Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Miki, Miki... 5 Plemicev nemore zatajit, vsak plemic nemore zbit lojalnosti za manj kot 20, enostavno negre.
Ce se nisi dorasel temu pa si pravila preberi. :)
Po 18, ti nikoli niso zbijali lojalnosti, ker to ni mogoce :)
Pa ti lulek ne mislit a igras vp 12 let, ker se spila 12 let veni ni :)


Pa lep soncen dan se naprej. :)
Grega
 

nikname

Member
Reaction score
0
"Mater ste moderatorji pokrvarjeni" Blokiran sem nepravično in verjemi da v mojo škodo ter v vašo korist.

Velika večina *WAF*-ovega offa v moji okolici je spraznjena in zatorej nezmožna renoblanja ob mojem povračilu. Ste mi rajš ban zrihtal da se mal obnovite a?? Zdej boste šele dobival nuke pa noble na vasice da tud za računalnik neboste več upal pogledat k bo tolk napadov na vas.

Lp, Dr.Menace





hehehehe itak miki slepari na vse načine sej to je nit tega sveta motorka pride na kavo pa talata bane pa vasem vojsko polnita
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj vidva lapate v prazno ... 5 plemicev lahko zataji. četudi noben ne snipa.. Vidva bosta govorla ko vojno igrata kvečjemu 3-5 let..

Pa ne se zajebavat pa ni edini primer do sedaj... Plemiči so zbijali lojalnost po 18. Kar se zgodi 1% primerov. Če pa igraš vojno že 12 let pa mislim, da bi se moralo že vsakemu bosta že prišla do toliko let.

Pa lep večer .

Mikec, pikec tole si pa totalno sfaliu. Zadnji stavek pa vse pove o tvojem poznavanju VP in predvsem o resničnosti tega odgovora.
Ne nakladej prevč, da se spet kje med vrsticami ne zaje***. :eek:

Raje barbare noblej druga itak ne znaš. :rolleyes:
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hahaha pa zadne dni cel cas objavljajo kako je 10ta obletnica igre pa dajejo nagradne igre itd itd in pol on izjavi da igra 12 let ;) tuki neki ne stima :p


nevem,zakaj se tolk sekirate,vsak ima pač svojo taktiko;)


Je tenka crta med taktiko pa luzersko igro ;)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
hahaha 12 let :) tota je dobra ja... pa kam pogledaš na VP vidiš taki VLKIIIIII napis: 10. rojstni dan vojne plemen :D hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj vidva lapate v prazno ... 5 plemicev lahko zataji. četudi noben ne snipa.. Vidva bosta govorla ko vojno igrata kvečjemu 3-5 let..

Pa ne se zajebavat pa ni edini primer do sedaj... Plemiči so zbijali lojalnost po 18. Kar se zgodi 1% primerov. Če pa igraš vojno že 12 let pa mislim, da bi se moralo že vsakemu bosta že prišla do toliko let.

Pa lep večer .

Zgolj v razmislek in v želji, da tele izjave ne obsojamo prehitro.

Mogoče se na TW določenim - zaslužnim igralcem prizna beneficiralna igralna doba in se ti za odigranih 10 let dejansko prizna 12 let ?

Ne vem, zgolj sprašujem :p
Tako malo za šalo - malo za res :p
 

DeletedUser

Guest
Ta ban nas nič ne boli, glede konkurenčnosti sveta po dolgem času, kaj si pozabil kako si pobegnil iz sveta 7, nick zadrga. Počasi ti bo zmanjkalo nickov, ups si boš novega naredil.

Ta svet je bolj nekonkurenčen. Mislim, da za kralja pobegov ni konkurenc nikjer. Igral si vse svetove do sedaj in na vseh pobegnil no tukaj si se opogumil. Veliki trial račun (grega94, yoshimitsu oz. zadrga ali pa kai mah nah + seveda ne smem pozabiti na prijatelja psenićko) ...

Ta svet boste verjetno zmagali ampak se boste morali krepko potruditi, dosedaj ste noblali same noobe če se po domače izrazim. No kekse ste pojedli zdaj pa na vas čakajo torte.

