Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Veliki Blek,
vidim da si zainterisiran igralec. Rekel si, da si postal vodja plemena SHOP, skoraj vse si naštel kaj je pomembno... a tisti najbolj pomembno si pozabil, da te opombnim "poštenost".Če SHOP misli, da zna igrati potem bodite pošteni in tudi začeli vas bodo malo bolj spoštovati.

Po pravilih bi moral biti ????????, azyx, -Sandokan., godfather te račun blokirani vsaj za 7-14 dni. ???????? in godfather za večno blokirana azyx in -SANDOKAN. pa vsaj izgubiti prevzete vasice(tu se ponavadi izgubi veliko več vasic) + blokada vsaj za 7-14 dni (brez bloka proti napadanju).

Veliki Blek, če se igra igro ali je to poker, vp, itd. Se ne goljufa in igra postane zanimivejša!
Tvojih zmožnosti nebom precenjeval, a ko sem prebiral ravno nisi najbolj priljubljen, vem pa, da se vse to kmalu lahko spremeni.

Če me nisi vse točno razumel tu je dejstvo "Igraj pošteno"



lp
 

lev11

Member
Reaction score
0
bom pa še nekaj dodal okrog velikega b. oziroma calimerota
na 4 sva se fajtala - res je da so me napadli vsi - dobiček pa je imel on - samo tako se igra in ni nič narobe
na 4 sva se tudi dajala po forumih - to je del igre - je bil pa res nezaupljiv do soigralcev in jih nadziral ker je mislil da mi pomagajo
samo jaz sem bil kot obrambni igralec na 4 prvi na 1 dober in na 2 odličen
---------------------------------------------------------------------------------------------
je pa calimero pod vplivom prijateljev in ti so običajno v vodstvu - ti pa imajo zamere do nekaterih igralcev in ti menjujejo nike
jaz svojega imam vedno istega

igra PV pa je uničiti drugega in pridobit v pleme dobre igralce

Je pa na slo serverju sedaj veliko manj članov kakor jih je bilo na začetku - veliko dobrih je odšlo pa ne zaradi SHOPa ampak zaradi podpore
-------------------------
malo sem pogledal to debato in hitro ugotovil da tudi Ti --xXx-- kršiš pravila zaporednih komentarjev
lahko bi samo uredil prejšnjega
torej pometat je potrebno pred svojim pragom
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ej mene se zdi da si ti malo fovš tole..da nebom jst kak ban dal proti mr noob in darkfear tako da prvo svoje pogeldat pol p druge in ne skrbet smo pisali prijavo

lepo prosim, da mi poveš kaj pomeni account pushing.

"Umikati vojsko iz vasic tako, da zavzameš vas brez boja" imenujemo združevanje računov.
"Umikati vojsko iz vasic tako, da med tem še dobiš ene 50-100K ODA(napadati)"Imenujemo account pushing

"Sepravi, da ti nakratko razložim, vse kar lahko narediš je to, da imakneš vojsko iz vasic (k sebi vendar se te čete nesmejo nikakor bojevati) ali braniti te vasice, ki jih prevzemaš"


Lep pozdrav
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Veliki Blek a.k.a. Calimero očitno končno živi svojo največjo fantazijo, ko je postal vodja plemena, ki ga je včasih tako zelo sovražil. Če bi imel jajca (kar pa seveda dokazano vemo, da jih nima), potem bi bil vodja plemena SPQR, tako kot včasih, ne pa da se kiti s tujim perjem.

Lev, vidim, da govoriš o preteklih svetovih in SHOPu. Kot ustanovna članica SHOPa naj tebi in vsem ostalim na tem mestu povem, da ima SHOP na si10 bore malo skupnega s tistimi iz prejšnjih svetov. Že po sestavi članov in po vodstvu je videti, da gre za popolnoma druge ljudi (čeprav so v plemenu tudi nekateri original SHOPovci). Da ne omenjam, da so poleg skopiranega imena ukradli grafiko plemenskih grbov, ki je moje avtorsko delo.

