Debata o s5

DeletedUser

Guest
Naj kr ostane tako, da lahko farmamo brez izgub :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sedaj sem se spomnil... ze par dni opazam...
zakaj se na si5 zacne "noc" ob 1 zjutraj komaj? in ne ob 00.00 ??? ve kdo kaj?
 

DeletedUser

Guest
mislis da bodo "odgovorni" sami prisli v to temo... ali bi jih opozoril po zs? drugace pa ti imas kontakte redne... bos ti javil naprej?
 

DeletedUser

Guest
mislis da bodo "odgovorni" sami prisli v to temo... ali bi jih opozoril po zs? drugace pa ti imas kontakte redne... bos ti javil naprej?

to morate vi(tisti ki igrate na si5) poslat support ticket, drugače dvomim da bo kaj.
 

DeletedUser

Guest
bom jaz poslal danes... ko bom utegnil... hvala za nasvet...
 

DeletedUser

Guest
evo sedaj si bom dovolil dvojni post, ker prinasam sporocilo o tem da se noc zacne bolj pozno:
bom kr citiral: (kaj to je prepovedano? objavlat pogovore z ekipo???? lol mogoce bom zopet dobil tocke zvestobe - kaj ce bi mi kr kartico dali pa gor nalagali??? bi slo hitreje! ;))

Noč je namenoma nastavljena od 1h do 7h.

to je bistvo sporocila... torej... sedaj veste... lp

p.s. srecen bozic otroci, in malo vecji otroci!
 

DeletedUser

Guest
to je bistvo sporocila... torej... sedaj veste... lp

p.s. srecen bozic otroci, in malo vecji otroci!

dokler ne objaviš imena tistega, ki je ticket obravnal, mislim da ni. Sicer pa zakaj zavraga je namenoma nastavljena od 1h pa do 7h:confused:
 

DeletedUser

Guest
kaj pa ves... mogoce predvidevajo da jaz hodim povprecno spat ob 1 zjutraj pa so to upostevali... zakaj bi se jaz prilagajal serverju, ce se lahko server prilagaja meni :), malo heca...
hja kaj pa vem... bistvo je da tisti ki so to nastavili vedo...
ubijalec... te lahko prosim da gres pogledat ce tebi opera odpre nakup premiuma prek paysafecards, ker jaz ko izbere st. premiuma, itd.. pol pa stisnem naprej... mi odpre blank page, pa nic ne pokaze... saj pol sem prek explorerja kupil... vendar me zanima ce imam zopet samo jaz probleme, ali je kaj narobe z opero... ti pa vem da si hvalil opero, itd, torej predvidevam da jo imas ;)
 

DeletedUser

Guest
sem kontaktiral podporo in sem dobil odgovor naj si nalozim najnovejso razlicico... moja je stara cca. 14 dni, ker sem na novo nalagal windowse in vse... torej predvidevam da imam najstarejso... hja kaj ces...
 

DeletedUser

Guest
Ali mislite da bojo frame polne do FULL-a?
Kakšna so vaša pričakovanja?
 

DeletedUser

Guest
do full mogoce ravno ne... vendar vseeno, bo gromno surovin noter...
 

DeletedUser

Guest
tole me je tako nasmejalo :)
Opis enega od plemen:

<ime plemena cenzura> je ustanovil igralec <ime igralca cenzura>. Pri vprašanjih se obrni na <ime igralca cenzura> IN <ime igralca cenzura>.

VSTOP V PLEME

1.MORAŠ IMETI VSAJ 300 TOČK
2.IMETI MORAŠ TOLIKO KOLIKO IMAŠ VOJAKOV IMAŠ TOČK
3.ČE SI NEAKTIVEN IN IMAŠ RDEČO PIKO LEIŠ IZ PLEMENA
4.NENAPADAJ KOGAR KOLI KI JE V PLEMENU ALI PA:NNP,SOVRAŠNIKI,ZAVEZNIKI
5.ŠIRIMO SE NA K44

Pisava owna ampak NENAPADAJ SOVRAŽNIKA pa zmaga :D
 

DeletedUser

Guest
jaz sem v noob plemenu, kjer morem tudi vprasat ce hocem napast koga ki ni oznacen modro... pa je v bilokiram plemenu... kaj ces... doloceni se bojijo...
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
jaz sem v noob plemenu, kjer morem tudi vprasat ce hocem napast koga ki ni oznacen modro... pa je v bilokiram plemenu... kaj ces... doloceni se bojijo...

dob si pravo pleme lol... Ne pa nubskih ki jih vodijo 11 letni otroci.


Opis enega od plemen:

<ime plemena cenzura> je ustanovil igralec <ime igralca cenzura>. Pri vprašanjih se obrni na <ime igralca cenzura> IN <ime igralca cenzura>.

VSTOP V PLEME

1.MORAŠ IMETI VSAJ 300 TOČK
2.IMETI MORAŠ TOLIKO KOLIKO IMAŠ VOJAKOV IMAŠ TOČK
3.ČE SI NEAKTIVEN IN IMAŠ RDEČO PIKO LEIŠ IZ PLEMENA
4.NENAPADAJ KOGAR KOLI KI JE V PLEMENU ALI PA:NNP,SOVRAŠNIKI,ZAVEZNIKI
5.ŠIRIMO SE NA K44

huda ta ja , nekateri ljudje pač failajo :D
 
Top