Lepo srečno igro in brez prepiranja in pretiranega hvaljenja. Še vedno si človek kot jaz in vsi ostali, le da si boljši o izkušnjah in znanju od večine, ki ste jih prevzel. NO BIG DEAL

PS: Lahko noč

No no miki ne nakladaj. Če me spomin ni varal on ni nikoli igral računa Kai mah nah. Prvo sva bila jaz pa en nemec, potem pa ga je en drug prevzel. Sam je igral račun yoshimitsu takrat. Tako, da ne navajaj neresničnih podatkov. Ah ja če pa si mislil da kai mah nah igra z njim... Ne nemogoče.. Jaz igram svoj račun, lahko me poiščeš, Nemca že od s5 dalje ni na slovenskih serverjih in pa igralec ki je potem dobil tale račun ima svojega. Tako, da miki you FAILED! :)
Ah ja p.s.: povsod piše, da je 10 obletnica vp... Kje pr vragu si našel 12 let.
Aja pa plemiči zbijajo od 20-25 tako, da teh 18 ne obstaja :p Razen če so ti snipali train pa tega nisi videl.
 

DeletedUser

Guest
Hahaha pa zadne dni cel cas objavljajo kako je 10ta obletnica igre pa dajejo nagradne igre itd itd in pol on izjavi da igra 12 let ;) tuki neki ne stima :p





Je tenka crta med taktiko pa luzersko igro ;)


Če si ti nepismen, potem ti jaz pomagat ne morem. Kdo je pa napisal da sem začel igrati na slovenskih svetovih. Še sreča, da vsak svet ko smo med seboj nasprotniki je podpora kriva, oz. dobivate neupravičene bane, ko je pa pri nas kdo banan se pa naslajate na forumu. Kar dajte si duška.

Infra barbarov sem pobral okoli 30 nič ne de. Sem jih pač. Tudi vaši jih pobirajo njih pa ne omenjate.

Grega ti se pa prvo nauči igrat vojnoplemen potem pa pametuj. Naslajaš se na dosežkih od drugih soigralcev, sam pa do 100 vasice ne bi znal priti. Tak, da lepo pisanje še naprej pa lep večer.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hahaha evo standard tvoje fore....vsi smo butasti sam ti si pametn....alo clovek, 10ta obletnica igre ne pa 10ta obletnica slovenskega serverja.....

Ampak kot vidim ti se vedno vstrajas da igras 12 let.....no potem pa srecna 12letna obletnica tebi :)
 

DeletedUser

Guest
Grega ti se pa prvo nauči igrat vojnoplemen potem pa pametuj. Naslajaš se na dosežkih od drugih soigralcev, sam pa do 100 vasice ne bi znal priti. Tak, da lepo pisanje še naprej pa lep večer.


A si pozabo ti, kdo te je na speed-ih reseval, ko nisi znal snipat, pa ni blo to kako leto nazaj?
Dvomim, da se zdaj znas, ker pojma nimas clovek. Le nakladas, i to je to.
Barbarov pa ni tesko noblat a ne? Aja tebi zbijajo po 18 lojalnost sem pozabo :)
Ker si zares poseben, to ''poseben'' pa si razlagaj kakor pac hoces :)

Si verjetno iz balkona pado ko si mali bil :)


Lp
 

DeletedUser

Guest
miki kakšenkrat je bolje napako priznati kakor z glavo se v zid zaletavati. S1 se je začel 5-6let max nazaj in je bil prvi slovenski server. Torej ti je lahko JASNO, da ne praznujemo niti približno 10 obletnice slovenske vojne plemen ampak praznujemo 10 obletnico tribalwars! :p

Veš laž ima zmeraj kratke noge... Ampak če priznaš zmoto se vsaj elegantno izogneš, da se drugi potem delajo še norca iz tebe povsod kako trdiš druge zadeve.
 

DeletedUser

Guest
Ahahahaha hahahaha hahahahah hahahah

Ah dej miki, a si lahko še bolj neumen? Mah precej stvari vemo o tebi ampak tole je vrhunec haha...da si tak poden od podna. Na vsakem stavku se spotakneš. Totalne izmišljotine. Sploh me ne zanima kolk barbik si pobral je pa jasno, da je to edina stvar ki jo znaš poberat..pa še tu se ti zatakne, ker ti plemiči ne zbijejo dovolj...vrjetno samo ti spadaš med tisti 1% ki si ga omenil.

Miki laćen si ful drugačen..ti si pogrej neki iz bofrosta al pa si pico speci, da ne boš sheral. Včasih se raje v jezik ugrizni pa ne piši tumarij..pa 6 plemičev na barbare pošiljej da ti slučajno kaj ne zataji, ker jo boš drugič težko pobral.

Jedi, jedi kar si skuhal...
 

