Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

jonke

Member
Reaction score
0
glihkar se mi je totalno sesuv dan.. ob sami misli na to, da nismo zmagal se mi pred očmi kažejo zelo temne, mračne stvari.. tema naprimer.. maček ki pleza na drevo osvetljeno z strani lune, in še bi lahko naštevov, ampak grem rajš furat safr...nene... grem rajš spat :D

lahko noč
 

DeletedUser

Guest
No moje skromno mnenje je, da nismo zmagali. Vendar bo morda kakšen moderator priznal poraz ter posledično mene razglasil za zmagovalca. Tvoja zadnja številka definitivno ne igra vloge, saj glede na zadnji komentar si totalno ponorel. Zanima me katera psihofarmacevtska sredstva uporabljaš? Obiskuješ psihologa ali slabšalno "zdravnika za norce"?

Sedaj te sprašujem si siguren, da to kar si napisal je realnost? Si prepričan, da ne sediš v eni sobi, zaprt in vse tole imaginiraš? Sanjaš o ubijalcu, calimerotu, njunih sporih. Potem si zamišljaš neko nesmiselno tekmovanje z števili v kateremu namišljeni moderatorji igrajo vlogo umazanih tiranov...


Torej si siguren, da greš spat? :p
 

jonke

Member
Reaction score
0
trenutno sm brez zdravil, niti pod nobenim uplivom..vidš ga hudiča, mogoče je pa to krivo, tud obiskov pri dohtarjih že kr nekej časa nism mev.. /trkam na les/

čist siguren nism, se mi pa zdi da je, ampak opažam da to tukej ne velja :( res je da sedim v zaprti sobi, ampak domišlija se mi še vedno ne zdi nič slabega, prej obratno.. parkrat sm sanjov o calimerotu kako se cev spqr spravi na mene, ampak ker sm vidu da iz te moke nebo testa, kaj šele kruha, sm te sanje ovrgu, in jih nadomestil z blondinkami, umetnimi joškami, prekomerno uporabo solarija in seveda "novodobnih češpel" :$
vsako tekmovanje ima smisel.. smisel izgube časa, če ne drugega in tudi umazani moredatorji gor dol, čas je v vsakem primeru izgubljen :)

če še enkrat pomislm bo moj odgovor negativen, grem pa definitivno na "žica~brez~off" tko da bi lahko tud pritrdilno odgovoru na tole :D
 

DeletedUser

Guest
Torej praviš, da nisi pod nobenim vplivom. Niti pod maminim vplivom? Ali morda že živiš samostojno?

Praviš, da sanjaš o blondinkah in umetnih joškah. Če se prav spomnem smo tudi mi ja enkrat pihali ančko na tečaju za prvo pomoč vendar dvomim, da jo je kdo kasneje sanjal. Vendar 100 ljudi 100 čudi. Pravkar je v FHM-ju bil članek (če se ne motim v 99 ali 100ti številki) o ljudeh, ki imajo raje plastično lutko z luknjo kakor žensko ob sebi. Plastična lutka je izdelana po tvojih željah, naj bi pa stala okoli 4000$. Verjemi mi bistveno cenejša kakor, če imaš tako pravo iz kože in mesa poleg sebe. :p

pb-wax-doll-blond-blue400-6149.jpg
 
Top