Petek 13.

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
jst sm mel ene 200 tock pa je kolbier k je mel like 1miljon pa frank al kaj je ze un k je bil pr njemu mel 800 pa so celo pleme nahujcakala da me napadejo;) ap se to so mi samo vasi ki so bile oddaljene prevzeli..

drukace pa tema ni o meni tako da.. za vec info mi pa private na s1 pisite
 

DeletedUser

Guest
koliber bi lahko imel 5 mio. pa še zmeraj ne bi znal in te je verjetno napadal z obrambo tako kot ostali ;)...
 

DeletedUser

Guest
TMP + zaveznik. Imeli smo samo enega zaveznika v nasprotju z vami ko ste pač morali 3 ali 4plemena rekrutirat da so vam pomagala in ne pozabimo vse tiste noobe na 90% KOHovih accjih ki ste jih rekrutirali.

Daj nehaj spet nakladat... Zaveznik ja, oprosti za napačno razlago... Pač zmagal smo, saj ste bili še sami nekateri pametni kako je v vojni vse dovoljeno, prav tako pa z KoH niso bli tako velika plemena, elita bi jih lahko z levo roko premagala, ampak ni blo lih tolk elite v TMP kot ste bli glasni, je blo pa res kar ene par odličnih igralcev... In vojno ste pač zakuhali, ko so pa nekateri igralci odšli, ste pa hitro porekrutiral .Q.jevce, vsaj mislim da majo samo oni tako slab način igranja in neke fore z grožnjami in podje**avanji po ZS... in sedaj je spet krivo da so bli pri nas sami noliferji ki so skoz za kompom, mislim pa da je to čisto problem posameznika koliko časa vloži v igro... samo za by the way (da bo flako zadovoljen)= samo tako da povem.
 

DeletedUser

Guest
Daj nehaj spet nakladat... Zaveznik ja, oprosti za napačno razlago... Pač zmagal smo, saj ste bili še sami nekateri pametni kako je v vojni vse dovoljeno, prav tako pa z KoH niso bli tako velika plemena, elita bi jih lahko z levo roko premagala, ampak ni blo lih tolk elite v TMP kot ste bli glasni, je blo pa res kar ene par odličnih igralcev... In vojno ste pač zakuhali, ko so pa nekateri igralci odšli, ste pa hitro porekrutiral .Q.jevce, vsaj mislim da majo samo oni tako slab način igranja in neke fore z grožnjami in podje**avanji po ZS... in sedaj je spet krivo da so bli pri nas sami noliferji ki so skoz za kompom, mislim pa da je to čisto problem posameznika koliko časa vloži v igro... samo za by the way (da bo flako zadovoljen)= samo tako da povem.

Da razčistimo čisto nič ne nakladam ampak je čista resnica. A mislite da smo slepi in nismo opazili da se je na KOHovcih accjih kar naenkrat znašlo več igralcev? V vojni je res vse dovoljeno ampak so meje ki se jih naj nebi prestopilo. Glede Qjevcev pa nevem kaj vam gre v nos da smo jim dali accje, glede na to za kako slabe jih imaste bi jih morali z zaprtimi očmi ponoblat, ali vam le negre tako lahko?, hja nam je zelo zelo "žal" da smo vas razočarali in nemorete kar tako vasi pobrat ker smo pač druge igralce naselili gor in jim dali priložnost da se še kaj naučijo itd.
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
oprostite ampak "zmagali" da ste zmagali ker se je tmp dejansko predal.. morem pa povedat da sem o kohu velik ovidel in slisal.. (in niso bile lih pohvale stvari.." pohvalno je to da je tmp toliko dolgo zdrzal in da niso takih napak kot vi delali.. lahko mi zamerita ampak v slo je sloboda govora in moram povedat da vec kot pol s1 misli da je tmp pravi zmagovalec.. ker ni glavno kdo zmaga glavno je kdo kaj naredi;).. med tem ko probava zmagati...

odstopam od te teme ker je skoda casa ker ne bote se sploh nehal kregat kdo je zmagovalec etc.. vsak ma svojega zmagovalca..

accje je je dobro posojat saj se ljudje lahko veliko naucijo o vojni plemen ni vse opa tega bomo pa zavzeli...

zivel Chuck Norris!!
!

peace
 

DeletedUser

Guest
zdej kr eni ponavljajo ime za TMP.... 9 članov:eek:................skupaj 30 000 točk:p
 

DeletedUser

Guest
Da razčistimo čisto nič ne nakladam ampak je čista resnica. A mislite da smo slepi in nismo opazili da se je na KOHovcih accjih kar naenkrat znašlo več igralcev? V vojni je res vse dovoljeno ampak so meje ki se jih naj nebi prestopilo. Glede Qjevcev pa nevem kaj vam gre v nos da smo jim dali accje, glede na to za kako slabe jih imaste bi jih morali z zaprtimi očmi ponoblat, ali vam le negre tako lahko?, hja nam je zelo zelo "žal" da smo vas razočarali in nemorete kar tako vasi pobrat ker smo pač druge igralce naselili gor in jim dali priložnost da se še kaj naučijo itd.

