Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
LOKO: samo zavisten je nič drugega. :)
v vsakem tvojem postu bo iskal napake ;)
 

DeletedUser

Guest
Ampak mene vseeno zanima igralska izkušnja, glede na to, da je ta svet drugačen od vseh do zdaj. ;)
 

DeletedUser

Guest
Lahko povem že vnaprej da so te skrivnosti kr neki in je skoraj že postalo travian...

Še malo pa se bo delalo čudo sveta?????
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
kako lepo tržim z glino :D ... tudi v razmerju 1:2 :D ... pač rabim želez za lahke, eni pa glino za stavbe nadgrajevt :S ....
 

DeletedUser

Guest
zdravo

mene zanima tote misije kaj so so skos ali izginejo ali kak je z tem

prosim za odg.

lp
 

DeletedUser

Guest
ja cel svet jih vnde neboš imel ;P končajo se pol enkrat...
 

Red rose

Member
Reaction score
0
kako lepo tržim z glino :D ... tudi v razmerju 1:2 :D ... pač rabim želez za lahke, eni pa glino za stavbe nadgrajevt :S ....
si morda gdaj pomislil,da drugi potrebujejo glino za kate,ker so morda dobili prvo orožje za paladina plamenico? lol...
 

DeletedUser

Guest
hmmm..jaz pa ne rabim gline.. bolj les ...moram zdej, ko je sneg delat verige za katapulte..jao
 

lev11

Member
Reaction score
0
Kako je to mogoče
Vsi ostali na 8 ki imajo 2 vasi kim piše

Villages: 2
Average points per village: 2,312
Tribe Changes: 1
Conquers: 1 (+1-0)


Enemu pa
Villages: 2
Average points per village: 2,378
Tribe Changes: 2
Conquers: 0 (+0-0)
vas dobil 223rd December 2011 takoj po moji blokadi

Saj podarjanje vasi ni samo na 8 - ta igralec je tudi na 7 v začetku prehiteval čas
Me pa zanima zakaj
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
eno tako uprasanje... Ce nekomu zrusim stolnico, on nemore vec postaviti nazaj stolnice ampak cerkvo. Zdej cekrev se ponavadi postavlja ko zavzemaš novo vas. Koliko stane gradnja nove cerkve ko ti nekdo zruši in koliko zavzame farme (če jo sploh) ?
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Farme zavzame nekaj tisoč, surovin pa klasično, kolikor vem. Mislim pa, da v prvi vasi lahko ponovno zgradiš stolnico, tudi če ti jo zrušijo.
 

DeletedUser

Guest
eno tako uprasanje... Ce nekomu zrusim stolnico, on nemore vec postaviti nazaj stolnice ampak cerkvo. Zdej cekrev se ponavadi postavlja ko zavzemaš novo vas. Koliko stane gradnja nove cerkve ko ti nekdo zruši in koliko zavzame farme (če jo sploh) ?

Stolnice se nikakor ne da zrušiti. Vse ostale cerkve lahko zrušiš, stolnice pač ne moreš. :) Stolnica ne zavzame nič mesta na kmetiji, če se ne motim. Cerkev prve stopnje pa 4500 prebivalstva.
 

DeletedUser

Guest
Stolnice se nikakor ne da zrušiti. Vse ostale cerkve lahko zrušiš, stolnice pač ne moreš. :) Stolnica ne zavzame nič mesta na kmetiji, če se ne motim. Cerkev prve stopnje pa 4500 prebivalstva.


Motiš se ;) - vendar ne za veliko. Stolnica zavzame 5 prebivalcev na kmetiji, prva cerkev 5000. Vse to lahko igralci sami preverijo, če le imajo malo volje. Igralci, ki imajo premium, lahko kliknejo "Pomoč glede zgradb", tisti, brez premiuma, naj sledijo tej povezavi:

http://help.vojnaplemen.si/wiki/Zgradbe
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Motiš se ;) - vendar ne za veliko. Stolnica zavzame 5 prebivalcev na kmetiji, prva cerkev 5000. Vse to lahko igralci sami preverijo, če le imajo malo volje. Igralci, ki imajo premium, lahko kliknejo "Pomoč glede zgradb", tisti, brez premiuma, naj sledijo tej povezavi:

http://help.vojnaplemen.si/wiki/Zgradbe

*****, to lahko preverijo tudi igralci brez premiuma.... ne neda se pogledat koliko stane v prvi vasici cerkev!!!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dečko ne zajebavaj se tu ...ni spam tema..tam čaraj pa piši..če ti je pa dolgčas lahko pa kakšno knjigo prebereš..bo boljše zate
 

DeletedUser

Guest
bedak, to lahko preverijo tudi igralci brez premiuma.... ne neda se pogledat koliko stane v prvi vasici cerkev!!!
Res je, lahko tudi igralci brez premiuma preverijo - ampak tako kot ti klele bluziš, že dolgo ni nobeden. Če sem jst bedak, si ti bedak na kubik.Kakšna cerkev v prvi vasi? V prvi vasi maš stolnico in ti pametnjakovič dobro veš, da lahko pogledaš, koliko stane in koliko prebivalcev potrebuje za izgradnjo. Takim, kot si ti, ki si celo pamet pojedel že v prvem razredu osnovne šole, potem pa prbijaš, da je bedak tisti, ki hoče nekomu pomagat - tak je v tej igri samo za znoblat, potem je mir pred tabo.
 
Top