Največje "ritke"

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
PS: NK MARIBOR 12 verjamem da me glavno pleme alianse nebi sprejelo čeprav ne vem česa bi se črtomir bal ker ga v konkurendi idiotizma in budalastva sploh ne morem prekositi. Ti si pa tudi sam cvetka zase. ajajaj

dvomim da ga ne moreš, v mojem mnenju sta kar na isti ravni.

EDIT: Ti si baje hujši, čeprav črt ne zaostaja dost.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
ah dobri stari ubijalec. Kako si mi prijatelj sem vido da so te nagnali še eno akademijo furat. Kar naenkrat boste imeli 2 akademiji. Za popizdit resno ej.
 

DeletedUser

Guest
ah dobri stari ubijalec. Kako si mi prijatelj sem vido da so te nagnali še eno akademijo furat. Kar naenkrat boste imeli 2 akademiji. Za popizdit resno ej.

ah nofear spet ga nekaj bluziš ko nimaš pojma zakaj se gre. Tolk za v vednost imamo samo eno akademijo ŠB_A, ŠB_1 do konca današnjega dne nebo imela nič z nami skupnega. Te je vseh tistih 8 + informant v ŠB spregledalo in ne moreš dobit informacij več?
 

nofear

Member
Reaction score
0
Če štejem tebe zraven potem jih je 8. JOKE Ma se ne obremenjujem z ŠB ampak pustim da se oni z mano. Mislim res ej kak pa to da boste ŠB1 dali vstran, ali sem kaj spregledal??? Mogoče pa nočejo sodelovati z nami ker so vidli koga vse ste pripelali v pleme. Sej ne vem ali naj bom jezen na vas ali vam naj bom hvaležen.
 

DeletedUser

Guest
Če štejem tebe zraven potem jih je 8. JOKE Ma se ne obremenjujem z ŠB ampak pustim da se oni z mano. Mislim res ej kak pa to da boste ŠB1 dali vstran, ali sem kaj spregledal??? Mogoče pa nočejo sodelovati z nami ker so vidli koga vse ste pripelali v pleme. Sej ne vem ali naj bom jezen na vas ali vam naj bom hvaležen.

Ne ni to, a vodju akademije so stopile pravice plemenskega očaka(duka v glavo), podrobnosti pa ne bom razglabljal tu, se mi ne zdi smiselno.
 

DeletedUser

Guest
Če štejem tebe zraven potem jih je 8. JOKE Ma se ne obremenjujem z ŠB ampak pustim da se oni z mano. Mislim res ej kak pa to da boste ŠB1 dali vstran, ali sem kaj spregledal??? Mogoče pa nočejo sodelovati z nami ker so vidli koga vse ste pripelali v pleme. Sej ne vem ali naj bom jezen na vas ali vam naj bom hvaležen.

A ni smešno kako te noben ampak res noben ne prenaša? Hehe. Tolko si grozil, da boš koga prenoblal, zakaj pa nimam nobenega napada? :( Zdaj, ko ostajaš sam upam, da imaš 1500 plemičev. :)
 

DeletedUser

Guest
Glejte malo no...
EoWa ni več, ni kaj res ni zdržal...
Raje razpustijo pleme, kot pa, da jih znoblamo do zadnjega člana...
Zdej pa...
Jah NoFear to je pa to, ker si mislu, da delaš prav pa ziher ne...
Sam ne bom konkretno govoril oz. pisal tukaj, ker sam nevem ravno kaj veliko....
Matjaž, pusti ga, ker odgovora ne bo nazaj...
Zdaj pa vidimo kdo bo zmagal na svet 1!
 

ninja

Member
Reaction score
0
sam sem opravil le en prestop takoj na začetku, torej iz plemena PoR v KOH, sem še sedaj ponosen na to. People of Revolution. Moje pleme iz net strežnika, ko smo se hecali po peskovnikih.
 

DeletedUser

Guest
dvomim da ga ne moreš, v mojem mnenju sta kar na isti ravni.

EDIT: Ti si baje hujši, čeprav črt ne zaostaja dost.