Če potegnemo črto, kaličopku je končno uspelo, da bo umazal nekoč dobro ime odličnega plemena. Žalosti me, da je prišlo do tega :( Lahko bi zganjala vik in krik, dajala prijave podpori (če se ne motim, je na .net praksa, da lahko ustanovni člani plemena zahtevajo od podpore, da preimenujejo ponaredke), ampak se ne bom spuščala v to, ne bi rada videla, da ima podpora preveč dela, sicer pa tudi približno vem, kakšen bi bil odgovor, direktno z Nemci se mi pa tudi ne da it pobijat.

Žalostno je tudi videti, da je podpora nedosledna pri svojih odločitvah, kot mi je znano, je imel Calimero trajni ban na forumu (za igro nisem prepričana, ampak mislim, da ga je imel tudi tam), sedaj pa vidimo, kako lahko se je vrniti nazaj, le uporabniško ime je treba spremeniti.

Kakorkoli že, sama ne igram več, od časa do časa pa vendarle pokukam na forum, tokrat sem se le oglasila, da pokomentiram kaličopkota, čeprav je to voda na njegov mlin in mu bo ego še malce zrastel.

Uživajte v igri še naprej! :)
 

DeletedUser

Guest
lepo prosim, da mi poveš kaj pomeni account pushing.

"Umikati vojsko iz vasic tako, da zavzameš vas brez boja" imenujemo združevanje računov.
"Umikati vojsko iz vasic tako, da med tem še dobiš ene 50-100K ODA(napadati)"Imenujemo account pushing

"Sepravi, da ti nakratko razložim, vse kar lahko narediš je to, da imakneš vojsko iz vasic (k sebi vendar se te čete nesmejo nikakor bojevati) ali braniti te vasice, ki jih prevzemaš"


Lep pozdrav

dobro ok zmagal si nebom se tule z tabo kregal ok..zej m ipa povej kolko je takih igralcev da ko dajo nekom vasice da pošle povne nuke kot deff v drugo vas..ni škoda da gre vojska v nič bolš je da malo pošleš na rdečo piko pa je hehe ..

jst upam da bo v prihodnosti banali tudi drugi igralci in ne samo člani SHOP ali BASH

Lp dandaa
 

lev11

Member
Reaction score
0
Brutesque - res je kar si povedala
tudi drugi kradejo imena plemen
tisti ki smo igrali takrat vemo za kaj se je šlo
da je SPQR zmagal je imel zasluge samo naš izdajalski vodja
upam da se mu sedaj hlipka
V vojni so tudi izdajalci in z tem sem se sprijaznil - imel sem priložnost prestopit v SPQR in zaradi pozicije bit en prvih
pa sem se odločil da ne prestopim in vedel sem da me bodo uničili
res je da sem mislil da me bodo izbrisali pa jim to ni uspelo -
--------------------------------------------------------------------------
pomagala jim je tudi podpora
imeli so vas v kateri se je lahko delalo neomejeno število vojske ( lahko da so jih imeli več takih vasi )
ko je naš član prevzel to vas - so ga blokirali zaradi tega ker ima več vojske kakor jo bi imel v običajni vasi
zanimivo - in to vas so vrnili SPQR - od takrat naprej verjamem v kuhinjo podpore
prav zaradi tega je potrebno pravila poenostavit - jih naredit pregledne - tako bomo vsi enaki

na nekaterih forumih je tudi mene blokiral mohorka za vedno
tako da do skript ne morem - jih moram kopirat drugje
 

angryman

Member
Reaction score
0
Dobro jutro z današnjim dnem sem postal vodja plemena SHOP.
Vsi mislim večina me dobro poznate in veste,da imam rad disciplino.Ta igra zahteva od vodje in igralcev predvsem resnost,korektnost in delavnost ter urejeni med sebojni odnosi v plemenu.Od vsakega posameznika zahtevam,da od danes naprej spoštuje,kar bom jaz in moji pomočniki ukazovali v bodoče.Pleme SHOP ima bogato trdicijo z velikimi uspehi je prava ikona v SLO vojne plemen.Prisegam, da bo tako tudi v bodoče.
Naj vas spomnim,ker opažam,da so nekateri to pozabili,da je vojna plemen vojaško strateška igra in ne igra sajenje rožic.Tu šteje sam vojska in sam vojska.V naslednjih dneh si bom temeljito ogledal vaše račune kolk so dejansko urejeni.
Če se kdo ne strinja,da sem jaz vodja naj prosim zapusti pleme,ne bom jezen bom razumel.
Nikoli od nikogar ne zahtevam več,kot sam nudim.

