Pogovor o svetu 13

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Se kdo vpraša zakaj je alen prestopu??? Velicki in Mr. Noob sta izpeljala svoj načrt spretno in poslala okrožnico vsem HT če prestopijo k Smile.....po vsem tem pričakujete, da bomo določeni samevali na obrežju pa čakali kače da prosto sekajo..eni pa res vidite sam tisto kar vam paše, oziroma kar mislite da vam paše ko eni s svojimi spretnimi jeziki manipulirajo z vami....da še sami ne veste kdo plača in kdo pije ...in na koncu je itak vse kriv Beer ne?

Da te pokomentiram.

Velicki nima veze z tem. Torej ga ne omenjaj. Okroznico nisem poslal vsem, le določenim. Govoriš na pamet.

Da bo do tega prišlo si vedela, ker sem vam od začetka vojne z No. govoril da je to bedarija. Če se ne bo postavilo proti BEER, lahko vsi brišemo račune, ker itak ne bo zanimivo. Tako kot ni zanimivo sedaj, ko so v večini vsi v BEER oziroma njihovi akademiji, vse te bodo pa smatrali za moje vohune, tako kot vse, ki so se kdarkoli pogovarjali z mano in jih bodo kasneje, ko jih ne bodo več potrebovali ponoblali, da bodo imeli dovolj prostora za igralce, ki jih imajo kot vohune v No.

Pa da ne bom solil pamet in manipuliral, bom zaključil.

Vglavnem, velickov nima tle nobene veze. Sam stojim za tem. Nataša alen pa je prestopil predno sem jaz karkoli napisal, sem se z njim pogovarjal par dni prej in je rekel da plemena ne bo menjal, je pa želel izvedet celotni načrt, kdo pride k nam itd...no skor bi mu uspelo, pa tebi tudi ko želiš vohuna spravit k nam. Pa ne potem govorit da jaz manipuliram in ne igram pošteno. Brez vohunov ne znate. BEER se pa trese ko vidi, da ustvarjam pleme. Zato pa so tudi sprejeli vse tiste iz HT. Sem že povedal zakaj, ker jih rabijo, trenutno!

Lep dan. Prosim če se mene ne omenja več. Čeprav ne morete mimo mene, ste obsedeni z mano.

Noob
 

DeletedUser

Guest
Hehe. Noob da ti za info povem, da nimas pojma. Govoris na pamet kar slisis pac, samo zato da bi poskusal razdelit pleme BEER, ker drugace ves da bos znoblan. V svojem plemenu pa sem bral tvojo okroznico kako spodbujas naj ti posiljajo okrepitve. Na koncu pa se bos itak spet strmal in brisal racun.


Lp. Ivo
 

DeletedUser

Guest
Ma veste da še slavni MR.NOOB ni dokončal nobenega sveta čemu le. Noob spletkarjenje in s tem ščitenje svojega hrbta ti nebo pomagalo veš tako kot ti na nobenem svetu ni.

Sramotno se mi zdi ko te posušam nevem kaj naj rečem samo obljubim da se bo s tabo zgodilo enako kot na vsakem svetu do sedaj ker spletkarjenje in lepo pisanje se na dolgi rok ne obnese. Kot se ti še ni nikol samo sranje delaš ampak tudi takšni morte živet.


lp racman
 

DeletedUser

Guest
Vsi proti noobu? BEER-ovcem tolče nuke potem pa se na forumu jočejo kako joka za okrepitve. Teamgame vas muči? Če ga vi nimate ga lahko Noob ima.. Drugače pa si13 na forumu največje jokanje do zdaj. Od vseh članov :d tudi iz moje strani menda. Za razliko od drugih priznam. dvomim da ob še kdo.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ma veste da še slavni MR.NOOB ni dokončal nobenega sveta čemu le. Noob spletkarjenje in s tem ščitenje svojega hrbta ti nebo pomagalo veš tako kot ti na nobenem svetu ni.

Sramotno se mi zdi ko te posušam nevem kaj naj rečem samo obljubim da se bo s tabo zgodilo enako kot na vsakem svetu do sedaj ker spletkarjenje in lepo pisanje se na dolgi rok ne obnese. Kot se ti še ni nikol samo sranje delaš ampak tudi takšni morte živet.


lp racman

Če bi spletkaril, bi zmagal vsaki svet. Ker ne dam, pa ga ne. To je to.

