Dual za .ch server

DeletedUser

Guest
Ubijalec, če govoriš o dragocenem času ... zakaj ga pa ti izgubljaš namesto flanija? Ker si oproda! LOL


Sej vem, da nisn neki angelček tu na forumu, pa da nisn ravno nekaj extra priljubljen, ampak tako pametovanje pa morem komentirat.

ps: Topat, se strinjam s tabo.
(pa nisi bil ti celo kao neki recruter za Flanijev Who? Kaj mata tota dva talenta zaj proti tebi?)
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, če govoriš o dragocenem času ... zakaj ga pa ti izgubljaš namesto flanija? Ker si oproda! LOL
lol glej ne oglašaj se rajši. Kako jaz moj čas porabim, je moja stvar.


(pa nisi bil ti celo kao neki recruter za Flanijev Who?

Ne šali se, topatu nebi dali niti pravice za moda, ne da bi bil rekrutor.

Kaj mata tota dva talenta zaj proti tebi?)
Marsikaj, pa večja talenta od vaju dveh skupaj sma 100%
 

DeletedUser

Guest
Ne mislim v igri kot recruter, ampak predno se je server začel :D
Je po forumu mass recruital :)

Ja pol pa če "marsikaj", pa povej kaj LOL
 

DeletedUser

Guest
Ne mislim v igri kot recruter, ampak predno se je server začel :D
Je po forumu mass recruital :)

Ne zamenjuj njegovega lastnega dela, za delo Who?, kaj je on mass recruita po forumu je delal za svoj premade(ki ga je kasneje pustil in dobil možnost v Who?), če pa je karkoli rekrutal za Who? je pa delal na lastno pest brez znanja vodstva.

Ja pol pa če "marsikaj", pa povej kaj LOL

Bom povedal samo enega za referenco in ta je njegovih 100nickov na forumu, ko na enem faila, si gre drugega naredit in z vsakih dela iste bedarije.
Seveda bi še lahko nadaljeval, a nevidim smisla.
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Da in zaradi tega imam 101 nick. Poslušajte fantje. (fanta)

Ubijalec: Flanijev oproda si, sprijazni se s tem.
Flani:
-citiram: ''toliko, kolikor sem jast naredil nisi ti nikoli''
Zanima me kaj si ti naredil toliko velikega.

NK Maribor: ne nisem bil rekrutor. To je delal izključno Flani pa ubijalec mu je pomagal. Saj sta zvabila kar izkušene igralce (to priznam) a na žalost niso bili aktivni. LoL

Zdaj pa kdo bo odgovoril oproda ali vitez.
 

DeletedUser

Guest
plemič bo odgovoril... :D :plemic:

kaj se samo neki dajate iz kože majkemi ej ! :mad:

Ubijalec- pusti da flaniger sam odgovori (menda zna)..drugače res zgledaš kot podložnik-oproda...
cavaller- menjavanje nicka ti pomaga samo če ne pišeš na forumu ;)..tle te kaki ubijalec prec razkrinka :D

upam da ste se naužili mojih izbranih besed :p

:lc: lep bojen pozdrav...
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec: Flanijev oproda si, sprijazni se s tem.
Flani:
-citiram: ''toliko, kolikor sem jast naredil nisi ti nikoli''
Zanima me kaj si ti naredil toliko velikega.

#1 Topat noob si pa še ena beseda te opiše bolje, ki pa je nesmem tukaj uporabit. Sprijazni se:sekira::sekira::sekira::sekira:
#2 slabo ti citiraš, a nebi šel na dodatne ure slo?
#3 za razliko od tebe je kar uspešno vodil pleme že, je naredil kar veliko na svojih accjih in še bi lahko našteval. Zdaj pa poglejmo kaj si ti naredil, 4različne accje maš, z nobenim nisi nikamor prišel, z najmanj enim si failal še preden se je svet začel(genij),

NK Maribor: ne nisem bil rekrutor. To je delal izključno Flani pa ubijalec mu je pomagal. Saj sta zvabila kar izkušene igralce (to priznam) a na žalost niso bili aktivni. LoL

ko boš ti naredil pleme, ki bo tako dolgo stalo in imelo izkušene igralce se začni oglašat. Žal se je pač šola začela in je zaradi tega začelo primanjkovat časa.

PS: preberi si post od arthurja, tisti del kaj je tebi namenjen. Četudi te jaz nebi razkrinkal, bi te kdo drug prej kot slej.
 
