Pogovor o svetu 18

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
Vulpes dejstvo je, da smetis tale forum in ostale...s palacinkami in podobno. Ocitno nimas socialnega lajfa in si tukaj dopisujes s 15 letnikimi.

Sicer ti pa itak ne moremo do zivega saj si vec kot ocitno retardirana.

Oh kako je svet lep ce si slep.
 

jonke

Member
Reaction score
0

DeletedUser

Guest
nasikanc, lepo da imaš nov nik, malo se poglej v špegu. take butaste besede ven spravljaš po tipkovnici, da kar smrdi do tuki, in nisem vedela da se pogovarjam z mladiči, 15- letniki otroci, se dobro razumem z njimi, ti se verjetno ko boš fotr NIKOLI ne boš poleg tega kje piše da se ne smem ???

jonke, le pridi, v mojo vas, poleg tega me ne zanima kje igraš in kje ne, za palačnike boš pa ti poskrbel kam naj ti jih dostavimo ane.

svarci, tebi pa že brada cveti


To sploh nasikanc ni, in tut foter je clovek ze.. Tak da preveri prej besede ki jih pises.


Grega
 

kustos

Member
Reaction score
0
Hvala vsem za solidno vojno, eno najbolsih na .SI... Škoda da jo je MTW pokvaril in se ni boril tako kot se borijo najboljši, lahko bi blo še bolš...

Dejstvo da smo bili za razred, dva, tri boljši pač ne moramo spregledat, zato se je tudi končalo tako hitro kot se je.

Hvala šeenkrat, dobra izkušnja.

Lp, Vojak00 Si18
 

DeletedUser

Guest
Svaka čast vsem skupi. Se je kar dolgo na koncu zavleklo vse skupaj. Čestitke vsem, tako zmagovalcem kot poražencem. Veliko besed (tudi nepotrebnih) je bilo izgovorjenih, ampak upam da samo v žaru borbe in da ne boste to jemali kot nek prikaz osebnosti človeka zunaj življenja. Borili smo se dokler smo meli aktivnost, ko smo jo meli smo bi kar konkurentni, ko pa polovici igralcem pade aktivnost in želja, pa je težko nadaljevat. Pa mogoče kdaj drugič, čeprav sam za sebe dvomim. Vsaka čast Time-u. Dobr ste se pobral iz svoje neaktivnosti. Verjetno največja zahvala gre Gal-u, ki vas je dvignal in zbobnal skup, da ste pol začeli igrat tako kot znate :) Upam, da ste uživali in da vam ni žal da ste oz. smo skupaj igrali. Malce manj nadutosti pa nebi nobenmu škodlo, ne nam ne vam. Zdaj pa upajmo, da se bo še kje odvijala podobna vojna, čeprav število igralcev upada, tisti tanovi pa tak voljo zgubijo takoj, ko je konc zaščite. Se veselim prihodnjih pogovorov, pa upam da enkrat vsi skup združite moči pa grete na kaki tuji svet raztur naredit ;)

Še enkrat čestitke! Povsem zasluženo tako ali drugače :)

lp Titek
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Čestitam vsem, ki ste zdržali do konca...

Še vedno mislim da bi mogli dat 75% za zmago na svetu :D
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Mel je svet potencial, sam kaj ko je vse tko hitro koncalo, pa ajde Vsaj na tistih top 10 nisi bli sami loleki ko se je spilal zares, zaj ce gres gledat druge svetove, pa pod rankom 3, oz. na kerih svetovih se prej sami Pro skilzorji.

Mogoce bi se blo fanj nareti kaki zanimiv .si 24ko al pa 25ko. :D, sam ne vsi tabulsi v eno pleme.
 

ruki

Member
Reaction score
0
Končno vsaj en ki misli enako!
Naj se vsi igralci enakomerno porazdelijo v plemena in se udarijo (če ne veste kako mislim pojdite pogledat na net server kjer so si top5 plemena popolnoma enakovredna po točkah...)
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Ragnarok dne 14.11. ob 15:48
Pozdravljeni soborci.

Tako, pa sem padel tudi jaz. Saj ne rečem do so bili boljši od mene (tudi ne pravim da so bili slabi), ampak sčasoma pač človek res izgubi voljo. Žal mi je da so se zadeve razpletle tako kot so se. Če bi vedel, bi v preteklosti naredil nekaj drugačnih dipomatskih odločitev. Ampak zdaj po toči zvoniti je prepozno... vemo za drugič.

