PNP MoNsTeRrKiNG

DeletedUser

Guest
namig: prevelike fotke, posledično tekst ne pride do izraza. lahko bi uporabil tudi oblikovanje teksta (večje črke, barve, italic, bold...).

no, boš vedel za drugič :)

ampak fantje... a ni mal prezgodaj za se it neke vojne na si3? sej se je komaj odprl, lol.

Vojne brez noblov FTW!!! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Rekel si da mamo žrtve na naši strani:rolleyes:

Pa dobro, če odštejemo tistih nekaj sekirc na naši strani, mate res samo vi žrtve :D

ps: Da bi razumel tvoj post, bi ti moral napisati: "FnB-jevi?"
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Torej je to res PnP in dekleracija vojne.

kdo bo zmagal? FnB ali Karak?
 

DeletedUser

Guest
Težka bo, težka.
Če ne bo FnB prej razpadel, imajo nekaj šans proti KaraK-u.

misliš rečt, minimalno šans. Skoraj nič. Iz ničle jih drži ninja, ki pa žal ni sam sposoben uničit celega plemena(to ni sposoben nihče na svetu)-pobit vse vojske ...
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
Ja vojna napovedana!

in kaj si misliš nk maribor, da smo neki n00bi al kaj.

non-stop nekaj težiš pa še neč nisi nrdu.

dej nrdi kej pametnega in pole govori.

samo se nekej misliš, da si nekej vreden.

nisi mi odgovoril na vprašanje. če smo prvi po premaganih! in to napadalci nimamo šans??
dej nehej dej itak ti noben ne verjame!!
razen ubijalec in nekej nespotov
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ja vojna napovedana!

glej monster, saj vemo, da si WANNA BE MONSTER, ki se te žal bojijo samo otroci do 10 let. Poleg tega pa si noob, ker nevem, v čem je smisel, da napoveš neko vojno, predno sploh maš noble(ti jih sicer nikoli na S3 ne boš imel), ki jih ne bo še kakšne 3 tedne-al pa en mesec.

ps: kaj ti pomaga ODA, če ne boš mel vojske, ko bojo plemiči! Pol te bo pa kdo razbil! Pa zakaj bi jaz zdaj mogo met ogromn OD, če pa mam zdaj že kar "ogromno" vojske
 
Last edited by a moderator:

monsterrking

Member
Reaction score
0
ne vem al si neumen al se samo delaš?

tako lahko hitro zafarmaš ostale člane (če napoveš vojno na začetku) kar ti prihrani trud in dobiš farme za hitro razvijanje.

me zanima kdo je tlele n00b

glej monster, saj vemo, da si WANNA BE MONSTER, ki se te žal bojijo samo otroci do 10 let. Poleg tega pa si noob, ker nevem, v čem je smisel, da napoveš neko vojno, predno sploh maš noble(ti jih sicer nikoli na S3 ne boš imel), ki jih ne bo še kakšne 3 tedne-al pa en mesec.

ps: kaj ti pomaga ODA, če ne boš mel vojske, ko bojo plemiči! Pol te bo pa kdo razbil! Pa zakaj bi jaz zdaj mogo met ogromn OD, če pa mam zdaj že kar "ogromno" vojske

ogromno vojske
vic stoletja:D:D:D
poleg tega če zafarmaš igralce si lahko hitreje gradiš vojsko :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
glej monster, saj vemo, da si WANNA BE MONSTER, ki se te žal bojijo samo otroci do 10 let. Poleg tega pa si noob, ker nevem, v čem je smisel, da napoveš neko vojno, predno sploh maš noble(ti jih sicer nikoli na S3 ne boš imel), ki jih ne bo še kakšne 3 tedne-al pa en mesec.

ps: kaj ti pomaga ODA, če ne boš mel vojske, ko bojo plemiči! Pol te bo pa kdo razbil! Pa zakaj bi jaz zdaj mogo met ogromn OD, če pa mam zdaj že kar "ogromno" vojske

Daj ti se meni, ko imaš toliko točk in vojske kolikor jih je on imel dva dni po pričetku.
Glej slab si...
zato so te tudi vrgli ven. Menda te ja niso vrgli ven, ker si imel preveč vojske oz. točk.
 

DeletedUser

Guest
Manj govorenja in več borbe, spopadita se ena na ena pa bomo videli kdo bo zmagal!

Drugače pa stavim na FnB.
 

DeletedUser

Guest
Jas tudi stavim na monstera, nk mima šans če mene vprašaš.
 

DeletedUser

Guest
ne vem al si neumen al se samo delaš?

tako lahko hitro zafarmaš ostale člane (če napoveš vojno na začetku) kar ti prihrani trud in dobiš farme za hitro razvijanje.

me zanima kdo je tlele n00b

Si boš ti nardil farme, ja. Kaj pa pol, ko ti celo pleme naredi bunker, ker tiste vasi ne mroeš prevzeti? V ENI NOČI SE LAHKO NAREDI OGROMEN BUNKER!!!!

ogromno vojske
vic stoletja:D:D:D
poleg tega če zafarmaš igralce si lahko hitreje gradiš vojsko :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

saj zato pa sem napisal ogromno v narekovajih. Ker ogromno vojske še nima noben (nevem, kje je tisto, ko vidiš povprečje vojske na svetu-če veš, lahko daš link.). Mam pa je, sklepam na poveprečje, ki ga zaenkrat pričakujem, kar veliko. Seveda je pa to 0.01% vojske, ki jo mam na svetu 1


HAHAHAHA! Ma kdo več kot 4 leta izkušenj med vami? Pa ste vodili pleme s 15M točkami v vojni proti 2x večji koaliciji plemen? ZAGOTOVO NE!

ps: nevem zakaj bi se naprezal in vojsko pošiljal k njemu, saj mi igra postaja preveč dolgočasna, po 4 letih igranja, in tudi mislim končati z igranjem-čez nekaj časa-ko znoblam "monstera"
 
Last edited by a moderator:
Top