Povejte kaj sem spletkaril tokrat, potem pa jaz govorim na pamet? Kdo joka za okrepitve, če je 90% vojske moje...in pa kdo vraga ste vi, da boste meni govorili kak sem jaz? Podpirate uničevanje tujih računov(primer kustos)...pa še vedno imate dovolj poguma da pišete po forumu in grajate mene, ki vam nisem naredil nič drugega kot pobral par vasi in uničil par nukov? Spat pejte pa se naučte igrat...jokajte pa komu drugmu ne meni.

Če igralci hočejo igrat ob meni to ni stvar spletk, je stvar razuma. Noben noče razdret BEER, potem bi vabil vaše igralce, pa jih mogoče dam? Komaj čakam da bom začel dobivat prošnje za povabila. Še kak mesec pa jih bo cel kup. Tako kot jih je blo na s10 od SHOP in BASH. Vsi vemo pa največjo mojo napako na s10, ne BEER? (midva, vojak,kustos, cokomoko...in še bi lahko našteval!)
 

DeletedUser

Guest
Vsi proti noobu? BEER-ovcem tolče nuke potem pa se na forumu jočejo kako joka za okrepitve. Teamgame vas muči? Če ga vi nimate ga lahko Noob ima.. Drugače pa si13 na forumu največje jokanje do zdaj. Od vseh članov :d tudi iz moje strani menda. Za razliko od drugih priznam. dvomim da ob še kdo.

ti pa ogromno veš o noobu. še posebej o njegovi ''teamgame'' igri. kolikokrat si že igral zraven njega v plemenu ? js sm samo enkrat za 2 mesca pa mi je takoj postalo jasno kako on timsko igra.
 

DeletedUser

Guest
ti pa ogromno veš o noobu. še posebej o njegovi ''teamgame'' igri. kolikokrat si že igral zraven njega v plemenu ? js sm samo enkrat za 2 mesca pa mi je takoj postalo jasno kako on timsko igra.

pak a nemoreš bit tiho ? pač mam drugačno mnenje o njem te to moti ?!?!! z enimi bi se blo treba na roke zmenit ...
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ti pa ogromno veš o noobu. še posebej o njegovi ''teamgame'' igri. kolikokrat si že igral zraven njega v plemenu ? js sm samo enkrat za 2 mesca pa mi je takoj postalo jasno kako on timsko igra.

Če si igral ob meni na s10, ali kjerkoli potem veš da sem Kustosu(tebi) tudi pomagal z nuki, okrepitvami in podobno...tko da ne nabijej. Enako sem pomagal Midva, rolon, vojak00 in vsem, ki so bili v mojem plemenu. Tko da ne trosi laži, pa enkrat v življenju povej resnico, lepo prosim. Počasi boš prestopil mejo z svojimi bedastimi izjavami. Vojaku sem 2dni predno so me zajebali poslal nevem kolko nukov v pomoč, ker je enega v zaledju noblal. Tega povedat ne znate dripci eni.

Samo kako sem vas jaz kao zajebal. Res ste bolani. Odraste enkrat. Če vam je kdo kdaj pomagal, sem bil to jaz. Jaz sem vas rešil ko je BASH razpadu, jaz sem vas filal z deffom, poleg vseh ostalih, jaz sem pošiljal nuke, da ste vi lahko noblali in jaz sem bil tisti ki je vse to kar sem povedal organiziral, vse kar ste mogli nardit je blo da ste poslali nuke in traine. Ostalo je bilo na meni. Tko da ne ti MENI o TEAMPLAYU! To lahko pove vsak, ki je bil pri meni v plemenu. Zanašal sem vam vaše lene riti, zato pa je bilo tako kot je bilo. Ko pa mi je enkrat prekipelo vašega pametovanja sem potegnil črto pa vas zavrnil. Potem pa je bilo kar je bilo. Nebi o tem. Ker itak jaz izpadem to kar izpadem. Resnica pa je obratna. Pa nebi o tem. Je brez veze.

