Pogovor o svetu 18

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
hahahahahhahahahhahaha MOTORKA pa ZAAHLAČAR kaj a thorin oz. infra ne more zmagat brez da bi mu pomagala ? :D zbrisali vso vojsko mislim NUBIIIIIIIIIIIIIIIII hahahah še dobro da imam print screan narjen :D

Posnetek zaslona (11).jpgPosnetek zaslona (10).jpgPosnetek zaslona (9).jpg

evo dokaze ! sedaj pa se obrište pod nosom :D gremo pošiljat na innogames :p
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Še ena izmed vaših spletk!
Včeraj smo skupinsko noblali mtw. Zavzemal sem 3 vasice, poslal že 6 nukov.. Ajd rečem da bo šlo to u easy, pošlem še 3 nuke pa 3 traine in je to to in glej ga hudiča že naslednji napad nisem mogel poslati ker sem kao uporabljal isto internetno povezavo kakor kar en random igralec. Motorka mi je odgovoril če sem kao uporabljal mobilni internet in mi zjutraj omogočil nadaljno napadanje... Kaj mi je zjutraj koristilo če bi mogel napade poslati pozno zvečer.. Itak se pa bo to kakor vse pometlo pod preprogo!
Zdaj sem še blokiran, najbrž zaradi tega ker sem še edina realna nevarnost timeovcem! Saj nerečem mi je useen igra je igra samo kaj pa zapravljen denar ki sem ga zgleda za brezveze zapravil za to igro? Ga bom dobil nazaj? Najbrž da ne kajne...
Timeu je administrator povrnil nuke, nam vzel vasice jih spremenil v barbare in jih še dodatno zafilal da smo mi zgublal vojsko na njih! Mr noob igra na enem od njihovih računov pa je trajno banan iz te igre! Nasikanc ipd vseskoi žalijo, ponižujejo.. Da bi se jih kaznoalo, kje pa... Pa še marsikaj bi se našlo za kar ne vemo sem pa vsekakor prepričan da so tu umes prijatelske in denarne vezi!
Najbolje bi bilo da se svet ukine, moderatorji gredo delat drugo delo ker za to niso sposobni, mi pa dobimo nazaj zapravljen denar!!!
Onemogočanje napadov, ker uporabljate isto internetno povezavo se zgodi avtomatsko. Je eden izmed mehanizmov, ki v malih državah (zakaj, je že bilo razloženo na forumu) povzroča kar nekaj problemov, vendar je nujen za pravičnejšo igro.

Zakaj je administrator nekaterim igralcem povrnil vojsko? Ker so bili oškodovani, tudi s strani ene napakice administratorja in ker je tako prav.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Onemogočanje napadov, ker uporabljate isto internetno povezavo se zgodi avtomatsko. Je eden izmed mehanizmov, ki v malih državah (zakaj, je že bilo razloženo na forumu) povzroča kar nekaj problemov, vendar je nujen za pravičnejšo igro.

Zakaj je administrator nekaterim igralcem povrnil vojsko? Ker so bili oškodovani, tudi s strani ene napakice administratorja in ker je tako prav.

Lep pozdrav,
Grobi

Ko si usta odprl si zlagau.....
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
Onemogočanje napadov, ker uporabljate isto internetno povezavo se zgodi avtomatsko. Je eden izmed mehanizmov, ki v malih državah (zakaj, je že bilo razloženo na forumu) povzroča kar nekaj problemov, vendar je nujen za pravičnejšo igro.

Zakaj je administrator nekaterim igralcem povrnil vojsko? Ker so bili oškodovani, tudi s strani ene napakice administratorja in ker je tako prav.

Lep pozdrav,
Grobi


A tako ? Ti pa si FACA ! rajši mi povrnite vojsko mojo !!!!!!!!!!!!!!!!!! Posnetek zaslona (8).jpg
 

Sraunf

New Member
Reaction score
0
Onemogočanje napadov, ker uporabljate isto internetno povezavo se zgodi avtomatsko. Je eden izmed mehanizmov, ki v malih državah (zakaj, je že bilo razloženo na forumu) povzroča kar nekaj problemov, vendar je nujen za pravičnejšo igro.

