KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

DeletedUser

Guest
Matjazhino mam jaz tudi definicijo za KOH a je nažalost neprimerna za na forum, bom se domislil kako napisat, da nebo neprimerna. Drugače pa lego kocke ruls.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec=
blahblah.gif
 

DeletedUser

Guest
KOH, vso srečo in upam da zmagate! Tokrat navijam za vas, saj je med vašimi člani kar nekaj mojih starih prijateljev še iz časov AIja in PSja! Sicer pa kaj boste vi z srečo ... zmaga je v vsakem primeru na vaši strani!

Črtomir, +1. Do zdaj se je non stop upokojeval, ko je bila sila, tokrat bo pa verjetno kar restartal. :D
 
Last edited by a moderator:

blackghost1

New Member
Reaction score
0
:napad: Tmp-Koh :napad:

Slišal sem da bo vojna že na s1 v plemenu . Obema veliko sreče !!

lol
 

DeletedUser

Guest
KOH, vso srečo in upam da zmagate! Tokrat navijam za vas, saj je med vašimi člani kar nekaj mojih starih prijateljev še iz časov AIja in PSja! Sicer pa kaj boste vi z srečo ... zmaga je v vsakem primeru na vaši strani!

Črtomir, +1. Do zdaj se je non stop upokojeval, ko je bila sila, tokrat bo pa verjetno kar restartal. :D

Misliš ubežnikov? Večine ki so jih sprejeli bi morali prvo naučiti kaj več kot pa bunker pa stack delat...

XmigX, lepa napoved vojne, samo take svetnike se pa ne delat. Kdo je že nekaj časa(od napada JB, pa še prej eni) hotu vojno pa deloval proti zaveznikom(res ne vem, zakaj kako naj bi vam grozili) pa tako sam najbolje veš...
Čeprov vam propaganda dobr dela:
KOHovc: [xx.11.2010 xx:xx:xx] xxx: flux pa atasmrk zahrbtna

Drugače pa bo vsaj zabavno dalj časa, pa KOH, dokažite nam, če si zaslužite tole prvo mesto...
 

DeletedUser

Guest
Misliš ubežnikov? Večine ki so jih sprejeli bi morali prvo naučiti kaj več kot pa bunker pa stack delat...

XmigX, lepa napoved vojne, samo take svetnike se pa ne delat. Kdo je že nekaj časa(od napada JB, pa še prej eni) hotu vojno pa deloval proti zaveznikom(res ne vem, zakaj kako naj bi vam grozili) pa tako sam najbolje veš...
Čeprov vam propaganda dobr dela:
KOHovc: [xx.11.2010 xx:xx:xx] xxx: flux pa atasmrk zahrbtna

Drugače pa bo vsaj zabavno dalj časa, pa KOH, dokažite nam, če si zaslužite tole prvo mesto...

Flaninger v enem prejšnjih debat sem rekel da na tem svetu ni svetnikov. In če me spomin ne vara je bilo podobno ko so TMP JB-ju napovedal vojno (beri zaradi dolgega jezika)
Verjetno je tudi v tem primeru tako...kdo ve.

Pa hvala za pohvalo.

Nekdo bo rekel da vojna ni poštena saj smo veliko večji če se šteje še ostala plemena. Prej je bilo slišati očitanje da delamo za hrbtom itd itd. Zdaj smo izbrali dokončno stran.
Tudi Karak je bil v manjšini proti TMP
Tudi D-F-L je bil v manjšini proti TMP
Tudi JB je bil v manjšini(Čeprav očitanje da smo pomagali) lahko zagotovim da JB-ju ni nihče pomagal tudi jaz ne dokler niso prišla obtoževanja in so potem nekateri člani zanalašč podpirali kar pač so podpirali. Glede podpore Praet pa je praktično enako. Ampak ne obujajmo starih tem. Kot sem rekel ni svetnikov sploh pa ne v vojni.
in verjetno še marsikatero pleme
Zdaj je le čas da TMP dokaže svojo superiornost s katero se hvalijo nekateri na tem forumu. Mi smo žal le pleme.
Nobena vojna ni pravična ampak če TMP to vojno dobi potem si dejansko zaslužijo 1. mesto pardon ime ELITA :)

Sedaj se vidi koliko je KOHa v hlačah.
Sredi vojne z PRaeT in JB nam še oni napovejo vojno :)

Proti eliti se ne mormo drugače boriti :)
images
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
TMP je rasel na lažeh in spletkah, a ne več... :D
Sedaj bomo lahko spremljali dolgo a zaslužno vojno...
Kdor išče ta dobi!
KOH FTW!
 

