KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

Highlander

Member
Reaction score
0
XmigX ni TMP napadel dfl ampak mi njih,ker mi je haiglander dal obljubo,da se bo jb boril na nasi strani,ampak so zahrbtno gledali,da nas TMP sesuva niti ponudli se niso,da bi vprasali ali rabimo def.Zalostno toda resnicno lp


dragi gumica, ne ti meni, da te je kdo iz JB nate.... in podobne
kot si sam zgoraj napisal ste vi napadli TMP, če se dobro spomniš smo se dogovorili za datum in ker ste bili pač preveč neučakani niste čakali na datum in ste pač naredili kar ste........
ne bom na dolgo razlagal, da smo imeli mi takrat vojno z M+E itd.
evo tolko o tem

lepa napoved :) in obilo sreče vsem

lp H.
 

DeletedUser

Guest
XmigX ni TMP napadel dfl ampak mi njih,ker mi je haiglander dal obljubo,da se bo jb boril na nasi strani,ampak so zahrbtno gledali,da nas TMP sesuva niti ponudli se niso,da bi vprasali ali rabimo def.Zalostno toda resnicno lp

Gumica obljuba je bila gremo skupaj v napad 1.9.2010. Če si ti pred tem provociral in napadel si si sam kriv. Konc koncev zakaj pa si brisal račun? Zaradi tega, ker so vas bannali. Zakaj ste pa igrali tako nepošteno?
 

DeletedUser

Guest
Pametna odločitev KOH-a, da sledijo njegovem orginalu iz KingsAge. Glejte da zmagate ;)
 

DeletedUser

Guest
Predvsem doooolga :D

Pošteno povedan sem se že dolgočasil zdaj sem vsaj dobil zagon.
 

DeletedUser

Guest
No veliko sreče v vojni.

P.S. Vsi smo ljudje ki imamo verjetno RL in res še vedno upam da bomo lahko nekoč na s1 vzor drugim vsaj kar se pogovorov tiče na zunanjih forumih tiče.
Če bi se to zgodilo bi še raje igral :)
 

DeletedUser

Guest
haha to bo še bol zanimiv ,ko večni derbij barca real madrid :Dkdo bo zmagal v vojni KOH:napad:TMP
 

DeletedUser

Guest
haha to bo še bol zanimiv ,ko večni derbij barca real madrid :Dkdo bo zmagal v vojni KOH:napad:TMP

upam da mi :)

Sicer pa ni čudno da se je tolk dogajal na forumu če se v igri ni...zdaj bo vsaj dogajanje ne glede na izid :)
 

DeletedUser

Guest
haha to bo še bol zanimiv ,ko večni derbij barca real madrid :Dkdo bo zmagal v vojni KOH:napad:TMP

Prvi!
Glej kakor je barca prva je tudi KOH prvi in zato sta/bosta zmagala...
Vojna bo res v veliki razsežnosti, več kot polovica sveta... :D
 

DeletedUser

Guest
Predvsem doooolga :D

Pošteno povedan sem se že dolgočasil zdaj sem vsaj dobil zagon.

Upam da tak zagon kot si ga imel se v piratih in jb.Potem bos kmalu imel svoje pleme.Eow je bil vrjetno takrat vesel da si kot najvecji zavzel celo 1 njihovo vas:p

Pa nisem zato tu, predvsem bi rad videl citat, ko pises kaj je rekel paradox.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
matjazinho in highlander pozabila pa sta katerega leta naj bi prisel 1 september,ampak to je preteklost,sedanjost je pa taka,da se skrivata v drugih plemenih in sta celo ninjo izigrala,da je sel v vojno z TMP,da se JB banda ohrani in smeti svet.
 

DeletedUser

Guest
matjazinho in highlander pozabila pa sta katerega leta naj bi prisel 1 september,ampak to je preteklost,sedanjost je pa taka,da se skrivata v drugih plemenih in sta celo ninjo izigrala,da je sel v vojno z TMP,da se JB banda ohrani in smeti svet.

