Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
A če ima igraqlec skrivnost je potem celotno pleme boljšE??? al kako

V spoilerju je napisano kako zgledajo skrivnosti. Na svetu 8 ne gre za dominanco ozemlja, temveč za posest skrivnosti.
Te pa naj bi se pojavljale z razvojem igre. Ni poanta v tem, da ima igralec skrivnost, saj naj bi se jih dalo selit med vasmi znotraj plemena. Poanta je v tem, da pleme ščiti skrivnosti in ne dovoli nasprotnikom, da se dokopljejo do njih.
Tisto pleme, ki bo posedovalo vse skrivnosti - zmaga.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
V spoilerju je napisano kako zgledajo skrivnosti. Na svetu 8 ne gre za dominanco ozemlja, temveč za posest skrivnosti.
Te pa naj bi se pojavljale z razvojem igre. Ni poanta v tem, da ima igralec skrivnost, saj naj bi se jih dalo selit med vasmi znotraj plemena. Poanta je v tem, da pleme ščiti skrivnosti in ne dovoli nasprotnikom, da se dokopljejo do njih.
Tisto pleme, ki bo posedovalo vse skrivnosti - zmaga.

KAm naj bi jih pa posredovalo
 

steee

Member
Reaction score
0
V spoilerju je napisano kako zgledajo skrivnosti. Na svetu 8 ne gre za dominanco ozemlja, temveč za posest skrivnosti.
Te pa naj bi se pojavljale z razvojem igre. Ni poanta v tem, da ima igralec skrivnost, saj naj bi se jih dalo selit med vasmi znotraj plemena. Poanta je v tem, da pleme ščiti skrivnosti in ne dovoli nasprotnikom, da se dokopljejo do njih.
Tisto pleme, ki bo posedovalo vse skrivnosti - zmaga.

Vi sam sporocte ingame, kdaj se bodo zacele skrivnosti pojavljati (tako kot travina ingame msg)
 

DeletedUser

Guest
Hvala benjaminsmrdelj,

posedováti -újem nedov. (á ȗ) publ. imeti, zlasti zemljišče, nepremičnine: poseduje hišico, kos zemlje / poseduje še vse prejšnje lastnosti posedujóč -a -e: posedujoči sloji; sam.: nasprotja med posedujočimi in neposedujočimi ♪
posedovánje -a s (ȃ) glagolnik od posedovati: posedovanje dobrin, hiše / potreba po posedovanju ♪
 

*xXx*

New Member
Reaction score
0
*** ******* danes ob 15:57
hahaha...noob si jaro!
Ne skrbi me za tvoj teritorij, skrbi me za take ku sm js js ku te bodo pojedli kr prevzemajo vasi ti jih pa gledaš, kr nisi dobre volje...

več vasi več vojske noob...začni igrat...


hehe folk kake ti pišejo soplemenjaki ki so fovš :D hehe bo mogo še kak burek pa fižovček pojest da se bo tak pogovarju z mano :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
The Immortal danes ob 15:57
hahaha...noob si jaro!
Ne skrbi me za tvoj teritorij, skrbi me za take ku sm js js ku te bodo pojedli kr prevzemajo vasi ti jih pa gledaš, kr nisi dobre volje...

več vasi več vojske noob...začni igrat...


hehe folk kake ti pišejo soplemenjaki ki so fovš :D hehe bo mogo še kak burek pa fižovček pojest da se bo tak pogovarju z mano :D


Tale se mi zdi zlo znan,po govoru pa profilu..tk oda če je taprav je dost fižolov že pojedu :)
 

DeletedUser

Guest
klepet je o si8 ne pa pravopisu.. itd :)
Pa vseeno ko vsi sanjate SHOP in SHOP in BASH..itd.
SHOP je res izkušen, ampak to še nepomeni da je že zmagovalec. Poglejte si celine in kdo je vodilni na vsaki celini.. recimo K55 ima SHOP tam komai 4vasi BASH pa jih sploh nima.. Tudi po tem se gleda kdo lahko zmaga :)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
boolje da je pleme na eni celi in da to prevzame kot pa na dveh pa nima nobene skoraj nič v lasti
 

DeletedUser

Guest
to je res ja .. S-A nima šans..razmetan je po celem svetu.. počasi ga bojo lamali vsakega posebej pa bo kr hitro zginu ;)
 
Top