Jaz sem vas naučil kako se organizira akcije in kako se igra z stopnjami v kovačiji. Jaz NOOB sem učil PROFIJE! Moji učenci ste pobje, kako je funckioniral BASH in kako potem Pwned! pove vse. Brez mene ste bili 0. Jaz pa brez članov prav tako, kar je povsem razumljivo. Lahko se pretegnem pa če me nekdo 5 posto ne jebe sem 0. Tko to gre. Vi ste hoteli zmago za sebe, dobili ste jo, zdej pa tiho pa ne omenjejte mene in vseh laži ki jih trosite, mam dovolj počasi vsega.

Kukr pravm, tisti ki so kdarkoli igrali ob meni in me poznajo vedo kdo in kaj sem. Tudi nataša ve kdo sem, pa ne vidi 1m pred sabo, kar je za 30+ let staro žensko nerazumljivo, pa kaj. Is Just A Game! Ane?

Lep dan vam želim. Osebno imam preveč dela v življenju da bi se prerekal z vami, svoje sem povedal. (resnico)

Noob
 

DeletedUser

Guest
Če si igral ob meni na s10, ali kjerkoli potem veš da sem Kustosu(tebi) tudi pomagal z nuki, okrepitvami in podobno...tko da ne nabijej. Enako sem pomagal Midva, rolon, vojak00 in vsem, ki so bili v mojem plemenu. Tko da ne trosi laži, pa enkrat v življenju povej resnico, lepo prosim. Počasi boš prestopil mejo z svojimi bedastimi izjavami. Vojaku sem 2dni predno so me zajebali poslal nevem kolko nukov v pomoč, ker je enega v zaledju noblal. Tega povedat ne znate dripci eni.

Samo kako sem vas jaz kao zajebal. Res ste bolani. Odraste enkrat. Če vam je kdo kdaj pomagal, sem bil to jaz. Jaz sem vas rešil ko je BASH razpadu, jaz sem vas filal z deffom, poleg vseh ostalih, jaz sem pošiljal nuke, da ste vi lahko noblali in jaz sem bil tisti ki je vse to kar sem povedal organiziral, vse kar ste mogli nardit je blo da ste poslali nuke in traine. Ostalo je bilo na meni. Tko da ne ti MENI o TEAMPLAYU! To lahko pove vsak, ki je bil pri meni v plemenu. Zanašal sem vam vaše lene riti, zato pa je bilo tako kot je bilo. Ko pa mi je enkrat prekipelo vašega pametovanja sem potegnil črto pa vas zavrnil. Potem pa je bilo kar je bilo. Nebi o tem. Ker itak jaz izpadem to kar izpadem. Resnica pa je obratna. Pa nebi o tem. Je brez veze.

Jaz sem vas naučil kako se organizira akcije in kako se igra z stopnjami v kovačiji. Jaz NOOB sem učil PROFIJE! Moji učenci ste pobje, kako je funckioniral BASH in kako potem Pwned! pove vse. Brez mene ste bili 0. Jaz pa brez članov prav tako, kar je povsem razumljivo. Lahko se pretegnem pa če me nekdo 5 posto ne jebe sem 0. Tko to gre. Vi ste hoteli zmago za sebe, dobili ste jo, zdej pa tiho pa ne omenjejte mene in vseh laži ki jih trosite, mam dovolj počasi vsega.

Kukr pravm, tisti ki so kdarkoli igrali ob meni in me poznajo vedo kdo in kaj sem. Tudi nataša ve kdo sem, pa ne vidi 1m pred sabo, kar je za 30+ let staro žensko nerazumljivo, pa kaj. Is Just A Game! Ane?

