Obvestila

Status
Not open for further replies.

nofear

Member
Reaction score
0
admini, ne ponavljajte ene in iste napake v nedogled: barbarskih ni in to je posledica napačnih nastavitev! tega niso odpravili, so pa znižali število članov na pleme iz 100 na 60, vklopit barbarskih se jim pa ni dalo (verjetno ne znajo, pa jim je nerodni pisat v nemčijo in vprašat): če ne bi ustvarili KOH, bi zapustil svet iz protesta. Ne gre za drugega kot za vzvišenost adminov, kot so pred menoj že povedali. Zakaj ne prizajo, da barbarov ni in pika, ne pa da so enakomerno porazdeljeni po mapi. Enakomerno so razdelili ničlo, to pa je možno.

Ne znajo niti napisat pogojev, ki jih mora pleme izpolnit, da se zaključi svet. Niti za s1 niti za s3 (tam bodo še nekaj razmišljali itd). Pa smo že pri sedmem serverju, ki še vedno nima nastavitev, ki jo jih objavil. Niti pogojev, ki morajo biti izpolnjeni, da nekdo lahko zmaga!! Ena od redkih iger, kjer ne veš zakaj igraš niti kdaj bo konec igre. Na to igralci nimamo vpliva, odvisno je od volje šefov. Je bilo obljubljeno, da bo javno objavljeno, kakšni so pogoji, samo je očitno zmanjkalo barve za črke napisat.

Če boste tako nadaljevali, bo še travian 4 bolje igrat, ali pa grepolis, kjer te potem, ko en otok zasedeš, itak ne morejo več premagat, pa če jih je 20x več. :)

Sem raje tukaj napisal, kot da nosim v glavi čudne misli, je vikend, pa bom bolj umirjen...pozdrav vsem, ki še kljub vsemu vztrajate....ste pogumni in hkrati dovolj trmasti, da plačujemo in igramo nekaj, kar bi moralo biti čisto drugače. Kopija .net serverja, kjer sploh ni možno farmat. Tudi tukaj prvih 5 dni ni možno. :)

Prosim brez norčevanja iz adminov, ker te lahko doleti ban. Vidim, da imaš zanimivo pleme na 7.
Ninja po mojem so te skužili kaj hočeš naredit in so zato zmanjšali število članov v plemenu.
Glede na to kako si folk vabil v pleme je možno tak samo eno. ( zavzeti server v 3 mesecih )
Ideja dobra ampak je na 7 prišlo tudi pleme NR tak da tako hitro ne bo šlo.
 

ninja

Member
Reaction score
0
naj me banajo, če imajo razlog, resnice ne morejo skriti; malo so strategijo pokvaril (nočejo, da bi bili KOH in JB člani v enem plemenu, potem bi bilo mogoče preveč hudo); pa ker vedo kako KOH farma, pozabili vklopit barbare :) smo to navajeni, tako da ... asus je pa OK, le kdo mu je natrosil določene stvari o meni in KOH, ki pa žal ne držijo, a bo že ugotovil, sploh ne dvomim ;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
naj me banajo, če imajo razlog, resnice ne morejo skriti; malo so strategijo pokvaril (nočejo, da bi bili KOH in JB člani v enem plemenu, potem bi bilo mogoče preveč hudo); pa ker vedo kako KOH farma, pozabili vklopit barbare :) smo to navajeni, tako da ... asus je pa OK, le kdo mu je natrosil določene stvari o meni in KOH, ki pa žal ne držijo, a bo že ugotovil, sploh ne dvomim ;)

Tokrat nisem bil jst ako se je kaj menilo o tebi.
Mislim, da je glavna vojna tle gori na forumu. NF vs Moderatorji. Mislim kar tekmuje se kdo me bolj sovraži.
Predlagam da naredijo kakšno tekmovanje. Ubijalec bi bil kar konkurenca.
 