DeletedUser

Guest
Na lažeh in spletkah ?
se ti vidi da ne igraš, ampak spremljaš igro skozi forum :)

To kar sem napisal sem videl skozi celo sezono ko sem igral...
Ti pa res neveš, da sem jih izkusil sam pa dobro vem in vem kaki so člani tega plemena, a tega ne jemljite dobesdno, če boste, boste ravno to dokazali, da se šopirite na vsak komentar...
Čestitke KOH-ovcem, da so vas prenašali tolko časa a vseeno boste videli, da se motite... :)
 

DeletedUser

Guest
Uso srečo obema plemenoma, sploh pa TMP za katere imam zelo dobro mnenje. :)
Zdaj bo s1 veliko bolj pester ;)
 

DeletedUser

Guest
Tole morm (obzirno) komentirat :)

XmigX said:
Nekdo bo rekel da vojna ni poštena saj smo veliko večji če se šteje še ostala plemena. Prej je bilo slišati očitanje da delamo za hrbtom itd itd. Zdaj smo izbrali dokončno stran.
Nobena vojna, če greš striktno gledat, ni poštena. A ni nič hudega, ta igrica se imenuje Vojna plemen in ravno to tudi počnemo. Delali pa ste zahrbtno, to je dejstvo.

XmigX said:
Tudi Karak je bil v manjšini proti TMP
Tudi D-F-L je bil v manjšini proti TMP
Ja in ne. Karak je bil resda na začetku v manjšini po pikah, a po igralcih nikoli. Spomnim se ko nas je blo ene 25, karakovcev z akademijo pa več kot 150! Kasneje so tud po pikah tolk zrasli da so nas kot family prerasli. Tolk o majhnem karaku. To, da so bli pa noobi v 90%, je pa druga stvar.

DFL oz. gumico je pa JB nategnil na suho in to tud sam gumica prizna. Meni ni verjel ampak je raje JB-ju: rezultat poznamo. Je mel pa JB takrat idealno šanso nas napast ko smo bli (spet) slabotni. Potem ko so zbežali v KOH za pol dneva se jim je pa omahovanje vrnilo kot bumerang...

XmigX said:
Tudi JB je bil v manjšini(Čeprav očitanje da smo pomagali) lahko zagotovim da JB-ju ni nihče pomagal tudi jaz ne dokler niso prišla obtoževanja in so potem nekateri člani zanalašč podpirali kar pač so podpirali. Glede podpore Praet pa je praktično enako. Ampak ne obujajmo starih tem. Kot sem rekel ni svetnikov sploh pa ne v vojni.
Lepo da priznaš. Prvo javno priznanje, da je KOH supportal naše sovražnike še ko smo bili zavezniki.

XmigX said:
Zdaj je le čas da TMP dokaže svojo superiornost s katero se hvalijo nekateri na tem forumu. Mi smo žal le pleme.
Nobena vojna ni pravična ampak če TMP to vojno dobi potem si dejansko zaslužijo 1. mesto pardon ime ELITA :)
- TMP-ju se pa res ne rabi več dokazovati! Pa tudi KOH-u ne. Vsi vemo o vseh vse. Oboji smo prekaljeni v nešteto bitkah in vojnah.
- ta vojna ne bo dobljena ker je preobsežna. Končala se bo s premirjem ali pa z mergom ko boste ugotovili da raje zaključimo server kot da se koljemo še naslednje dve leti...
- izbij si to elito iz glave, to je nekdo enkrat dejal in zdaj to vsi vlačite po zobeh ko znucano mačko. Pa tista slika je mišljena kot morale-boosting mojega plemena in niti slučajno ni namen žaliti kogarkoli drugega. Če bi bla žaljiva, si podoben slogan nebi privoščil sloviti BMW v eni izmed reklam, od koder izvira tudi moja ideja! Get over it :)
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
To kar sem napisal sem videl skozi celo sezono ko sem igral...
Ti pa res neveš, da sem jih izkusil sam pa dobro vem in vem kaki so člani tega plemena, a tega ne jemljite dobesdno, če boste, boste ravno to dokazali, da se šopirite na vsak komentar...
Čestitke KOH-ovcem, da so vas prenašali tolko časa a vseeno boste videli, da se motite... :)