Pa ne seri zdaj opek... Če se so res na KOH računih novi igralci pojavli je pa problem? Tam se pa nebi smel učit al kako? Vi ko ste pa Qjevce pa hiper-super al kako? In verjemi da ni ravno težav pri noblanju blo, niti jih ni že zmeraj prevelkih... Napadov ni težko brant ko itak letijo v nočnega vsi nuki... O 'meji' pa niti nebi začenjal. Tako da 'keep on bullshitting' ;)

Kaj pa imam jaz s to vojno? "da bo flako zadovoljen" ?

mislil sem prevod :)
 

DeletedUser

Guest
Pa ne seri zdaj opek... Če se so res na KOH računih novi igralci pojavli je pa problem? Tam se pa nebi smel učit al kako? Vi ko ste pa Qjevce pa hiper-super al kako? In verjemi da ni ravno težav pri noblanju blo, niti jih ni že zmeraj prevelkih... Napadov ni težko brant ko itak letijo v nočnega vsi nuki... O 'meji' pa niti nebi začenjal. Tako da 'keep on bullshitting' ;)

A vidiš tu je pa kjer se motiš spet, pojavljat so se začeli kar hitro po začetku vojne in v tukaj je velika razlika medtem kaj smo mi naredili in kaj vi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A vidiš tu je pa kjer se motiš spet, pojavljat so se začeli kar hitro dokoj po začetku vojne in v tukaj je velika razlika medtem kaj smo mi naredili in kaj vi.

Mogoče se, mogoče pa ne. Nikoli se ne ve... Pač so jim dali 'priložnost' da se še oni kaj naučijo, tak ko ste vi .Q.jem... Sicer pa o tem ne bi prav razpredal ker od KoHa nevem kaj... So bli pa mnogi računi ponoblani tak ko bi barbare, ko si že mislil da bo kaj navala se je pa spet koj umirili, tako da...
 

DeletedUser

Guest
Da razčistimo čisto nič ne nakladam ampak je čista resnica. A mislite da smo slepi in nismo opazili da se je na KOHovcih accjih kar naenkrat znašlo več igralcev? V vojni je res vse dovoljeno ampak so meje ki se jih naj nebi prestopilo. Glede Qjevcev pa nevem kaj vam gre v nos da smo jim dali accje, glede na to za kako slabe jih imaste bi jih morali z zaprtimi očmi ponoblat, ali vam le negre tako lahko?, hja nam je zelo zelo "žal" da smo vas razočarali in nemorete kar tako vasi pobrat ker smo pač druge igralce naselili gor in jim dali priložnost da se še kaj naučijo itd.


Sploh ne, temu se pravi sittanje ubijalec :rolleyes:, če si pa kdo priskrbi drugega ali celo tretjega igralca kot dual oz. trial račun pa ne vidim nobenega problema. Pač bo account veliko bolj aktiven.

*Buldožer* samo KOH, Praet, JB je skoraj 3/4 sveta, in ti seveda mislijo, da so zmagovalci KOH in zavezniki. Le kje ti vidiš več kot pol sveta na TMP-jevi strani?? Če bi TMP imel toliko zaveznikov in igralcev na njihovi strani, bi se vojna malce drugače odvila. No ja, dlje bi trajala :)

In ne pravzaprav ni pohvalno, vojna je trajala dobrih 7 mesecev? Če ne manj. TMP je ob začetku vojne imel več kot 150 mio. skupnih točk in okoli 15.000 vasi. Premoč na nasprotni strani ali ne, vojna je trajala zelo kratko. Pričakoval sem vsaj 2 leti, če bi se TMP upiral tako kot na začetku vojne.

Enostavno vsak tvoj post je popolnoma brez smisla in logike..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Samo, da primaknem še svoje mnenje na tvoj post Salah.....glede na obojestransko znanje bi vojna trajala verjetno predolgo.......v tem primeru je lahko bil zmagovalec le tisti, ki je imel več aktivnih igralcev oz. dovolj pokrite račune z sittanjem oz. takoimenovanimi duali, triali, kvarteti.....do oktetov.

