
4. Vi pa k nam ne :spam:
 

gx15

Member
Reaction score
1
1. 2 posta v enem dnevu / Aplavz... Zame ne zate -.-
2. Ahm...
3. To pa seveda...
4. Hmm... kdo je začel :rolleyes:
5. bomo videli če bomo dobili že tretji Post... :cool::D
 

DeletedUser

Guest
1. (no comment)
2. (enako)
3. (enako)
4. nihče-še :)
5. 4. ne bo D:
 

DeletedUser

Guest
1. Hočem zahvale ker sem matepkc pripravil do njegovega prvega posta.... /počaka na aplavz :cool:
2. -.-
3. Zmotil sem se -.- vendar vas je tako malo... da res ni težko ohraniti povprečja... drugače pa čestitke za njaboljše povprečje :rolleyes:
4. Spam.... ne hodi te nam v zelje ;) :D (veš kaj mislim (FA))

mate je v spamu za mano tako da ti hodiš njemu v zelje ;)
 

DeletedUser

Guest
Torej da se tema malo oživi... Kaj je kaj novega na svetu 5 ? Se je morda ustvarila kakšna nova elita? So boji trdi , vasi s trudom dosežene? Povejte nam igralci sveta 5!
 

DeletedUser

Guest
Hmm FVA se je trdno uveljavila na prvem mestu kot tudi po ODA in OD.
Vse bolj se razkriva, katera plemena so dejasnko vredna, da se jim sploh reče pleme.

Meni se poleg FVA, zdijo dobri še Spam in FF baje zelo dobro sodelujejo kar je pomemben faktor v VP.

Drugače pa FVA all the way, sever bo naš :)!!

LP, Salah
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
FF je zanimivo pleme, sodelovanje kot si že omenil res ni slabo imajo nekaj igralcev ki jih poganjajo naprej, vendar imajo tudi veliko ''noobov'' ki pa napadajo z polnuki , obrambo in podobno.... Vsekakor pa znajo biti nevaren nasprotnik v bodoče če bojo zdržali začetne pritiske ostalih plemen( vsak se hoče uveljaviti na svojem kontinentu).

FVA je pa izbralo ''elito serverja '' že na začetku večina igralcev ve kaj dela, glede sodelovanja pa v tej fazi ni zelo pomembno saj se igralci večinoma širijo, tudi taktična pozicija je dobra saj dominirajo eden kontinent , čeprov si vrjetno malce kradejo farme ^^
 
Top