Mislim da mi ni potrebno nakladat o tem kako odlična ekipa smo bili itd., saj vsi sami vemo. Vsi smo stari znanci, redki ste tisti ki ste se nam na tem svetu pridružili, in hvaležni smo da ste se. Smo res odlična skupina vrhunskih posameznikov, ki pa so nas na žalost okoliščine pokopale.

Zakaj smo tako hitro padli? Moje mnenje je sledeče:
Roko na srce, time ni kazal nobene premoči. Imeli so 2-3 igralce ki so bili povezani, in to je to. Oni so naredili akcijo na upaljača, ki smo ga normalno zadefali, mi smo naredili akcijo na kravato, ki smo ga zradirali. Potem pa tole: oba igralca dingiskana sta v razliki parih dneh postala neaktivna (o njima še ni zdaj ne duha ne sluha), in tako se je račun dingiskan začel potikati po plemenu. Velik račun, močan, račun ki je držal cel sever na nogah. Nato je sledila prelomna poteza iz strani time - množični fejki na upaljača, na blef sestavljene noble akcije na upačjača, ki so pricurljaje (najvrjetneje namerno) k nam, nato pa močan in siluvit udarec po baracu in nato dingiskanu.

Tukaj mislim da lahko vsi rečemo da se je začelo. Ne smem pozabit omenit da smo tudi mi prebili igralca nekaj11 in še nekatere v samem centru sveta. Škoda da jih nismo takrat še naprej držali na kratko. Nato je padel thomas I. zaradi izgube volje, in pa oslabili so nam gorazda. Tu se je nekako vedelo kakšna je usoda tega sveta.

Po tem pa še je le bilo vprašanje časa, kdaj boste ostali odpovedali. Vsaka čast vam nekaterim, ki vstrajate še danes.

Ne smemo pa pozabit kakšno vlogo je ponovno podpora odigrala na tem svetu. Že v startu so se množično brisali računi, in tudi zdaj na koncu je podpora pokazala kako lahko z dogovori na skypu vpliva na potek igre.

No pa ne bomo več na dolgo in široko... Tukaj še bom le spremljal vsake toliko časa, dokler ne bo konec sveta, nato pa se bom odpravil na hrvaški server kjer boma z dr.menace odigrala dual, če še najin dogovor seveda velja. Vas pa čisto vse vabim da se nama pridružite. Upam da imam od vseh skype kontatk, tako da če ste za, si lahko zdaj še kakšen mesec privoščimo pavzo, nato pa čez zimo na HR server, kjer je podpora bolj poštena, in kjer se ne pozna vsak z vsakim (tako da mogoče ne bomo več imeli vikiviki v plemenu, ženo od doctor J).

To bo iz moje strani vse, močno smo stali, grdo smo padli na deloma pošten, in nepošten način. Time je res uporabil vse možne adute in zvijače (od podpore, do menjave računuv, do 2-3 podplemen.... skratka vse), kar se jim je kot kaže tudi obrestovalo. Pol pa naj imajo ta svet če si ga tako zelo močno želijo.

Prijatelji, bodite lepo pozdravljeni, močno upam da še bomo kdaj kakšno odigrali, vas pa res vse lepo vljudno vabim na HR server.

Lep pozdrav,
Ragnarok, Mi smo Tribal Wars MTW
 

kustos

Member
Reaction score
0
hahahaha ta Ragnarok ga pa seka... oni so nas noblal ker smo slabi, mi sm njih pa ker so bli kar naenkrat neaktivni.. Čak čak... Semizdi, da je Dingiskan sredi noči Bigdadu pobil 13 trainov.. Neaktivnost pa taka... Slabi ste bli... Dokler nismo pršli js (vojak00), masterx (BIGDAD), Psicki bozicki (Nekaj11), Kravata (Rok the man), ko se je pa ta ekipa sestavla + itak že topcina Gal, ste pa sam padl, ko domine... Ne vem kako lahko zanemariš to, da odkar so se naredile te menjave na računih, niste ponoblal NITI ENE NOVE VASICE od nas, ki ste jo obdržal... Živiš v lažeš Ragnarok... Živiš v svojem svetu...

