Obvestila

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A je drugič možno kakšen dan prej obvestit. Mogoče celo teden prej?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ja bilo bi prijetno, da bi 1 teden prej vsaj obvestili... zdaj ste celotno pleme mi sjebali, ker ni bilo časa urediti vsega
 

DeletedUser

Guest
nevem kaj me je danes prijelo po slabih pol leta spet si zaželim igrat VP in glejga zlomka ravno takrat se je odprl si7 in prijavljenih okoli 100 igralcev

dont hate me hate my mind :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
končno pravi svet, brez barbarskih vasi:) , pa bonusne so lepo razporejene eni po pet okol, drugi pa štiri ure okol nobene, veselica,
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
to mi je gnila da so vasice tkole razporejene sm kr živčen k vojksa tok dolg hod barbarske pa bodo kr hit k jih bo dost nehal igrat sam cerkev mi je mal odveč drgač a dobr server
 

DeletedUser

Guest
eno vprašanje. Navadnih barbarskih vasi ni.

Kaj se zgodi, če da igralec brisat račun? Se ona vas izbriše?

Je pa res da imajo nekateri srečo, ko imajo 3 barabrske vasi pred nosom, nekateri pa eno daleč daleč :D
 

DeletedUser

Guest
eno vprašanje. Navadnih barbarskih vasi ni.

Kaj se zgodi, če da igralec brisat račun? Se ona vas izbriše?

Je pa res da imajo nekateri srečo, ko imajo 3 barabrske vasi pred nosom, nekateri pa eno daleč daleč :D

če mene vprašaš to ni ravno pravično,saj je začetno plenjenje surovin zlo pomembno..
 

DeletedUser

Guest
eno vprašanje. Navadnih barbarskih vasi ni.

Kaj se zgodi, če da igralec brisat račun? Se ona vas izbriše?

Je pa res da imajo nekateri srečo, ko imajo 3 barabrske vasi pred nosom, nekateri pa eno daleč daleč :D


Zakaj pa piše da se barbarske vasi razvijajo do 3000?
 

DeletedUser

Guest
Ja, precej nastavitev je v igri drugače nastavljenih kot pa je bilo rečeno na forumu.

Trenutno me najbolj srce boli ker rabim tako dolgo da pridem do bonusne pri kateri nafarmam manj kot 100 plena.

Ampak kaj naj recem. Angleži pravijo Survival of the fittest.
Tu se še bolj izkaže.

Svet mi ni najbolj pri srcu ampak menda bo kej drugače ko pade zaščita dol.
 

DeletedUser

Guest
Ja, precej nastavitev je v igri drugače nastavljenih kot pa je bilo rečeno na forumu.

Trenutno me najbolj srce boli ker rabim tako dolgo da pridem do bonusne pri kateri nafarmam manj kot 100 plena.

Ampak kaj naj recem. Angleži pravijo Survival of the fittest.
Tu se še bolj izkaže.

Svet mi ni najbolj pri srcu ampak menda bo kej drugače ko pade zaščita dol.

Upejmo:)



:)
:)
 

DeletedUser

Guest
najbolj pa je da so pozabil določt ekipo za svet sedem pa noben ne porajta kaj se dogaja, res se mi pa zdi fer ker nekateri sedaj v štartu res nimajo nobene možnosti za razvoj in se je zame ta svet začel zopet z enim velkim minusom za naše modulatorje in ostalo ekipo , ki to rihta, da nam kaj narobe napisal, oprostite fantje, sam meni se zdi, da razen bananja na forumih, drugih poslov ne obvladate
 

DeletedUser

Guest
Ja ker nisi v dobrem položaju lahko tudi taktiko spremeniš LOL-.-'
Že neki ljudi je blo v takem položaju pa so se znal razvit;)
:)
 

DeletedUser

Guest
ne gre zame, jas jih imam, gre nasplošno, vrjami če bi bil ti bv položaju kot so eni tukaj, kjer v 15 mapnih kvadratih ni niti ene bonus vasi pa preko 50 igralcev me zanima kaj bi rekel, pač to je zopet velik kiks, ker izgleda da se barbarske vasi niso vklople ampak samo bonus in če je to igra, potem bi morali imeti vsi enake možnosti, naprimer na slepo, bodi na mestu igralca 503|489
 

