Dual za .ch server

cavaller

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.

Potrebujem dual za .ch server, ki se je začel danes. Potrebujem nekoga, ki je lahko aktiven min. 4h na dan in to med časom od 21.00 do 6.00.

LP
 

DeletedUser

Guest
Vprašaj na .net forumu

Tukaj 99,9% ne boš našel duala za igranje v takem času. Razn če kdo dela ponoči, pa še takrat zaradi službe ne bo mogo bit dosta aktivn!
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni.

Potrebujem dual za .ch server, ki se je začel danes. Potrebujem nekoga, ki je lahko aktiven min. 4h na dan in to med časom od 21.00 do 6.00.

LP

in kaj boš na češkem serverju? Dvomim da razumeš češčino.
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Ubijalec --> Prvo kot prvo = ni češki ampak švicarski

Ja, zadnji se je začel in bo lep training ground za .si (5)

LP
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Arthur, se strinjam ... ubijalec, ne kr nekaj na blef pravit LOL

Pa cavaller, da ne bo tukaj kakega zavajanja ljudstva, to tudi nemški NI, ampak je švicarski! :)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec --> Prvo kot prvo = ni češki ampak nemški

se opravičujem, sem pozabil kratico preverit, ni pa nemški ampak kot je nk maribor povedal švicarski.

Ja, zadnji se je začel in bo lep training ground za .si (5)

Če misliš z training ground da boš kaj hitro popušil, ko bo bp mimo imaš prav. Razen če boš seveda imel srečo in neboš v okolici kakšnega izkušenega se znašel. Drugače pa nisi že zadost na .si popušil topat? greš na tujo sceno, kjer te niče ne pozna.
 
Last edited by a moderator:

cavaller

Member
Reaction score
0
Ja saj sem vedel da je švicarski ampak sem narobe povedal. Ne, vrnil se bom na slovensko sceno ne skrbi. (5)

LP
 

DeletedUser

Guest
Ali sem morda edini, kateremu se zdijo "plani" ter način pisanja izjemno podobni med cavaller, The Scientist ter Topat.
I wonder if it just me?!
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
ja ta topat.



a res, zakaj se to sliši kot en izmed godzilinih izgovorov, ki so slabi tak btv.


phahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha... and so on :)
Lahko preveriš IP da to nisem jaz :)
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Ali sem morda edini, kateremu se zdijo "plani" ter način pisanja izjemno podobni med cavaller, The Scientist ter Topat.
I wonder if it just me?!

Flani I wonder something, too?

Where is ''who?''

Ko boš kaj naredil mi povej.
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Ali sem morda edini, kateremu se zdijo "plani" ter način pisanja izjemno podobni med cavaller, The Scientist ter Topat.
LoLz Flani... Najbolj me čudi, da si misliš, da si car in to vsiljuješ drugim. Nekdo se je potrudil spraviti skupaj premade, nekaj novega (The Scientist --> premade za zač.) in pole si nekej mu težil, ko je skopiral CoA..



1. CoA se LAHKO PREKOPIRA, NIKJER NE PIŠE DA SE NE SME!
2. NEKAJ KAVSAŠ PO DRUGIH IN JIH ZANIČUJEŠ OZ. UNIČUJEŠ ČENE TRUDA VSAJ IDEJO! KAKŠEN MODERATOR SI? TI SE TEGA NE BI SPOMNIL.
3. KER SI TAK CAR, DA NISI USPEL NA NOBENEM .si SERVERJU PA RES VEŠ KAKO SE STVARI STREŽE.
4. je sploh dovoljeno objavljati zs-je na forum???


(Moje mnenje s katerim se strinja večina drugih: Flani je iluzija. (pa si predstavljajte kar hočete.))
(Veliko je dobrih slo. igralcev, ki igrajo v tujini zaradi tega, kar se dogaja na slo. serverjih... npr. vsi se spomnimo who?-ja... Vsi so govorili: tudi noobčki, ja who? je car ipd. ampak zakaj? ker jim je flani s svojo ideologijo to vsiljeval..)
No Flani sedaj pa odgovori, ali pa bo tvoj oproda?


se opravičujem za dva posta skupaj ampak nism mogel zgornjega editat...sm se prepozno spomnil
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
LoLz Flani... Najbolj me čudi, da si misliš, da si car in to vsiljuješ drugim. Nekdo se je potrudil spraviti skupaj premade, nekaj novega (The Scientist --> premade za zač.) in pole si nekej mu težil, ko je skopiral CoA..

Dovoli da ti odgovorim namesto njega.

ta premade je bil fail, in obsojen na propad že ko je napisal, tako da ne njega krivit.

1. CoA se LAHKO PREKOPIRA, NIKJER NE PIŠE DA SE NE SME!
2. NEKAJ KAVSAŠ PO DRUGIH IN JIH ZANIČUJEŠ OZ. UNIČUJEŠ ČENE TRUDA VSAJ IDEJO! KAKŠEN MODERATOR SI? TI SE TEGA NE BI SPOMNIL.
3. KER SI TAK CAR, DA NISI USPEL NA NOBENEM .si SERVERJU PA RES VEŠ KAKO SE STVARI STREŽE.
4. je sploh dovoljeno objavljati zs-je na forum???

