Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
vse po stari slovenski navadi tudi na tem svetu :)
tudi tukaj očitno precej dvojinih računov in precej dobre stare slovenske kuhinje, ki jo bo treba očitno malce premešat.....

Se strinjam...

??? kaj sem pa takega rekel da je to od enega odvisno???

Malo sem narobe razumel ker sem na hitro prebral...
 
Last edited by a moderator:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Aja, aha tko torej no sej bomo vse videli...



Pleme Barbaric je plemenu Slovenian Anonymous napovedalo vojno!

To je popolnoma brez glava poteca plemena B pomoje vsi veste kdo bo v tej vojni največ pridobil tako da mi ni treba govort....
 
Last edited:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Sami profiči komentirajo;)
Koga sm z tem mislu se ve:)

Brez glava poteza?:D...komu pa naj bi napovedali vojno? verjetno je to vojna za kontinent...ne spremlam tok zelo s8;)
 

DeletedUser

Guest
Nikakor ni to ravno brezglava poteza... Vsaj po njihovih podatkih ne... Res pa je da bo zmagovalec te vojne SHOP, bolj kot bo vojna dobra in dolga več bo pridobil ;)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Ne ni :) ... Zanimivo kakšne prevare so dogajajo z zavezniki... Še dobro da nisem več v nubenemu plemenu, ker to kar se dogaja je na nuli fer-plaja (pa vem da tukaj ni pravil glede tega)
 

rfaric

Member
Reaction score
0
res ste dobri komentatorji kot tisti na kmetiji na tv,ki pa pojma nimajo kaj se v resnici dogaja na s8
 

Highlander

Member
Reaction score
0
bravo uroš ko tebe noblajo sva spet kriva jaz in ninja pa ti imaš res nek kompleks do naju,zdaj bi pa lahko že nehal z tvojimi obtoževanji

hehe, jaz govorim o kuhinji, ki se dogaja na svetu, ne o mojem noblanju, sploh pa nisem nikjer zasledi ime Velikega vodja v mojem postu :)

kar se tiče mojega noblanja pa ni kaj rečt, dobra akcija premočnega nasprotnika
 

rfaric

Member
Reaction score
0
hehe, jaz govorim o kuhinji, ki se dogaja na svetu, ne o mojem noblanju, sploh pa nisem nikjer zasledi ime Velikega vodja v mojem postu

zdaj mi pa res ni jasno kaj naj bi jaz kuhal na tem svetu????
 

janci89

Member
Reaction score
0
Ne ni :) ... Zanimivo kakšne prevare so dogajajo z zavezniki... Še dobro da nisem več v nubenemu plemenu, ker to kar se dogaja je na nuli fer-plaja (pa vem da tukaj ni pravil glede tega)

jah, to bi rabil vedet, da se take stvari ponavljajo na vsakem svetu...
jih pa bo že kaznovala taka odločitev
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Dobil sem pod porocili "odprte prošnje" in ko odprem mi pise "čakajoče prošnje" kaj naj bi to pomenilo? Pogledal sem če me je kdo dodal pod prijatelji pa ni zahtev za prijateljstvo. Potem mi tudi ni nuben posredoval kakaršnakoli poročila, da bi jih sprejel. Kaj bi lahko bilo?
 

janci89

Member
Reaction score
0
jaz sem tud prejel isto poročilo je pa tud prazna!
oz piše not čakajoče prošnje, sam nevem čega
 

DeletedUser

Guest
kiki01 prevzema vodstvo ;) Čeprou mi to ni všeč [ še sam nevem zakaj] ;)
bomo videli nadaljevanju.. zdj pa noblanje v katerem padajo plemena .... Yeeeeaaaaaaaaaaaaa-!


Ja po vsem tem kar nam moderatorji delajo lahko vsi rečete Yeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa....
Bil je dober ZAČETEK ŠPILA,ampak nekaterim ni bilo nikoli očitno dovoljeno igrat le tega.
 
Top