Obvestila

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
to je napaka na strani staffa ja po vsej verjetnosti. Ampak kot sem rekel, potem ko so vklopljene, se random porazdelijo po svetu.

aleluja, ampak mora staff vseeno hitro reagirat, kajti sedaj so možnosti igralcev močno neenake, še enkrat ne gre zame , ampak za eno pošteno možnost igranja tega sveta, ker to kar se dogaja enostavno ne daje enake možnosti igralcem, kar ni ravno pošteno in fer. Kajti start je pomemben in če tukaj ni enakih možnosti, se bo kasneje težko nadoknadilo.
 

DeletedUser

Guest
to je napaka na strani staffa ja po vsej verjetnosti. Ampak kot sem rekel, potem ko so vklopljene, se random porazdelijo po svetu.

Seveda se random porazdelijo, vendar mora nekdo stisnit "Enter", ali pa v kakšnem okenčku naredit kljukco, da se sploh pojavijo - potem bo tudi tisti revež, katere kordinate od vasi je napisal črtomir, imel kakšnno barbarsko vas bližje sebi. Zdaj so pa bonusne vasi v glavnem prazne - vsaj kot berem na skypu, ko se vsi pritožujejo nad pomanjkanjem surovin.
 

DeletedUser

Guest
ne gre zame, jas jih imam, gre nasplošno, vrjami če bi bil ti bv položaju kot so eni tukaj, kjer v 15 mapnih kvadratih ni niti ene bonus vasi pa preko 50 igralcev me zanima kaj bi rekel, pač to je zopet velik kiks, ker izgleda da se barbarske vasi niso vklople ampak samo bonus in če je to igra, potem bi morali imeti vsi enake možnosti, naprimer na slepo, bodi na mestu igralca 503|489


Kar se tiče vnovične kritike, da smo samo sposobni banati bi tudi vi lahko bili sposobni ločiti razliko med ingame (moderatorji, ki moderirajo v igri) in forum (moderatorji, ki skrbijo, da vas ni preveč na forumu) moderatorji. Mi čisto nič nimamo veze na potek igre in če je kaj narobe ni potrebno čez nas pljuvati, da le banamo. Ker dvomim, da te je kdaj motorka, mrshadow, sandi ali kdo od teh banal na forumu.


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
ok se opravičujem, sam vrjetno ste v kakšni vezi pa jih opozorite, vem da bi moral pisat na podporo, sam se mi ne da, kajti ne bom zopet iskal kakšnega hrošča v svojem računalniku , ko pa vsem to dela, odgovor , ko pa opozorim na kakšno napako pa je vedno isti, naj zbrišem piškotke, zgodovino ipd, pa sploh ne jem piškotkov pri tipkovnici:rolleyes:
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
to je pa tudi z ene strani dobro da so prvi dan to ukinili ponovni zacetek ker se je vsak igralec potem 2 poskusil zaradi lokacije pa je nato 2x vec barbarov kot igralcev :D
zdaj vec pa lahko ponovno zacnes :D
pa ceprav nevem ali so to naredili nenamerno ali namerno z vsake strani je dobro :D ceprav mam dalec do farm :D
 

DeletedUser

Guest
to je pa tudi z ene strani dobro da so prvi dan to ukinili ponovni zacetek ker se je vsak igralec potem 2 poskusil zaradi lokacije pa je nato 2x vec barbarov kot igralcev :D
zdaj vec pa lahko ponovno zacnes :D
pa ceprav nevem ali so to naredili nenamerno ali namerno z vsake strani je dobro :D ceprav mam dalec do farm :D

zdaj pa res ne vem če nimam kakšnih hroškov na mojem računalniku, kajti meni ne kaže niti ene barbarske vasi, samo bonusne, kar ni isto, svetovi so tako naštimani , da se naključno porazdelijo bonusne in barbarske vasi po svetu, glede na rast sveta, v drugi stopnji pa potem če kdo neha ali ni aktiven, njegova vas postane barbarska ko ga izbrišejo, samo tukaj barbarske niso vključene
 

DeletedUser

Guest
477|522

pa še en :)

sm to še mer ni nč..najbolš bi blo da sploh nebi blo ne bonusov ne barbarov pa bi se sm z igralci tolki..bi blo bl napeto..pa še tisti ki sm barbare pobirajo bi bli prmorani igralca prevzet ;)
 