1. Mislim da je splošno znanje da dela nekoga drugega ne oznanjaš za svoje -.-
2. Ne sanjaj
3. Enako kot zgoraj, ker nimaš pojma
4. Da, dovoljeno je.

(Moje mnenje s katerim se strinja večina drugih: Flani je iluzija. (pa si predstavljajte kar hočete.))

katerih drugih? Tistih v tvoji domišljiji?

(Veliko je dobrih slo. igralcev, ki igrajo v tujini zaradi tega, kar se dogaja na slo. serverjih...
seveda jih veliko igra v tujini, to je splošno znanje. Igrajo pa zato ker jim .si ni vredu, nimajo časa, skratka zaradi čist drugih razlogov kot se tebi pletejo po glavi.

npr. vsi se spomnimo who?-ja... Vsi so govorili: tudi noobčki, ja who? je car ipd. ampak zakaj? ker jim je flani s svojo ideologijo to vsiljeval..)

A res, spet vemo nekaj novega. 100% je Flani jim na dom hodil grozit. >>.<<

No Flani sedaj pa odgovori, ali pa bo tvoj oproda?

Nevem koga misliš z oprodo, ampak saj ni važno. Skratka prosim poberi se nazaj od koder si prišel topat, ker te nihče ni pogrešal.

se opravičujem za dva posta skupaj ampak nism mogel zgornjega editat...sm se prepozno spomnil

a res, kolko vem ni časovnega limita za edit.

Ko boš kaj naredil mi povej.

na napačnem mestu si, flani je naredil že toliko, kot ti neboš v celem življenju.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mam lih voljo

Ostalo je ubijalec odgovoril, jaz bom samo tole dodal:
Lahko bi nadaljevalji še kar nekaj časa, ampak bi to samo zaviralo razvoj najbolj aktivnih, zato pa je tudi sledil merge z SHOPom
Pa gled pričakovanja, ne vem zakaj mi ni žal, da nismo izpolnilil tvojih ciljev za Who?! Morda, ker nam to ni bilo v planu

Vsak CoA je avtorsko delo, torej je to na nek način kraja...
Bi rad videl tvojo reakcijo ob tem, ko bi nekdo tvojega prekopiral
Pa če grem na hitro k The Scientist:
Hecno pri vsem tem mi je, da za učenje bi imel čas, za CoA, pri katerem ne rabiš bit profensionalec v Photoshop/Gimp/Paint/ipd. in lahko (z malo sreče tudi sicer) v 1h skupaj spraviš spodoben izdelek

Kje uničujem ideje drugih? Prej bi rekel, da opozarjam na napake? Pa glede na to, da bi tisti The Scientist imel tako rad premajd za učenje, naj ga ima. Samo bodo vedno ljudje/osebe, katere bodo hotele vsaj delno zaščiti novince ter noobe pred neresnimi učitelji. Ker nekdo, ki ne dobi dovolj igralcev za resen premajd, gre pa instanto noobe ter novince učit. Pa kot, da je bil on prvi :D
Ogrmno jih je bilo že prej izučenih s strani TMPja, KOHa, ŠBja,etc.
Sicr so morda imeli nekaj izkušenj iz drugih iger, ampak je vseen dovolj razlik. Drugače pa je še vedno boljša šola, če se sam naučiš vsega. Seveda ni instanten uspeh zagotovljen, ampak je pa vsaj bolj trdno tisto znanje.

Aliasi, dvomim da ti veš kakšnega imam oz. sem imel in pa kje(pa tud prijatli, ki ti tako radi nosjo informacije glede igralcev znotraj tmpja dvomim, da bodo znali pomagati).
Glede ZSjev, prepoved velja za objavo z moderatorji/administratorji(predvsem mišljen ing ekipa) ter necurzurinana iz igre

Pi Es:Kdo so ti famozni drugi? Pa kakšno ideologijo vodim?!:eek: :D
Pi Es 2:poznam ogromno slovencev, katero so prišli na .si, večinoma na si1, samo so se raje še naprej zadrževali na .net in ostalih tujih serverjih(ker je pač tam močnejša konkurenca). Aja, a na .net pa ni
Pi Es 3:Editaš lahko vedno, ne vem od kje ti je ideja, da je to časovno omejeno
Pi Es 4:Zakaj naj se bi nekateri uporabniki izogibali komentiranju tvojih tem?
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Glede oprode sem mislil na ubialca, saj se je takoj pokazalo, da je kar odgovoril namesto tebe. :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Glede oprode sem mislil na ubialca, saj se je takoj pokazalo, da je kar odgovoril namesto tebe. :rolleyes::rolleyes:

To oprodo si lahko ti nekam zatakneš topat. Jaz sem pač odgovoril namesto flanija, ker sem prej videl in ni potrebe da še on zarad tebe dragocen čas izgublja.
 
Top