Pogovor o svetu 10

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ti ubijalec kaj zdaj ti delaš v cem si boljsi od mene,v nicemer kako bom vdiral v racune ce ne znam niti trina poslat,kako bi lahk tak lol bil moderator ko nič ne zna pa me obtuzujes za kriminalca in prevaranta,to ne gre skupaj

Kaj te briga, kaj jaz delam. Na vp me ni več, v to si lahko prepričan, saj se mi z tako podporo in vsem sranjem povezanim z vp ne da več ukvarjat. Ne se zdaj ven mazat, da nisi v račune vdiral, oz. seveda bi bilo bolje napisati, napeljevanje svojih zvestih ovc v vdiranje v račune, sam pa ti tudi nisi nedolžen pri tem.
Veš tudi če ne igram več, še vedno vem zelo dobro kaj se dogaja v podpori in v igri.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ČE je g.motorka pameten ti naj da trajni ban v igri in na forumu,ker ne sodis sem.

no tu se spet vidi tvoja osebnost. Če nemoreš utišat tistih, kateri so proti tebi, se posluži vsega česar se lahko. G. Motorka kot ga poimenuješ nima pravice me banat, ker ne kršim pravil in jih tudi nikoli nisem. Ti pa si zadnja oseba, ki lahko odloča o tem, kdo si zasluži ban, kaj šele trajni ban.
 

DeletedUser

Guest
živjo kratko vprašanje podpori
kolikokrat te lahko obravnavate igralca ob napaki enkrat ali vsak od član podpore posebaj za isto napako
 

DeletedUser

Guest
živjo kratko vprašanje podpori
kolikokrat te lahko obravnavate igralca ob napaki enkrat ali vsak od član podpore posebaj za isto napako

Obravnajo te lahko moderatorji, če je hujša kršitev te osebno Motorka ... Glede tvojega noblanja Bunčani!! , ki ti ga je pucal tvoj predhodni član plemena ???? .. Je lepo razvidno, da izvajata pushing account ... Toliko o poštenosti .. Kako to enostavno vedo... Malo kateri igralec lahko istočasno z soplemenjakom pošilja napade v 150mps .. tvoj napad je prišel zadnji kot plemič .. če potrebuješ reporte .. ti jih lahko jaz osebno pošljem po vrstnem redu ... Tukaj bi še slep videl vajino kršitev.. Po vasici bunčani si pa še prevzel 6 vasic od ????? .. Tko, da toliko od mene .. Ostalo ti lahko povedo pametnejši od mene .. :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Je pa ta debata kakor v našem parlamentu
tema ki je že mimo - zgodovina
-----------------------------------------------------
pravila pa so napisana tako da jih podpora lahko krši
in o teh pravilih je potrebno naredit razpravo
jih poenostavit - povedat tolmačenje pravila tako da se ga da upoštevat samo za vse enako

- eno neumno pravilo : če čuvaš račun 1. ne moreš med seboj pošiljat surovin in ne pomoči 2. in ne napadat istega igralca
to je debilno - če bi račun ni čuvan pa se to normalno da
Te omejitve ne razumem - razen če je to trajno čuvanje - do deset dni zaporednega čuvanja pa bi moralo bit normalno kakor da se ne čuva
- potem so tu prevzemi nekih igralcev (pushing) -- kaj pa če je igralec v drugem plemenu in ga napadaš prevzameš nekaj vasi - ga pustiš da si naredi lepe vasi in ga ponovno napadeš - ( to je lahko tudi dogovorjeno )
tu je potrebno napisat res dobro pravilo - saj sedaj podpora dela po svoje - kakor komu kdo paša
v pravilo mora it tudi odškodnina ki ti jo povzročijo ob nepravilni oceni in blokadi
pritožbo bi pa moralo obravnavat častno razsodišče ne pa sama podpora

to pa lahko sestavljajo igralci iz tistega sveta ( ali pa drugega )
se pa mora tisti ki se pritoži zavedat da v primeru ugotovitve njegove krivde je kazen podvojena
tako se bodo pritožili tisti ki res mislijo da niso krivi
pa tudi podpora bi imela večje odškodnine

tako bi se uredilo veliko svari in ponovno bi se dvignil ugled VP
 

DeletedUser

Guest
Moje razumevanje tega problema se rahlo razlikuje od tvojega

- eno neumno pravilo : če čuvaš račun 1. ne moreš med seboj pošiljat surovin in ne pomoči 2. in ne napadat istega igralca
to je debilno - če bi račun ni čuvan pa se to normalno da
Te omejitve ne razumem - razen če je to trajno čuvanje - do deset dni zaporednega čuvanja pa bi moralo bit normalno kakor da se ne čuva

