Klepet o svetu 8

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Res je, lahko tudi igralci brez premiuma preverijo - ampak tako kot ti klele bluziš, že dolgo ni nobeden. Če sem jst bedak, si ti bedak na kubik.Kakšna cerkev v prvi vasi? V prvi vasi maš stolnico in ti pametnjakovič dobro veš, da lahko pogledaš, koliko stane in koliko prebivalcev potrebuje za izgradnjo. Takim, kot si ti, ki si celo pamet pojedel že v prvem razredu osnovne šole, potem pa prbijaš, da je bedak tisti, ki hoče nekomu pomagat - tak je v tej igri samo za znoblat, potem je mir pred tabo.


"Stolnica utrdi vero prebivalcev okoliških vasi. Zgradiš jo lahko le enkrat. Brez cerkve se enote te in vseh ostalih vasi, ki se nahajajo v območju vpliva cerkve, slabše bojujejo."


Glavna težava je da sem misliil da stolnico lahko zrušiš in neboš verjel da sem vedel da lahko imaš stolnico samo v glavnem naselju.

"Be water my friend"
 

DeletedUser

Guest
"Stolnica utrdi vero prebivalcev okoliških vasi. Zgradiš jo lahko le enkrat. Brez cerkve se enote te in vseh ostalih vasi, ki se nahajajo v območju vpliva cerkve, slabše bojujejo."


Glavna težava je da sem misliil da stolnico lahko zrušiš in neboš verjel da sem vedel da lahko imaš stolnico samo v glavnem naselju.


Glavna težava je v tvojem obnašanju. Ja, stolnico lahko zrušiš, dokler imaš samo njo (se pravi, da še nimaš postavljene nove cerkve v kakšni svoji drugi vasi). Ne bom verjel - ker se zopet motiš. Stolnico imaš v prvi vasi in jo lahko z rušenjem prestaviš v svojo drugo vas, če izpolnjuješ pogoj, ki sem ga napisal v prejšnem stavku. Tam, kjer piše, da stolnico lahko zgradiš le enkrat, je fail. Seveda jo lahko zgradiš večkrat (če ti prevzamejo 100x vas, v kateri je stolnica, jo boš prav tolikokrat lahko na novo naredil)- imaš pa samo ENO stolnico, vse ostalo so cerkve, katere imajo različne stopnje. Ampak kaj jst to sploh pišem, to verjetno ti že veš...
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Glavna težava je v tvojem obnašanju. Ja, stolnico lahko zrušiš, dokler imaš samo njo (se pravi, da še nimaš postavljene nove cerkve v kakšni svoji drugi vasi). Ne bom verjel - ker se zopet motiš. Stolnico imaš v prvi vasi in jo lahko z rušenjem prestaviš v svojo drugo vas, če izpolnjuješ pogoj, ki sem ga napisal v prejšnem stavku. Tam, kjer piše, da stolnico lahko zgradiš le enkrat, je fail. Seveda jo lahko zgradiš večkrat (če ti prevzamejo 100x vas, v kateri je stolnica, jo boš prav tolikokrat lahko na novo naredil)- imaš pa samo ENO stolnico, vse ostalo so cerkve, katere imajo različne stopnje. Ampak kaj jst to sploh pišem, to verjetno ti že veš...

Nevem zdej kaj je point tega tvojega posta, če pa sem jaz to kopiral z VP--Wiki .... Torej so oni failali ;) . Takole, dobil sem odgovor da mi nuben nemore stolnice zrušit to pa je to...
 

lev11

Member
Reaction score
0
Kako je to mogoče
Vsi ostali na 8 ki imajo 2 vasi kim piše

Villages: 2
Average points per village: 2,312
Tribe Changes: 1
Conquers: 1 (+1-0)


Enemu pa
Villages: 2
Average points per village: 2,378
Tribe Changes: 2
Conquers: 0 (+0-0)
vas dobil 223rd December 2011 takoj po moji blokadi

Saj podarjanje vasi ni samo na 8 - ta igralec je tudi na 7 v začetku prehiteval čas
Me pa zanima zakaj

No zakaj je dobil podarjeno vas ???
 

DeletedUser

Guest
Dejansko misliš, da ti kdo na forumu lahko odgovori na takšen komentar?

Predlagam ti da v kolikor misliš, da je dejansko prišlo do nepravilnosti in kršitve pošlješ servisni listek podpori.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dejansko misliš, da ti bo kdo na forumu odgovoril na takšen komentar?
Predlagam ti dve možnosti:
1. V kolikor misliš, da je dejansko prišlo do nepravilnosti in kršitve - pošlji servisni listek podpori.
2. Pokliči Dannyeve zvezde. Ti bo Danny povedal čisto približno natančno zakaj.

Obstaja pa seveda še tretja. Verjetno najbolj preprosta; Vprašaj ga.
Če imaš prav bo lastnik "podarjene vasice" najbolje vedel.

Zakaj tako sarkasticno obnasanje?

Razumem da se na javnem forumu ne raspravla o takih stvareh sam pa verjetno tudi ni edini ki ga odgovor na to zanima....V vsakem primeru pa tebi nebi skodilo da se obnasas profesjonalno in zadrzis take komentarje ki so bili smesni ko smo bli stari 12 let zase.....
 

