Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
Držite se teme, ki je kot že naslov pove: Klepet o svetu 8.

Lp,
SoTo
 

DeletedUser

Guest
AIE je začel zmagovat samo zarad igralcev ki jim slepo verjamejo,njihove mass recruit taktike ter zato ker sta plemeni ERROR in ~NM~ skupaj z AIE že dodobra načeli KOH do takrat ko je vodstvo AIE pokazalo svoj pravi obraz dokončno in se je zavezništvo prekinilo. Če nebi druga plemena KOH že od začetka napadala in tako ovirala njihovo rast AIE nebi danes bili tam kjer so.

Pa ti si smešen ... veš to :) ... tebi se ja pol serverja za hrbtom smeji :D ... svet 8 pa je dosti bolj razgiban in bo zaradi tega tudi dosti bolj zanimiv.
 

DeletedUser

Guest
Pa ti si smešen ... veš to :) ... tebi se ja pol serverja za hrbtom smeji :D ... svet 8 pa je dosti bolj razgiban in bo zaradi tega tudi dosti bolj zanimiv.

jaz sem vsaj smešen potem, ti še to nisi. Sicer pa tistemu,ki se pol serverja za hrbtom smeji je to AIE. Če nebi ERROR bilo, bi vi še vedno tam v kotu vašem na K55 bili. Sicer pa gluhim in slepim brezveze to pravit. Glede si8 pa SHOP in -B- zgledata najboljši plemeni.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
jaz sem vsaj smešen potem, ti še to nisi. Sicer pa tistemu,ki se pol serverja za hrbtom smeji je to AIE. Če nebi ERROR bilo, bi vi še vedno tam v kotu vašem na K55 bili. Sicer pa gluhim in slepim brezveze to pravit. Glede si8 pa SHOP in -B- zgledata najboljši plemeni.

če nebi bilo NM in AIE takrat vas sploh na s7 nebi več bilo...
 

DeletedUser

Guest
Ma pol pa ti to praviš ko so dost bolje podkovani kot vi...

Če druzga ne vsaj vlakce pod sekundo pošiljajo:)

Pri večini vas sploh se ni potrebno snipat recmo ene 10s med prvim in zadnjim noblom:D?


Me pa res zanima kako bi vi šli?
mikimuki je odblokiran... Kar pričakovano drugače, ker podpora itak najprej banna potem pa odbanna samo na s5 se je naredilo da so nekaj igralcev bannali z trajnim, več pa sploh ne...
BV
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Ma pol pa ti to praviš ko so dost bolje podkovani kot vi...

Če druzga ne vsaj vlakce pod sekundo pošiljajo:)

Pri večini vas sploh se ni potrebno snipat recmo ene 10s med prvim in zadnjim noblom:D?


Me pa res zanima kako bi vi šli?
mikimuki je odblokiran... Kar pričakovano drugače, ker podpora itak najprej banna potem pa odbanna samo na s5 se je naredilo da so nekaj igralcev bannali z trajnim, več pa sploh ne...
BV

Lol,si se pa razjezu,
 

DeletedUser

Guest
Držite se teme. Za vsak naslednji komentar, ki se ne bo navezoval na si8, bo uporabnik, ki ga bo napisal bannan.
 

DeletedUser

Guest
Nameni SS8 Japan in -B- so jasni...
Pa vi se čist preveč z nami obremenjujete ste pač mnenja da nismo dobri ok sej ste že povedal 100x...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Ja se združt no oziroma skupja zavzladat sej videeš so že na k55 skor samo oni pa japan pa ss8 so se združl
 
Top