Last edited by a moderator:

cavaller

Member
Reaction score
0
Ah daj no Davo...

Naredil sem veliko več.. če pa že govorimo o izkušnjah... maš kakšen odmeven rezultat na .net?

No, da vidimo to čudo... ker če nimaš nič na .net kje potem imaš?
 

DeletedUser

Guest
Ah daj no Davo...

Naredil sem veliko več.. če pa že govorimo o izkušnjah... maš kakšen odmeven rezultat na .net?

No, da vidimo to čudo... ker če nimaš nič na .net kje potem imaš?

si1-klankon....samo je pridobljen račun-ne vem če ga je že od začetka igral...
 

DeletedUser

Guest
Ja saj če dobiš račun je zlo fajn, predvsem če te na tvojem računu zownajo, ampak saj nato je pa človek že dolgo pripravljen ... samo v rit je treba znat lezt. Pa dobiš račun, ki je v TMPju poleg tega pa obstaja 1% možnost, da bo v kratkem uničen.
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Gospoda prosim da tole razglabljasta drugje kajti rad bi se še malo kregal z Flanijem in Ubijalcom!!!

Davo? You can continue..
 

DeletedUser

Guest
Sorry cavaller, ampak morem še nekaj napisat :D
Ja kaj imaš problem z TMPjem ?
Če nam je pač uspelo, vam pa ni se ni treba jokcat po forumu
KJE PA SEM JAZ KAR KOLI V POVEZAVI S TEM POSTOM OMENIL V TEJ TEMI?!
Nikjer. Povedal sem samo, da je bil ubijalec poownan, ampak na to se je pripravljal že cel potek .si serverja, s tem da je vsem po vrsti lezel v rit. Zato mu na koncu ni blo težko nafehtat za kaki račun.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Kolikor sem JAZ videl,ni bil "poownan", dokler ni sprejel računa,popravi me če se motim.
Če ne pa veze je imel na pravem mestu bi lahko temu rekli..
 

DeletedUser

Guest
si1-klankon....samo je pridobljen račun-ne vem če ga je že od začetka igral...

pridobljen račun je, moj org. acc pa ni bil dosti pod tem. Drugače pa topat, ja imam dosežke na .net, sem vodil top20 pleme, bil sem v kar nekaj top20 plemenih, na različnih svetovih, tako da nebi o tem.

@Nk Maribor kaj ga ti bluziš, kje sem bil zownan? Moj originalni račun je bil znoblan potem, ko sem sprejel zdajšnji račun in še to so vasi dobile večinoma osebe, katerim sem jaz dal vasi. In glede lezenja v rit, oprosti ampak nisem ti, zakaj sem dobil račun v tmp in zakaj sem ga sprejel se nikogar tu ne tiče, še najmanj tebe in se mi tudi ne da razglabljat o tem.

Povedal sem samo, da je bil ubijalec poownan, ampak na to se je pripravljal že cel potek .si serverja, s tem da je vsem po vrsti lezel v rit. Zato mu na koncu ni blo težko nafehtat za kaki račun.

ne sanjaj, sem ti že povedal. Pravtako sem ti že povedal, da nisem ti, da bi nekomu lezel v rit.
 

DeletedUser

Guest
Jaz da lezem v rit?! Kdaj, kje?!

Saj zato pa mam tolko kazenskih pik ...

pa še to:
W20, ti

menjave plemen
Old tribe New tribe Date/Time Points
None *MI* 18th May 2008 - 12:14:13 117
*MI* EVO 27th June 2008 - 02:21:16 5,113
EVO Who? 13th July 2008 - 22:26:33 18,012
Who? None 04th February 2009 - 07:00:02 367,389

Toliko o tem, da se imen ne sme krasti!!!

aja, ime tega plemena Who? pa je Anonymus, kar je enako flanijevemu plemena na S4
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pa še to:
W20, ti

menjave plemen
Old tribe New tribe Date/Time Points
None *MI* 18th May 2008 - 12:14:13 117
*MI* EVO 27th June 2008 - 02:21:16 5,113
EVO Who? 13th July 2008 - 22:26:33 18,012
Who? None 04th February 2009 - 07:00:02 367,389

Toliko o tem, da se imen ne sme krasti!!!

aja, ime tega plemena Who? pa je Anonymus, kar je enako flanijevemu plemena na S4

Te moram razočarat, nismo ukradli imena, saj smo imeli originalnega člana, pa še dovoljenje za uporabo imena.
 
Top