Naš moto je kdor ni z nami je proti nam.



Veliki Blek

Calimero vodja SHOPa
(veliko smeha)
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Žalostno je tudi videti, da je podpora nedosledna pri svojih odločitvah, kot mi je znano, je imel Calimero trajni ban na forumu (za igro nisem prepričana, ampak mislim, da ga je imel tudi tam), sedaj pa vidimo, kako lahko se je vrniti nazaj, le uporabniško ime je treba spremeniti.


Motorka me je po mojem opravicilu trajno odbanal in lahk mirno igram,pa še to, SHOP bom popeljal v hram slave.
 

DeletedUser

Guest
wow, a kr trajni unban? Za veke vekomaj? Ne glede na to, če boš spet počel traparije in oslarije (vidim, da si že na dobri poti do tja)? To pa je dobra pomilostitev, ni kej :) Pa če je to res, zakaj potem novo uporabniško ime in ne Calimero?

Če bi bil dec, bi se pleme imenovalo SPQR, imeli bi vaš grb in to bi blo to. Ne pa da kradeš imena in plemenske grbe. A ti SPQR res pomeni tako malo? S tem, ko si vodja plemena, s katerim je bil SPQR nekoč smrtni sovražnik, močno omadežuješ vaše staro pleme. Dober znak za tvoje privržence :)

PS: preimenuj moje poimenovanje v tvojem postu, to poimenovanje nima kaj delati na javnem forumu, niti nimaš ti pravice, da me tako poimenuješ. Če ima pa slučajno kakšen forum mod čas, naj pa on popravi, zraven pa še sankcionira kršitelja. Če le ni pretežko :)
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Nikdar jih nisem pisal, v shopu je vecina mojih najvernejsih,pa se to moralni zmagovalec postanes takrat ko sovrznikom postanes prijatelj kar mi je v cast.verjetno pa te mal jezi,da si ko vodja na vsakem svetu pogorela in meni nisi do gleznja segla,kar sem ti ze na 4 pokazal na 8 si se ustla pa spet nič od tvojga vodenja zasluge se pisejo stee-u in ekipi ti le drek mešaaš ko pa je tak hudo pa stisnes rep med noge in te par mesecev ni ane Brutesque pa fajn bodi.
 

lev11

Member
Reaction score
0
No No - calimero - dobro veš da brez izdaje našega vodje na 4 niste imeli možnosti
če bi me on pravočasno poslušal in prestopil z SHOP ne pa z tvojim SPQR
Takrat za mojo pozicijo je bilo bolje - dolgoročno pa ne
Vas bi SHOP semlel v prah - že dovol bi bilo če bi ostali mi nevtralni
Tako pa smo obvladovali 2/3 meje z SHOP in vam pomagali
mene pa tudi veš zakaj ste napadli - ker nisem hotel prestopit k vam
in ste napadli do tedaj zaveznika - res pa je da SHOPa ni bilo več
vodja me je celo vrgel iz plemena ker sem pred izginutjem SHOPa težil da vas je potrebno napast
on pa je kopiral tvoje zagotovilo da ko SHOPa ne boč boš razpustil pleme
kar je bilo meni jasno da ne boš držal besede
Pa to je zgodovina
 

