PNP MoNsTeRrKiNG

DeletedUser

Guest
po mojih izračunih da maš ti skavte je malo verjetno če bi imel tako vas

se pravi da nimaš
skavtou
lahkih
niti ovnov??
katastrofa

Zakaj pa ne bi mel LC?! Mogoče pa še skavtov nisem raziskal. NOOB!
 

mate12

Member
Reaction score
0
fantje, nevem zakaj se tuki preperate nekam v tri dni?
in-game se razbijite , da bo vsaj zanimivo :D
in pa FnB ima lep ODA, kar pomeni,da lepo farmajo in si po vsej verjetnosti nazaj gradijo vojsko
nk maribor, ti predlagam, da ne pišš tok po forumih kok si dobr, in kok maš izkušen itd. ker se ti lahko to maščuje ;)
 

DeletedUser

Guest
kaj ko bi vi spravili to nazaj v ono temo, da nebo ta prej zaklenjena kot bo sploh na glasovanju.
 

DeletedUser

Guest
kaj ko bi vi spravili to nazaj v ono temo, da nebo ta prej zaklenjena kot bo sploh na glasovanju.

ups. To pa je tud res :D. Pa saj vseeno, BOMO TEBI ZMANJŠALI KONKURENCO, ker se bo to zaprlo in boš ti dobil s svojim čsito resničnim pnp jem 5 premium točk al kaj boš pač izbral ...
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Faaak usi hudi , server se je komaj dobro začel , itak vsi vemo (usaj upam ) da se bo večino stvari spremenilo ko bodo prišli plemiči ;)
 

DeletedUser

Guest
alo fanta, nk mb in monster... nehita se prepirat pa pejta na pir :)

itak vidm na twstats da vas nek čunga lunga čingum vse skp owna hahahaha. ker smeh svet, če je žvečilni gumi na prvem mestu, lol.


PS: ja, vojne so nesmiselne dokler igralci ne dobijo plemičev, to ja veste.

PPS: a je tud na tem svetu fake limit? (nisem šel preverjat)
 

DeletedUser

Guest
Postavil bi eno ugotovitel, čeprav je malo offtopic.
Zdi se mi, da se na slovenskih serverjih veliko več kregajo/kragate kot pa na drugih (npr. angleških, nemških ipd.)
Tam je prisotnega veliko več spoštovanja in to naredi igro nekaj posebnega.
Kot vidim, pa ne zamerit je na slovenskem serverju veliko tistih, ki si mislijo da znajo igrati vojno plemen, potem pa pogrnejo na celi črti.
 

DeletedUser

Guest
Zdi se mi, da se na slovenskih serverjih veliko več kregajo/kragate kot pa na drugih (npr. angleških, nemških ipd.)
Tam je prisotnega veliko več spoštovanja in to naredi igro nekaj posebnega.

m niti ne na .net je polno flamerjev, samo se ne pozna tako, ker je veliko svetov.Glede spoštovanja, to je verjetno res.
 

DeletedUser

Guest
Flamerji so na Off-topica, ogromno jih je, samo na Net so ljudje bolj prijazni kot na SLO.
 

DeletedUser

Guest
A niste vi čisto s teme odšlI :confused:

Dober PNP če mene vprašate ;)
 

DeletedUser

Guest
Flamerji so na Off-topica, ogromno jih je, samo na Net so ljudje bolj prijazni kot na SLO.

to sploh ni res. na .net forumih lahko srečaš take izmetke da te kar *kakat* prime. včasih preberem kako temo. vedno ko kdo kaj civiliziranega pove ali pa poskuša kako inteligentno debato začet, ga deset ljudi tako močno zabije in obrne vsako besedo, da se sam za glavo držim.

jezikav kot sem, me vedno prime da bi se vmešal, ampak na koncu vedno pamet prevlada in sem tiho.
 

DeletedUser

Guest
Nekaj bi samo dodal... FnB in ostali na eni strani igrajo proti KaraK in EoW na drugi strani... sicer pa vsem želim en super zabavno borbo na svetu 3 manj prepirov in predvsem ZABAVO!!! Brez veze govorit kdo bo zmagal in kdo ne... Kdo bo propadel in kdo ne bomo videli kaj bo čas prinesel:) Še enkrat poudarjam da je VP tu zato da se zabavate in malo odklopite... ;D

Prijetno igranje vsem!
 
Top