Nagradna igra na svet 1

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
to je kobra.

[3.9.2010 22:00:14] godzilla: kaj je snipanje ?
[3.9.2010 22:00:16] godzilla: povej
[3.9.2010 22:00:19] godzilla: povej
[3.9.2010 22:00:29] messi: čak malo
[3.9.2010 22:00:34] messi: da se spovnim
[3.9.2010 22:00:37] godzilla: (rofl)
[3.9.2010 22:00:42] godzilla: ok pust to
[3.9.2010 22:00:43] godzilla: kaj pa
[3.9.2010 22:00:46] godzilla: backtiming
[3.9.2010 22:00:50] godzilla: razloži
[3.9.2010 22:02:16] godzilla: ne veš
[3.9.2010 22:02:17] godzilla: :)
[3.9.2010 22:02:26] messi: ja ap vem
[3.9.2010 22:02:29] messi: čak še malo
[3.9.2010 22:02:35] godzilla: ja itak (rofl)
[3.9.2010 22:02:38] godzilla: kje iščeš
[3.9.2010 22:02:42] godzilla: po forumih?
[3.9.2010 22:02:44] godzilla: :D
[3.9.2010 22:02:46] messi: v glavi
[3.9.2010 22:02:50] messi: razmišljam
[3.9.2010 22:02:56] godzilla: vsak kaj je train!
[3.9.2010 22:02:59] godzilla: vsaj
[3.9.2010 22:03:03] godzilla: povej mi
[3.9.2010 22:03:25] messi: ka
[3.9.2010 22:03:31] godzilla: kaj je train
[3.9.2010 22:03:56] messi: program

Prosil me je za račun pa sem ga mal povprašal o igri.
Moj glas gre zanj :)

godzilla - jaz
messi - cobra xxl
 

DeletedUser

Guest
Navkljub vsemu (in ker je Jances/Nofear izvzet iz tekmovanja) predlagam našega nasprotnika Munga.......

....vkolikor pa če bo pokrovitelj tekmovanja voljan v upoštev vzeti tudi, da Vojno plemen igra kar precej igralk in posledično narediti še tekmovanje za nežnejši spol bi izpostavila igralko louise, ki pa je žal ni več med nami, .....menim, da je bila ena najboljših igralk na tem serverju, kar bodo vsekakor potrdili vrli ŠB/JB/Praet igralci ;).....torej predlagam igralko manc, ki nekompromisno obvladuje svojo okolico na K66.....

...ostale bi spomnila, da se išče oseba/igralec, ki je najbolj zaznamovala svet1 na Vojni plemen in je posledično najbolj popularen oz heroj S1....;)


Lep pozdrav, Lily aka. bosko28
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Navkljub vsemu (in ker je Jances/Nofear izvzet iz tekmovanja) predlagam našega nasprotnika Munga.......

....vkolikor pa bo pokrovitelj tekmovanja voljan v upoštev vzeti tudi, da Vojno plemen igra kar precej igralk in posledično narediti še tekmovanje za nežnejši spol bi izpostavila igralko louise, ki pa je žal ni več med nami, .....menim, da je bila ena najboljših igralk na tem serverju, kar bodo vsekakor potrdili vrli ŠB/JB/Praet igralci ;).....torej predlagam igralko manc, ki nekompromisno obvladuje svojo okolico na K66.....

...ostale bi spomnila, da se išče oseba/igralec, ki je najbolj zaznamovala svet1 na Vojni plemen....;)


Lep pozdrav, Lily aka. bosko28


Lily moram reči, da jaz bi kandidiral dve drugi osebi in sicer irko. Nekoč alfo in omego jb-ja oziroma tebe nekoč osebo, ki je mirila vse možne sprte strani v Eow. ;)
 

DeletedUser

Guest
Lily moram reči, da jaz bi kandidiral dve drugi osebi in sicer irko. Nekoč alfo in omego jb-ja oziroma tebe nekoč osebo, ki je mirila vse možne sprte strani v Eow. ;)

Se tudi jaz lahko podpišem pod temi besedami!
Irka je storila veliko, kot za ŠB, kot za JB...
denycare
 

nofear

Member
Reaction score
0
Vidim da obstaja veliko razlogov zakaj bi lahko izpeljali to igro in poiskali heroja na svet 1. Z veliko željo upam da bodo moderatorji pričeli z zbiranjem imen nato pa naredili glasovanje. Vsekakor premium točke čakajo.

Lep pozdrav.
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
Zame sm jst najbolj popularen igralec veliko močnim igralcem sem pobil ogromno vojske in so zaradi tega nehali
 

DeletedUser

Guest
F.ALO1 tebe pomoje ne pozna niti 1% sveta 1 ... :D
Nevem NoFear, mislim, da bi se dalo že naredit spisek popularnih igralcev sveta 1...
Moderatorji pa bodo določili pač kdaj bo to in seveda morajo še preverit, če igralec še igra, da ne gre potem nagrada v prazno...
Nevem jaz nočem bit v igri, ker itak ne igram več VP in bi šla nagrada v nič, če bi zmagal seveda. :p
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Živjo.

Po rahlem premisleku sem prišel do večih imen. Začel bom z igralko Pegas, ki žal več ne igra. Ona je bila edina nasprotnica katere sem se dejansko bal, ker mi je ob vsakem napadu pustila nek spominček, dokler se pač nisem bolj močno razvil na severu. Torej razvoj mi je zavirala ona.

