Pogovor o svetu 11

Thorin

Member
Reaction score
0
Eh, v tvojmu primeru je tisto ko budala iz pametnega hoce narest budalo.....sam ti nekak ne uspeva......sistem je nastelan da plemici lojalnost zbijajo od 20-35 i ni mogoce da je drugac.....ampak ti si pre butast da bi to dojel, a razumes? in pol se neki hoces zgovorit (kot vedno) da nisi povedu v kakem zamaku grejo plemici da jih 5 zataji.....hehehe kar nim nobene veze z trditvijo da zbijajo tud po 18

I koga briga kaj vi zavzemate, jst sem vam ze zdavni napisu da je to luzerska igra i sploh ne mislim o tem vec govorit.....ce je vam cilj te igre da barbare noblate pa nej vam bo.....brez njih bi itak ze zdavni popušili
 

DeletedUser

Guest
Eh, v tvojmu primeru je tisto ko budala iz pametnega hoce narest budalo.....sam ti nekak ne uspeva......sistem je nastelan da plemici lojalnost zbijajo od 20-35 i ni mogoce da je drugac.....ampak ti si pre butast da bi to dojel, a razumes? in pol se neki hoces zgovorit (kot vedno) da nisi povedu v kakem zamaku grejo plemici da jih 5 zataji.....hehehe kar nim nobene veze z trditvijo da zbijajo tud po 18

I koga briga kaj vi zavzemate, jst sem vam ze zdavni napisu da je to luzerska igra i sploh ne mislim o tem vec govorit.....ce je vam cilj te igre da barbare noblate pa nej vam bo.....brez njih bi itak ze zdavni popušili


Cilj nam je podaljšat svet vsaj za kak mesec več. Ker se prehitro končujejo, mogoče pa še pridemo do zime. Kot sem že galu napisal in kak mesec nazaj. Ta svet ste absolutno v premoči glede aktivnosti računov. Glede znanja igralcev smo pa na glihi 50%-50%.

Konec koncev, da zmagate morate ponoblati nas + še del igralcev JB. Ker par njih imajo zagotovljene vstopnice v vašo pleme in jih ne bo treba, ostali žal ne.

Pa lep večer.
 

DeletedUser

Guest
Miki prosim, da ne podcenjuješ banankote... Mislim, da znajo biti trd zalogaj za FA. Saj je na tem svetu več barbarov kakor FA-jevcev :D
 

DeletedUser

Guest
Miki prosim, da ne podcenjuješ banankote... Mislim, da znajo biti trd zalogaj za FA. Saj je na tem svetu več barbarov kakor FA-jevcev :D

Se strinjam, da je več barbarov ampak za te moraš imeti veliko cekinov ter plemiče :D

Lahko noč, kdor gre spat.
 

DeletedUser

Guest
Konec koncev, da zmagate morate ponoblati nas + še del igralcev JB. Ker par njih imajo zagotovljene vstopnice v vašo pleme in jih ne bo treba, ostali žal ne.

.


hmmm..a mogoče jaz kej ne vem..al kako..ehe
 

DeletedUser

Guest
Konec koncev, da zmagate morate ponoblati nas + še del igralcev JB. Ker par njih imajo zagotovljene vstopnice v vašo pleme in jih ne bo treba, ostali žal ne.

Pa lep večer.

hmmm..a mogoče jaz kej ne vem..al kako..ehe

hehehe, zgleda da ma mikimuki mal zastarele informacije in zamenjuje FA z TT :D

Cilj nam je podaljšat svet vsaj za kak mesec več. Ker se prehitro končujejo, mogoče pa še pridemo do zime. Kot sem že galu napisal in kak mesec nazaj. Ta svet ste absolutno v premoči glede aktivnosti računov. Glede znanja igralcev smo pa na glihi 50%-50%.

Odvisno, poletje dela čudeže in so aktivnosti računov nasplošno povsod zelo znižane, ne samo pri AIE ;)

Glede barbarov je pa vsaj po mojem mnenju njihovo množično noblanje sploh v "varni coni" prej dokaz nesposobnosti noblanja aktivnih igralcev, če že ne noblate "velikih" plemen je dost "rjavčkov" okol za pobrat ;) Ne rečem da se znobla par barbik za zgostitev fronte ali selitev na le to.

