Pogovor o svetu 13

masterx.

Member
Reaction score
0
Ne podpiram pa spletke ki se dogajajo v ozadju.In en sam ne more spletkarit, ker za to mora imeti nekoga poleg ki je pripravljen enako spletkarit kot on, če ne, se spletka ne obnese.


1. ce jih ne podpiras,zapusti beer,pa igraj kje drugje
2. kdo je rekel da je sam
 

DeletedUser

Guest
Ej, nehaj ga srat in vlečt ven odlomke ki tebi odgovarjajo.Podpiram kustosa, je vodja plemena v katerem igram in nimam nobenih težav z njim in ostalimi.Igram po pravilih in enako se soplemenjaki obnašajo do mene in jaz do njih.Torej, če pa imata vidva težave, ne mešaj celo pleme.Ko sva imela midva masterx. težave, če se spomneš na začetku sveta 13, sva jih rešila -ali si mogoče pozabil?Pa kdo je takrat spletkaril?Imam shranjena vsa ZS pa jih podpora ali kdo drug lahko briše, ampak so v posebni mapici, kot da bi vedela kakšno sranje še bo.Pa kdo je takrat spletkaril??? Ne bom javno o tem razpravljala, ker si dobil sankcije ki so sledile....sicer jaz in pleme z veliko škodo, ampak smo požrli in šli naprej.

Zato te naprošam, da bodi dosleden tako pri branju in tolmačenju mojih izjav, vprašaj če ni kaj jasno, nikakor pa ne bom dovolila da spreobračaš mojih izjav.To je sedaj že drugič ko sem te opozorila...

Amazonka orig.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
pleme BEER ima lepo prednost pred HT,ampak verjamem da ne bodo zmagali na tem svetu :).
 

DeletedUser

Guest
pleme BEER ima lepo prednost pred HT,ampak verjamem da ne bodo zmagali na tem svetu :).


O zmagi na tem svetu je še dosti prezgodaj za govorit.Verjetno se bo še marsikaj spremenilo.Preobrati so včasih presenetljivi.No, tako mislim, ker sem videla kako se lahko hitro stvari obrnejo, še ko sem igrala na svetu11.

Amazonka orig.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ko sva imela midva masterx. težave, če se spomneš na začetku sveta 13, sva jih rešila -ali si mogoče pozabil?Imam shranjena vsa ZS pa jih podpora ali kdo drug lahko briše, ampak so v posebni mapici, kot da bi vedela kakšno sranje še bo.Pa kdo je takrat spletkaril??? Ne bom javno o tem razpravljala, ker si dobil sankcije ki so sledile....sicer jaz in pleme z veliko škodo, ampak smo požrli in šli naprej.
Amazonka orig.:rolleyes:
ja,vendar sem sem "hitro" sel na forum in se zacel jokcati ,da sem bil po krivem blokiran,in da je podpora spet podkupljena
ali sem nehal igrati?
sprijaznil sem z kaznijo,ki je bila postena,moj racun ni bil zbrisan ,sem podaril vas nekomu,ker sem izgubil voljo, kaksno izgubo v plemenu,vas sem vam podaril tebi pa se nabil ODD,kje si ti tu v minuso
Pa kdo je takrat spletkaril

ce nekomu ponudis v zameno nekaj ,ko ti tale rece
ne vem,ce bom se igrala,malo casa pa tudi ne da se mi vec
in ti mu gres na roko,mu reces da mu das paysafe ,pa ga naj koristi v rl,in cudezno si blokiran(tole ne leti na podporo)

P.S.
na netu je drugace tam sem tudi prodal svoj racun,ne za veliko,vendar je bilo vse legalno,ker sem vprasal podporo
to bi se tudi tukaj moralo uvesti
ce pac nekdo bi rad nehal,je vlozil veliko svojega casa denarja(premium),potem pa bi rad imel vsaj nekaj % da bi dobil nekaj nazaj,vendar moras racun brisat,zastonj dati naprej,ali pa vse pod mizo
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem imela samo izgube, pravtako pleme z deffom in če mi pleme ne bi pomagalo s svojo podporo, bi sedaj bila na nekem drugem koncu sveta in igrala znova.Sam pa veš kako je potekal najin pogovor...in res ne bi tukaj o tem razpravljala, razen če si ti to želiš, pol pa lahko.

Čudežno nisi bil blokiran, sej to veš.Ker nisem pristala na tvoje predloge si se lotil na malo podel način....ampak ok, ena izkušnja več....gremo naprej :)

In ja, se strinjam s tvojim predlogom pod p.s. , nekateri res uložijo ogromno časa in denarja in če bi se odločili za nehat igrat, bi res lahko bilo upeljano tako, da se bi lahko račun prodal.No, eden od predlogov, ki ga lahko podpori predlagaš in verjamem, da bi bil podprt tudi s strani drugih igralcev.(moje mišljenje)

Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vprasaj,noname ,showl pa se koga sem bil blokiran za 4,5 dni ali se vec
se ne spomnim

Vem ja, NoName je potem zauzel tvojo vas...sej je ok ...:)

Amazonka orig.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
amazonka polno točk imaš na svetu 13,toliko bi si tudi jaz želel
 

Suco

New Member
Reaction score
0
Te so ostali še tok večji kekci, če jih (po tvojih merilih) "umetni" okrog nosijo :p
 

DeletedUser

Guest
Kot sem vam rekel glede združvenja. Alen je že padel v HT. na koncu bo dosti prostora za Hvse HT in BEER ter se bo svet lepo končal. Kozlanje na lo serverjih :d Politika ista kot igranje vp dejansko :)
 

Suco

New Member
Reaction score
0
Se kdo vpraša zakaj je alen prestopu??? Velicki in Mr. Noob sta izpeljala svoj načrt spretno in poslala okrožnico vsem HT če prestopijo k Smile.....po vsem tem pričakujete, da bomo določeni samevali na obrežju pa čakali kače da prosto sekajo..eni pa res vidite sam tisto kar vam paše, oziroma kar mislite da vam paše ko eni s svojimi spretnimi jeziki manipulirajo z vami....da še sami ne veste kdo plača in kdo pije ...in na koncu je itak vse kriv Beer ne?
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Suco,oz. Natasa,vprasaj se kdo je kriv da HT razpada
Pa se nekaj ti povem, nekateri iz beera lepo obracajo besede,jaz sem tudi tam bilv lazi,oz. Sem igral v plemenu pe zaradi lepih besed ki so jih obracali
Mogoce bos na tem svetu slrejeta v beer,zaradi svojih dejanj
Enkrat pa temo ne bo tako,in bos cutila olajnsanje
Ko ne bos nasedala vec tem besedam
So pa take,majo vojn po dreku,zgledajo ko drek,samo ce simon rece da to ni drek,
Pac ni,
 

DeletedUser

Guest
Mr. noob, da boš vedel kdo je masterx v igri - nachowoop. sedaj veš s kom sodeluješ, ker verjetno se ti še ni predstavil. Sedaj bo poskušal narediti vse da mu neboš zameril dejanj iz s10.
 
Top