- potem so tu prevzemi nekih igralcev (pushing)

pritožbo bi pa moralo obravnavat častno razsodišče ne pa sama podpora
to pa lahko sestavljajo igralci iz tistega sveta ( ali pa drugega )

-Če to "neumno pravilo" ne bi veljalo, bi bilo sittanje enako igranju dveh ali več računov na istem svetu, kar pa je v osnovi prepovedano (Each player is allowed only one account per game world
Kar se tiče trajnega sittanja (Account sitting is a temporary way to watch someone's account while they cannot log in. in Permanent sitting of accounts is against the rules.

-Napadanje in prevzemanje računov (razen lastnih vasi) iz lastnega plemena bi moralo biti prepovedano.(Velja tudi v primeru, da je sitter član tega plemena). Pred prevzemanjem računa bi bilo treba le tega izločiti iz plemena.

-Kar pa se tiče častnega razsodišča - mar res kdo misli, da lahko najde 3 ali več članov častnega razsodišča, s katerimi bi se strinjala večina igralcev? In da bi sprejeli njihovo odločitev brez kritiziranja in negodovanja? Japajade, bilo bi isto kot z odločitvami podpore, samo odločanje bi preložili na nekoga drugega.
 

lev11

Member
Reaction score
0
Potem pa se boste še tu kregali in pisali kdo je koga od zadaj

samo drugačna pravila lahko to spremenijo

sedanja so tako napisana da podpora lahko odloća kakor se ji ljubi
in nesposobni se lahko pritožujejo
 

DeletedUser

Guest
Novi account pusshing BASHA in SHOPA
Trije account pushing SHOP-a in BASH-a (bratska plemena)!!

http://si.twstats.com/si10/index.php?page=player&id=133329&mode=history

http://si.twstats.com/si10/index.php?page=player&mode=conquers&id=117348

lepo se vidi, MP element zavzel vasice brez boja, a med tem je askaris napadal/a

To kar delate je preveč!

lep podzrav


ka ti sam za kompov visiš pa gledaš kdo kaj naredi narobe..pa če gledaš prosim gelj tudi malo pleme pwned! , UWS in AIE da neboš sam SHOP pa BASH ok sma zmenjena
 

DeletedUser

Guest
ka ti sam za kompov visiš pa gledaš kdo kaj naredi narobe..pa če gledaš prosim gelj tudi malo pleme pwned! , UWS in AIE da neboš sam SHOP pa BASH ok sma zmenjena

G. dandaa sej mi je čisto vseeno, ali vas bo g. motorka blokiral ali ne... stvar podpore.

Samo najbolje mi je šlo na jetra to, ker ste se pregovarjali, da podpora nikomur nepomaga. Poleg tega je MP element naredil ta acc. pushign tako, da je kar lepo z računom askaris popucal vas in jo z MP elementom zavzel. To bi moral biti ban oz. izbris obeh igralcev iz sveta.

Kakor vem,
naj bi pri account pushingu tudi obstajale neke omejitve. Pošiljanje surovin kot lažja, vse kar je zvezi z vojsko pa težja kršitev.

Lep pozdrav
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ka ti sam za kompov visiš pa gledaš kdo kaj naredi narobe..pa če gledaš prosim gelj tudi malo pleme pwned! , UWS in AIE da neboš sam SHOP pa BASH ok sma zmenjena


Najdi enega iz plemena Pwned! da dela account pushing...? Če igralec zakluči z igranjem lahko ponuca svojo vojsko na drugih igralcih, če pa se gre za zdruzevanje oz co-playing(dual) potem je to prepovedano.

Našega(mojega) plemena ne rabit rinit v drek, brez dokazov, ko pa boš imel dokaze in ko se bom sam prepričal o njih bom osebno pisal podpori da blokira mojega člana.

In še nekaj, calimero ni naredil plemena SHOP, tako da ne vem kaj se na njega spravlate glede enega imena, on je samo pleme prevzel, ustanovljeno je bilo na začetku sveta on pa naj bi ga sedaj prevzel.
Morem pa rečt da je calimero v opravičilu motorki napisal da je samo navaden igralec v plemenu SHOP in da ne bo nikoli del vodstva, ker ga to preveč obremenjuje in potem pride do njegovih "izpadov", torej calimero kaj počneš v vodstvu? Pazi da ne bomo/bodo spet vsi ostali krivi ko boš dobil stalni ban zaradi tvojih "izpadov"...

