Pogovor o svetu 13

Vulpes

Member
Reaction score
0
sam si napisal da nas vse popluvaš te daje izguba spomina ? ti ja hehehehe ti seveda si zmagal svet 10, pod kerim nikom
 

woley837

Member
Reaction score
0
ja ko maš enkrat 5x več vasi ko drugi je vjetno da maš tudi parkrat več vojakov ko sovrag. ne bit ti men pameten, ko boš padu ko za šalo. me pa zanima če sploh znaš snipat oz. če sploh znaš train poslat prej ko v 5 sekundah. sploh veš kere so off enote pa kere deff? sploh veš kaj pomeni off pa deff? jaoooo

povej kok si imel največ vasi?!?!?!
 

woley837

Member
Reaction score
0
20 vasi si imel????? omg, ti si legenda

TI te sploh napadal ni, ko pa te je so ti pa vse vasi prevzel tko da ne mi bit pameten. če te je pa kdo skavtal pa si mu vseh 200 skavtev pobil, ej šale si jim delo stari
 

svarci

Member
Reaction score
0
Meu sem max 20 vasi na 6 in to je edini server ki sem ga resno igrau ... začeu sm ga pa malo pred koncem kake 2 meseca ;) da te potolažim pobč haha so me pol bannal in verjemi da bi dlje pršu ...
Imeu sem same TI okoli sebe in sem se jim upiral meu sm 120.00 pik oni pa po miljone tak da me serji ... če znaš SNIPAT z lahkoto killaš une nooble k PRHAJAJO V train-U
tak da mi lepo prosim ne serji ! ok ?


Aja pa --> I DONT GIVE A SHEET

hah nebi se rad preveč vtikav vmes sam, če je tvoj rekord 20 vasic pol nebi bil glasn vsaj JAS ne...to kdaj začneš nima veze, rezda si začel pred koncem sam 20 vasic ni veliko...

WOLEY: pa VUPLES tudi ni noob , negre obsojat igralcev kr tak.. to je samo moje mnenje DON´T HATE...

BTW: eevil king napiše se SHIT ne SHEET :pP pa ne mislim da si noob, nič nimam proti tebi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Jaz pa mam za podporo par besed... Nebom nič šinfal, samo priporočilo.


Pustite, naj se kregajo, mi je ta komedija že nekajkrat polepšala večer ko sem bil depresiven. Edino, kako slovnično napako lahko popravite :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
eevil, mal bo treba v šoli se potrudit na angleščini, ker tko več ne gre naprej. vulpes, me prav zanima kok si imel pa ti največ vasi?!?!?!

neni99, se popolnoma strinjam s tabo
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ni bistveno kok sem imela vasi v ostalih svetovih, važna je vojska bebl, če se tega nisi naučil do danes, to ni moj problem, in važno da so sovražniki trepetali pod mojimi tačkami:eek:
 

svarci

Member
Reaction score
0
sam vseeno ima igralec z 500 000 pikami, več vojske kot nekdo s 50 000 ... moja logika, kaka je pa vaša pa nevem..verjetno je težko uspet čist brez vojske, nevem nisem še probal.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Haha kake bedarije pišete ljudje. Vulpes, niso važne točke pravš? Ti maš 3 vasi od tega 3 deff vasi (polne recimo) to je cca. 20k sulic, 20k mečev in 2k Tk recimo. Jaz mam pa 100 vasi, od tega 60 off, polnih nukov. Dej razloži mi, kako se boš branila. Če bi pa imela 100 vasi, pa 100 polnih deffov pa bi se mogoče, če bi mela dovolj znanja. Nelogično kar govoriš.

Moderiranje prispevka
Lp,
Grobi
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
točaj tiho bodi, jaz ne zavzemam barb. vasi ali pa od kolegov vasi, nekaterih jih, ja in če sem ženska, kaj je zdej narobe, če imaš kaj proti ženskam povej zdej ali pa bodi tiho
 

kustos

Member
Reaction score
0
Deveti, trajni ban glede česa? Na drugih svetovih so pošiljali vojsko ven so dobivali 10 dnevne bane, jaz pa ker sem jaz, bi mogu dobit trajnega, že tako sm dubu 14 dni, *. Aja Vulpes, ker jaz jih ane? haha svašta.

Moderiranje prispevka
Lp,
Grobi
 
Top