Nas dolgo časa prenašati ?
V glavnem si oni noblali prek "meje" in pošiljali DEF našim sovražnikom.
 

DeletedUser

Guest
Nikoli nisem igral na sv1, tko da sem vedno bil nepristranski....Sedaj pa resnicno upam da TMP dobi to vojno ker "izgovori" clanov KOH plemena zakaj so posiljali suport JB-ju (vsaj mislim da njim) so naravnost smesni...Moje mnenje je da ste ze dolgo casa nacrtovali to vojno napoved in sedaj ste se koncno opogumili
 

DeletedUser

Guest
Nas dolgo časa prenašati ?
V glavnem si oni noblali prek "meje" in pošiljali DEF našim sovražnikom.

Hehe, veš, da je BV moje komentarje komentirati, ker nima smisla, vendar vse kar ti lahko rečem:"Vse se vrača, vse se plača."
In dobro veš kam ciljam... :p
Tak, da res, da je def kaj ni v vojni vse dovoljeno?
Če ste vi z nekom v vojni, še ne pomeni, da morejo biti tudi oni...
Nevem, če je to res, da pošiljajo DEF, če ni to vaša spet kak vaša fora, ampak lahko pošiljajo tudi vem, ko boste v vojni...
Res nevem v kaj se spuščate posamezniki, raje samo tiho čakajte vojno, ker tukaj ne boste nič dosegli.
 

DeletedUser

Guest
KOH, vso srečo in upam da zmagate! Tokrat navijam za vas, saj je med vašimi člani kar nekaj mojih starih prijateljev še iz časov AIja in PSja! Sicer pa kaj boste vi z srečo ... zmaga je v vsakem primeru na vaši strani!

Črtomir, +1. Do zdaj se je non stop upokojeval, ko je bila sila, tokrat bo pa verjetno kar restartal. :D

seveda vidva vesta najbolj zakaj sem kater svet zapustil. :rolleyes:

lahko zagotovim da JB-ju ni nihče pomagal tudi jaz ne dokler niso prišla obtoževanja in so potem nekateri člani zanalašč podpirali kar pač so podpirali. Glede podpore Praet pa je praktično enako. Ampak ne obujajmo starih tem. Kot sem rekel ni svetnikov sploh pa ne v vojni.
in verjetno še marsikatero pleme

daj daj daj, še dalje boste lagali pa se zgovarjali?

TMP je rasel na lažeh in spletkah, a ne več... :D
Sedaj bomo lahko spremljali dolgo a zaslužno vojno...
Kdor išče ta dobi!
KOH FTW!
nazaj v tvojo kletko marš!, ti si ena sama velika spletka

Btw:XmigX lepo da me maš tak rad, da samo ti name pošiljaš napade ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tole morm (obzirno) komentirat :)


Nobena vojna, če greš striktno gledat, ni poštena. A ni nič hudega, ta igrica se imenuje Vojna plemen in ravno to tudi počnemo. Delali pa ste zahrbtno, to je dejstvo.


Ja in ne. Karak je bil resda na začetku v manjšini po pikah, a po igralcih nikoli. Spomnim se ko nas je blo ene 25, karakovcev z akademijo pa več kot 150! Kasneje so tud po pikah tolk zrasli da so nas kot family prerasli. Tolk o majhnem karaku. To, da so bli pa noobi v 90%, je pa druga stvar.