kira27

Member
Reaction score
0
Jaz pa predlagam, da vas polovica pospravi svoj ego ,da koga ne poškodujete z njim:p
Če je bila napak z strani modov jo boji itak porihtal in mislim ,da jokanje in repečenje samo kaže na to kako nezreli so določeni igralci...da bi pa s tem uplivali na vodstvo pa pozabite....
nekaj podobnega sm že brala na forumu....:rolleyes:

torej živčke na pašo in uživajte v novem svetu:p
 

DeletedUser

Guest
sej je usen svet je takšn k je pa nehite se prtožvt dobr je kaj mal drugačn no ampak dobr vsen
 

nofear

Member
Reaction score
0
Jaz pa predlagam, da vas polovica pospravi svoj ego ,da koga ne poškodujete z njim:p
Če je bila napak z strani modov jo boji itak porihtal in mislim ,da jokanje in repečenje samo kaže na to kako nezreli so določeni igralci...da bi pa s tem uplivali na vodstvo pa pozabite....
nekaj podobnega sm že brala na forumu....:rolleyes:

torej živčke na pašo in uživajte v novem svetu:p

A je kaj narobe z mojim egom slučajno? Punčka zala mi smo tule na tem špilu že toliko prefajtali, da nam lahko upravičeno ego raste.
Edina škoda pri meni je ker sem vsak dan 16 ur nedosegljiv. 5 ure spanja in 9 ur službe + 2 uri ostalega dela.
Če bi imel jaz toliko časa kot nekateri delomrzneži in junkiji na podpori bi tudi jaz lahko igral na vrhunskem nivoju. Tako pa samo flikam in pomagam. :(

Zdaj pa že jokam.
 

kira27

Member
Reaction score
0
hahahha ego na vašem nivoju ni nikoli zdrav ,kvečemu ti na daljši rok škodi;) saj veš kaj pravijo psiček,ki dosti laja,bolj malo grize.
Fantič zali:) nisem začetnica v špilu, imam že nekaj fajtov za sabo....pa vseeno mirkam kaj pišem.(sm se naučila po parih banih;))
moja poanta je, uživajte in ne jokat za vsako napako, ki jo vodstvo naredi,ker itak nima smisla....nič ne boste spremenili.....
 

DeletedUser

Guest
jar rabim do bonuske 2h s sulicami, eni imajo pa 5 pred nosom. res so neenakomerno razporejene. nafarmam pa seveda bedno, ker je ves čas bonuska prazna!
prvi na lestvici ima seveda okoli sebe 4 take vasice... sreča zanj, nič ne rečem, samo dajte vsem vsaj približno enake možnosti, ker je farmanje v tem trenutku zelo pomembno, še posebno, lče prineseš domov lahko več, kot imaš v skladišču... naj nekdo to porihta ali pa povejte forum moderatorji, kdo je zadolžen, pa bom jaz pisal!

ne pomaga, ker ni odgovora: pritožba modulatorjem

Barbarske vasi Svet 7 2011-07-13 08:46 Odprto
 

Flako

Member
Reaction score
0
Tehnično je tam predviden takšen naval in imajo serverje na to pripravljene, slovenska jezikovna različica pa je toliko manjša, da na takšne stvari nismo tehnično pripravljeni in bi lahko prišlo do resnih težav, katere bi vplivale tudi na ostale svetove, kar pa si nihče ne želi ;) .
lp
 

DeletedUser

Guest
Hvala za odg :)

Tam se prijavi okoli 40.000 tisoč igralcev pa "ni" navala.Res je to čudo tehnike :D
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Hvala za odg :)

Tam se prijavi okoli 40.000 tisoč igralcev pa "ni" navala.Res je to čudo tehnike :D

nas ne 2.043.000 pa nekaj zraven !

anglezev je 61.838.000 pa nekaj zraven !


in ker je anglescina mednarodni jezik lahko pricakujejo da bodo igrali trybalwars igrali po celem svetu :D

kje pa kdo pozna slovensko vojno plemen mi slovenci pa nekaj izjem :D to ti vse pove da bodo tam kjer je vec ljudi bodo imeli vecje in bolse serverje :D pa se trideset krat vec jih je kot nas !!!!!
 

DeletedUser

Guest
A sami ne moramo narediti,da bi bili boljši serverji?(No, ne mi ampak nadrejeni :) )
 

Flako

Member
Reaction score
0
A sami ne moramo narediti,da bi bili boljši serverji?(No, ne mi ampak nadrejeni :) )

Ne, ker je vse povezano z ceno. Več igralcev imaš, boljše/dražje tehnične pripomočke(serverje, itd) lahko plačuješ. Žal, smo premali, da bi se lahko enačili z mednarodnimi in večjimi jezikovnimi različicami.
 

DeletedUser

Guest
aiaa... ja glede na slo serverje pa ni takšne hude razlike :)
 
Status
Not open for further replies.
Top