Jaz sem v jb-ju če ne vidiš. Za razliko od tebe, ki se skrivaš na tujem računu. Ko se ga boš odločil brisat mi sporoči... Mam 300 in več plemičev doma.. _;)
 

DeletedUser

Guest
matjazinho in highlander pozabila pa sta katerega leta naj bi prisel 1 september,ampak to je preteklost,sedanjost je pa taka,da se skrivata v drugih plemenih in sta celo ninjo izigrala,da je sel v vojno z TMP,da se JB banda ohrani in smeti svet.

Lej tu ni noben nobenga izigral, pač so se tako odločili. Vsak sprejema odločitve zase. In nihče se ne skriva, pač je bila združitev al whatever in sta bila še vseeno pod napadi, no matjazinho je ostal v JB tko da ne s takim smetit. In o tem kdo smeti svet nebi govoril, kregat se mi pa tut ne da spet tko kot na prejšnji temi. Zmeraj vsak goni svoje in je najbolj pameten, da bi pa kdo popustil pa ni ga junaka...
 

DeletedUser

Guest
Upam da tak zagon kot si ga imel se v piratih in jb.Potem bos kmalu imel svoje pleme.Eow je bil vrjetno takrat vesel da si kot najvecji zavzel celo 1 njihovo vas:p

Pa nisem zato tu, predvsem bi rad videl citat, ko pises kaj je rekel paradox.

flux če bi pogledal pozicijo bi videl v čem je stvar. Nočem se prepirat ampak zame ni važno kdo osvoji vasico meni je važno pleme kar vseskozi ponavljam. V tej vojni sem bil pač support tistim ki so noblali in pomagal sem z nuki...predvsem zaradi lokacije. in BDW zavzel sem 3 verjetno uporabljava drugačen twstats :)))

Glede citata pa ga ne rabim iskat ker si nisem mislil da ga bom kdaj. Tisti ki so bili takrat v vodstvu TMP in ŠB že vedo. In o tem smo imeli debato na skype.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mislim ,da vsi vemo kdo je želel to vojno in kdo je izival
 

calimero

Banned
Reaction score
0
sem ti ze napisal enkrat matjazinho kolk si plemen menjal,da nisi vreden niti omembe,se ti ne zdi
 

deveti

Member
Reaction score
0
ne bom na dolgo razlagal, da smo imeli mi takrat vojno z M+E itd
Highlander
se bom pa se jas uglasil
bil sem vodja plemena m+e
kar ste pa vi delali takrat z nami je bila pa prava sramota bilo nas je 10 aktivnih clanov vojna je trajala koliko 1 mesec 2 ali vec?kaj ste naredili?koliko vasi smo izgubili?
tista vojna je bila zahrbtna noben ni povedal nobenaga razloga ne nic kar naenkrat so se priceli napadi ce ze gremo v zahrbtnost!se uprasal sem vas sploh ni bilo odgovora.
kar ste noblali ste te noblali leva nevem tocnega uzevka. pa se tisto je bilo 5 clanov ki ste si sramoto delali ko sem videl porocila tako da prosim bres nabijanja m+e saj ce bi bli vi glavno pelme na svetu bi moral jas biti sedaj na nuli z ustalimi clani. nevem kako je bilo to mozno ampak ok... pustimo sedaj to samo nevem kaksn izgovor si sedaj to nasel vojna hah prej bi bilo mirovalno stanje:)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
sem ti ze napisal enkrat matjazinho kolk si plemen menjal,da nisi vreden niti omembe,se ti ne zdi


Menjal sem jih par. Nikoli pa prestopil k tistemo katerega sem nekam pošiljal, jokal in mu težil... Mam še vedno mejle, ko si jih pošiljal od atasmrka, pa pogovor kunc-nf... itd.. Pač stvar je v tem, da ti nimaš kaj pisat kdo se kje skriva. High ima svoj račun v praet. Ti pa si račun gumica brisal,... Niti boril se nisi ampak si ga brisal... Komot bi se bojeval ampak priznaj, da ko je bil marjan bannan ste izgubili daleč najboljšega igralca oziroma igralca, ki vam je vlekel pleme naprej. Pa čeprav je vedno miren in tih...
 

DeletedUser

Guest
Nisem gledal na stats, ker je stvar jasna brez njih.

Spregledal si pa tisto bolj vazno stvar, namrec citat ker sem zelo malo preprican da sem rekel to kar si napisal.Bom se potrudil pobrskat po zgodovini zate.
 
Last edited by a moderator:
Top