Sir Bumbar - Vem, moj soigralec, moj sosed na VP, ampak more marsikdo priznat da ima okrog vasic berlinske zidove (železne zavese). Sama sma bila na severu, bil je zmeraj pod večjimi napadi kot jaz, pa še kar naprej se ni pustil premagat. Pain is temporary -> Glory is eternal!

Heroj prvega slovenskega serverja pa je ninja. Ja, je moj vodja, in ne... ne lezem mu v rit (admin. oprosti), ampak občudujem njegov uspeh pri vodenju plemena. Vsa plemena ki so propadla, so propadla zaradi neaktivnosti, nesodelovanja. Zaradi tega ker vodje niso uspele tega v plemenu naredit. Ninji je uspelo. Od vsega začetka pa do zdaj ima najboljše pleme na svetu 1, in še naprej mu bo uspevalo... V slogi je moč!

Tako jaz vidim ta server.

Mojih sovražnikov nebi izpostavljal kot neke heroje, ker se mi ni noben zdel neki vrhunski igralec s katerim bi lahko imel napete in zanimive boje.

lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ah ragnarok nakladaš :)))
Ninja ne bi bil to kar je brez zvestih članov :)

Zame dobesedno najboljši igralec ni igralec ampak igralka, ki je ne bom izpostavljal :)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
ah ragnarok nakladaš :)))
Ninja ne bi bil to kar je brez zvestih članov :)

Zame dobesedno najboljši igralec ni igralec ampak igralka, ki je ne bom izpostavljal :)

Zakaj pa potem črtomir (primer) ni imel zvestih članov? ker si očitno ni znal pridobit nekega spoštovanja.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj pa potem črtomir (primer) ni imel zvestih članov? ker si očitno ni znal pridobit nekega spoštovanja.

črtomir pa spoštovanje ne gre skupaj grupirat, če skušaš, se hoče rač. sesut.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Daj ubijalec, ne jamraj.

Kdaj si pa ti kaj nardil na S1? Nikol. On se je vsaj trudil ...
 

DeletedUser

Guest
Daj ubijalec, ne jamraj.

Kdaj si pa ti kaj nardil na S1? Nikol. On se je vsaj trudil ...

a res, kaj ne poveš. Očitno je moje delo kot baron v ŠB bilo neobstoječe. Povej mi kaj je črtomir naredil za si1?, razen da je svoje člane pošiljal v smrt in za vse krivil druge, on pa nikoli nič kriv.
 
Last edited by a moderator:

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
No mogoče ni naredil kaj tekega na s1, je pa na .net kolikor sem slišal.
črtomir pa nasploh ni bil priljubljen, razen med kakšnimi njegovimi (če se motim me popravite)
 

DeletedUser

Guest
a res, kaj ne poveš. Očitno je moje delo kot baron v ŠB bilo neobstoječe. Povej mi kaj je črtomir naredil za si1?, razen da je svoje člane pošiljal v smrt in za vse krivil druge, on pa nikoli nič kriv.

Ubijalec je naredil marsikaj, čeprav je glede napadanja ipd. bil v ozadju boljših...
Če ne bi bil Baron v ŠB, mene ne bi povabil in jaz ne bi prinesel še tiste, ki niso hoteli iti iz 300 nekdanjega EoWsa... :p
Mislim, da tukaj ne morete reči, da ni kaj naredil potek igre boljši, če ne bi bilo nas ne bi bilo JB in ne bi bilo vojne... :D
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec je naredil marsikaj, čeprav je glede napadanja ipd. bil v ozadju boljših...
Če ne bi bil Baron v ŠB, mene ne bi povabil in jaz ne bi prinesel še tiste, ki niso hoteli iti iz 300 nekdanjega EoWsa... :p
Mislim, da tukaj ne morete reči, da ni kaj naredil potek igre boljši, če ne bi bilo nas ne bi bilo JB in ne bi bilo vojne... :D

Kaj lepih vasic bi bilo, če nebi vas povabil ;)
Sicer pa tema govori kdo je najbolj zaznamoval svet 1... Situacije na severu ne poznam na jugu pa mi je znano bilo še ko sem bil v EoW, da je na meji z šb obstajal skoraj nepremagljiv zid, ki ga je držal mungo. Res je krcan okrepitev je bil ampak tej bunkerji so padali, plemiči pa so umirali... Nekako čas, ko sem ga igral v EoW ga je on zaznamoval, kasneje se je pri njemu umirilo vendar sedaj se za razliko od mene kar dobro upira tmp-ju ;)

Torej, če bo nagradna igra obveljala moj glas gre Mungu. ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Moja beseda bo obveljala in nagrade bom vsekakor podelil. Naj še enkrat povem, da iščemo ikono na svet 1 in ne kdo je najboljši.

Lahko je ikona Matjazinho, Mungo, XmigX, Gumica, Rfaric, Atasmrk ...

Upam da moderatorjem ne ustvarjam nepotrebnega in odvečnega dela tako da jih pozivam naj počasi prično s zbiranjem nominacij in potem naredijo glasovnico in da vidimo kdo je ikona sveta 1.

Tudi sam imam nekaj favoritov a nekateri ne igrajo več drugi pa so še aktivni in prav bi bilo da se legendo na svet 1 poišče med aktivnimi igralci.

Moderatorji zdaj pa veselo na delo. :)
 
Top