Lep dan vam želim. Osebno imam preveč dela v življenju da bi se prerekal z vami, svoje sem povedal. (resnico)

Noob

ti da si delal akcije ?? kolikor se spomnim je večino akcij naredil tilen(kustos) in kustosi smo zelo veliko pomagali z nuki vsem in nismo delali samo v našo korist!!! spomnim se akcije ko smo zavzemali okrog 20 vasic in v akciji je sodelovalo 5 igralcev. od teh 20 vasic smo mi zavzeli samo eno ki smo si jo tudi sami spucali. vem pa da smo v isti akciji za druge vasice dali najmajn 15 nukov še zraven. in nismo imeli 150 vasi ampak kustos je imel okrog 50 vasi če jih je sploh imel.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ti da si delal akcije ?? kolikor se spomnim je večino akcij naredil tilen(kustos) in kustosi smo zelo veliko pomagali z nuki vsem in nismo delali samo v našo korist!!! spomnim se akcije ko smo zavzemali okrog 20 vasic in v akciji je sodelovalo 5 igralcev. od teh 20 vasic smo mi zavzeli samo eno ki smo si jo tudi sami spucali. vem pa da smo v isti akciji za druge vasice dali najmajn 15 nukov še zraven. in nismo imeli 150 vasi ampak kustos je imel okrog 50 vasi če jih je sploh imel.

Ne govori neumnosti. 95% akcij je bilo organizirah iz moje strani! Govoriš nek na pamet, pa lažeš ko pes!

Akcij je bilo veliko, tako da jaz osebno ne gledam na to tako kot vi, ko se spomnite samo kako ste vi enkrat pomagali drugim. Verjetno imaš vse napisano, kdaj si koliko nukov komu posodil. To pove vse o tebi in tvojem načinu igranja.

Vse kar se je zgodilo v Pwned! se je zgodilo, ker sem jaz si vzel čas in to naredil, vsi ostali ste samo igrali. Moj račun pa je glede farmanja in vsega bolj kot ne stal. Ker sem bil sam za vse. Pa da ne bo se reklo, da sem tako sam želel, povem takoj da je to res, ko nekaj delam želim da je vse narejeno do konca in ne nekaj na pol, zato raje naredim jaz vse, kot pa da nekdo naredi samo pol.

In glede kustosa in organizacije. Je vse naredil, tako kot sem naredil jaz, torej je kopiral mene, NOOB-a, ki je bil za njih oh in sploh, pa čeprav vse kar so naredili na s10 so naredili ker sem jim jaz to omogočil in sem jim jaz pomagal z organizacijo in vsem.


Malo sem te utišal, sem vesel! Utihni do konca, ker bo zmankalo laži počasi.

10 je 10, zdaj smo na 13...tko da prosim ne sodi človeka, če ga ne poznaš oziroma ne laži o človek, ki ga poznaš.

Da, ste šli vsi proti meni, skozi noč, je organiziral midva(predvidevanje) in pa vojak. To pa zato, ker sem želel, da namesto da onadva z mikijem ponoblata, barbarke od carbona(lisjaka), te barbarke ponoblajo bliznji igralci. To jim je šlo v nos. Kasneje pa so vse ostalo navlekli ven, češ da so samo oni noblali in da se vsi ostali šlepajo...ma samo sranje in sranja...škoda besed!

Zaklučujem na forumu.(tokrat zares, čeprav bo infra spet komentiral da to rečem vsakič)

LP
 

Suco

New Member
Reaction score
0
....mogoče bi blo pametno k bi začel pisat romane....vsekakor ti je to eden izmed talentov.

"Zaklučujem na forumu.(tokrat zares, čeprav bo infra spet komentiral da to rečem vsakič)"

Aleluja...to je vse kar lahko rečem..ker je že "metra" konc...mogoče bi pa rabla očala, navsezadnje se že staram pišuka, eh ne rabim jih..je že v obsegu enega metra preveč svinarije, :p...nikec, kaj bi svet brez takih briht k si ti...hmmm
 
Last edited by a moderator:

Suco

New Member
Reaction score
0
Tokrat si pa res šel predaleč s svojimi besedami...ti ne morem sledit..ker nimam podmornice, da bi se lahko spustila v take globine....drgač pa jokaš očitno ti, ne jaz in ne drugi..kot se veselo razpisuješ...če pa ti je hudo ker se odzovemo na tvoje prirejene zgodbe ...je pa to tvoj problem ..ne problem drugih..nehaj jih že enkrat pisat..pa ne bo kot ti praviš "noben jokal" ;)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Tokrat si pa res šel predaleč s svojimi besedami...ti ne morem sledit..ker nimam podmornice, da bi se lahko spustila v take globine....drgač pa jokaš očitno ti, ne jaz in ne drugi..kot se veselo razpisuješ...če pa ti je hudo ker se odzovemo na tvoje prirejene zgodbe ...je pa to tvoj problem ..ne problem drugih..nehaj jih že enkrat pisat..pa ne bo kot ti praviš "noben jokal" ;)