Svetujem ti da ostaneš pri štetju paladinov, to ti gre kr dobr...In če že omenjaš kako odlična ekipa ste bli... Kako VRHUNSKO ODLIČNA smo bli šele mi, če smo vas dobesedno zmleli...

Priznal bi poraz, pač smo bli par razredov boljši in to je to...
 

DeletedUser

Guest
hahahaha ta Ragnarok ga pa seka... oni so nas noblal ker smo slabi, mi sm njih pa ker so bli kar naenkrat neaktivni.. Čak čak... Semizdi, da je Dingiskan sredi noči Bigdadu pobil 13 trainov.. Neaktivnost pa taka... Slabi ste bli... Dokler nismo pršli js (vojak00), masterx (BIGDAD), Psicki bozicki (Nekaj11), Kravata (Rok the man), ko se je pa ta ekipa sestavla + itak že topcina Gal, ste pa sam padl, ko domine... Ne vem kako lahko zanemariš to, da odkar so se naredile te menjave na računih, niste ponoblal NITI ENE NOVE VASICE od nas, ki ste jo obdržal... Živiš v lažeš Ragnarok... Živiš v svojem svetu...

Svetujem ti da ostaneš pri štetju paladinov, to ti gre kr dobr...In če že omenjaš kako odlična ekipa ste bli... Kako VRHUNSKO ODLIČNA smo bli šele mi, če smo vas dobesedno zmleli...

Priznal bi poraz, pač smo bli par razredov boljši in to je to...

Ja in zdej se boš s tem hvalo? Logično da ste zmagal. Prišli ste gor ker ste mel čas logično ;) Če vas nebi blo oz. Gala nebi blo bi bla pa drugačna slika ;) Če Gal nebi prišo nazaj bi bli ko nebogljeni otroci :) Najlažje je pridit na izdelan račun, nenasičen z igranjem, medtem ko ostali že 200 dni prej gonijo iz dneva v dan to igrco in pol se ti hvališ. In ja dingiskan je bil neaktiven. Kar je blo pa sekanja trainov je blo pa z čuvanjem. Tak da ja neaktivnost je bla kriva :) Edino s čim ste nas presenetli je blo upaljač-dingiskan. Tega pa tudi nebi blo, da nebi blo vas novih na računih. Dejansko ste menjali vse ekipe na frontah, večina drugih so pa isti ostali ;)

Pa ne da zmaga ni čista je in je za čestitat, sam ne se zdaj hvalit, da ste nevem kaj :) Brez Gala bi vojna še zdej trajala in nebi blo še niti bliz konca :) In zdej me lahk začnete napadat jeeej :)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
In kaj je gal potem takem naredil posebnega? A mislis da je vse on planiral al kak? meni se pleme sploh ni zdelo da ma vodjo ampak bolj prijateljsko, pac nekdo je neke reko pa smo se pomenil, debatiral, pa magar je to bil gal al pa luky. Lahko ti jih nastejem 10 ko so dodobra isto prispeval k zmagi time, eni so pac napadal eni hitro delal deff v barbarkah za na fronto, napadal pa se je skoz in zato je bla taka razlika vi ste sam stagniral in potem v enem dnevu vse poslal ko je blo mimo pa spet mir celi teden.
Glede racun je res da smo prisli, ampak a mislis da ma to kako vezo, glede na znanje ki smo ga pokazal, ga pomojem nismo pridobili v 5 dneh na tem svetu, eni so prisli, drugim se je reklo, prosili niso nobenega, prislo se pa je zato ker bi naj blo zanimivo "najvecja" borba od si11 naprej če se mene vprasa. Glede tega da pa rece da smo vas presentil na upaljacu pa je res cudno, glede na to da je mel tolk deffa da si lahk rece jezus in marija.
Ti nam čestitas, ti verjamem da je to iskreno, pa se mogoce tudi kdo drug pri vas

Sama mate pa se zmeraj nekaj takih ko mislejo da jih je podpora zajebala itd.
 
Last edited:

ragnarok

Member
Reaction score
0
Ah fantje kaj obračate besede? še vas ni minila ta igrica na na forumu?

Zmaga je bila poštena, povedal pa ti bom kaj ni bilo pošteno...

