Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
kot vodstvo sem mislil na vas vse mode, super mode in karkoli že pač ste...in kot del te ekipe, bi po moje moral glavnega opozorit, če si seveda videl, da ni kart...
sicer je pa tak vseeno, ker mislim da si je večina že tak ustvarila mnenja o vašem delu, žal verjetno niste najboljše ocenjeni in vam bonitetna ocena strmo pada....
čaki, pa vi ste ja kot naša država :), vsi imate funkcije in nihče ni za nič odgovoren.... to pa zato, ker jemljete funkcije kot privilegij, namesto kot obvezo, ko boste spremenil razmišljanje pa bo mogoče kaj bolje

lp


Prvo primerjava med državo in nami modi ni smiselna. V državi ljudje so plačani za svoje delo, mi moderatorji ne. Nekateri ne igramo svetov ampak le ohranjamo forum na nekem nivoju. Za vse ingame moderatorje se pritožujete, da nebi smeli igrati ampak potem zakaj bi moderirali svetove? Zastonj?? Kdaj si koga videl, da ti kaj da ali naredi zastonj? Prej ti zaračuna dvojno če lahko...
Primernega moderatorja za karte trenutno ni, ni tudi forum administratorja, ki je odgovoren nam super modom.

Konc koncev tudi ti kot igralec bi lahko naložil karte? Če se ne motim na s1 jih je Atasmrk, pa ni bil moderator... :p Tako, da tudi vi igralci lahko kaj naredite, saj ste isto plačani kakor mi - nič :) Samo, da če vi igrate kak svet se noben ne pritožuje, da ste super modi al karkoli...

Brez zamere High ni letelo nate ampak na vse, ki se pritožujejo čez nas.


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
No pa pojdimo nazaj na dogajanje, slavni podvodja AIE je ugotovil, da se je v njegovi bližini pojavil igralec, sicer poznani noob, iz ostalih svetov in se je takoj zbal za svoj obstoj. Seveda je takoj napadel nooba, ker je ta dosegel že 300pik, a mu rezultat ni šel v glavo. Tako je takoj poslal okrožnico v pleme, da s skupnimi močmi uničijo tega nooba. trenutno ga je že ubogalo ene 6 iz plemena. O tej strašni in krvavi vojni :eek: med AIE in poslednim samurajem , bom še poročal. :p
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
kot vodstvo sem mislil na vas vse mode, super mode in karkoli že pač ste...in kot del te ekipe, bi po moje moral glavnega opozorit, če si seveda videl, da ni kart...
sicer je pa tak vseeno, ker mislim da si je večina že tak ustvarila mnenja o vašem delu, žal verjetno niste najboljše ocenjeni in vam bonitetna ocena strmo pada....
čaki, pa vi ste ja kot naša država :), vsi imate funkcije in nihče ni za nič odgovoren.... to pa zato, ker jemljete funkcije kot privilegij, namesto kot obvezo, ko boste spremenil razmišljanje pa bo mogoče kaj bolje

lp

Sem dal veliko predlogov in teženj že naprej, ampak nisem pa angel varuh ki bi 24ur bedel in kot kurir prenašal vsak problemček v samo vodstvo, o delu v ekipi se da veliko razpravljat ampak to nima obveze da je javno.. O podrobnostih nebom razlagal javno, če pa želiš pa lahko nadaljujema na zasebnem.
 

DeletedUser

Guest
me veseli, da je vsaj eden v ekipi, ki si želi nekaj narediti, želim ti veliko sreče ker kakšen je odnos in zagnanost tistega ki vodi celo stvar sem imel možnost spoznati v igri za slo reprezentanco v speedu in mi je tako jasno vse
 

handjar

New Member
Reaction score
0
mene zanima,kako združiti 3 zastave..kot je omenjeno..v eno..hvala že vnaprej za pojasnilo..
Lp
Handjar
 

DeletedUser

Guest
Vse zastave morajo biti iste stopnje potem pa samo klikneš rdečo puščico. Drugače pa si poglej vodič po zastavah.
 

DeletedUser

Guest
No pa pojdimo nazaj na dogajanje, slavni podvodja AIE je ugotovil, da se je v njegovi bližini pojavil igralec, sicer poznani noob, iz ostalih svetov in se je takoj zbal za svoj obstoj. Seveda je takoj napadel nooba, ker je ta dosegel že 300pik, a mu rezultat ni šel v glavo. Tako je takoj poslal okrožnico v pleme, da s skupnimi močmi uničijo tega nooba. trenutno ga je že ubogalo ene 6 iz plemena. O tej strašni in krvavi vojni :eek: med AIE in poslednim samurajem , bom še poročal. :p

Hahaha :D +1 :D
 

DeletedUser

Guest
mislim da sem na tej temi zasledil, da zastavc in tega nebodo ukinli itd.
Zastave so določene nastavitve ki jih lahko naštimate da jih na določenem svetu ni...

w65 bo brez zastav tak da ne nabijat folku da nemorte spreminjat itd.

http://forum.tribalwars.net/showthread.php?258786-Start-of-World-65&p=6603591#post6603591

hahaha a še vedno nisi ugotovil da je na .si vedno vse, kaj zahteva malo več truda "nemogoče". Samo željene nastavitve mora CM sporočit, pa je mogoče, ampak ker tega ne naredi, je seveda nemogoče in oni sami dajo nastavitve.
 

DeletedUser

Guest
če je tako kto pravi ubijalec.....potem.....

kako pa mislite,da majo drugi serverji,svetove z drugacnimi nastavitvami? Samo na 1vi svet ob izidu novih dodatkov ni mogoce vplivat,na druge je vse mozno.
 

DeletedUser

Guest
kul...saamo nekaj.
Zakaj imamo mi na s10 možnost s premiumom kupit 20% sorovin,na w64 pa tega ni??

Zanima,tolko za inf.....,ker če je vse v stvari cm-ja...
 

DeletedUser

Guest
kul...saamo nekaj.
Zakaj imamo mi na s10 možnost s premiumom kupit 20% sorovin,na w64 pa tega ni??

Zanima,tolko za inf.....,ker če je vse v stvari cm-ja...

ker igralci .net nimajo radi takšnega sranje in njihov CM komunicira z skupnostjo. Mogoče si že opazil, ali pa tudi ne, imajo tam temo za nastavitve: http://forum.tribalwars.net/showthread.php?44469-Settings-for-the-next-world/page256 in se potem iz teh predlogov zberejo približne nastavitve za nov svet. Kot si lahko misliš, je tam odnos staffa do igralcev čisto drugačen in se kaj takega, kot se pri nas dogaja npr. si10 je čist primerek, sprememba nastavitev po začetku sveta,potem pa mamo še tu vsakih par mescev neka nova pravila, to se tam ne dogaja,majo pravila enaka od samega začetka že in kadarkoli se kaj zalomi, je hitro obvestilo na forumu z podanim razlogom in kdaj približno bo odpravljeno.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ubijalec, kater nick pa ti igraš na si10?

nikakšen, a sem kje napisal da igram? Nimam namena igrat v peskovniku, kjer se želje igralcev ne upoštevajo, ter kjer je staff zanič. Tako kot večina pametnih igralcev sem se poslovil že pred nekaj časa od .si, le od časa do časa malo pogledam na forum, kar je naš "velecenjeni" staff spariv skupaj oz. kako daleč so že uničili igro.
 
Status
Not open for further replies.
Top