Haha prirejene zgodbe;) Kje spiš da te ne ukradejo?:D

Boli vas resnica, boli vas ker imam prav, boli vas ker ne morete, ne znate...boli nataška boli...Nevem kje vidiš moje jokanje;)...v resnici? Potem pa jokam na ves glas;)

Ti dam račun na čuvanje, da boste poslali vojsko nekam v bunkerje?:D v tem si dobra, samo kustos je pred tabo...tko da postavi se v vrsto dama. Lahko ti pa posodim lopato, da skidaš njihov drek izpred svojih oči, da boš vidla mal dlje;)...tukaj ti niti podmornica ne pomaga!

Enega sem utišal, ker se ni mel več kej zlagat, zdej si ti na vrsti kot vidim. Vsi na enega;) Še vedno pa resnica zmaga pred lažmi in prevarami.

In nisem ti jaz razbil plemena, sama si si ga;)...pa ne pisat iz drugih računov, pa ne pisat drugim da naj vohunijo za tebe, vglavnem nehaj...nimam vohuna pri vas, ga ne rabim in ga nočem. Sem že imel ponudbe, da ti povem, pa nisem TI in nisem VI.

Preberi si moj roman. Boš znala razmišlat z svojo glavo, pa ne boš gledala kaj si drugi mislijo o tebi, ampak ti bo glavno da ti veš kaj si in kdo si. In da boš enkrat za vselej vedela, da moraš vedno govorit resnico čeprav vsi govorijo drugače;) Vse piše v mojih romanih. Zdej ti samo odlomke kopiram.

Oglaša pa se še ena, ki sem ji jaz v večini povedal kaj in kako stojijo stvari v tej igri, poleg sandija in aleša iz s10. Vsi vemo, tudi ti, kaj je bilo na s10, ne rabim se ponavljat in pisat še več romanov. Če pa si ti zatiskaš oči pred resnico in pravico pa tvoja stvar. Kukr pa sem ti že tarkat rekel ko ste hoteli uničit velickov račun. Tisti ki drži vrečo je enako kriv kot tisti drugi, ki v njo meče denar, v tem primeru si jo ti držala, da te podučim ;) Kaj pa ti BEER govori o meni pa naj ti še naprej, se ne sekiram sploh;) Vi poznate resnico, samo vam jo je strah priznat;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ti si beer na si10 na vsak način hotu uničit in ne laž ti bedak majhn. ko smo šli iz pwned smo šli zato da bi lahko ti naprej vodil pwned in smo hoteli pakt z vami pa ti nisi hotel in nas začel noblat !! to je resnica in nič druga. kaj naj pa mi gledamo ko nas ti noblaš ?? NE šli smo zraven UWS in vas uničl. še posebi tebe.

pa da ne bom govoril samo o si10 in o spletkah, res je da si dober igralec, obvladaš igro. vendar spremeni še malo tvoj odnos in vrjamem da ti v tem primeru nihče ne bo mogel vzeti zmage. pa noob poslušaj me kr ti nočem nič slabega. tako ali tako ne igram si13..
lp
 

DeletedUser

Guest
noob, ne se napihovat preveč :D

pa da ne bom govoril samo o si10 in o spletkah, res je da si dober igralec, obvladaš igro. vendar spremeni še malo tvoj odnos in vrjamem da ti v tem primeru nihče ne bo mogel vzeti zmage. pa noob poslušaj me kr ti nočem nič slabega. tako ali tako ne igram si13..
Danes je vsak lahko dober v igri. Če nisi pošten, iskren, komunikativen si pi**** dim :)

Najprej naj te starši kot otroka naučijo spoštljivega odnosa do ostalih ter osnovnih maner. Brez teh si dragi kolega v današnjih časih popušil po celi črti. Nima smisla, da govoriš kakšna je resnica ipd. Ljudje ti od ne zaupanjo več, ker si to, kar pač si.