Hvala
Noob
 

Veliki Blek

Member
Reaction score
0
In še nekaj, calimero ni naredil plemena SHOP, tako da ne vem kaj se na njega spravlate glede enega imena, on je samo pleme prevzel, ustanovljeno je bilo na začetku sveta on pa naj bi ga sedaj prevzel.
Morem pa rečt da je calimero v opravičilu motorki napisal da je samo navaden igralec v plemenu SHOP in da ne bo nikoli del vodstva, ker ga to preveč obremenjuje in potem pride do njegovih "izpadov", torej calimero kaj počneš v vodstvu? Pazi da ne bomo/bodo spet vsi ostali krivi ko boš dobil stalni ban zaradi tvojih "izpadov"...

Hvala
Noob


Bom spostljiv,do sovraga.
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Dobro jutro z današnjim dnem sem postal vodja plemena SHOP.
Vsi mislim večina me dobro poznate in veste,da imam rad disciplino.Ta igra zahteva od vodje in igralcev predvsem resnost,korektnost in delavnost ter urejeni med sebojni odnosi v plemenu.Od vsakega posameznika zahtevam,da od danes naprej spoštuje,kar bom jaz in moji pomočniki ukazovali v bodoče.Pleme SHOP ima bogato trdicijo z velikimi uspehi je prava ikona v SLO vojne plemen.Prisegam, da bo tako tudi v bodoče.
Naj vas spomnim,ker opažam,da so nekateri to pozabili,da je vojna plemen vojaško strateška igra in ne igra sajenje rožic.Tu šteje sam vojska in sam vojska.V naslednjih dneh si bom temeljito ogledal vaše račune kolk so dejansko urejeni.
Če se kdo ne strinja,da sem jaz vodja naj prosim zapusti pleme,ne bom jezen bom razumel.
Nikoli od nikogar ne zahtevam več,kot sam nudim.

Naš moto je kdor ni z nami je proti nam.



Veliki Blek

To novico bodo objavili tudi vsi osrednji slovenski mediji v rubriki (Saj ni res, pa je)
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav
Shop.. oz. vodja veliki blek, naredil sem z prijateljem nekaj stvari tako (en majhneh postopek), da sem ugotovil par nerešenih primerov. Mr. Noob je rekel, da vam podpora (motorka) pomaga in... sledi... ja, veliko vam poomaga. Tako, da če boste slučajno zmagali server potem ga je podpora zmagal za vas.
Teli trije računi bi mogli bit po pravilih celo izbrisani:
Mp element, azxy, .Sandokan-,

Nažalost so admini mojo prvo prijavo, kar lepo takoj zaključili brez kakšnih odgovorov!!..
Veliki Blek praviš, da si spoštljiv, do sovraga... pa vržite tele tri igralce ven pa jih ponobljajte...
ups, tu nastane ena težava smo brez njih oz. brez goljufanja sploh zmožni premagat tega "Mr. NOOBA" in ostale, ki so proti nam...
Mah naj rajše malo "jokajo" motorki, da nebom še z malo gršimi besedami povedal
(saj sem si lepo kar veliko vaših pogovorov z motorko prebral, saj obstaja tudi pri vas moj dobri prijatelj)

Zdej mogoče nekateri niso krivi nič, tega nebom nič izpostavljal niti nobenega drugega, ki rad "joče" podpori.

Tako, da G.Motorka glede nato, kar sem vse prebral in slišal... in kar ti trdiš... sam sebi lažeš...
Jst sem osebno končal z prijavami tole je pa tudi verjetno moj konec za slo server.. boj rajše denar dajal drugam
(vem da ga kar nekaj poberejo nemci), ampak še tisto kar dobite vi oz. bi dobili...


Tako, da SHOP rekli ste, da se pripravljate za druge serverje, kar je en navaden "BULLSHIT"! Oz. čisti "kretenizem", če smem tako reči...
Namesto, da bi ang. nemce. in ostale igralce pripeljali sem.... To res ni težko vzame samo 1h na teden oz. na mesec...

Prosim ne komentirajte za brez veze (dandaa, azyx, MP element)....

Lep pozdrav
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top