Dual za .ch server

DeletedUser

Guest
Who?, ok imeli ste člana in dovoljenje.
Slika in ime (Anonymous) pa sta pobrana iz Anonymous hekerjev :)
http://laist.com/attachments/la_zach/anonymous-scientology.jpg
Slika : Google Slike ---> Anonymous ( Od tam tudi Flanijeva profilna slika od foruma)
S tem nisem imel namene NOBENEGA UŽALITI,samo predstavil sem moj mnenje.
Če sem s tem koga užalil,na dan z besedo...

ampak jo je flani priredil, tako da ni isto.

Torej so vsi tvoji računi propadli in plemena tudi? (ne reci da nimaš časa)

saj nevem zakaj se še s tabo ubadam, ampak naj ti bo. Če bi pogledal malo bolje bi videl da je to bilo že kar nekaj časa nazaj, ko sem končal na .net zarad pomankanja časa. In kaj zdaj če so plemena propadla? Važni so dosežki. Računi pa niso propadli, ampak sem nehal, svet za svet, dokler nisem dokonca nehal, zarad pomanjkanja časa.

To je vse kar boš od mene dobil, nimam časa dans za ubadanje s tabo. Bi pa rad tvoje dosežke videl, kar pa dvomim da bom, saj si nihče.
 
Last edited by a moderator:

cavaller

Member
Reaction score
0
Torej dvomiš o moji dosežkih? To pa ni lepo.

Ampak no, zakaj potem, če nimaš nič časa še vedno životariš na serverjih? Nimaš nič boljšega za delat?

Ohwell hočem povedati nekaj, da igralci ki samo govorijo niso vredni ničesar. (za dva sem siguren--> pa vi uganite katera dva)
 

DeletedUser

Guest
Torej dvomiš o moji dosežkih? To pa ni lepo.

Ampak no, zakaj potem, če nimaš nič časa še vedno životariš na serverjih? Nimaš nič boljšega za delat?

rekel sem da nimam časa se z tabo ubadat, pa ne ne dvomim o tvojih dosežkih, ker vem da jih nimaš. Če na .si failaš, tako kot si ti, pol res nevem kakšne dosežke bi mel.

Ohwell hočem povedati nekaj, da igralci ki samo govorijo niso vredni ničesar. (za dva sem siguren--> pa vi uganite katera dva)

seveda, nisma vredna z flanijem ničesar, saj najini dosežki povedo to. /end sarkazem.
 

DeletedUser

Guest
lol ni isto, bom vzel eno sliko iz .net in uredil pikico. da bo prav, zmenjeno?

eno so avtorska dela(kaj je nekdo sam naredil in uporablja), drugo pa je kaj je na spletu. Ampak tebi, in tebi podobnim je to brezveze razlagat.
 

DeletedUser

Guest
Ok. To ti misliš.

Na vprašanje pred tem mi nisi odgovoril.

Ne nemislim si jaz tega, to jaz vem. Glede prejšnjega vprašanja, pa nisem odgovoril zarad tega kaj sem že napisal da je tebi in tebi podobnim brezveze razlagat.

Jaz sem v tej temi končal s tabo. Bom pustil vam otrokom veselje. Ta tema je šla že predaleč iz tene,
 
Top