Sicer kot TMP-jevka ne morem reči ravno zase, da sem bila vrhunsko dotrenirana (s tem mislim, da sem bila sposobna uporabljati vse veščine in znanje, ki sem ga prejela od soigralcev v polni meri), lahko pa zatrdim, da bi KOH zelo trepetal, če bi bi bila aktivnost TMP poravnana z aktivnostjo KOH-a. Verjamem pa, da to ne bo noben želel ali upal potrditi iz strani igralcev KOH-a. Samo toliko o napovedi trajanja vojne.

Lep pozdrav od Lily
 

DeletedUser

Guest
Seveda, da ne. Ker ne poznaš KOH članov tako dobro kot jaz. Tako kot jaz tvojih bivših soigralcev ne poznam najbolje ;).
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ŠE ZADNJIČ VAM POVEM

Koh se ni nikoli imel za elito ali da so njegovi člani nadpovprečno dobri.
V Kohu nikoli nismo nikogar silili,da pošilja vlake v določenem časau,ker drugače ne bi bil dober za nas.
V Koh smo sprejemali člane,ki so bili aktivni in imeli voljo sodelovat z ostalimi člani.
V Kohu sem ponosen na vse člane plemena,ki so tako ali drugače pomagali ostalim članom,bodisi s sitanjem ali inštrukcijam.
Vojna se ni nikoli dogajala na našem teritoriju ampak samo na sovražnem in vsa čast našim članom,ki niso neki profesijonalci v tej igri,da so tako zelo dobro odigral.
Moram pohvalit zaveznike iz JB,ki so bili stalno na liniji napada,da se NISO PREDALI ALI BRISALI RAČUNOV čeprav so bili v manjšini in med samimi rdečimi pikami.

In povem vam,da v kohu ni nobenih trenj ali problemov kdor trdi nasprtno laže!

Skupaj z zavezniki,gremo naprej k cilju,ki smo si ga zadali!!
 

DeletedUser

Guest
No, da še jaz malo pokomentiram tele zadeve. Mal za hec mal za res :)

oprostite ampak "zmagali" da ste zmagali ker se je tmp dejansko predal.. morem pa povedat da sem o kohu velik ovidel in slisal.. (in niso bile lih pohvale stvari.." pohvalno je to da je tmp toliko dolgo zdrzal in da niso takih napak kot vi delali.. lahko mi zamerita ampak v slo je sloboda govora in moram povedat da vec kot pol s1 misli da je tmp pravi zmagovalec.. ker ni glavno kdo zmaga glavno je kdo kaj naredi;).. med tem ko probava zmagati...

odstopam od te teme ker je skoda casa ker ne bote se sploh nehal kregat kdo je zmagovalec etc.. vsak ma svojega zmagovalca..

accje je je dobro posojat saj se ljudje lahko veliko naucijo o vojni plemen ni vse opa tega bomo pa zavzeli...

zivel Chuck Norris!!
!

peace

Buldozer načeloma tvoji komentarji nimajo smisla. Nikoli nisi kot igralec izstopal v Tmp, samo sedaj po koncu vojne trdiš svojo teorijo. Izšlo se je kakor se je izšlo in TMP je poražen. Morda v drugačnih okoliščinah bi bil zmagovalec ampak NI. Tmp je izgubil in vodje so priznale poraz, sedaj pa ti v prazno govoriš. Kar pa se tiče svobode govora, ja res pri nas je svoboda govora ampak stand up komedija se bolj prilagaja tvojim komentarjem ;)

Samo, da primaknem še svoje mnenje na tvoj post Salah.....glede na obojestransko znanje bi vojna trajala verjetno predolgo.......v tem primeru je lahko bil zmagovalec le tisti, ki je imel več aktivnih igralcev oz. dovolj pokrite račune z sittanjem oz. takoimenovanimi duali, triali, kvarteti.....do oktetov.

Sicer kot TMP-jevka ne morem reči ravno zase, da sem bila vrhunsko dotrenirana (s tem mislim, da sem bila sposobna uporabljati vse veščine in znanje, ki sem ga prejela od soigralcev v polni meri), lahko pa zatrdim, da bi KOH zelo trepetal, če bi bi bila aktivnost TMP poravnana z aktivnostjo KOH-a. Verjamem pa, da to ne bo noben želel ali upal potrditi iz strani igralcev KOH-a. Samo toliko o napovedi trajanja vojne.