Tist stavk da hočete podaljšat svet mi je pa nažalost čist mimo. Ne razumem zakaj bi kdo hotel podaljšat svet če na njem ne pričakuje zmage, poanta sploh ni v tem kolk dolg se svet igra važn da je zanimiv in da se igralci ob igri zabavajo ter sproščajo. Če se bo prej zakjuču kot je pričakovano se gre pa zmeri lahko na naslednjega še en "revanš" odigrat če igralcem še ni dost ;)
 

DeletedUser

Guest
Miki, vidim da se zaj nisi zacel delat.... Joooj joj, kam gre ta drzava, take lenuhe podpira, da od drzave dnar vlece :)
Vidim, da nimas drugiga lajfa stari kot vp :) Zalostno, zalostno pa eno leto mlajsi od mene al nimas ma pou kurca delovne dobe stari....
 

DeletedUser

Guest
Miki, vidim da se zaj nisi zacel delat.... Joooj joj, kam gre ta drzava, take lenuhe podpira, da od drzave dnar vlece :)
Vidim, da nimas drugiga lajfa stari kot vp :) Zalostno, zalostno pa eno leto mlajsi od mene al nimas ma pou kurca delovne dobe stari....

Pa nisem jaz ti ko delaš pri stricu brez šole... Jaz ne nucam sociale, niti nikoli nisem bil na zavodu... Tak, da začepi če ne veš kaj govoriš. Nismo vsi na tvoji ravni. Glede zaposlitev in ostalega pa bi lahko vedel da je cela Slovenija v krizi in da nisem eden redkih brez zaposlitve, če se hočeš naslajati nad tem, si daj duška.

Pa lep dan še naprej.
 

DeletedUser

Guest
No pa je prišlo nekaj življenja na s11. Miki-Ted in AIE naveza...Nekdo je že obupal, nekateri še bodo. V glavnem grmelo bo.

Thorinova obljuba... ;)

srečno

whiteflag_use.jpg
 

DeletedUser

Guest
No pa je prišlo nekaj življenja na s11. Miki-Ted in AIE naveza...Nekdo je že obupal, nekateri še bodo. V glavnem grmelo bo.

Thorinova obljuba... ;)

srečno

whiteflag_use.jpg


Ma lahko je bilo kakšna obljuba, lahko si jo nekam vtakne... Ko ne vidite več prihodnosti v vojni, začnete z spletkami v rl življenju in tako pride do tega, da igralci zaključujejo z igro. Nekatere vaših je lahko samo sram, pač tko je če nimaš kančka vesti v glavi, pa moraš vmešavat RL in igro.

Pa lep dan še naprej.

PS: Infra bodi še naprej najboljši glasnik.
 

DeletedUser

Guest
Nekdo ima spet probleme. Domišljija nima meja...grmi in spet se pripravljajo bele zastave.

surrender2.gif
 

DeletedUser

Guest
Ma lahko je bilo kakšna obljuba, lahko si jo nekam vtakne... Ko ne vidite več prihodnosti v vojni, začnete z spletkami v rl življenju in tako pride do tega, da igralci zaključujejo z igro. Nekatere vaših je lahko samo sram, pač tko je če nimaš kančka vesti v glavi, pa moraš vmešavat RL in igro.

Pa lep dan še naprej.

PS: Infra bodi še naprej najboljši glasnik.


Eh daj ne govori neumnosti lepo te prosim. Nobenemu se ni niti približno grozilo karkoli v rl, ker če bi se bi bilo to z veseljem prijavljeno podpori in acc tistega ki bi grozil banan. Tako da ne streljaj bedarij ponovno.

Če pa nebi videli prihodnosti v vojni, bi se pa pač spustil na vašo raven in bi znoblali 1000 barbik ter potem igrali mišičnjake z "puno sela"... ;)
Sam pol bi nastal problem, ker čez 1 leto bi bile vse barbike ponoblane. Kaj bi pa pol noblal?!?!?!?

Drugače pa nekateri igralci končujejo z igro zato ker že kot naši zavezniki 1 mesec spletkarijo z vami (če ne še dalj), in zdej k je počl se je udaril po njemu. Ko je bil tik pred tem da bo ponoblan je "spizdu" z acc-ja in tebi začel trositi laži o tem kako smo mu grozili v rl ker je dobro vedel kako vse pomalicaš ;)

....pošiljajte deff na polno ted-u ;) rabil ga bo :D
 

DeletedUser

Guest
Ja Dr. pa kako ste lahko tako nesramni.

Dobro veste, da ko barbik zmanjka pridejo na vrsto internali. Pa mogoče se še kak prestop obeta..za hrbtom. Tko, da se potem reče, da se mu je v rl grozilo al kako. Skratka obtožbe sem in tja. Ko pišeš temu igralcu pa pove, da so to čiste izmišljotine.
Sploh pa kako lahko takole neizkušeni ugovarjate trditvam človeku, ki igra VP že 12 let. Trenutno pošiljamo na teda po 6 plemičev, da nam slučajno kaj ne zataji. Mogoče bomo v katerem trenutku spadali v tisti 1% igralcem katerim zbijajo plemiči po 18...Skratka v si. je samo ena oseba, ki dobro ve kako se temu streže, saj mu po igralni dobi nihče ne seže niti do gležnjev; mogoče celo ustanovitelji te igre.