V času zavezništva ste noblali na naši strani, kljub prepovedi in večkratnim opozorilom (kršenje zavezništev). Pa nekdo bo zdaj rekel, ja kaj pa je teh par vasi. Ampak bom povedal primer ene same vasi od Mrobbym (ko še je Robi igral ta račun). Ena sama vas sredi velikega neaktivnega računa na severu je povzročila celo štalo.

V času zavezništva smo se zmenili da opustimo podplemena. Mi smo ga, vi pa ne.. v času vojne ste si še pa 2 zraven vzeli (to me sicer več ne briga ampak samo povem).

O podpori niti raje ne bom...

Ja lahko bi rekli da vam je to množično noblanje barbrarov prispevalo velik delež k zmagi. Sicer je tisti čas bilo res debilno da ste šli vse to noblat, ampak v končni fazi se vam pa je le obrestovalo.

Ti kustus karkoli si, kdorkoli pač pa se malo predrami. Mislim da si glih ti odtaval v svoj svet. Kaj bi še te zdaj ti rad da ti diplomo napišem? V plemenski okrožnici (ki ni bila namenjena za javnost (slovenac101 hvala da si jo objavil -_-)) sem vas pohvalil in nakazal da ste zmagali čisto ampak malo tudi nepošteno (zakaj - je navedeno zgoraj). Nisem pluval po vas, nisem vas "šimfal", povedal sem realno iz mojega vidika. Tako da ja... še 1x da bo še to potem tudi uradno in javno. Time čestitam za zmago. Kot kaže ste se na koncu lepo ujeli in se izkazali, čeprav mislim da je bila samo ena peščica ljudi tukaj motor plemena. Ampak nima veze, v hramu slave bodo vaša imena... zaslužili ste si jih. Zanima me samo kaj bi bilo če bi računi ostali v orginalni zasedbi tako kot VSI naši.

Čeprav ob tem spet ne morem mimo podpore, ampak ok, kar je je. Slo. scena je iz moje strani zaključena. Bom raje svoj čas in denar vložil na drugih serverjih tako kot že marsikdo pred mano.

Drugače pa ja... ko je dingiskan mlel plemiče je bil račun v mojih rokah :*

Over and out

Ragnarok
 

DeletedUser

Guest
In kaj je gal potem takem naredil posebnega? A mislis da je vse on planiral al kak? meni se pleme sploh ni zdelo da ma vodjo ampak bolj prijateljsko, pac nekdo je neke reko pa smo se pomenil, debatiral, pa magar je to bil gal al pa luky. Lahko ti jih nastejem 10 ko so dodobra isto prispeval k zmagi time, eni so pac napadal eni hitro delal deff v barbarkah za na fronto, napadal pa se je skoz in zato je bla taka razlika vi ste sam stagniral in potem v enem dnevu vse poslal ko je blo mimo pa spet mir celi teden.
Glede racun je res da smo prisli, ampak a mislis da ma to kako vezo, glede na znanje ki smo ga pokazal, ga pomojem nismo pridobili v 5 dneh na tem svetu, eni so prisli, drugim se je reklo, prosili niso nobenega, prislo se pa je zato ker bi naj blo zanimivo "najvecja" borba od si11 naprej če se mene vprasa. Glede tega da pa rece da smo vas presentil na upaljacu pa je res cudno, glede na to da je mel tolk deffa da si lahk rece jezus in marija.
Ti nam čestitas, ti verjamem da je to iskreno, pa se mogoce tudi kdo drug pri vas

Sama mate pa se zmeraj nekaj takih ko mislejo da jih je podpora zajebala itd.

Vi ste nas presenetli na dingiskanu, ne na upaljaču. Poslal ste pa fejk napade najprej na upaljača, prave napade pa na dingi-ja tak sem mislo. Ker mi smo meli dole vse zadefano čist. In takrat se je račun potikal po plemenu. Ragni je tak še sred službe igral. Vsaka čast. Pa tudi na koncu mislim, da vam je najbolj živčke kravžlal ;) Je bil kr cel mesec najboljši branilec skor :) Vojno ste dobil na severu in to takoj po tistem ko so se zamenjali lastniki na nekaj11. Tisti dan se je vojna odločla. Pol pa so tak na druge frontne račune prišli še ostali. :) V glavnem zdej se posveti maturi pa da zaklučiš sredno šolo. Pol pa naprej harat ;) Sem prav vesel in mi je v čast, da sem mel možnost vas kr velik spoznat :D Good job guys ;) :cool:
 
Top