DeletedUser

Guest
jar rabim do bonuske 2h s sulicami, eni imajo pa 5 pred nosom. res so neenakomerno razporejene. nafarmam pa seveda bedno, ker je ves čas bonuska prazna!
prvi na lestvici ima seveda okoli sebe 4 take vasice... sreča zanj, nič ne rečem, samo dajte vsem vsaj približno enake možnosti, ker je farmanje v tem trenutku zelo pomembno, še posebno, lče prineseš domov lahko več, kot imaš v skladišču... naj nekdo to porihta ali pa povejte forum moderatorji, kdo je zadolžen, pa bom jaz pisal!
 

DeletedUser

Guest
jar rabim do bonuske 2h s sulicami, eni imajo pa 5 pred nosom. res so neenakomerno razporejene. nafarmam pa seveda bedno, ker je ves čas bonuska prazna!
prvi na lestvici ima seveda okoli sebe 4 take vasice... sreča zanj, nič ne rečem, samo dajte vsem vsaj približno enake možnosti, ker je farmanje v tem trenutku zelo pomembno, še posebno, lče prineseš domov lahko več, kot imaš v skladišču... naj nekdo to porihta ali pa povejte forum moderatorji, kdo je zadolžen, pa bom jaz pisal!

če hočeš kaj porihtano met bo najbolje da kar na inogames direktno pišeš in še poleg napišeš da naj resetirajo svet po tem, ko bo to odpravljeno saj se drugače nebo nič spremenilo.
Na .net se kaj takega nikoli ne zgodi, obvestila so vedno pravilna, za nov svet vedno vsaj 1teden prej obvestijo in takšna napaka kot je to da kakašna takšna pomembna nastavitev ni vklopljena se tam nikoli ne zgodi. Poleg tega če se že kaj zalomi, vedno dajo obvestilo in popravijo kolikor hitro je mogoče. Ta nastavitev pa mislim da res nebi smela vzet toliko časa, glede na to da je že zdaj 3dni in se še nikomur ni zdelo vredno podati razloga niti zakaj so nastavitve v obvestilu popolnoma drugačne od tistih, ki so realne, niti zakaj niso barb vasi aktivirane kaj šele popravit napako se moram vprašat kolko smo sploh vredni tu.
 

DeletedUser

Guest
barbarske vasi so na s7 samo malo pogledat je treba po okolici... nove barbarke se bodo začele generirat čez dan ali 2...
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
To pa tudi mene zanima, kdaj naj bi prišle barbarske vasi, in ali se res čisto random razporedijo, ali obstaja kakšen sistem...??
 
Last edited:

nofear

Member
Reaction score
0
če hočeš kaj porihtano met bo najbolje da kar na inogames direktno pišeš in še poleg napišeš da naj resetirajo svet po tem, ko bo to odpravljeno saj se drugače nebo nič spremenilo.
Na .net se kaj takega nikoli ne zgodi, obvestila so vedno pravilna, za nov svet vedno vsaj 1teden prej obvestijo in takšna napaka kot je to da kakašna takšna pomembna nastavitev ni vklopljena se tam nikoli ne zgodi. Poleg tega če se že kaj zalomi, vedno dajo obvestilo in popravijo kolikor hitro je mogoče. Ta nastavitev pa mislim da res nebi smela vzet toliko časa, glede na to da je že zdaj 3dni in se še nikomur ni zdelo vredno podati razloga niti zakaj so nastavitve v obvestilu popolnoma drugačne od tistih, ki so realne, niti zakaj niso barb vasi aktivirane kaj šele popravit napako se moram vprašat kolko smo sploh vredni tu.

Ubijalec pazi, ker se tvoj komentar lahko vzame kot norčevanje iz moderatorjev ali še koga drugega in si boš prislužil 3 dnevni ban. :)
 

DeletedUser

Guest
barbarske vasi so na s7 samo malo pogledat je treba po okolici... nove barbarke se bodo začele generirat čez dan ali 2...

