Nagradna igra na svet 1

nofear

Member
Reaction score
0
Prosim če vodstvo vojne plemen naredi nagradno igro, kjer se bi izbiralo najbolj popularnega igralca.

IME IGRE: HEROJ SVETA 1

NAGRADE:

1. mesto - 400 premium točk
2. mesto - 200 premium točk
3. mesto - 100 premium točk

Nagradam lahko dodate še kakšne vaše predloge. V primeru, da bi vodtvo vojne plemen izpeljalo to igro me prosim kontaktirajte.

PS: za nagrade poskrbi Nofear

♥ you all
 

DeletedUser

Guest
NoFear mogoče ni najbol popularen na s1,je pa VSEKAKOR ZAME NEKDO,KI JE ZAZNAMOVAL SVET1 IN PUSTIL VTIS V VSEH,KI SO GA POZNALI,RES NI NAJBOL PRILUBLJEN,VENDAR PA JE VSAJ NAJBOLJ ODMEVNO IME NA SVETU1!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
NoFear mogoče ni najbol popularen na s1,je pa VSEKAKOR ZAME NEKDO,KI JE ZAZNAMOVAL SVET1 IN PUSTIL VTIS V VSEH,KI SO GA POZNALI,RES NI NAJBOL PRILUBLJEN,VENDAR PA JE VSAJ NAJBOLJ ODMEVNO IME NA SVETU1!!!!!!!!!!!

Uh, tole pa ni res, da ni najbolj popularen, mislim, da ga pozna vsak, ki igra vsaj 6 mesecev na s1, ki ve kako je vse potekalo, mislim, da bi bile brez NoFeara stvari drugačne...
Glede imena pa ja to pa samo za tiste, ki ne vedo o kom govorimo...
Zame je najbolj popularen NoFear! :D
Ja ni fora, če je priljubljen je pa popularen, to pa je bistvo nagradne igre, ne?
 

DeletedUser

Guest
Mislim, da denycare nima konkurence v temu. Tako, da zmaga je pomoje njegova.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ker sem pokrovitelj igre v njej ne morem sodelovati. Ali bo igra potekala je odvisno od vodstva vojne plemen. LP
 

DeletedUser

Guest
Mah, glej, če si pokrovitelj, še ne pomeni, da ne igraš na s1 in da ne smeš biti med popularnimi, tak, da...
Vseeno boš obdržal premium točke... :D
Vodstvo se očitno ne obremenjuje s tem... :D
 

DeletedUser

Guest
se ne strinjam ha ha jaz sem bil že pred meseci razglašen za heroja na svetu1 iz strani tmp in njihovih voditeljev,a ste morda pozabili,kar nakažite mi premium točke ha ha:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
se ne strinjam ha ha jaz sem bil že pred meseci razglašen za heroja na svetu1 iz strani tmp in njihovih voditeljev,a ste morda pozabili,kar nakažite mi premium točke ha ha:D:D:D

Nevem, kakšen heroj si, če pustiš pleme prepuščeno vse ostalim plemenom?
Lepo, te je slišat za btw... :D
 

DeletedUser

Guest
Kdo je že CoBrA XxL?
Jaz sem za NoFeara, če pa res ne gre potem pa sem za matjazinho!
 

DeletedUser

Guest
Kdo je že CoBrA XxL?

CoBrA XxL said:
LP!
sem zelo izkušen igralec znam tutu vse kar je potrebno na vp naprimer:snipe = vrines obrambno vojsko med 4 plemice, ko ti hoče nekdo v enem napadu zavzeti vas in mu ubiješ zadnja 2 .. ker vojsko ima pri 1. ; 2.3.4. pa imajo ponavadi samo manjse spremstvo

dodge = umakneš obrambo iz vasi pred napadom

ODA = napadalne točke

ODD = obrambne točke

OD = skupne točke ODA+ODD

to je kobra.
 
Top