PNP MoNsTeRrKiNG

monsterrking

Member
Reaction score
0
se pravi če jo maš zdej 0.1% kot jo maš na 1 sveti je to 100x več...
če maš rečno na s3 kar je malo verjetno (misija nemogoče-for you) 500 sulic, jih maš na s1 50.000 tisoč enot.
nvem kolko maš vasi ma meni se zdi to malo tudi če bi imel 500 sulic alpa kšnih drugih enot
 

DeletedUser

Guest
Mhm... sem prepričan da vsi delate samo deff. ;D

Ne, delamo na OF in DEFF. Nevem, zakaj pa bi bil preoblem celemu plemnu postavit bunker-vsak pošlje 10 sulic in 10 mečev pa mamo bunker.

ps: MOČNO PRESEGAM POVPREČJE!

se pravi če jo maš zdej 0.1% kot jo maš na 1 sveti je to 100x več...
če maš rečno na s3 kar je malo verjetno (misija nemogoče-for you) 500 sulic, jih maš na s1 50.000 tisoč enot.
nvem kolko maš vasi ma meni se zdi to malo tudi če bi imel 500 sulic alpa kšnih drugih enot

potem sem se pa zmotil pri tisti %. Bi mogo še zmanjšat. Ker tam mam kar nekaj več enot kot samo 50k. Tu pa seveda nimam 500 enot. Mam pa kar velik del tega.

sem zmanjšal %.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ne, delamo na OF in DEFF. Nevem, zakaj pa bi bil preoblem celemu plemnu postavit bunker-vsak pošlje 10 sulic in 10 mečev pa mamo bunker.

ps: MOČNO PRESEGAM POVPREČJE!


Hjaa...OFF se dela veliko hitreje.

ps: če te zdajle poskavtam...kaj bom ugotovil? Če boš odmaknil vojsko, te bo pa kmetija izdala.
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
Ne, delamo na OF in DEFF. Nevem, zakaj pa bi bil preoblem celemu plemnu postavit bunker-vsak pošlje 10 sulic in 10 mečev pa mamo bunker.

ps: MOČNO PRESEGAM POVPREČJE!

na oboje.:confused:
brezveze. :cool:
tako nimaš ne dosti napadalne in obrambne vojske:rolleyes:

mi mamo drugačen sistem:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
na oboje.:confused:
brezveze. :cool:
tako nimaš ne dosti napadalne in obrambne vojske:rolleyes:

mi mamo drugačen sistem:D:D:D

ja žal je na začetku sveta ta vaš sistem NOOBSKI! Zakaj? Pri 1 vasi rabiš vse-DEFF IN OFF!

Ločevanje se začne pri 2+ vaseh.
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
no kakšen??

in kako to da mamo 2.569 premaganih v obrambi..

sigurno nas je KaraK napadu pa smo se ubranli..

poleg tega maste same n00be v KaraK
p.s. pol jih farmamo
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Da nekateri delate samo na off, nekateri pa samo na deff. In po tem delajo bunkerje tisti z deff vam z off, ker se vi niste sami sposobni obranit!

sem pa rpepričan, da vas kar večina dela v off načinu (vaše hvaljenje z ODA)
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
pomeni da vas uničujemo in sploh ne boste pršli do 20.000 točk (kot posameznik):D:D:D:D

poleg tega ste 1. v premaganih v obrambi zaradi tega ker ko smo vas napadli ste nam pobili 20 sekirc pa 5 lahkih
 

DeletedUser

Guest
pomeni da vas uničujemo in sploh ne boste pršli do 20.000 točk (kot posameznik):D:D:D:D

poleg tega ste 1. v premaganih v obrambi zaradi tega ker ko smo vas napadli ste nam pobili 20 sekirc pa 5 lahkih

po našem ODD sklepam, da smo pobili kar precej več. Pa glede na 3000 premaganih nevem, kakšen pomen ima, če smo prvi (to je 2000 sekirc pa 50-100 konjenice). Smo pa 3. v ODA. Kar pomeni, da smo vam že poklali kar veliko :D

Ampak po skavtanjih vaših igralcev sem opazil, da se ne morete niti branit. V večini poročil ste imeli 20 sulic in 5 mečev pa kakšni sekirco. ŽALOSTNO!
 

DeletedUser

Guest
oprostite za počasen odogovor (učil sem se zgodovino in zdaj spet prišel na VP).

Ja vem, kaj je skavt. NIKJER PA NE PIŠE, DA SEM JAZ SKAVTAL!
PS: POROČILA se lahko objavijo tudi na forumu.
 

monsterrking

Member
Reaction score
0
po mojih izračunih da maš ti skavte je malo verjetno če bi imel tako vas
mestna 10
vojašnica 5
konjušnica 1
kovačija 5
surovine 5
skladišče 2 (vem, da ne bi bilo možno, ma rečmo da bi šlo)
kmetija (nisem štel)
kip1
zid 2
skrivališče (nisem štel)

bi mel na koncu 242 točk se pravi, da maš sigurno skrivališče si si kar nekej spomnu...

aha nisi ti skavtal štekam

se pravi da nimaš
skavtou
lahkih
niti ovnov??
katastrofa
 
Top