ti pa res nimaš pojma..le kje si jih vidu..tud jaz lahko nardim 100 računov..pa jih pol brišem...pa ni v tem poanta..poanta je v tem kar je prej ubijalec napisal..pa moram reči da se prvič v dveh letih strinjam z njegovim komentarjem..zgleda da se res ne, da nikomur popravit napake ..kaj šele,da bi poslali kakšno obvestilo in bog ne daj opravičilo..kot je vedno glavo v pesek pa nikome ništa,,jebat ga ..mi smo pa kreteni,ki plačujemo vse to..živela bedarija slovenska
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec pazi, ker se tvoj komentar lahko vzame kot norčevanje iz moderatorjev ali še koga drugega in si boš prislužil 3 dnevni ban. :)

Človeku ki ima že zarad postu Knez ga nej bi bannal?:S

Pa porihtite to že no-.-'

Al pa če nrdimo 5 dnevno stavko in se ne logamo na s5:/
 

DeletedUser

Guest
ti pa res nimaš pojma..le kje si jih vidu..tud jaz lahko nardim 100 računov..pa jih pol brišem...pa ni v tem poanta..poanta je v tem kar je prej ubijalec napisal..pa moram reči da se prvič v dveh letih strinjam z njegovim komentarjem..zgleda da se res ne, da nikomur popravit napake ..kaj šele,da bi poslali kakšno obvestilo in bog ne daj opravičilo..kot je vedno glavo v pesek pa nikome ništa,,jebat ga ..mi smo pa kreteni,ki plačujemo vse to..živela bedarija slovenska

važno, da ti imaš... pač ne grem gledat celotnega sveta zaradi jokanja o barbarih. js sem klikno mapo pa vidal 3 v bližini in nisem šel dalje gledat
 

DeletedUser

Guest
lej samo to še napišem..očitno nisi nikol dobr igral..barbari ti v štartu pomenijo vse..eni ki jih imajo po par zraven vasi so v veliki prednosti,,razen če so sim sity igralci..tak, da ne piši neumnosti ..sory
poanta pa je v tem, da so v startu pošteno *cenzura*, ker ni barbarskih vasi..cela zgodba pa je v tem , da se zopet kot vedno noben od odgovornih ne oglasi in pojasni stvari..po domače povedan že xxx se ne spomnim več kolkrat se jim gladko *cenzura* za rajo..no nič novga ..tako kot v celi državi..pa vse tiho je bilo..jaz na žalost nimam zastonj premiuma pa mi to veliko pomeni..če že nekaj plačam hočem potem to kar so obljubil tudi imet..verjetno noben nebo kupil avtomobila brez volana..al pač ..
 

ninja

Member
Reaction score
0
admini, ne ponavljajte ene in iste napake v nedogled: barbarskih ni in to je posledica napačnih nastavitev! tega niso odpravili, so pa znižali število članov na pleme iz 100 na 60, vklopit barbarskih se jim pa ni dalo (verjetno ne znajo, pa jim je nerodni pisat v nemčijo in vprašat): če ne bi ustvarili KOH, bi zapustil svet iz protesta. Ne gre za drugega kot za vzvišenost adminov, kot so pred menoj že povedali. Zakaj ne prizajo, da barbarov ni in pika, ne pa da so enakomerno porazdeljeni po mapi. Enakomerno so razdelili ničlo, to pa je možno.

Ne znajo niti napisat pogojev, ki jih mora pleme izpolnit, da se zaključi svet. Niti za s1 niti za s3 (tam bodo še nekaj razmišljali itd). Pa smo že pri sedmem serverju, ki še vedno nima nastavitev, ki jo jih objavil. Niti pogojev, ki morajo biti izpolnjeni, da nekdo lahko zmaga!! Ena od redkih iger, kjer ne veš zakaj igraš niti kdaj bo konec igre. Na to igralci nimamo vpliva, odvisno je od volje šefov. Je bilo obljubljeno, da bo javno objavljeno, kakšni so pogoji, samo je očitno zmanjkalo barve za črke napisat.

Če boste tako nadaljevali, bo še travian 4 bolje igrat, ali pa grepolis, kjer te potem, ko en otok zasedeš, itak ne morejo več premagat, pa če jih je 20x več. :)

Sem raje tukaj napisal, kot da nosim v glavi čudne misli, je vikend, pa bom bolj umirjen...pozdrav vsem, ki še kljub vsemu vztrajate....ste pogumni in hkrati dovolj trmasti, da plačujemo in igramo nekaj, kar bi moralo biti čisto drugače. Kopija .net serverja, kjer sploh ni možno farmat. Tudi tukaj prvih 5 dni ni možno. :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top