DeletedUser

Guest
Veliki Blek said:
Nikdar jih nisem pisal, v shopu je vecina mojih najvernejsih,pa se to moralni zmagovalec postanes takrat ko sovrznikom postanes prijatelj kar mi je v cast.verjetno pa te mal jezi,da si ko vodja na vsakem svetu pogorela in meni nisi do gleznja segla,kar sem ti ze na 4 pokazal na 8 si se ustla pa spet nič od tvojga vodenja zasluge se pisejo stee-u in ekipi ti le drek mešaaš ko pa je tak hudo pa stisnes rep med noge in te par mesecev ni ane Brutesque pa fajn bodi.
Oh, verjetno si pozabil, na koliko svetovih smo te zrušili, kajne? :) Edina stvar, ki si mi jo ti pokazal je, kako se laže, krade in bolhe je. Še dobro da se nisem česa nalezla :) Na osmici sem bila pa vodja samo na čistem začetku, potem pa nisem igrala več, niti se nikoli več nisem vrnila v igro in seveda gredo vse zasluge za uspešno vodenje plemena takratnemu vodstvu. Se pa tokrat oglašam z legitimno pravico, saj si brez mojega dovoljenja uporabil moje avtorsko delo. To pa me jezi. Ostale tvoje blodnje me ne, vsak tele ma svoj vesele, ti pa kar veselo uživaj v svoji štalci, me ne moti :)

Zaključujem z debato, sem povedala, kar sem mislila povedati, dvomim, da celotno vp javnost zanima, kaj mam jst povedati o tebi, ti pa o meni :)
 

DeletedUser

Guest
Na s8 je SHoP popeljal k zmagi Maresi in pomočniki, pošteno!
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
No No - calimero - dobro veš da brez izdaje našega vodje na 4 niste imeli možnosti
če bi me on pravočasno poslušal in prestopil z SHOP ne pa z tvojim SPQR
Takrat za mojo pozicijo je bilo bolje - dolgoročno pa ne
Vas bi SHOP semlel v prah - že dovol bi bilo če bi ostali mi nevtralni
Tako pa smo obvladovali 2/3 meje z SHOP in vam pomagali
mene pa tudi veš zakaj ste napadli - ker nisem hotel prestopit k vam
in ste napadli do tedaj zaveznika - res pa je da SHOPa ni bilo več
vodja me je celo vrgel iz plemena ker sem pred izginutjem SHOPa težil da vas je potrebno napast
on pa je kopiral tvoje zagotovilo da ko SHOPa ne boč boš razpustil pleme
kar je bilo meni jasno da ne boš držal besede
Pa to je zgodovina


LEV11 sam dobro ves,da sem ga jaz prisilil v izdajo,ker sem vrsil pritsk v diplomaciji na njega,sicer sem pa ti tud dokazal,da ce nisi z mano nikjer ne gres daleč hiter zgineš,bodi pameten če hočes bit med zmagovalci sveta11

Oh, verjetno si pozabil, na koliko svetovih smo te zrušili, kajne? Edina stvar, ki si mi jo ti pokazal je, kako se laže, krade in bolhe je. Še dobro da se nisem česa nalezla Na osmici sem bila pa vodja samo na čistem začetku, potem pa nisem igrala več, niti se nikoli več nisem vrnila v igro in seveda gredo vse zasluge za uspešno vodenje plemena takratnemu vodstvu. Se pa tokrat oglašam z legitimno pravico, saj si brez mojega dovoljenja uporabil moje avtorsko delo. To pa me jezi. Ostale tvoje blodnje me ne, vsak tele ma svoj vesele, ti pa kar veselo uživaj v svoji štalci, me ne moti

Zaključujem z debato, sem povedala, kar sem mislila povedati, dvomim, da celotno vp javnost zanima, kaj mam jst povedati o tebi, ti pa o meni


Nikjer me niste nikoli znoblali ,le jo jokali ste podpori,da me banajo in ne vleči,me za jezik,ker imam lep dokaz kako ste vplivali na podporo o mojem trajnem banu,pa pustimo kar je bilo je bilo kot sem povedal,v igri nisi nicesar naredila kot drek mesala,pa na 4 prosila za milost mojo malenkost.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da vas večina ve, da nisem pristaš slovenske podpore, ampak take izjave so neumnost.
ne vem zakaj bi moral prevzemni račun mirovat - neumnost
Zato ker če nebi miroval bi lahko en račun napadal,delal vojsko in zavzemal vasi v nedogled, drugi pa bi tega lepo počasi noblal. A to je potem pravično? Dovoljeno je, da igralec pošlje vojsko ven iz vasi, lahko koga tudi napade z to, in potem lahko ga prevzame tist, kater ga hoče.