Tipične besede majhnih, zahojenih zakompleksanih ljudi, ki so dobri v nakladanju, druzga pa itak ni nič od njih, kadar je treba govort in pisat, so glavni na selu, ko je treba kaj nardit se pa zopet skrivajo za svojimi besedami, zgodovina pozna kar nekaj takih, z zakopleksanim avstrjicem z zobno ščetko pod nosom, ki je celo svoje bedno živlenje na velik pisal in nakladal, ter non stop kazal do kje so kahlce, od kje naprej pa omet in pošiljal ljudi v smrt.
Pač nekateri so glavne sere ko je treba nakladat, pa tolko serjejo povsod, kjer lahko kaj napišejo, sam da bi ispadli glavni frajerji. Mene lahko ozmerjaš za budalo in idiotom, sam važn je da jaz vem kaj sem, ti se boš pa samo celo življenje tolažil, če pa boš kdaj prišel do spoznanje o sebi, ti že zdaj povem , da samoumor ni rešitev, obstajajo določene ustanove, ki ti bodo lahko pomagale, pa če si hočeš dobro, ne odlašaj, čimprej poišči strokovno pomoč, sodobna medicina dela čudeže in ni vraga , da nebi rešila tudi tak primerek kot si ti.
 

DeletedUser

Guest
Tipične besede majhnih, zahojenih zakompleksanih ljudi, ki so dobri v nakladanju, druzga pa itak ni nič od njih, kadar je treba govort in pisat, so glavni na selu, ko je treba kaj nardit se pa zopet skrivajo za svojimi besedami, zgodovina pozna kar nekaj takih, z zakopleksanim avstrjicem z zobno ščetko pod nosom, ki je celo svoje bedno živlenje na velik pisal in nakladal, ter non stop kazal do kje so kahlce, od kje naprej pa omet in pošiljal ljudi v smrt.
Pač nekateri so glavne sere ko je treba nakladat, pa tolko serjejo povsod, kjer lahko kaj napišejo, sam da bi ispadli glavni frajerji. Mene lahko ozmerjaš za budalo in idiotom, sam važn je da jaz vem kaj sem, ti se boš pa samo celo življenje tolažil, če pa boš kdaj prišel do spoznanje o sebi, ti že zdaj povem , da samoumor ni rešitev, obstajajo določene ustanove, ki ti bodo lahko pomagale, pa če si hočeš dobro, ne odlašaj, čimprej poišči strokovno pomoč, sodobna medicina dela čudeže in ni vraga , da nebi rešila tudi tak primerek kot si ti.

lepo te prosim ta igra se imenuje Vojna Plemen in ne domišlija in ozmerjanje. Če hočeš ban ti povem da si na dobri poti do tja. Da tvoje statistike in drugih stvari ne omenjam ker je poden. Za približno polovico sem manjši od tebe pa mam skoraj večji ODA od tebe, kaj le to pomeni kaj? Prosim vzami si vzgled po noferju in briši račun, in naredi tako celemu svetu veliko uslugo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kar banaj me, saj izgleda da to znaš, izgleda imaš ti extra pravice žalit druge igralce, ko ti nekdo napiše resnico, pa cvilš , kot cucek, predlagam pa drugim administratorjem, da malo tvoje pisanje pogledajo, če se že pogovarjamo o bananju, nisi se na pravga spravu, začni delat in pisat kukr je treba al pa utihn za vedno, ker se mi ne da več s kekci ubadat.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
jaz nikoga ne žalim na osnovi resničnega življenja, tak da si mimo pihnil. Če pa za to kaj si v igri pa ni problema, saj je dovoljeno. Tak da utihni in se sprav nazaj v svojo noob družino.
 

DeletedUser

Guest
prav ti sereš tukaj na forumu, a ne vidš kok je od tebe vse posrano, da noben normaln človk ne more jet mem da nebi bruhal od tvojga sranja, ti pa si prevelk revše, ki mu je neki stopl u glavo, da boš men govoru naj utihnem.
 

DeletedUser

Guest
spravi se enkrat za spremembo nekaj aktivnih igralcev zavzemat in ne samo neaktivnih ter barbarskih. Ti prekosiš noferja za kar dolgo črto, nofear se vsaj ve na forumu dostojno vest, in poskrbet za argumente kaj pa ti očitno ne. Tako da vidim da se je z tabo brezveze ukvarjat, nisi vreden 1min mojega časa.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
koga zavzemam je moja stvar, glede vedenja se pa z vsakim spustim na njegov nivo, sicer tvojga nisem ujel,ker se mi v glavi ne porodi tolko bresmiselnih idej in tolko primitivizma.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Pa daj get a room al neke :D

brez zamere obema, ampak meni se ne da tega sranja brat, kdo od vaju dela večjo sranje :D Dajmo nekak nazaj na topic prit ;)

lp
 
Status
Not open for further replies.
Top