Pogovor o svetu 18

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
Glej admin GROBI... tukaj na forumu bom pisal, naj vidijo vsi kaki poštenjaki ste ! Res odlično narejeno je bilo to ! odstraniti vso vojsko in podariti zmago nasprotniku... korupcija pa taka ! Bi bilo potrebno enega Tito-ja nazaj pripelat... Bi delali vsi ne pa bili pred pc-jem... !!!
 

DeletedUser

Guest
Pa vi ste nori :D

...uglavnm malo mnenje....glede Diablosa ste vi res naredil napako in je bil ban in vse ostalo upravičeno...je pa tud res da podpora še do zdej ni nikol naredila tako drastičnega ukrepa k ga je nardila tukaj :) ...mi je jasno da bi mogl že zdavni iti pa-pa ....


....na žalost iz izbrisom nebo barejeno nič....na 11ki smo se vsa sovražna plemena združla proti podpri in je blo cel mesec pisanj in odgovorov itd. skratka "jeb*ne" birokracije in ni bo vse skupi nič.....Innogamesu se jeb* za .si server tako kot Motorki, zato pa je tako kot je....molzli bojo slovenske igralce dok bo mogoče potem pa bodo server zaprl in Motorko v rit brcnil....vsaj neki lepega od vsega skupaj...


sraufn.....glede omejitve z mobilnim internetom je resnična, in nažalost popolnoma idio*ska ...... smo tudi mi imeli probleme z obrambo ne samo ti z napadom ;) ta problem je nažalost večen si pa sam povedu da motorka nekaterim to celo skensla in ne rabijo 24h čakat da mine tista "skupna" povezava.... tisto o farmanju je pa popolnoma jasno vsakemu k ma mejčkn pojma o VP....


Lp, Dr.Menace
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Glej admin GROBI... tukaj na forumu bom pisal, naj vidijo vsi kaki poštenjaki ste ! Res odlično narejeno je bilo to ! odstraniti vso vojsko in podariti zmago nasprotniku... korupcija pa taka ! Bi bilo potrebno enega Tito-ja nazaj pripelat... Bi delali vsi ne pa bili pred pc-jem... !!!

Sem vam odgovoril, da se s tem že aktivno ukvarja in-game administrator in verjamem, da bo v kratkem urejeno. Žal pa ne gredo te zadeve tako hitro, kot si vi želite.
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
jst vsaj znam delat, kaj pa ti ? ;) če bi te še lohk tuki blokiral kot na računu... A ta opcija kdaj bo navoljo ostalim članom foruma ?
 

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Pa vi ste nori :D

...uglavnm malo mnenje....glede Diablosa ste vi res naredil napako in je bil ban in vse ostalo upravičeno...je pa tud res da podpora še do zdej ni nikol naredila tako drastičnega ukrepa k ga je nardila tukaj :) ...mi je jasno da bi mogl že zdavni iti pa-pa ....


....na žalost iz izbrisom nebo barejeno nič....na 11ki smo se vsa sovražna plemena združla proti podpri in je blo cel mesec pisanj in odgovorov itd. skratka "jeb*ne" birokracije in ni bo vse skupi nič.....Innogamesu se jeb* za .si server tako kot Motorki, zato pa je tako kot je....molzli bojo slovenske igralce dok bo mogoče potem pa bodo server zaprl in Motorko v rit brcnil....vsaj neki lepega od vsega skupaj...


sraufn.....glede omejitve z mobilnim internetom je resnična, in nažalost popolnoma idio*ska ...... smo tudi mi imeli probleme z obrambo ne samo ti z napadom ;) ta problem je nažalost večen si pa sam povedu da motorka nekaterim to celo skensla in ne rabijo 24h čakat da mine tista "skupna" povezava.... tisto o farmanju je pa popolnoma jasno vsakemu k ma mejčkn pojma o VP....


Lp, Dr.Menace

Pozdravljen.

Nobenega ni zmotil ban Diablota. Tudi odvzem vasi ne, ker roko na srce smo naredili napako.

Zmotilo me je ker je nafilal vasi z 30k enot, pa tudi to sem požrl. Nisem pa mogel preko tega da jim je povrnil nuke, naš def ki je bil pri diablotu pa seveda ni bil povrnjen (sam sem izgubil cca 40k enot). V tem jst vidim napako, na odgovor za listek sem pa čakal 2 dni, medtem ko je Gal le napisal Motorki na skaypu kaj je bilo in že so imeli polne nuke.

Pa lahko bi se pogovarjali kot ljudje, ne pa da žalite drug drugega.

Sam sem zaključil z .si serverjem in mi je vseno, vem tudi da bodo 1 leto noblal barbarke brez boja.

