Pogovor o svetu 13

DeletedUser

Guest
ma sn malo gledal 13 je itak gotova mi je žal da nisn igral bi se malo drugače odvijala

samo na slo vp se je res treba sprijaznit ka je vse dovoljeno tudi kar ni dovoljeno po pravilih je dovoljeno tak da dejmo 14 igrat z vsemi možnimi prevarami kar jih je
pa plemen sploh ne rabi bit smo lahko vsak rambo zase hehehehe

ti si še pravi, zaradi takih kot si ti, pa je toliko sranja na .si. Če nemoreš premagat sovražnika legalno se spusti kako nizko se le da. A si potem ti kaj boljši od teh, katere kritiziraš?

Podpora govori eno, dela drugo, misli tretje ......

Govorjenje je poceni,dokazi pa so nekaj čist drugega. Če že kritiziraš podporo da govori eno, dela pa drugo imaš zagotovo dokaze, ker meni na znanje ni bilo nobenega problema z podporo zadnjih par tednov.

Če mislite da kdo goljufa ga prijavite na podporo in če niste z njihovim odgovorom zadovoljni lahko pišete meni tu na forumu ali pa dodate clouda na skypu(cloud.vp), seveda z vsemi relevantnimi podatki, kater moderator je primer obravnaval, zakaj se je šlo ter dokaze proti igralcu,ki bi naj goljufal in boma potem midva raziskala to in če bo kaj na tem predala zadevo CMju, ki bo če bo kak dvom preko videokonference pokazal. V kratkem boste dobili natančnejša navodila, na koga vse se lahko na katerem svetu obrnete.
 
Last edited by a moderator:

nikname

Member
Reaction score
0
ti si še pravi, zaradi takih kot si ti, pa je toliko sranja na .si. Če nemoreš premagat sovražnika legalno se spusti kako nizko se le da. A si potem ti kaj boljši od teh, katere kritiziraš?



ma ja če vsi jočeju tu ko jih zahinavijo naj se napiše da je na slo pač taka igra pa se bodo igralci drugače pripravili
pa nebodo meli kej jokat ko jim bo kustus iz čuvanja vojsko uničev
 

DeletedUser

Guest
ti si še pravi, zaradi takih kot si ti, pa je toliko sranja na .si. Če nemoreš premagat sovražnika legalno se spusti kako nizko se le da. A si potem ti kaj boljši od teh, katere kritiziraš?



ma ja če vsi jočeju tu ko jih zahinavijo naj se napiše da je na slo pač taka igra pa se bodo igralci drugače pripravili
pa nebodo meli kej jokat ko jim bo kustus iz čuvanja vojsko uničev

obstaja drugačna rešitev, če bi se vsi skupaj povezali ko kdo naredi kaj takega kot je uničevanje računa in bi znoblali tistega,bi mu to bila lekcija da se kaj takega nedela. Seveda je na .si to nemogoče trenutno ker pač niso nekateri niti za 5minut pozabit na zamere.

EDIT:
Za vse, ki se kje not prepoznate:ne mi jokajt po skypu, niste edini, vas je kar nekaj takih in nemislim poimensko naštevat.
 
Last edited by a moderator:

deveti

Member
Reaction score
0
usak enkrat pade al je "velik" al pa mejhen:) vse je odvisno od taktike:) tokrat nevem kam bo beer loh pobegnu pa se skriu:)
 

DeletedUser

Guest
Pob. Nase pleme razpada. Zal, zaradi takih ki visoko letajo, sedaj pa pa padamo.
 

DeletedUser

Guest
v Noobovem in vidim situacijo, tudi če se Noob pretvarja da je rožnato, vsekakor ni
 

woley837

Member
Reaction score
0
Vsekakor ni rožnato, to je vsem jasno- vsem mislim vsem tistim, ki vp malo bolj poznajo, tisti ki pa je ne pa noobu deff pošiljajo, čez 2 dni bodo pa ponoblani s strani nachowoopa, nooba,...

lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Vsekakor ni rožnato, to je vsem jasno- vsem mislim vsem tistim, ki vp malo bolj poznajo, tisti ki pa je ne pa noobu deff pošiljajo, čez 2 dni bodo pa ponoblani s strani nachowoopa, nooba,...

lp

koga bi noblali,lastne clane
se opravicujem,vendar smo si razlicni,nismo tako kot vi
 

DeletedUser

Guest
Tam sem zato, ker se trudim delati najboljše in po vseh mojih zmožnostih. Vendar nekaterim je malo mar za nas ''tamale'', samo da majo oni deff pa so srečni
 

woley837

Member
Reaction score
0
Tako je razer1, pa naj se lepota nachowoop in ostali zagovarjajo kakor hočejo. No ja, to je način igre, ki se mi gnusi, če odkrito povem
 

DeletedUser

Guest
Potem pa mi gre še na bruhanje, ko se Nachowoop in njegov brat Jezerc hvalita kako sodelujeta s podporo, igrajta pošteno kot mi reveži in navadni siromaki.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Tako je razer1, pa naj se lepota nachowoop in ostali zagovarjajo kakor hočejo. No ja, to je način igre, ki se mi gnusi, če odkrito povem

kaksen nacin?imas kaksen dokaz,da pritrdis kar si rekel


Potem pa mi gre še na bruhanje, ko se Nachowoop in njegov brat Jezerc hvalita kako sodelujeta s podporo, igrajta pošteno kot mi reveži in navadni siromaki.

ce ne ves, z motorko smo druzinski prijatelji,vsaki dan na kavo,ob kavici pa se zmenimo,kam koliko soruvin, koliko vojske vcasih recemu tudi kako o zlatnikih,ker jih bolj po redko zmanjka,tako da o tem bolj pogosto drugace pa tece gladko
:p
 

woley837

Member
Reaction score
0
Motorka ima rada samo lepotce, ne pa take ko ti

način??? način naj ti povej? ti bom povedu kaj mi gre na k pri vas. To da izkoriščate manjše igralce. No ampak vi kar, saj so oni tok neumni da se vam pustijo
 
Top