NoFear fan Club

cavaller

Member
Reaction score
0
:)))
si me nasmejal...torej: če je od nekoga kupil račun je drugačna zgodba kot če ga je od nekoga dobil. To me res zanima kaj ima tukaj znanje VP zraven.
NoFear ni uspel. Oseba ki je igrala račun NoFear pa še igra upam da je to vsem razumljivo. Na tak način lahko vsak igralec pa če še tak noob vedno obstane.

Pa še nekaj da bo jasno vsem: kot osebo ga poznam samo preko skype in je čisto ok ampak kar se igre tiče pa je igral hinavsko. In to nekateri ločijo drugi ne.
Je pa res da sem spoznal že nekaj igralcev v živo in večinoma je tako da tak kot si v RL si v igri...vsaj na grobo. So pa vedno izjeme se razume.

Velika razlika je če je kupil račun ali če ga je dobil. Ker če ga je dobil je moral nekako tistega prepričati, da ga je dobil in to je skill, če ga pa je kupil je keš in to ni isto. VELIKA RAZLIKA.

LP
 

DeletedUser

Guest
Ker če ga je dobil je moral nekako tistega prepričati, da ga je dobil in to je skill

LP

I beg to differ. Lepo te prosim, kaki skill? Sam poznat moraš tistega, ki oddaja acc, pa ga dobiš(v večini primerov).
 

cavaller

Member
Reaction score
0
Ne razumeš kaj ti hočem povedati. No ajde dobi ti account, ki je recimo rank 25. Ko ga dobiš mi povej. (Na s1)

LP
 

DeletedUser

Guest
NF ni kupil račun ampak ga je dobil od sodelavca, ki je bil v TMP. Kaj dosti tu niti vodstvo TMP ni moglo pomagati. Smo mu dali šanso in se je zelo izkazal. Verjemite mi če rečem, da je sedaj eden izmed večjih fanov TMP-ja, kar lahko pomeni samo dvoje: al je mojstrski igralec za Hollywood alpa mi res dobro delamo. Vse se na koncu zvede na medsebojno zaupanje in vero v isti cilj, ne glede na to a smo levi, desni, črni al rdeči.
 

DeletedUser

Guest
NF ni kupil račun ampak ga je dobil od sodelavca, ki je bil v TMP. Kaj dosti tu niti vodstvo TMP ni moglo pomagati. Smo mu dali šanso in se je zelo izkazal. Verjemite mi če rečem, da je sedaj eden izmed večjih fanov TMP-ja, kar lahko pomeni samo dvoje: al je mojstrski igralec za Hollywood alpa mi res dobro delamo. Vse se na koncu zvede na medsebojno zaupanje in vero v isti cilj, ne glede na to a smo levi, desni, črni al rdeči.

To lahko potrdim, res je NoFear sedaj eden izmed večjih TMP-ja in res je, da sedaj igrate lepo timsko igro... :D
Čestitke, drugače pa Glede, to kar sem namignil, ni bi bilo prvič, če bi se kak račun kupil... :D
Vse je zajebancija, a v vsaki šali je kanček resnice in to je to mar ne? :D
 

DeletedUser

Guest
No, pa sem prišel do odgovora. Očitno sem prvi NoFear fan, :eek:

LP

Do odgovora si prišel, vendar nisi edini oz. prvi NoFear fan! :D
Jih je veliko blo in jih je še...
Nevem, mislim, da club je že v stečaju ... :)
 

DeletedUser

Guest
Khm...
Don't spam pls...
Ni ilegalno, če je Jances NoFear?
Wtf...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Khm...
Don't spam pls...
Ni ilegalno, če je Jances NoFear?
Wtf...

denycare spet si tukaj.

Spoštovane gospe in gospode , dečki in deklice plemena Praetorians Nofear vas obvešča da se lepo poštimajte in pripravite.

Lahko mi posredujete vrstni red noblanja, ker vem da nobeden nebi rad prišel dvakrat na vrsto, da bo tepen.

Lahko mi pišete na zasebno... provokator je na forumu... again


TNX CAVALLER VIDIM DA SI RATAL MOJ PRAVI FAN TKO DA LEPO TO!!!
 

DeletedUser

Guest
denycare spet si tukaj.
Da, jaz sem že zmeraj tukaj, ti pa očitno prihajaš na momente... :D
No, vesel sem, da ti gre dobro na svet 1... :p
Ja, tvoj fan nikoli ne bi bil in vem, da tudi ti ne bi, da bi bil...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Da, jaz sem že zmeraj tukaj, ti pa očitno prihajaš na momente... :D
No, vesel sem, da ti gre dobro na svet 1... :p
Ja, tvoj fan nikoli ne bi bil in vem, da tudi ti ne bi, da bi bil...

Fan si lahko tako da ni straha hehe. :sekira: mungo ---> glavo bek
 

DeletedUser

Guest
Fan si lahko tako da ni straha hehe. :sekira: mungo ---> glavo bek

Zdaj pa sploh ne mislim bit, ker mi ne boš tak govoril o mungu! :D :D
Mungo je kul oseba in nevem kaj imaš proti njemu, jaz proti tebi nič več nimam... :D
Počasi pa res postajam fan... NOT! :O
 

nofear

Member
Reaction score
0
Zdaj pa sploh ne mislim bit, ker mi ne boš tak govoril o mungu! :D :D
Mungo je kul oseba in nevem kaj imaš proti njemu, jaz proti tebi nič več nimam... :D
Počasi pa res postajam fan... NOT! :O

Nisem edini, ki imam proti njemu kaj.
Sej vem o vsakem praetorianu nekaj. haha
 
Top