Debata o s5

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Me kr mini igrat ko vidim te alianse :S.Itaq bodo pa vse kmalu razpadle tako kot na vsakem serverju.Pfej te prošnje resno sam prošnje za prijateljstvo :S

Alianse ? Vojna Plemen = Plemena ;)
Odličje za prijateljstvo so pa res noobovske.
Če je že ime zvesti prijatelj bi lahko dobil odličje npr. da si z nekom prijatelj 5 dni, 20 dni, 50 dni, 200 dni (to je primer) :)
 

DeletedUser

Guest
Ampak zdaj me pa že res moti, ko mi igralci non stop pošiljajo prošnje za prijateljstva, ker hočejo met zlato zvest prijatelj tako da če lahko vsaj to odličje ukinete. Prej čez cel server nisem dobil toliko prošenj kot zdaj v 2 dneh.

To je pa res najmanjša težava:

Poročila -> Filter -> Zahteve za prijateljstvo s strani drugih igralcev

Obkljukaj to in si rešen za vekomaj.
 

DeletedUser

Guest
Borimo se za medaljo zvesti prijatelj! :) grem zdaj js vsem iz plemena knp poslat prošnje :p

a nekateri ste si spet sulice nastavli v barbare pa sami sebi klali? :D vse
za prvo mesto v oda :)

E@gles watching you
 

DeletedUser

Guest
samo kaj ste opazili... oz vsaj jaz sem... na JV je najvec velikih plemen... thor, borci za jv, itd., itd., celi kup jih je... sem samo jaz to opazil ali se vam tudi zdi...
 

d00men

Member
Reaction score
0
Jah tudi mene mot ta prijateljstva vendar vsaj za nekaj časa mi to koristi.Pazi se me naj tist,ko mi sulice nastavla v barbare sm si že 30 vojsko tak poklal
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Jah tudi mene mot ta prijateljstva vendar vsaj za nekaj časa mi to koristi.Pazi se me naj tist,ko mi sulice nastavla v barbare sm si že 30 vojsko tak poklal

Jaz sem si 70 sekir "poklal" na takih noobih kot si ti :)

And still, i have axes to spare :D
 

DeletedUser

Guest
To je pa res najmanjša težava:

Poročila -> Filter -> Zahteve za prijateljstvo s strani drugih igralcev

Obkljukaj to in si rešen za vekomaj.

Hvala ti :)

Še malo pa bo še eden igralec ostal brez deffa. Kolko mate že LC? Jaz jih moram še raziskat :p
 

DeletedUser

Guest
malo noob vprasanje... kolko pa mate kaj obzidje fantje? me zanima....
 

DeletedUser

Guest
ne resno vprasam... ker nimam obcutka za cas... pa... ne vem ce sem odspredaj ali zaostajam...
 

DeletedUser

Guest
potem takem sem jaz najboljsi med vami... trenutno gradim 9... lol... se vidi da sem zelo obrambno naravnan igralec ;)
 

DeletedUser

Guest
matjazinho... sedaj vec to ne gre tak... kaj ti bo zid ko imas kmetijo in milico!

p.s. samo tota milica zmaga... ze po imenu... vem da to otezuje farmanje sosedov... vendar ime zmagal.. milica
 

DeletedUser

Guest
ubijalec ti igras na s5? ker tebe bi bilo res zanimivo spoznat v igri... - tega ne mislim slabo... vendar, ne vem zakaj, ampak vedno pritegnes mojo pozornost... :)
 
Top