DFL oz. gumico je pa JB nategnil na suho in to tud sam gumica prizna. Meni ni verjel ampak je raje JB-ju: rezultat poznamo. Je mel pa JB takrat idealno šanso nas napast ko smo bli (spet) slabotni. Potem ko so zbežali v KOH za pol dneva se jim je pa omahovanje vrnilo kot bumerang...


Lepo da priznaš. Prvo javno priznanje, da je KOH supportal naše sovražnike še ko smo bili zavezniki.


- TMP-ju se pa res ne rabi več dokazovati! Pa tudi KOH-u ne. Vsi vemo o vseh vse. Oboji smo prekaljeni v nešteto bitkah in vojnah.
- ta vojna ne bo dobljena ker je preobsežna. Končala se bo s premirjem ali pa z mergom ko boste ugotovili da raje zaključimo server kot da se koljemo še naslednje dve leti...
- izbij si to elito iz glave, to je nekdo enkrat dejal in zdaj to vsi vlačite po zobeh ko znucano mačko. Pa tista slika je mišljena kot morale-boosting mojega plemena in niti slučajno ni namen žaliti kogarkoli drugega. Če bi bla žaljiva, si podoben slogan nebi privoščil sloviti BMW v eni izmed reklam, od koder izvira tudi moja ideja! Get over it :)

Lej ata z besedami zdaj ne boš nič spremenil. Bolj podrobno beri kaj pišem. Rekel sem da to verjamem da so supportali saj je logično na to kolk je blo vsega hvaljenja na forumu nekaterih TMP-jevcev da ne govorim koga ste najprej pljuvali in potem hvalili(tega nihče ne mara in za to ste si sami krivi...). JB in Praet so bili zavezniki kot tudi TMP. Člani so pač izbrali stran čeprav vodstvo takrat še ni.Sicer pa nisem bil v vodstvu tko da je to le moje mnenje glede tistega časa.
D-F-L oz gumico ste vi napadli. K nam je prišel po pomoč sam se z njim nisem menil kaj bistveno tako da kdo je tukaj koga nategnil lahko vedno obračaš kot želiš.

Tvoja napoved še zdaleč ni realna in zakaj misliš da bo vojna trajala? Tudi med ŠB(JB) in TMP bi trajala pa veš kaj se je potem zgodilo s ŠB in vašim zahrbtnim vabljenjem igralcev.

Edino kar mi je žal in je napaka in to javno priznam da nisem TMP prej spoznal v takšni luči kot je sedaj. Verjetno oz 100% bi zdaj na karti pisalo Karak :)

P.S. kaj si bom jaz izbil ali pa ne je čisto moja zadeva. Morale boosting kot temu praviš pa delaj v drugi temi. A nisi ti enkrat prav pametil da naj ne kvarimo PnP plemena TMP. Obratno seveda ni problema za TMP :)

Vedno imate nek izgovor no omenim najboljšega:
Ko sem omenil mejo med TMP in ŠB fluxu (ker je Petronij prešel v TMP) je bil odgovor fluxa sledeč:
Zdaj dogovor ne velja več saj je menilo veliko časa in se je zadeva spremenila. Torej pri vas domnevam ima vsak dogovor rok trajanja, ki ga ne omenite :)

No in tako se dogovori nikoli niso upoštevali. In še vprašanje zate:
Zakaj misliš da niti z enim plemenom veliki TMP ne more sodelovati kot se zagre. Ne iščite napak drugje ampak najprej poglejte pri sebi.
Potem pa ni čudno da so vsa plemena proti vam.

PS ubijalec: to niso napadi to so božična darila :)
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
XmigX ni TMP napadel dfl ampak mi njih,ker mi je haiglander dal obljubo,da se bo jb boril na nasi strani,ampak so zahrbtno gledali,da nas TMP sesuva niti ponudli se niso,da bi vprasali ali rabimo def.Zalostno toda resnicno lp
 

DeletedUser

Guest
Lepa napoved, čestitke, pa srečno KoH... vesele praznike! :) :)
 
Top