DeletedUser

Guest
Ahahahaha hahahaha hahahahah hahahah

Ah dej miki, a si lahko še bolj neumen? Mah precej stvari vemo o tebi ampak tole je vrhunec haha...da si tak poden od podna. Na vsakem stavku se spotakneš. Totalne izmišljotine. Sploh me ne zanima kolk barbik si pobral je pa jasno, da je to edina stvar ki jo znaš poberat..pa še tu se ti zatakne, ker ti plemiči ne zbijejo dovolj...vrjetno samo ti spadaš med tisti 1% ki si ga omenil.

Miki laćen si ful drugačen..ti si pogrej neki iz bofrosta al pa si pico speci, da ne boš sheral. Včasih se raje v jezik ugrizni pa ne piši tumarij..pa 6 plemičev na barbare pošiljej da ti slučajno kaj ne zataji, ker jo boš drugič težko pobral.

Jedi, jedi kar si skuhal...


Prvo kot prvo nikjer nisem napisal v kakem vrstnem redu je letelo 5 plemičev. Tako, da je 100% možno da zatajijo. Kot drugo grega, ti mene učil snipat ? Mogoče si sam padel iz balkona, če je mene kdo kaj vojne naučil igrati je to Atasmkr, dreamsnake in Sam.

Matjazinho zmote se vsak dan dogajajo, ampak še vedno je fajn da se tema nanovo odpre pa da še dopišejo par žalitev, saj je vsak svet enako le da prej ragnaroka, gregeca in infre ni bilo toliko na forumu.

Pa infra lahko prideš na kljukušu. Lep večer.
 

DeletedUser

Guest
Ne nakladaj, na speedih sem ti iz mojega racuna snipal ko so nobli leteli nate...
Ker ti enostavno nisi znal, tak da so te slabo to naucili :)

Jaz cez balkon nebi mogo past, mamo ograjo a ves :)
Samo beres pa glih nena kaj pises, prvo govoris da so ti plemici za 18 zbijali, zaj pa je ze vrstni red kriv, svasta!
 

DeletedUser

Guest
Ne nakladaj, na speedih sem ti iz mojega racuna snipal ko so nobli leteli nate...
Ker ti enostavno nisi znal, tak da so te slabo to naucili :)

Jaz cez balkon nebi mogo past, mamo ograjo a ves :)
Samo beres pa glih nena kaj pises, prvo govoris da so ti plemici za 18 zbijali, zaj pa je ze vrstni red kriv, svasta!

Vsakdo se lahko zmoti, jaz sem se orng zmotil, jebiga sam sebi sramoto naredil kot je napisal matjazinho, no zato sem si kriv sam... Kaj pa bedim ponoci...

Drugače pa to je zopet tvoje mnenje, to da si ti meni snipal traine. Vsaj nekaj boljšega bi si lahko zmislil. Pa lep večer še naprej.
 

DeletedUser

Guest
Res si smesn, nevem al mate to tam iz Kladuse v krvi da tak lazete, al kak?
Tam so itak bolj kot ne smeti same, tako da me ne preseneca niti :)
 

DeletedUser

Guest
Res si smesn, nevem al mate to tam iz Kladuse v krvi da tak lazete, al kak?
Tam so itak bolj kot ne smeti same, tako da me ne preseneca niti :)

Če se kdo laže gregec si to ti. Mislim, da imaš zelo zelo slab spomin. Ti si ko uš, ko se prikleneš ne spustiš. Raje se nauči igrati na svojih plečih in se ne naslajaj na drugih. Če te zanima kako deluje kakšna skripta mi lahko spet pišeš. Pa lep večer.
 

DeletedUser

Guest
Aja a ti bi mene ucil delat z skriptami? Si pozabil z cim se jaz ukvarjam? Z javaskriptom delam stvari ki se tebi sploh ne sanjajo :)

Ves oni pregovor hrvatov: Ti nisi govno, nego si pasji drek. :)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Miki, normalno da se vsak lahko zmoti, sam v tem primeru se gre da ti zavedno lazes i pol ko te dobimo na lazi ti se vedno vstrajas i hoces vse tiste ki so te razkrili narest budale......
 

DeletedUser

Guest
Miki, normalno da se vsak lahko zmoti, sam v tem primeru se gre da ti zavedno lazes i pol ko te dobimo na lazi ti se vedno vstrajas i hoces vse tiste ki so te razkrili narest budale......

Zmotu sem se pri lojalnosti in pri letih... jebiga bosanc iz kladuše pa neznam brojat. Ne delam jaz iz vas budal, vi se delate sami, ko dodajate dodatne besede in obtožbe. Če naši noblajo barbare, naj jih. Kaj vas to boli?? Boste razvite vasice pobrali. Če jih pa vaši noblajo pa ni nič narobe vse je to OK.

Pa lep večer.
 
Top