No sej komunikativen si. Podoba naših politikov. Dragi moji resnica je takšna...prišle so neke temačne sile iz ozadja.. hahaha...

Počasi boš presegu svoj limit. Poglej pri katerem postu si že napisal, da je to tvoj zadnji :p


Infra
 

DeletedUser

Guest
noob, ne se napihovat preveč :D


Danes je vsak lahko dober v igri. Če nisi pošten, iskren, komunikativen si pi**** dim :)

Najprej naj te starši kot otroka naučijo spoštljivega odnosa do ostalih ter osnovnih maner. Brez teh si dragi kolega v današnjih časih popušil po celi črti. Nima smisla, da govoriš kakšna je resnica ipd. Ljudje ti od ne zaupanjo več, ker si to, kar pač si.

No sej komunikativen si. Podoba naših politikov. Dragi moji resnica je takšna...prišle so neke temačne sile iz ozadja.. hahaha...

Počasi boš presegu svoj limit. Poglej pri katerem postu si že napisal, da je to tvoj zadnji :p


Infra

infra. če je igralec top 20 pomeni da malo je mogoče res spletkaril ali veliko.. vendar premium tudi ne igra namesto tebe in more igralec sam nekaj naredit..
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ti si beer na si10 na vsak način hotu uničit in ne laž ti bedak majhn. ko smo šli iz pwned smo šli zato da bi lahko ti naprej vodil pwned in smo hoteli pakt z vami pa ti nisi hotel in nas začel noblat !! to je resnica in nič druga. kaj naj pa mi gledamo ko nas ti noblaš ?? NE šli smo zraven UWS in vas uničl. še posebi tebe.

pa da ne bom govoril samo o si10 in o spletkah, res je da si dober igralec, obvladaš igro. vendar spremeni še malo tvoj odnos in vrjamem da ti v tem primeru nihče ne bo mogel vzeti zmage. pa noob poslušaj me kr ti nočem nič slabega. tako ali tako ne igram si13..
lp

Hehe...igralci, ki so šli v BEER iz Pwned! so bili izdajalci, nisi dobro prebral, nisem napisal da ste vi začeli vojno z nami, vi ste nas izdali, vi ste šli po svoje, ker ni bilo po vaše....hoteli ste zmago sami zase oziroma niste želeli da Noob osvoji svet;)

Da pa ti misliš, da bom imel jaz z igralci, ki so izdali celotno pleme in žalili vsepovprek NNP se motiš. Raje brišem račun. Drugače pa niste me zjebali, no če si to jemlješ kot neki pozitiven rezultat potem kr. Bil sem blokiran z možnostjo da se me lahko napade, zato ste me lahko ponoblali;)...hehe...kekec si...

noob, ne se napihovat preveč :D


Danes je vsak lahko dober v igri. Če nisi pošten, iskren, komunikativen si pi**** dim :)

Najprej naj te starši kot otroka naučijo spoštljivega odnosa do ostalih ter osnovnih maner. Brez teh si dragi kolega v današnjih časih popušil po celi črti. Nima smisla, da govoriš kakšna je resnica ipd. Ljudje ti od ne zaupanjo več, ker si to, kar pač si.

No sej komunikativen si. Podoba naših politikov. Dragi moji resnica je takšna...prišle so neke temačne sile iz ozadja.. hahaha...

Počasi boš presegu svoj limit. Poglej pri katerem postu si že napisal, da je to tvoj zadnji :p


Infra

Haha pravi indijanac si.

Sem te že vprašal, kje spiš da te ne ukradejo?:D

Spoštoval bom tiste, ki spoštujejo mene, za vse ostale mi dol visi, tebi ne rabim nobenega spoštovanja kazat, kdo pa si ti, da bi ti ga moral? Moji starši so me še predobro vzgojili, imam vse kar mora imet pošten človek, to kar sem. Vse vas moti, ker govorim resnico o vseh vaših prijateljih in si te resnice ne morte priznat. Žalostno za tebe, ki imaš vse manire in nisi podoba naših politikov.