Zakaj je administrator nekaterim igralcem povrnil vojsko? Ker so bili oškodovani, tudi s strani ene napakice administratorja in ker je tako prav.

Lep pozdrav,
Grobi

Boš povrnil meni izgubljeno vojsko ker si me zafrknil? Mi boš povrnil izgubljene surovine in vasice ker si me nepošteno blokiral? Bi povrnil našim vojsko ker so zgubljal nuke na barbarkah katere je administrator zafilal? Aja nee se mi je kr zdel.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
hahahahahhahahahhahaha MOTORKA pa ZAAHLAČAR kaj a thorin oz. infra ne more zmagat brez da bi mu pomagala ? :D zbrisali vso vojsko mislim NUBIIIIIIIIIIIIIIIII hahahah še dobro da imam print screan narjen :D

View attachment 133View attachment 134View attachment 135
evo dokaze ! sedaj pa se obrište pod nosom :D gremo pošiljat na innogames :p
Žal je forum zelo pomanjšal slike in iz njih ne morem ničesar razbrati. Jih lahko naložite na shrani.si in še enkrat prilepite na forum. Prav tako iz vašega prispevka nisem razumel kaj naj bi podpora naredila oz. kaj se je zgodilo.

Če je kdo kaj brisal, je vse zabeleženo.

Motorka briše komentarje hitrej ko posodo :D Se bojiš za svoj šiht?
Dva komentarja je izbrisal avtor sam, ostale sem izbrisal jaz. Vsebovali so prostaške besede, ki ne sodijo na forum.
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
Posnetek zaslona (12).jpg evo še en dokaz !!!!! KJE JE MOJA VOJSKA ????????????????????? nisem igral duala, nepravilnih stvari ni bilo! HITRO! VOJSKA ! KJE JE ?! vso obrambo želim nazaj tiste nuke, ki pa so bili danes pobiti na THORINU pa mi ni treba!!!!!

Posnetek zaslona (13).jpg zastave vse odstranili !!!!!!!!! NAREDITE RAČUN NAZAJ TAKO KOT JE BIL !!!!
 

Sraunf

New Member
Reaction score
0
pa tista fora ki je bla zadnje dni.. Sam sem meu recimo 2000 napadov pa 2 milijona naropanih, prvi pa 2500 napadov pa 13 milijonov naropanih. Kak je to možno nevem? Mi zna kdo obrazložit?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0

DeletedUser

Guest
Da si najdeš punco pa da enkrat za spremembo greš iz sobe ti sumoborec. :)

ekekeke - Khm ... še kakšna druga želja ? - ta je bila namreč že dolgo nazaj izpolnjena, na tvojo žalost očitno.

Kako je že šlo tisto - dali bomo vsi na bris ? ha ha ha - očitno vam niti knofa ne bo treba stiskat ha ha


pa tista fora ki je bla zadnje dni.. Sam sem meu recimo 2000 napadov pa 2 milijona naropanih, prvi pa 2500 napadov pa 13 milijonov naropanih. Kak je to možno nevem? Mi zna kdo obrazložit?

Alo PRO iz zahoda ha ha - mogoč je kdo več lc u farme nabiju ane ;)
 

DeletedUser

Guest
infra (thorin.) ti pa si še največji cigan in seveda amaterski igralec

Točno tako - se pridružujem tvojemu komentarju in mu podarjam en prečudovit nasmeh...ha ha
 

DeletedUser

Guest
ziher že maš razjebano rit do amena !

Kaj se pa razburjaš kolega - že drugi dan se vam smejim pa si še res niste prišli "gor", da me vaši komentarji ne ganejo...

Škoda no - jeza škodi lepoti ;)
 
Top