DeletedUser

Guest
Verjetno bo LOKO poklicu dannya da mu pove najbolsi odgovor :p
 

DeletedUser

Guest
Yoshi, delno si sam odgovoril zakaj sarkazem. Mislim pa da sem dovolj razločno napisal, da takšne vrste sum sodi na servisni listek podpori in ne na forum. Ne verjamem, da dejansko lahko kdo od igralcev oz. obiskovalcev foruma poda adekvaten odgovor.

Sem klical dannya in mi je povedal, da se je lev11 zmotil in statistika ne drži... ;)
 

DeletedUser

Guest
L0K0, vidim, da si dosti z dannyjem na vezi, a ga lahko prosim naslednjič, ko boš govoril z njim, vprašaš še za dobitno kombinacijo na sedmici, pa mi jo sporočiš? Hvala lepa.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
L0K0, vidim, da si dosti z dannyjem na vezi, a ga lahko prosim naslednjič, ko boš govoril z njim, vprašaš še za dobitno kombinacijo na sedmici, pa mi jo sporočiš? Hvala lepa.

Naslednjič še naj vpraša v imenu WoR plemena, kako povabit barbarko v pleme :).
 

DeletedUser

Guest
L0K0, vidim, da si dosti z dannyjem na vezi, a ga lahko prosim naslednjič, ko boš govoril z njim, vprašaš še za dobitno kombinacijo na sedmici, pa mi jo sporočiš? Hvala lepa.

;) Deklica draga, za te vse! Tudi do kolen v mlačno vodo.
 

DeletedUser

Guest
;) Deklica draga, za te vse!

Odlično, me veseli, da sva se tako lepo sporazumela. No, mogoče mi ni ravno všeč "deklica draga" del, očitno vas mora še nekdo malo bontona naučiti. Čakam dobitno kombinacijo na ZS. Samo nekako dvomim, da bo prava, ne zaupam ravno preveč v Dannyjeve sposobnosti. :( Ker potemtakem bi bil on že milijonar, pa, kolikor vem, ni.

Aja, mimogrede, spoštovani in poveličevani forum mod, samooklicani Grammar Nazi, dovolili ste si narediti napako, pravilno je namreč bodisi "zate" bodisi "za tebe". ;)
 

DeletedUser

Guest
Naslov teme je klepet o svetu 8. Malo smo zašli s teme, pa vseeno:
Gospodična Brutesque narobe so vas učili. "za tebe" je popolnoma napačna raba jezika in vse prej kot pravilno. Ravno tako se ne piše "zate" skupaj, temveč ločeno. Vsekakor pa je deklica draga sedlo veliko lepše v kontekst in ni bilo mišljeno zlonamerno. Za morebitna prizadeta čustva se iskreno opravičujem.

handjar, Na žalost ti ne morem natančno odgovoriti kdaj, vsekakor pa z razvojem igre.


Razlaga "Skrivnosti moči"
[spoil]
Osnove
Torej ste izurili enote, prevzeli nasprotnikove vasi, se pridružili močnemu plemenu in uničevali vse male igralce. Kaj pa sedaj? Po nastavljenem času se bodo po barbarskih vaseh povsod po karti pojavile "Skrivnosti moči". Te skrivnosti so izumi in odkritja, ki bodo vodila vaš svet v novo dobo. To bo tudi glavna naloga vseh plemen v igri: pleme, kateremu bo uspelo zbrati vse Skrivnosti in jih obdržati za določen čas, bo postalo najmočnejša sila v novi dobi in tako zmagalo igro.


Nadzor skrivnosti
Skrivnost osvojiš tako, da zavzameš vas, v kateri se trenutno ta skrivnost nahaja ( kar se vidi iz posebne ikone z zastavico na glavni karti) tako se skrivnost prenese v eno od tvojih vasi. Za razliko od enot v igri, se skrivnost lahko premika le za nekaj polj. Po premiku, mora ponovno dolgo počivati v novi vasi. Ko skrivnosti daš ukaz za premik, zapusti tvojo kontrolo, ne moreš preklicati premika ali je poklicati nazaj (razen, če se premakne nazaj k tebi), za to moraš paziti, komu jo zaupaš.


Skrivnosti se širijo
Po določenem času, se bodo skrivnosti razširile po plemenu, ki jih drži. Dobivali boste periodična obvestila, kdaj in možnosti kam se bo skrivnost razširila. Na novo nastala skrivnost je enako dobra, kot originalna. Kmalu se bodo skrivnosti tako razvedele, da jih bo težko zadržati pred pohlepnimi nasprotniki. Kmalu bo prišel čas za napad na vsako vas, ki bo imela skrivnost, ki jo vaše pleme še ne bo imelo.


Zmaga
Za zmago bo moralo pleme imeti vse skrivnosti. To ne pomeni vseh skrivnosti na karti, ampak vse različne skrivnosti, torej vsaj eno vsakega tipa. Ko bo pleme pridobilo cel nabor skrivnosti se bo začelo odštevanje do zmage. Če plemenu uspe zadržati vse skrivnosti za čas odštevanja, bo zmagalo igro. Vedite, da šteje le cel nabor. Če ima pleme več kot eno skrivnost, je dovolj, če obdrži le eno tega tipa, da obdrži cel nabor in zmaga.

Ko pleme zmaga, bo šel svet avtomatično v stanje miru in se počasi zaprl.[/spoil]
 

handjar

New Member
Reaction score
0
aha...ok,hvala...
pa še malo moje slovnice....zate se lahko napiše skupaj;samo mora imeti preglas na e..
Lp
Handjar
 
Top