Temačne sile ja...vseeno bolše, kot pa da mešam drek. Ane dragi kolega?
Praviš da si na vseh svetovih igral, ampak nikoli pod svojim imenom, pa se lahko potem vsi vprašamo zakaj?:D Pokaži svoj pravi obraz, ne se skrivat za drugimi imeni.

Moj zadnji post...pa še 100 jih bo;) Te moti?


Obstaja funkcija, kjer lahko citiraš več kot en prispevek in se tako izogneš zaporednim prispevkom.

Lp, Grobi
 

DeletedUser

Guest
Ne nabiji Nikolaj!
Ti niti veš ne kaj spoštovanje pomeni...

Same neumnosti kvasiš. Ti zarad mene lahko obračaš "resnico", kot ti paše. Kdo je žalil koga in na kak način sploh ne bom. si10 je zaključen in ti Nikolaj si poraženec. Sprijazni se s tem.
Bolje da tudi na si 13 brišeš račun prej, da si ohraniš še kolikor ti je ostalo obraza. (bi napisal časti pa ti je ta termin španska vas...)

Sej vsi vemo na kakem principu deluješ, nisi nobena neznanka. Imamo te prečitanega kot star Alan Ford. Sprijazni se nimaš za burek!
 

DeletedUser

Guest
Bil sem blokiran z možnostjo da se me lahko napade, zato ste me lahko ponoblali;)...hehe...kekec si...

No, to ti pa je zrihtal to tvoj najbolši prijatelj na s13 - Nachowoop, vendar ti boš ševedno govoril da ti je BEER zrihtal, jao.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
infra. če je igralec top 20 pomeni da malo je mogoče res spletkaril ali veliko.. vendar premium tudi ne igra namesto tebe in more igralec sam nekaj naredit..
Hvala za obrazložitev. Sem mislim, da se vse samo dela ;)

Haha pravi indijanac si.

Sem te že vprašal, kje spiš da te ne ukradejo?

Spoštoval bom tiste, ki spoštujejo mene, za vse ostale mi dol visi, tebi ne rabim nobenega spoštovanja kazat, kdo pa si ti, da bi ti ga moral? Moji starši so me še predobro vzgojili, imam vse kar mora imet pošten človek, to kar sem. Vse vas moti, ker govorim resnico o vseh vaših prijateljih in si te resnice ne morte priznat. Žalostno za tebe, ki imaš vse manire in nisi podoba naših politikov.

Temačne sile ja...vseeno bolše, kot pa da mešam drek. Ane dragi kolega?
Praviš da si na vseh svetovih igral, ampak nikoli pod svojim imenom, pa se lahko potem vsi vprašamo zakaj? Pokaži svoj pravi obraz, ne se skrivat za drugimi imeni.

Moj zadnji post...pa še 100 jih bo Te moti?

Primitivnost, da ji ni para. Če človek nima istega pogleda na določene zadeve še ne pomeni da ni vreden spoštovanja. Sej sem že rekel; pač nimaš maner. Nekaj popolnoma drugega pa je, če izgubiš zaupanje in spoštovanje ljudi, ki so prej igrali zate ali celo s teboj. Torej je problem v kopici drugih igralcev in ne v tebi. Resnica je prirejena tvojim potrebam. Ne moreš iz svoje kože. Glede dreka pa raje ne bi. Sem ti že na s10 povedal da boš s takim načinom vodenja kmalu deležen upora in...poglej kaj se je naredilo. Tu lahko prvič dam podpori roko in rečem bravo svaka čast. To je oseba, ki si zasluži tak ban in tak način noblanja.
Žalostno.
Ti pa seveda nadaljuj s tem prirejanjem resnice in napeljevanjem. Večina že ve kdo si in kakšni so tvoji nameni.

Glede računov ki jih igram ne skrbi dragi noob. Tisti, ki me poznajo vedo kje igram (za razliko od tebe bom lahko vedno s ponosom povedal kje sem igral, ker so moja imena zapisana v hramu).
Žalostno je to, da so slovenski serverji zaradi tebi podobnih postali to, kar trenutno so.

Ti kar piši dalje...romani in kup prirejene "resnice". Kup dreka.


Infra
 
Top