čim manj utikanje podpore bolša bo igra

A res, to bi takim kot si ti in calimero pasalo seveda. 2 izmed največjih "kriminalcev" na .si sta se že vrnila.

Vidim, da zdaj, ko večina pametnih igralcev ni več na .si, se "kriminalci" vračajo kot po tekočem traku.

To pa ti je vpliv podpore v SHOPu ... ;)
evo darkfear sem ti popravil ;)

Dobro jutro z današnjim dnem sem postal vodja plemena SHOP.
Vsi mislim večina me dobro poznate in veste,da imam rad disciplino.Ta igra zahteva od vodje in igralcev predvsem resnost,korektnost in delavnost ter urejeni med sebojni odnosi v plemenu.Od vsakega posameznika zahtevam,da od danes naprej spoštuje,kar bom jaz in moji pomočniki ukazovali v bodoče.Pleme SHOP ima bogato trdicijo z velikimi uspehi je prava ikona v SLO vojne plemen.Prisegam, da bo tako tudi v bodoče.
Naj vas spomnim,ker opažam,da so nekateri to pozabili,da je vojna plemen vojaško strateška igra in ne igra sajenje rožic.Tu šteje sam vojska in sam vojska.V naslednjih dneh si bom temeljito ogledal vaše račune kolk so dejansko urejeni.
Če se kdo ne strinja,da sem jaz vodja naj prosim zapusti pleme,ne bom jezen bom razumel.
Nikoli od nikogar ne zahtevam več,kot sam nudim.

Naš moto je kdor ni z nami je proti nam.



Veliki Blek

Sicer pričakovano, a vseeno sem se skoraj zadrgnil, ko sem prebral da še obstajajo tako neumni ljudje, da dajo tebe za vodjo.
"Od vsakega posameznika zahtevam,da od danes naprej spoštuje,kar bom jaz in moji pomočniki ukazovali v bodoče" - seveda, skratka, kar si povedal je da morajo na tvoj ukaz in na ukaz tvojih pomočnikov udirat v račune in kršit pravila, kot je tvoja navada.
"Pleme SHOP ima bogato trdicijo z velikimi uspehi je prava ikona v SLO vojne plemen.Prisegam, da bo tako tudi v bodoče." - seveda bo /not vsi originalni člani pravega SHOPa se že križajo. Mislim da obstaja en pregovor za to, volk menja dlako a značaja nikoli, zdaj se tu sliniš kot stekli pes po imenu SHOP, prej pa si ob sami omembi SHOPa skušal ime demantirat in ga očrnit kolko se le da.
"Nikoli od nikogar ne zahtevam več,kot sam nudim." - kar ti nudiš je enostavno kršenje pravil, žaljenje nasprotnikov, grožnje le tem oz. žaljenje in grožnje vsem, ki te ne podpirajo, druga pa nič.

Veliki Blek,
vidim da si zainterisiran igralec. Rekel si, da si postal vodja plemena SHOP, skoraj vse si naštel kaj je pomembno... a tisti najbolj pomembno si pozabil, da te opombnim "poštenost".Če SHOP misli, da zna igrati potem bodite pošteni in tudi začeli vas bodo malo bolj spoštovati.


Če me nisi vse točno razumel tu je dejstvo "Igraj pošteno"



lp

Calimero ne pozna pomena besede poštenost. ;) On pozna samo zmagaj za vsako ceno, kar pa pri njemu ponavadi privede do vdiranja v račune njegovih nasprotnikov.

lepo prosim, da mi poveš kaj pomeni account pushing.

"Umikati vojsko iz vasic tako, da zavzameš vas brez boja" imenujemo združevanje računov.
"Umikati vojsko iz vasic tako, da med tem še dobiš ene 50-100K ODA(napadati)"Imenujemo account pushing

"Sepravi, da ti nakratko razložim, vse kar lahko narediš je to, da imakneš vojsko iz vasic (k sebi vendar se te čete nesmejo nikakor bojevati) ali braniti te vasice, ki jih prevzemaš"


Lep pozdrav

Pravzaprav če sem te razumel prav, kaj si hotel povedat, ti nimaš prav v tem primeru. Nikjer ne piše da nebi smela vojska ostat v vasi, igralec se lahko odloči da nebo izpraznil vasi, in se bo pač tisti, kater hoče prevzet vasi moral potrudit in žrtvovat nekaj vojske, da bo obrambo prebil.

