Nagradna igra na svet 1

DeletedUser

Guest
Moja beseda bo obveljala in nagrade bom vsekakor podelil. Naj še enkrat povem, da iščemo ikono na svet 1 in ne kdo je najboljši.

Lahko je ikona Matjazinho, Mungo, XmigX, Gumica, Rfaric, Atasmrk ...

Upam da moderatorjem ne ustvarjam nepotrebnega in odvečnega dela tako da jih pozivam naj počasi prično s zbiranjem nominacij in potem naredijo glasovnico in da vidimo kdo je ikona sveta 1.

Tudi sam imam nekaj favoritov a nekateri ne igrajo več drugi pa so še aktivni in prav bi bilo da se legendo na svet 1 poišče med aktivnimi igralci.

Moderatorji zdaj pa veselo na delo. :)

Se strinjam, moderatorji, wem, da vam ni odveč, vendar bi bilo boljee, če bi se anketo lepo naredilo ali pa pač nekako glasovanje... :p
Moj glas gre k matjazinho, ker pač ne morem oddati 2 glasova... :D Drugače pa bi tudi za MUNGO... :D
 

DeletedUser

Guest
F.ALO1 tebe pomoje ne pozna niti 1% sveta 1 ... :D
Nevem NoFear, mislim, da bi se dalo že naredit spisek popularnih igralcev sveta 1...
Moderatorji pa bodo določili pač kdaj bo to in seveda morajo še preverit, če igralec še igra, da ne gre potem nagrada v prazno...
Nevem jaz nočem bit v igri, ker itak ne igram več VP in bi šla nagrada v nič, če bi zmagal seveda. :p

denycare sicer izven teme ampak kako se ti še da brat forum v kolikor ne igraš VP? Sem igral podobno igro kjer sem bil nekaj časa tudi admin ampak ko sem nehal igrati sem vse pustil zato me namreč zanima...pa lahko samo kratek odgovor da ne smetiva popularne teme :)
 

DeletedUser

Guest
denycare sicer izven teme ampak kako se ti še da brat forum v kolikor ne igraš VP? Sem igral podobno igro kjer sem bil nekaj časa tudi admin ampak ko sem nehal igrati sem vse pustil zato me namreč zanima...pa lahko samo kratek odgovor da ne smetiva popularne teme :)

Nevem sem igral tudi na svetu 4 in bom "mogoče" tudi na svetu 5, jap veliko jih je še na VP, ki jih poznam in pač spremljam dogajanje na svetu 1... :D
Tudi sam sem že to velikokrat naredil vendar pa tukaj zgleda še nisem obupal...
Sem mislil, da bo primanjkovanje časa vplivalo na moje igranje oz. ne bom mogel več igrati a kaže, da imam ravno tolko časa, da bi se dalo kako skozi pridet ali pa dual... :D
 

DeletedUser

Guest
nominiram Ata Smrk ;) mojega bivšega šefa:) še sploh igra na si1 ?
 
Top