NoFear fan Club

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Prosil bi admina ali moderatorja foruma, da zbriše to temo, ker kaj bo fan club, ko ni NoFear-ja...
Nevem, nesmiselno sploh še stoji tukaj gor...

Mislim, da smo moderatorji/administratorji dovolj sposobni, da bomo že znali sami presoditi, kaj je za zaklep in kaj za izbris ;). Tema ostane, vendar debata more ostati na nivoju.

Lp,
Grobi

PS: Preberite si pravila foruma :)
 

DeletedUser

Guest
Hehe, to samo tak pravim... :)
Če sem vas užalil ali kaj takega oz. kakor si to razlagate, se iskreno upravičujem...
Nevem kako je lahko še kdo fan duha...
 

DeletedUser

Guest
če te ta tema tako moti pa ne piši vanjo...

se strinjam. Drugače jaz temu pravim NABIRANJE POSTOV! Kr očitno ne znajo it nazaj na temo, čeprav se 100x pove, da je to off topic

on topic: NO FEAR NE BO IN NIKOLI NI MEL NITI ENEgA FANA :D To je to. :p
 

DeletedUser

Guest
se strinjam. Drugače jaz temu pravim NABIRANJE POSTOV! Kr očitno ne znajo it nazaj na temo, čeprav se 100x pove, da je to off topic

on topic: NO FEAR NE BO IN NIKOLI NI MEL NITI ENEgA FANA :D To je to. :p

Ne sej sedaj smo vsi njegovi fani, ko ga ni več pod računom nofear... :)
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
primorci - ponavadi zadeti in pijani se jim pa jebe za vse deloma so tudi bolj leni ( vpliv italije )

Moram reči da si kar zadel :D
 

jerneyx

Member
Reaction score
0
Na svetu 1 sm igrou pod imenom jerneyx ko je bila še aliansa EOW, ŠB, KOH, TMP. Nofear je biu dobr igralec, vreden zaupanja, pomagal ko je bila pomoč potrebna, znal je logično razmišlat, vedno pripravljen za obrambo in tudi za napadalne akcije. Bil je srce EOW. škoda da je EoW razpadel drgače bi bili prvi na serverju.
Še nekaj pri Nofearu mi je bilo pa zelo všeč: postavil si je cilj in se po najboljših močeh trudil da ga je dosegel.
 

DeletedUser

Guest
hehe od kje si se pa zdaj našel v temi stari že nekaj mesecev.
Ja imaš vse prav znal je logično razmišljat:
tebe ni več, on pa še igra...le vzel je boljši račun...logično :)

še namig: igra pri bivših sovražnikih EOW-a :)...logično ali mogoče cilj?
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Jast se podpišem kot NoFear fan.

Edini človek, katerega vsi sovražijo. Edini, ki mu je to uspelo in še vedno stoji na lepi poziciji. To pove nekaj.

LP
 

DeletedUser

Guest
Jast se podpišem kot NoFear fan.

Edini človek, katerega vsi sovražijo. Edini, ki mu je to uspelo in še vedno stoji na lepi poziciji. To pove nekaj.

LP

Wrong, če ne vidiš, je že zamenjal račun, ker so mu račun NoFear znoblali...
In ja mogoče je bilo navidezno res videt, da je pomagal in podobno, v resnici je to delal, da bi vzel pleme za svojega...
Če nekaterih ne bi bilo in se mu nebi uprlo, bi bilo še huje, kot misliš...
Sam sem vesel, da sem se mu skupaj z akademijo uprl a kaj se bomo zdaj s tem ukvrjal, če je že mesece minilo od tega...
Just forget that...
:D
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Sej dolgo časa že ugotavljam da vojna plemen ni samo skill od igranja ampak tudi rabiš dosti mislit. So what če so ga znoblali, še vedno igra in to je bistveno. Vsaj za mene.

LP
 

DeletedUser

Guest
Ja, če misliš, da mu je nekdo kar dal račun se grozno motiš...
Se upravičujem, če ga s tem užalim a je on odvisnež od VP-ja in ja je veliko plačal za nadomestne račune...
VojnaPlemen.si je sestavljena vsaj svet 1 iz hinavcev in strategev...
Če njih ne bi bilo bi bilo lažje igrat...
Zdaj pa pozabi...
Ne mi uživljat stare teme, ker tega ne maram niti jaz niti ostali... :D
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Aha, hočeš rečt, da je KUPIL račun. Tega nisem vedel. V tem primeru pa je zgodba drugačna.

LP
 

DeletedUser

Guest
Aha, hočeš rečt, da je KUPIL račun. Tega nisem vedel. V tem primeru pa je zgodba drugačna.

LP

ne poslušaj ga, govori na pamet. Če bi imel dokaze da je nf kupoval accje, bi jih že poslal podpori. Sicer pa kot je rečeno bilo že, ne oživljaj starih tem.
 

DeletedUser

Guest
Aha, hočeš rečt, da je KUPIL račun. Tega nisem vedel. V tem primeru pa je zgodba drugačna.

LP

:)))
si me nasmejal...torej: če je od nekoga kupil račun je drugačna zgodba kot če ga je od nekoga dobil. To me res zanima kaj ima tukaj znanje VP zraven.
NoFear ni uspel. Oseba ki je igrala račun NoFear pa še igra upam da je to vsem razumljivo. Na tak način lahko vsak igralec pa če še tak noob vedno obstane.

Pa še nekaj da bo jasno vsem: kot osebo ga poznam samo preko skype in je čisto ok ampak kar se igre tiče pa je igral hinavsko. In to nekateri ločijo drugi ne.
Je pa res da sem spoznal že nekaj igralcev v živo in večinoma je tako da tak kot si v RL si v igri...vsaj na grobo. So pa vedno izjeme se razume.
 

DeletedUser

Guest
:)))
si me nasmejal...torej: če je od nekoga kupil račun je drugačna zgodba kot če ga je od nekoga dobil. To me res zanima kaj ima tukaj znanje VP zraven.
NoFear ni uspel. Oseba ki je igrala račun NoFear pa še igra upam da je to vsem razumljivo. Na tak način lahko vsak igralec pa če še tak noob vedno obstane.

Pa še nekaj da bo jasno vsem: kot osebo ga poznam samo preko skype in je čisto ok ampak kar se igre tiče pa je igral hinavsko. In to nekateri ločijo drugi ne.
Je pa res da sem spoznal že nekaj igralcev v živo in večinoma je tako da tak kot si v RL si v igri...vsaj na grobo. So pa vedno izjeme se razume.

Mogoče bi pa morali vsi ko se začne vojna le zamenjati pleme :p
 

DeletedUser

Guest
tudi to nekateri delajo jap...imaš vse sorte torte :)

Če pa si mislil name si pa malo pozabil vojna je bila napovedana ko sem bil že v KOH :)

Čeprav ne razumem kaj ima to s to temo?
 
Top