LEV11 sam dobro ves,da sem ga jaz prisilil v izdajo,ker sem vrsil pritsk v diplomaciji na njega,sicer sem pa ti tud dokazal,da ce nisi z mano nikjer ne gres daleč hiter zgineš,bodi pameten če hočes bit med zmagovalci sveta11
A res?, očitno ti potem spomin peša in to zelo. Tvoja pot do uspeha je znana, goljufanje,izdaja,vdiranje v račune,grožnje in še bi se dalo najti kaj.

Nikjer me niste nikoli znoblali ,le jo jokali ste podpori,da me banajo in ne vleči,me za jezik,ker imam lep dokaz kako ste vplivali na podporo o mojem trajnem banu,pa pustimo kar je bilo je bilo kot sem povedal,v igri nisi nicesar naredila kot drek mesala,pa na 4 prosila za milost mojo malenkost.

kako smo vplivali na podpro da so te tranjno banali?, enostavno, saj ni nobena skrivnost le vse tvoje kršitve,žaljitve v rl in grožnje v rl smo jim predstavili,v tem je tudi bilo vključeno vdiranje v račune Quit!,ki vam je dihalo za ovratnik. Motorka mi je takrat osebno na skypu obljubil da nikoli več neboš imel dostopa do .si, no Motorka toliko o tvoji obljubi.
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
jaz nisem vplival na tvojo blokado
uplival si na izdajstvo - ja seveda si - ko nisi držal obljube
---------------------------------------------------------------------
z kaznijo pa je tako
če so te blokirali za vedno ( tako sam praviš) te nihče ne more odblokirat
ne vem kako bi bilo če je nekdo obsojen na sodišču za umor - se opraviči sodniku - in ta ga oprosti
to potem niso pravila - ampak to kar jaz trdil - gostilniška dejanja
:::::::::::::::::::::::::::::::::::
ubijalec - ti mene ne poznaš - na enki si nekaj klikal
za označitev mene z kriminalcem pa zahtevam opravičilo
te je toliko v hlačah ?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
jaz nisem vplival na tvojo blokado
uplival si na izdajstvo - ja seveda si - ko nisi držal obljube
---------------------------------------------------------------------
z kaznijo pa je tako
če so te blokirali za vedno ( tako sam praviš) te nihče ne more odblokirat
ne vem kako bi bilo če je nekdo obsojen na sodišču za umor - se opraviči sodniku - in ta ga oprosti
to potem niso pravila - ampak to kar jaz trdil - gostilniška dejanja
:::::::::::::::::::::::::::::::::::
ubijalec - ti mene ne poznaš - na enki si nekaj klikal
za označitev mene z kriminalcem pa zahtevam opravičilo
te je toliko v hlačah ?

Nikjer nisem napisal da leti to z "kriminalcem" na tebe,četudi nisi ravno nedolžen v vsem. Če bi malo pogledal kdo se je vse pojavil v zadnjem času spet na forumu bi vedel na koga poleg calimerota to leti. Sem spremenil malo, da je bolj jasno. Tako da se ti nimam kaj opravičevat. Seveda glede vtikovanja podpore, če bi Motorka svoje delo opravljal bolje, bi bilo še bolj zaželjeno, trenutno pa je res, bolj tako, kot si napisal.
 
Last edited by a moderator:

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
Ti ubijalec kaj zdaj ti delaš v cem si boljsi od mene,v nicemer kako bom vdiral v racune ce ne znam niti trina poslat,kako bi lahk tak lol bil moderator ko nič ne zna pa me obtuzujes za kriminalca in prevaranta,to ne gre skupaj,ter izseljeval sefa podpore o mojem banu,pospravi se ze enkrat iz vp,ker imam vse tvoje skyp kopije od vseh zarotnikov hvala se enkrat stee,da si razkrinkal bando.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top