Največje "ritke"

Status
Not open for further replies.

nofear

Member
Reaction score
0
Tam kjer je PIR sem tut jst. Črtomir in Ubijalec naredta svoje pleme bodo vsi veseli za vajo morda še jst pridem notri pa bomo 3 " tapravi na kup" Po paradoxovo bomo 3 idioti na kupu.

Atasmrk pri posodobitva predlagaj Motorki naj dodajo čolne, da se vojska ne utopi. Just joke. Prov rad pridem tle gor kako napisat sem mal nasmejat in si dat duška.
 

DeletedUser

Guest
.Črtomir in Ubijalec naredta svoje pleme bodo vsi veseli za vajo morda še jst pridem notri pa bomo 3 " tapravi na kup" Po paradoxovo bomo 3 idioti na kupu.

Dobra ideja!Hecam se :p

Jaz pa atu raje predlagam da me začne počasi lovit


1ag-za-ata.jpg


Obljuba je obljuba :p


že dolgo je tegaaaa ata :* to so bli časi..


ps : bb kode mi stekajo zato ni poševne pisave :(
 

DeletedUser

Guest
Tam kjer je PIR sem tut jst. Črtomir in Ubijalec naredta svoje pleme bodo vsi veseli za vajo morda še jst pridem notri pa bomo 3 " tapravi na kup"

rajši zbrišem acc, kot da sem z vama v istem plemenu.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
A nisi še končal? :) Ne vem rekel si, da se poslavljaš od vp? :)
 

DeletedUser

Guest
Ste se zmenli?

OK, nazaj na temo. :p


Rajši gledam takšne lepe ritke, kot pa vaše grde komentarje! :D


canon1456.jpg


Od moje... :)

p.s.: A ti posodim brisačo? :D Ali za vsak slučaj rjuho?? :D:D
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Luštna ni kej. :)

PS: Ne smem velik pisat k lohka kej moja prebere potem pa bo joj... sej veš od moje mora bit najlepša meni... od tvoje pa tabi tak je lajf.
 

DeletedUser

Guest
Tam kjer je PIR sem tut jst. Črtomir in Ubijalec naredta svoje pleme bodo vsi veseli za vajo morda še jst pridem notri pa bomo 3 " tapravi na kup" Po paradoxovo bomo 3 idioti na kupu.

Ne vem zakaj bi ustanavljal pleme, sem ga že in čist dobr mu gre, zakaj misliš, da me stalno neki notr tlačjo, ker enostavno tega ne razumejo, od prvih dni ko sem ustanovil pleme na K34 so mu vsi napovedovali, hitr konec, ko so se na nas spravila večina velikih plemen okoli nas in smo vse porazili in vedno bolj zavzemali sever, so vsi govorili, nimajo bodočnosti, še sedaj to govorijo, mi pa delamo po svoje in nam ni mar za druge, z dvema plemenoma imamo že dolgo zavezništvo, za ostale se ne brigamo, sever je naš in ga drugim ne damo, ko pa stegnejo prste po naših vaseh, jih pa dobijo po prstih. To seveda nekim močno dviguje pritisk in se probajo na vse načine repenčt, pogledam forum enkrat na teden, se malce nasmejim, na žaljivke odgovorim v istem tonu, pa grem dalje, tistim , katerim gre moje pleme v nos pa pustim da se :mad:
 

DeletedUser

Guest
Kaj je ritke?
Niste več al kaj?
Nevem zame je Matjaž največja!
Kmalu bo, kot NoFear!
:)
Čakam na komentar!
 

DeletedUser

Guest
Lol zdaj si že ko marex. Originalen spammer. :)
Kar se tiče pa ritke ne morem bit kot on. :)))) Plemen pa sem ene par menjal. :p
 

DeletedUser

Guest
Sei ravno s tem namenom, da si se osvobodil in postal poljedelec! :)
 

DeletedUser

Guest
rajši zbrišem acc, kot da sem z vama v istem plemenu.:rolleyes:

Jaz sem ga pa naredu, doživel sem spoznanje in prepoznal res prave riti, na svetu ena, o njih nebi zgubljal besed, ubijalec zdaj se lahko priključiš, kajti kmalu jih boš tudi ti spoznal, vrjemi mi.
Pravim ritkam pa sporočam, da se bom boril sam, do konca in naj ne iščejo, kdo mi pošilja pomoč, ker mi jo noben, no nekateri, ki jim je malo nerodno, kar sami od sebe pošlejo, pa jim pošlem nazaj, ko pride v vas. Z nekim drugim revšeti sem prekinu vse stike.
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem ga pa naredu, doživel sem spoznanje in prepoznal res prave riti, na svetu ena, o njih nebi zgubljal besed, ubijalec zdaj se lahko priključiš, kajti kmalu jih boš tudi ti spoznal, vrjemi mi.
Pravim ritkam pa sporočam, da se bom boril sam, do konca in naj ne iščejo, kdo mi pošilja pomoč, ker mi jo noben, no nekateri, ki jim je malo nerodno, kar sami od sebe pošlejo, pa jim pošlem nazaj, ko pride v vas. Z nekim drugim revšeti sem prekinu vse stike.

cja kaj ti naj rečem črtomir, če nisi tega pričakoval ti lahko pa samo bog pomaga.
 

DeletedUser

Guest
OK vem, da je tale post off topic, vendar itak je tale tema že malo off topic. Rad bi nekaj vprašal. Za kakšen mesec nisem bil prisoten na slovenski vojni in kot zgleda sem zamudil dogajanje, poleg tega pa nisem se prej utegnil pozanimati (oz. se mi ni dalo:p) kaj se je zgodilo s nofearjom. Kot prav razumem, je igral (igra še vedno?) na s2 dual in na s1 je bil vodja EoWja (je to res?). No potem je EoW razpadu in zakaj se vsi nekej kregaste?
Zanima pa me ali je nofear še vedno prisoten na slovenskih serverjih oz. če igra na kateremu od njih. (bolje bi se izrazil, če bi rekel al je še kej aktiven na katerem izmed slo serverjev)
 

DeletedUser

Guest
OK vem, da je tale post off topic, vendar itak je tale tema že malo off topic. Rad bi nekaj vprašal. Za kakšen mesec nisem bil prisoten na slovenski vojni in kot zgleda sem zamudil dogajanje, poleg tega pa nisem se prej utegnil pozanimati (oz. se mi ni dalo:p) kaj se je zgodilo s nofearjom. Kot prav razumem, je igral (igra še vedno?) na s2 dual in na s1 je bil vodja EoWja (je to res?). No potem je EoW razpadu in zakaj se vsi nekej kregaste?
Zanima pa me ali je nofear še vedno prisoten na slovenskih serverjih oz. če igra na kateremu od njih. (bolje bi se izrazil, če bi rekel al je še kej aktiven na katerem izmed slo serverjev)

kolko vem še vedno igra na vseh svetih, kjer je igral. Le da na si1 igra pod drugim imenom.
 
Status
Not open for further replies.
Top