DeletedUser

Guest
Raje bi bil na 486|534


Kaj češ
Bojo mrbit kej naredl al ne pa mrbit zvemo čez neki časa:D
 

DeletedUser

Guest
Tole so nastavitve za svet 7:
[SPOIL]Nastavitve
Hitrost igre 1
Hitrost enot 1
Poruši zgradbo aktivno
Morala aktivno (temelji na času)
Pravilo kmetije neaktivno
Osnovna obramba 20
milisekunde aktivno
Limit lažnih napadov 1% točk vasi
Sistem raziskav poenostavljene raziskave
Cerkev aktivno
Odličja aktivno
samorazvijajoče barbarske vasi aktivno (do 3000 točk)
Bonusne vasi izboljšane bonusne vasi

Čas za preklic napadov 10 minute
Čas za preklic trgovanja 5 minute
Nočni bonus aktivno od 0:00 do 7:00
Zaščita pred napadi za začetnike 5 Dnevi
največje razmerje napadalci : branilci 20 : 1 za prvih 60 dni
Enote
Lokostrelci aktivno
Sistem izvidnikov Izvidnik lahko odkrije enote, zgradbe in surovine.
Paladin aktivno, lahko odkrije predmete
Predmeti so izboljšani.
Plemič
Rast cen za PL: Zlatniki
poceni ponovno urjenje PL neaktivno
Maksimalen doseg PL 200 Polja
Znižanje lojalnosti ob napadu s PL 20-35
Rast lojalnosti na uro 1
Konfiguracija
Omejitev števila članov na pleme 60
Lestvica premaganih nasprotnikov aktivno, ravna se po točkah
Čuvanje računa aktivno
Omejitev trajanja pri trajnem čuvanju računa Omejem dostop do čuvanja. Račun je bil v čuvan 60 dni dni v zadnjih 120 dni dneh.
prosto trgovanje aktivno, časovna omejitev glede na čas začetka igranja posameznega igralca
Izbira smeri neba aktivno
Datum začetka 2011-07-11
Različica 12760 7.2[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
najbolj pa je da so pozabil določt ekipo za svet sedem pa noben ne porajta kaj se dogaja, res se mi pa zdi fer ker nekateri sedaj v štartu res nimajo nobene možnosti za razvoj in se je zame ta svet začel zopet z enim velkim minusom za naše modulatorje in ostalo ekipo , ki to rihta, da nam kaj narobe napisal, oprostite fantje, sam meni se zdi, da razen bananja na forumih, drugih poslov ne obvladate

ti očitno spet kvasiš bedarije, barbarske vasi so se vedno random naredili in nima staff pri tem nič.
 

DeletedUser

Guest
ti očitno spet kvasiš bedarije, barbarske vasi so se vedno random naredili in nima staff pri tem nič.


ja valda kot vedno za razliko od tvoje prevzvišenosti, oprosti nismo vsi tako pametni, ja no, mislim pa da ima staff, nalogo , da svet spremlja in če pride do neke napake, to tudi opozori naprej, v tem svetu je očitno do tega prišlo, je zopet neki hrošč. kakor radi imenujejo programerji svoje napake, mogoče pa moramo mi javit v Nemčijo , kaj se dogaja, ker to ni delo staffa.
 

DeletedUser

Guest
ti očitno spet kvasiš bedarije, barbarske vasi so se vedno random naredili in nima staff pri tem nič.


ubijalec, tokrat se ne morem strinjat z tabo - da svet 7 nima tudi enega barbara (razen bonusnih vasi), je sigurno nekaj narobe. Do sedaj, na vseh naših svetovih, so bili barbari od prvega dne prisotni. No, razen če na tem svetu to niso zanalašč naredili, kar se mi pa ne zdi smiselno.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec, tokrat se ne morem strinjat z tabo - da svet 7 nima tudi enega barbara (razen bonusnih vasi), je sigurno nekaj narobe. Do sedaj, na vseh naših svetovih, so bili barbari od prvega dne prisotni. No, razen če na tem svetu to niso zanalašč naredili, kar se mi pa ne zdi smiselno.

to je napaka na strani staffa ja po vsej verjetnosti. Ampak kot sem rekel, potem ko so vklopljene, se random porazdelijo po svetu.
 
Status
Not open for further replies.
Top