Lep pozdrav od Lily

Vsekakor, da bi bilo težko. Koh ni nikoli niti tako lahke zmage pričakoval. Tudi sam nisem pričakoval tako hitrega razpleta. Vendar tmp je bil le peščica članov, ki logično, da niso mogli biti tako aktivni kakor koh + zavezniki. Sploh po tem, ko vas je zapustil FLAKIĆ:) Edini pravi nolifer, ki ste ga imeli. (mal heca). Uglavnem, če bi tmp bil aktiven bi nekateri člani iz koh manj aktivni padli in isto iz tmp. Torej imeli bi par igralcev z 20m+ pikami, ki bi prej ali slej pristali na združitev v eno pleme (my opinion).
Kar se tiče tvoje kvalitete kot igralka nisem se spopadal s tabo ampak glede na to, da si me že ko je bil EoW učila marsikaj (od trainov dalje), menim, da si v tmp tole le nadgradila. Tako, da bi bila težek zalogaj, morda pa še boš. Še igraš?


Sploh ne, temu se pravi sittanje ubijalec :rolleyes:, če si pa kdo priskrbi drugega ali celo tretjega igralca kot dual oz. trial račun pa ne vidim nobenega problema. Pač bo account veliko bolj aktiven.

*Buldožer* samo KOH, Praet, JB je skoraj 3/4 sveta, in ti seveda mislijo, da so zmagovalci KOH in zavezniki. Le kje ti vidiš več kot pol sveta na TMP-jevi strani?? Če bi TMP imel toliko zaveznikov in igralcev na njihovi strani, bi se vojna malce drugače odvila. No ja, dlje bi trajala :)

In ne pravzaprav ni pohvalno, vojna je trajala dobrih 7 mesecev? Če ne manj. TMP je ob začetku vojne imel več kot 150 mio. skupnih točk in okoli 15.000 vasi. Premoč na nasprotni strani ali ne, vojna je trajala zelo kratko. Pričakoval sem vsaj 2 leti, če bi se TMP upiral tako kot na začetku vojne.

Enostavno vsak tvoj post je popolnoma brez smisla in logike..


Ubistvu se motiš. V jb je 30 članov, ki misli, da je edin pravi zmagovalec JB in zavezniki. :p What now .... (zarad položaja ne smem napisati tiste besede, ti jo bom kr na skype) :D



ŠE ZADNJIČ VAM POVEM

Koh se ni nikoli imel za elito ali da so njegovi člani nadpovprečno dobri.
V Kohu nikoli nismo nikogar silili,da pošilja vlake v določenem časau,ker drugače ne bi bil dober za nas.
V Koh smo sprejemali člane,ki so bili aktivni in imeli voljo sodelovat z ostalimi člani.
V Kohu sem ponosen na vse člane plemena,ki so tako ali drugače pomagali ostalim članom,bodisi s sitanjem ali inštrukcijam.
Vojna se ni nikoli dogajala na našem teritoriju ampak samo na sovražnem in vsa čast našim članom,ki niso neki profesijonalci v tej igri,da so tako zelo dobro odigral.
Moram pohvalit zaveznike iz JB,ki so bili stalno na liniji napada,da se NISO PREDALI ALI BRISALI RAČUNOV čeprav so bili v manjšini in med samimi rdečimi pikami.

In povem vam,da v kohu ni nobenih trenj ali problemov kdor trdi nasprtno laže!

Skupaj z zavezniki,gremo naprej k cilju,ki smo si ga zadali!!


To je že res. Samo mamo pa mi v JB velika notranja trenja. Kaj je un naš vodja že mango? Mongo... No neki takega mi grozi, da morem noblat, če ne me bo ponoblal... Čista groza sedaj imam toliko vasi, da me je kar strah računa :( Okoli 30 vasi... Ko pa sem si vedno želel le eno :(
Tako, da kot prijaznega zaveznika vas res prosim, če lahko pomirite našo vodjo in mu poveste, da nimam več plemičev :( Ker me že nadleguje :p

Aja Mungo je :D


Ubijalec kar pa se tiče zastonj vasi oziroma noblanja igralcev, ki ste jim dali račune pa še barbarske vasi se branijo bolje kot oni. Vsaj za hajici pa xpress killer lahko trdim tole tudi sam. Če bi brisali te račune bi vsaj barbari imeli vero tako, da ti računi niti vere nimajo več :)



Lep dan želim vsem.:)
 

DeletedUser

Guest
Kaj bo pa zdaj ko TMPja ni več?

V KOHu jih je 67 članov
JB je 23 članov
PraET je 22 članov itd. itd.

KOH bo moral proti njim jit ali pa bojo samo barbarke še noblal ali pa..........
Čisto lahko pride do sporov v plemenu ko bo treba njihove prjatle al pa kej tazga noblat tako da tegale še nebo tok hitr konc kot eni pravjo;)
 
Top