Debata o s6

DeletedUser

Guest
ah ja noob se prides na vrsto. Sicer pa je ruler vsem povedal zakaj je končal in pozabi na tote vohune ze 1x

meni je zaenkrat važno samo to da zmagujemo vojno in me čist nič ne gane kaj si napisal ter kaj še boš...

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
tudi če slovake pobijete bo potem ta+ prosti TI;)

Tako da ni nujno da zmagate;)
Članov je lahko samo 30 tako da kle nebo šlo z rekrutiranjem calimero;)
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Slovaki so čist face!!Spoštujem jih!!A vi sploh veste kok je teško igrat na serverju ki so sami slovenci gor??Se mi je zdel de bo tak odgovor!
 

calimero

Banned
Reaction score
0
:Dsem ti ze enkrat povedal pernati,ce smo mi noobi,so vsi ostali igralci se vecji noobi,ki jih tako neusmiljeno tepemo in premagujemo:D
 

DeletedUser

Guest
:Dsem ti ze enkrat povedal pernati,ce smo mi noobi,so vsi ostali igralci se vecji noobi,ki jih tako neusmiljeno tepemo in premagujemo:D

nič nevidim da bi jih nusmiljeno templi pa premagovali glede na to da nikam ne napredujete hitro.
 

vidmar7

Member
Reaction score
0
Vidmar7 ti si tisti klasičen noob da takšne pišeš, brez zamere, poznam te iz s4 in vem kdo in kaj si, tako da nebi o tem nadaljeval.
Takšne bedarije ko si napisal pa še dolgo ne.

Res si me dobro poznal. Hah prišel sem celo do 12 vasi in sem prenehal saj mi je v šoli uspeh padel. Če pa misleš da sm noob spusti vojsko name pa da vidmo kdo je noob.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Res si me dobro poznal. Hah prišel sem celo do 12 vasi in sem prenehal saj mi je v šoli uspeh padel. Če pa misleš da sm noob spusti vojsko name pa da vidmo kdo je noob.

Noob si to je dejstvo!
Sobočan in calimero pejta raj igrat super mariota, to mogoče še znata;)

Aja sobočan nisi mi povedal kako je TITAN padel?:D...Mislm da tud ne bo odgovora ane?:D
Ja vrjetno je celemu serverju napisal kaj se je zgodilo ane?:D..haha...kake pilš ejga;)...vohuna mate in to smo že dokazali;)...ampak tale vohun bo pozitivna stvar za nas in ne vas;)...kako pa vete kaj je res in kaj ne?:D
 

DeletedUser

Guest
ce smo mi noobi,so vsi ostali igralci se vecji noobi,ki jih tako neusmiljeno tepemo in premagujemo:D


Zate je tepenje in zmagovanje nad njimi to da jih rekrutiraš:O?
Noblaš ti itak neaktivne če se ti posreč še morda koga aktivnega...:)
 

DeletedUser

Guest
mr.noob daj no nebodi jezen ker zmagujemo vojno! :D

z titansi pa jaz nimam nič veze, lokavcanka jih je prepričal da gredo v ta+, če pa te zanima zakaj so ga sprejeli pa ga vprašaj ker jaz nevem.


lp!
 

DeletedUser

Guest
^Moderator ni tako da se imen ne uporablja?

klavec 7 ti bodi tiho ker veš ravno toliko o VP kot moja mama;)

O s6 tudi lahko govorim če hočem in kolikor toliko vem kaj se dogaja ti pa nič;)

PS: Na tem svetu sem tudi prisoten:)
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mr.noob daj no nebodi jezen ker zmagujemo vojno! :D

z titansi pa jaz nimam nič veze, lokavcanka jih je prepričal da gredo v ta+, če pa te zanima zakaj so ga sprejeli pa ga vprašaj ker jaz nevem.


lp!

Jezen?:D..Ti nisi še nč naredu u vezi z vojno;)...kdaj si nazadne sodeloval v akciji?:D...In po novem slišm da rabš duala da sploh lahk shajaš;)..js vas pa sam uničujem;)...hahahahaha...kdo je pol jezen?

Pravš da nimaš nč veze z njimi? zakaj pol pravš da ste jih vi razbili tako kot crow?:D...Ti veš kaj pišeš sploh? Preberi za sabo...
Kako jih je prepričal?:D..z lažmi;)...so to tud že pogruntali;)
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Jezen?:D..Ti nisi še nč naredu u vezi z vojno;)...kdaj si nazadne sodeloval v akciji?:D...In po novem slišm da rabš duala da sploh lahk shajaš;)..js vas pa sam uničujem;)...hahahahaha...kdo je pol jezen?

Pravš da nimaš nč veze z njimi? zakaj pol pravš da ste jih vi razbili tako kot crow?:D...Ti veš kaj pišeš sploh? Preberi za sabo...
Kako jih je prepričal?:D..z lažmi;)...so to tud že pogruntali;)

namesto da se tule debatirate pa kregate ti dokazi nasprotno od sobocana on bo pa tebi, pa se dokazita na vojni, katero pleme bo na koncu osvojilo server... tukaj lahko vnedogled pišete kdo je kaj naredil in kdo ne... kdo rabi duala, kdo je koga potegnil...

zmagaj pa bo..
 
Top