Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

DeletedUser

Guest
zmagali smo.nagrada gre jonketu.
vi se kr trudite z 999 ampak jonke je prvi napisal 0 :D
moderatorji ste spustili na 1 in jonke je zmagal.
SoTo če tole zanikaš bi te prijavil, pa nemorem, ker bi te prijavil tebi....
 

jonke

Member
Reaction score
0
Torej praviš, da nisi pod nobenim vplivom. Niti pod maminim vplivom? Ali morda že živiš samostojno?

Praviš, da sanjaš o blondinkah in umetnih joškah. Če se prav spomnem smo tudi mi ja enkrat pihali ančko na tečaju za prvo pomoč vendar dvomim, da jo je kdo kasneje sanjal. Vendar 100 ljudi 100 čudi. Pravkar je v FHM-ju bil članek (če se ne motim v 99 ali 100ti številki) o ljudeh, ki imajo raje plastično lutko z luknjo kakor žensko ob sebi. Plastična lutka je izdelana po tvojih željah, naj bi pa stala okoli 4000$. Verjemi mi bistveno cenejša kakor, če imaš tako pravo iz kože in mesa poleg sebe. :p

pb-wax-doll-blond-blue400-6149.jpg

zanikam celotno prvo vrstico :p

res je.. sanjam o tem. sam pizda veš.. mam eno sošolko ko je brm brm mmmmm... samo nima umetnih, kar je valda da konkretn + :$ in ko jo uzrem... hahahahah

jap prva pomoč je že zdavnaj za mano :p tud za pihanje ančke sm biv eden od redkih ko so bli deležni pohval :3
sm pa krepko anti človek za to, da bi imev lutko ob sebi lol.. in to za 4k$...dobiš kr nekej "vrečk" za to.. ;) in niti ni nujno da je cenejša, itak se ne vežeš z njo, torej če nimaš opravkov je tam tam z denarjem :) (ok zdej sm mal grdo tole use napisov.. punce, ne mi zamert, še vedno vas mam rad <3 )

pa tut tale slikca.. niti ni čist blond, niti nima ravnih las, niti nima dekolteja, niti nima dovgih nog IMA PA konkretno količino "skrite maščobe" ;)

SoTo če tole zanikaš bi te prijavil, pa nemorem, ker bi te prijavil tebi....

probej ga prjavt.. mogoče gre pa čez heheheheh :D
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
zmagali smo.nagrada gre jonketu.
vi se kr trudite z 999 ampak jonke je prvi napisal 0 :D
moderatorji ste spustili na 1 in jonke je zmagal.
SoTo če tole zanikaš bi te prijavil, pa nemorem, ker bi te prijavil tebi....


Poglej kdo je spustil na 1... Kot vidiš mu pod imenom piše ex staff, ti prevedem kaj to pomeni? xD

Kot sem že rekel 999 :D
 

DeletedUser

Guest
...vedno zamudim najlepše teme (o dekletih)... :)
ker ni bilo nič govora o notranjosti deklet/žensk
in (seveda) [NICK]jonke[/NICK]tu priljubljenih lutk :)
(kako so pametne oziroma ali znajo govoriti in se smejati, itn. :))

...priporočam naslednje...
(ki niso plastične in so (menda) 100% naravne :))
...da bo za vse okuse...
črnolaska, rdečelaska in plavolaska

[SPOIL]
Maj+028.jpg
Maj+034.jpg
Pupa.jpg
[/SPOIL]

...aja...
za 998 jih dobiš harem, vsaj štiridesetih :)
 

DeletedUser

Guest
Zahlacar:med ekipo je...če ne pa meni tudi navesite tisto tablico ex stuff!!!
 
Top