Potem pa se reče, da se je zmotil. Za zmoto ne greš folka prepričevat v svoj prav. Glede kovancev (66k) bom pa takole rekel. Miki na tem svetu spadaš med tiste, ki so dobili največ podarjenih vasi. Plemiče boš pa itak pokuril na barbikah ali pa boste kakega novega neaktivnega pobral. Big deal.
In ne nisem ti fauš, povem pa realno stanje. Na tebi pa je kako ga boš sprejel.


nadaljevanje sledi...

_40176955_flag_300_ap.jpg
 

DeletedUser

Guest
već dugo ne igram u TT tj u FA, no povremeno dođem i bacim pogled kako se razvijaju stvari... u svakom slučaju statistike govore sve.

AIE

FA


Unatoč ljetnom razdoblju kad svima jako pada aktivnost FA i dalje grabi naprijed. AIE se trudi vraćati izgubljeno, no samim time da vraćaju izgubljeno vjerujem da sve skupa utječe na moral. Ne kažem da nema i tamo odličnih igrača, no u FA se posložila aktivna ekipa iz FA i TT a vodstvo unatoč razilaženjima sa ninja-najačim igračem TT-a zadržalo pleme na okupu i nastavilo u vrlo pozitivnom tonu. Svaka čast ekipa :cowboy: bila mi je čast igrati sa vama ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja Dr. pa kako ste lahko tako nesramni.

Dobro veste, da ko barbik zmanjka pridejo na vrsto internali. Pa mogoče se še kak prestop obeta..za hrbtom. Tko, da se potem reče, da se mu je v rl grozilo al kako. Skratka obtožbe sem in tja. Ko pišeš temu igralcu pa pove, da so to čiste izmišljotine.
Sploh pa kako lahko takole neizkušeni ugovarjate trditvam človeku, ki igra VP že 12 let. Trenutno pošiljamo na teda po 6 plemičev, da nam slučajno kaj ne zataji. Mogoče bomo v katerem trenutku spadali v tisti 1% igralcem katerim zbijajo plemiči po 18...Skratka v si. je samo ena oseba, ki dobro ve kako se temu streže, saj mu po igralni dobi nihče ne seže niti do gležnjev; mogoče celo ustanovitelji te igre.

Potem pa se reče, da se je zmotil. Za zmoto ne greš folka prepričevat v svoj prav. Glede kovancev (66k) bom pa takole rekel. Miki na tem svetu spadaš med tiste, ki so dobili največ podarjenih vasi. Plemiče boš pa itak pokuril na barbikah ali pa boste kakega novega neaktivnega pobral. Big deal.
In ne nisem ti fauš, povem pa realno stanje. Na tebi pa je kako ga boš sprejel.


nadaljevanje sledi...

_40176955_flag_300_ap.jpg

Hahah največ podarjenih vasic, daj poglejte prvo pod svojim pragom. Neaktivne bomo pobirali vsak svet, enako kot vi. Glede rdečih pik pa ostalega pa mislim, da sem dovolj prevzel vasic tudi barbare sem prevzemal in kaj potem. Tudi vaši so jih, pa noben ni pisal bedarij po forumu. Drugače pa daj si duška, pa lep sončen dan še naprej.
 

DeletedUser

Guest
Hahah največ podarjenih vasic, daj poglejte prvo pod svojim pragom. Neaktivne bomo pobirali vsak svet, enako kot vi. Glede rdečih pik pa ostalega pa mislim, da sem dovolj prevzel vasic tudi barbare sem prevzemal in kaj potem. Tudi vaši so jih, pa noben ni pisal bedarij po forumu. Drugače pa daj si duška, pa lep sončen dan še naprej.

Mikec mi imamo počiščeno. Sam si začel z lažmi o neki RL igri al kako. Glede barbik pa najprej poglej statistiko. Celemu Fa si konkurenca v barbikah. :confused:
Tule sem ti samo odgovarjal na provokacije.

Duška si bom za razliko od tebe dal na bojišču. :bojevnik:

.....
 

DeletedUser

Guest
Noob jaz bi raje tebi predlagal, da se nekam skriješ, da te kdo ne ukrade. Sicer pa ja, lahko se dobimo na pijači pod bivšo "novo". Če seveda vse kar pišeš preko foruma in VP upaš meni povedat v obraz ;)

Infra
 
Top