Pogovor o svetu 18

vojak00

Member
Reaction score
0
Ne :pgre za to kr pravta,hinavci ostanejo,...


Sori stari sam ti si degen, da ga iščeš po celi naši lubi krogli. Španija kolegialno čestita, ta svet je bil spet po dolgem času jaki glede vojn..TI pa še kr neki sikaš:)

Ne vem kaj špilaš ali sploh špilaš...sam sori takega kretena pa še ne:)

Bom povprašal malo pri Jovanu...keri kekec si...pa da te vidmo:)


Mojzi..plissss be quit :)
 

spanija

Member
Reaction score
0



Sori stari sam ti si degen, da ga iščeš po celi naši lubi krogli. Španija kolegialno čestita, ta svet je bil spet po dolgem času jaki glede vojn..TI pa še kr neki sikaš:)

Ne vem kaj špilaš ali sploh špilaš...sam sori takega kretena pa še ne:)

Bom povprašal malo pri Jovanu...keri kekec si...pa da te vidmo:)


Mojzi..plissss be quit :)

treba je čestita :) neko spoštovanje do sovražnika pa al je bolši al pa slabši :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Takim bebcem,ki so petrigali in pri podpori imeli potuho,tako bi vsak zmagu.Brez čestitk.Hvala na razumevanju.;)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Takim bebcem,ki so petrigali in pri podpori imeli potuho,tako bi vsak zmagu.Brez čestitk.Hvala na razumevanju.;)


Model ti si verjetno največji kreten kar sem jih videl na tej igri....pišeš nekaj kr nekaj....eeeeeeeeeeeeeeee.....bom poklico škorca pa da se najavimo Jovanu...da te shekamo:)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Kr poklič jovana ,dej če si upaš,boš našo yugo mafijo zbudo,veš ka bo poli slovenček.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Kr poklič jovana ,dej če si upaš,boš našo yugo mafijo zbudo,veš ka bo poli slovenček.

Dragi prijatelj:)


ne jebi z neko mafijo, drugače bom jz tebe zbudo:)...raje igraj...Jovana bom pa tko al tko kontaktiro če ne zaradi druzga da zvem kero budalo si:)

Se vidmo mafijaš:)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Dragi prijatelj:)


ne jebi z neko mafijo, drugače bom jz tebe zbudo:)...raje igraj...Jovana bom pa tko al tko kontaktiro če ne zaradi druzga da zvem kero budalo si:)

Se vidmo mafijaš:)

Kaj zdaj...nimaš jajc...al kaj:)....modi itak samo gledajo poste ala budalo...mafija...itd....kaj zdaj mojzi:)

Se nikakor ne upaš postavit na sonce...vseskozi v temi(under cover)....lej...dam ti predlog...


Ponujam sledeče:


1. dobiva se na pivu

2. pivo plačaš ti:)

3. če boš kaj pametnega povedal seveda, ti dam nazaj kontra za pijačo(tukaj se pripravi in potrudi prosim:))

4. greva na kebabbbbb-ič

5. potem te pospremim do avtobusa:)....

6. prosto po prešernu...sam to zastopim samo jaz slovenček:D....dans si preberi odlomek iz kons 4 Srečko Kosovel(domača naloga)

7. se slišiva jutri:)

p.s.

Upam da ni pretežko:)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
a nimate druzga dela kot se samo žalt ?? igrajte pobje :p;)

Na igro so nekateri modeli pozabili, ali jo sploh niso igrali:)

To je igra, kdo je jači...saj veš...kdor preživi je živ:).....je pa res da Yugo mafija mimo seka z komentarji:D
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
jao vi pa vaša yugo mafija ali pa udbo mafija, dejte se že dobiti na kafiču al pivu kot vam prdne, s svojimi damami, da vas bodo držale za noge ko si boste želeli kaj hudega narditi, ali pa pojdite v ring in se sklofite do onemoglosti, al pa na igrišče hehehe
 

vojak00

Member
Reaction score
0
jao vi pa vaša yugo mafija ali pa udbo mafija, dejte se že dobiti na kafiču al pivu kot vam prdne, s svojimi damami, da vas bodo držale za noge ko si boste želeli kaj hudega narditi, ali pa pojdite v ring in se sklofite do onemoglosti, al pa na igrišče hehehe

:)....nekateri se rabijo klofat...drugim je dost kafe:)....je pa res da nekateri pišejo kot v ringu tukaj...zato izzivam velemojstra mojzija ...sam se je sesedo v bedi:)...

Zakaj?...ker klofat ne zna niti z besedami kaj šele v ringu:)....


p.s.

Je le igra gospodična/gospa vulpes:)....zdaj sem dojel brati med vrsticami....in kar se tiče foruma...tukaj bodo vedno klofute:)
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
se strinjam z vami gopod vojak 00, klofute so in bodo, ker se nekateri ne morejo sprijazniti z r.l.. mojzi ti pa bo že odgovoru, samo potrpi :)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
:)

Ne rabiš z gospodom začet:)

Klofute so del igre in del življenja:), kdor jih ne prenese tu, hja.....kaj je šele potem v pravem lajfu:)

Upam, da masta dober brain storming....da kaj pametnega napišeta nazaj....(ker sam mojzi ne zna:))
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
ja pa moram, z gospodom začet, ja kaj naj ti pol napišem poba, mladenič, dečko, hahahaha
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Če bi bil mladenič....bi mi bilo všeč:)...Lahko mi napišeš Dečko ... pa bom v rožicah....če mi napišeš Poba te bom poslal po cigarete...
Torej....Naj začnem jz s čim gospa/gospodična?
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Eou, da ne bo kakih zamer, prisel sem pomagat na acc dingiskan pred tednom, ko je imel vasi ze izredno malo...

Lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Evo mene posle vas pravkar iz službe zaklučimo ob 19.00uri,pol še urco do doma,u čemu problem,a si skavča padu vojak:pravilno si se odloču::::::povej,kje,kam ,kako oštarijo--da ti pivo plačam. pustim se presnetit,alo yugo mafija.pa še to,a veš ,da delamo trenutno dve đamije u sloveniji in da se seli islam v celo evropo. lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Evo mene posle vas pravkar iz službe zaklučimo ob 19.00uri,pol še urco do doma,u čemu problem,a si skavča padu vojak:pravilno si se odloču::::::povej,kje,kam ,kako oštarijo--da ti pivo plačam. pustim se presnetit,alo yugo mafija.pa še to,a veš ,da delamo trenutno dve đamije u sloveniji in da se seli islam v celo evropo. lp


:D....Ti si se očitno zbudo iza kavča:D.......če delate džamije(jebi se z mekim)..jih pač delate...prav je tko:)....če se selite v evropo ok:)...jz ti ne branim..:).....sam....na pivo pa si še zmeraj ne upaš:)....:D
 
Top