Pogovor o svetu 18

Vulpes

Member
Reaction score
0
a sem kaj zamudila hehehe mojzi kako je bilo na date ?


jonke kaj, ja lej midva z španijo bova prnesla maso al pa če hočeš imeti pizo bomo pa pizo nardili, samo odloči se kdaj in kje, imam veliko dela v septembru in oktobru, čez vikende bomo pa že kaj zrihtali
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ma sej si prebrala,ni ga blo in od takrat tema VOJAKA tle,pa me res zanimalo če ma kej jajc v hlačah.Smo bili z kolegi na bolšjaku v mriboru,pa smo na kavi v BISTRICI počakali VOJAKA,žal pa kdaj drugič.
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
no ja vojak razočaru si nas tukaj, sam palačinke za španijo in jonke pa veljajo ne ?
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
A jst se ne smem pridružit,z figovo marmelado,paše v palačinke.:confused:

se opričujem mojzi, seveda lahko me zelo zanima figova marmelada

koordinate, ja s kje pa ste večina vas je štajercev hehehe, pol kar k vam na dom lol
 

kustos

Member
Reaction score
0
Za vse zunanje spremljevalce sveta, da boste vedeli kaj se dogaja in kakšni igralci dejansko igrajo v MTWju...

Danes je bil UKRADEN račun X-men, takoj je sledil prestop v MTW, pravice imata samo RAGNAROK in UPALJAČ, tako da se ve kdo je zraven tega dreka... Iz računa se je takoj začelo napadat itd...

Videli bomo, ali se bo račun dalo vrniti ali kaj, to je samo za okus, kakšno igro igra MTW.

Če že igrat NE ZNAJO, znajo pa saj račune krast.. Veliko različnih ljudi, veliko različnih znanj... V sloveniji zgleda prevladuje znanje kraje vsepovsod. Smardi jadni
 

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
Ne sekiramo se mi....niti mal

Sandi, v dražencih mam jaz velikooo prijateljev..na tvojo nesreco sem imel tam dedka:)

Se kmalu vidimo prijatelj. ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Spet vam ni ratalo kreteni.. Naucite se igrat, ne pa krast racune..
Ragnarok, in upaljac kdorkoli od vaju je xmana sprejel v pleme, vama morem rec da vecje golazni se nisn vido na slo sceni..
Cast poznata to besedo mogoce?, nasprotniku je potrebno cestitat ob zmagi, cetudi so med vojno provokacije, ki so v mejah normale dovoljene.. Ne pa krast racunov pa se posluzevat, res umazanega nacina igre..



Grega
 

jonke

Member
Reaction score
0
bo zanimivo spremljat nadaljevanje tega - še bol sladko bi bilo ob jedenju palačink z nutello in filanje praznih rizel. zdej vas je pa dejansko tok policajov da bi pa lahko kdo ker prnesu samo nej nebo kemije. hvala v naprej in praznotrebušni pozdrav!
 

woley837

Member
Reaction score
0
Upaljač, še vedno sanjaš fer poraz? Nevem ali si padu iz Marsa ali si pa slep kot Kekčeva Mojca ;)

Drugače pa barac- Jure Ferlic, ki igra na računih lord je srčni s18 in legolas na svetu 19, ne bom reku sramota od igralca ampk od človeka! To ni sploh več človeško kar počneš!!! Upam da si ponosen nase. Igralcem vpja- izogibajte se ga!
 

mojzes

Member
Reaction score
0
bo zanimivo spremljat nadaljevanje tega - še bol sladko bi bilo ob jedenju palačink z nutello in filanje praznih rizel. zdej vas je pa dejansko tok policajov da bi pa lahko kdo ker prnesu samo nej nebo kemije. hvala v naprej in praznotrebušni pozdrav!

jlll,bi blo boljš palačinke jest,kot pa tole brat,mam tudi mal prazen trebušček zajle,jap,,,,........
 

vojak00

Member
Reaction score
0
jlll,bi blo boljš palačinke jest,kot pa tole brat,mam tudi mal prazen trebušček zajle,jap,,,,........

Čer mojzi...se opravičujem ker nisem pristal v s.g.....vendar lulal ne bom:)...hvala vulpi ker sem te razočaral:)

Mojzi tebi pa eno....ni mi uspelo res je vodiš 1:0....torej je drugi polčas tokrat jz povem relacijo da bom uspel ... k ti si itak v javni in maš čas:)


Vojak is back in če misliš, da si se me rešil svojimi prijatelji:) se motiš....zakaj me ni bilo ti povem k se vidiva:)


Destinacija: CELJE....prineste palačinke...sam ne me jebat tule pa pridte in se pokažite:)
 
Top