Če vam je to cilj igre, poklon :)
 

DeletedUser

Guest
Znaš ti delat ja, to kar ste naredli tukej na 14-ki...Pol so pa vsi drugi krivi samo vi zlati angeli ne...meni je itak vseeno - moj acc se lahko vsake 3min pregleda magari od inno-ta pa da vidmo...Sej tak je bla vedno najlažja opcija - dat na bris pa drugega obtožit - vsak svet je ista zgodba. Vsak ki zmaga je to s pomočjo podpore, ker drugega izgovora nimate - a vam še pride kaka druga ideja na pamet...ajmo brihte, napnite možgane kekeke ... Khm ;)




Pa lahko bi se pogovarjali kot ljudje, ne pa da žalite drug drugega.
Ahh seveda ja, brez žalitev si rekel in kaj ste potem delali vi ?...namesto da bi vse skupaj šli argumentirat in objasnit ste nam pisali takšne in drugačne zgodbe (pa itak so bile preslišane) - ne pa govorit, da bi se lahko pomenli kot ljudje, ker ste vse tole skuhali v roku par ur in potem se je vse samo še poglabljalo do onemoglosti. In kje ste zdaj, zabredli ste tja kamor ste želeli - vsaj jaz tako gledam na to.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljen.

Nobenega ni zmotil ban Diablota. Tudi odvzem vasi ne, ker roko na srce smo naredili napako.

Zmotilo me je ker je nafilal vasi z 30k enot, pa tudi to sem požrl. Nisem pa mogel preko tega da jim je povrnil nuke, naš def ki je bil pri diablotu pa seveda ni bil povrnjen (sam sem izgubil cca 40k enot). V tem jst vidim napako, na odgovor za listek sem pa čakal 2 dni, medtem ko je Gal le napisal Motorki na skaypu kaj je bilo in že so imeli polne nuke.

Pa lahko bi se pogovarjali kot ljudje, ne pa da žalite drug drugega.

Sam sem zaključil z .si serverjem in mi je vseno, vem tudi da bodo 1 leto noblal barbarke brez boja.

Če vam je to cilj igre, poklon :)

...to pa treba do motroke, sam on bo itak: lalalalala........

...drugače pa je bila napaka storjena z vaše strani in so tudi ukrepi dejansko upravičeni......je pa res da v 5-ih letih kar igram tako drastičnih ukrepov še nism vidu :/

....izbris pa nebo kej prav velik spremenu, sploh glede dela motorke ne.....te barbarke so v 2mesecih znoblane če se barbarožeri podstopjo....to ni tko k akcija k nima noben nukov pa deff-a, za barbare ponavad igralci zmeri najdejo vojsko :D ....čudno kaj? :D


...tud men je že ratal zakjlučit z .si sam te tahudič zmeri nazaj potegne :D .....čeprav upam da bom naslednjič zbral neko ekipco pa šel v tujino mal raztur delat.....tuki se neda več normalno odigrat sveta :(

lp, Dr.Menace
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
Znaš ti delat ja, to kar ste naredli tukej na 14-ki...Pol so pa vsi drugi krivi samo vi zlati angeli ne...meni je itak vseeno - moj acc se lahko vsake 3min pregleda magari od inno-ta pa da vidmo...Sej tak je bla vedno najlažja opcija - dat na bris pa drugega obtožit - vsak svet je ista zgodba. Vsak ki zmaga je to s pomočjo podpore, ker drugega izgovora nimate - a vam še pride kaka druga ideja na pamet...ajmo brihte, napnite možgane kekeke ... Khm ;)





Ahh seveda ja, brez žalitev si rekel in kaj ste potem delali vi ?...namesto da bi vse skupaj šli argumentirat in objasnit ste nam pisali takšne in drugačne zgodbe (pa itak so bile preslišane) - ne pa govorit, da bi se lahko pomenli kot ljudje, ker ste vse tole skuhali v roku par ur in potem se je vse samo še poglabljalo do onemoglosti. In kje ste zdaj, zabredli ste tja kamor ste želeli - vsaj jaz tako gledam na to.

ojojojoj pameten si ja ;) škoda da nimam res da bi te lahko blokiral... s tem te najbolj razjezijo baje, tako sem slišal od nekaterih tvojih članov v plemenu... :D
 

DeletedUser

Guest
slišal že, nisi pa še preveril če to drži...sicer pa kdo se je prej pištolu po forumu - jaz ali ti - haha :D
 

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Gal.

Jst na 14-ki nisem igral, tko da nevem česa me obtožuješ.
Kako komunicirajo drugi me ne zanima, zakuhali mi? so nam povrnili enote? Smo mi Motorko prosili na skaypu?
Daj ne delaj se še bolj smešnega. Vidim da te je prizadelo to brisanje... Vsak server isto? Ja sej sm jst dal brisat cucek12 a ne?

Vidim da s tabo ni rešitve, zato se umikam. Ti pa prcaj še naprej, ker si QL.

CU
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
slišal že, nisi pa še preveril če to drži...sicer pa kdo se je prej pištolu po forumu - jaz ali ti - haha :D

pa sprobu tud učeri, ko sem blokiral te, da nisi moral več poslati pošte ! :D jaz tudi končujem to debato, kot rečejo pametnejši odnehajo :) slovenski server papa ;) se vidimo na nikolovo ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljen.

Nobenega ni zmotil ban Diablota. Tudi odvzem vasi ne, ker roko na srce smo naredili napako.

Zmotilo me je ker je nafilal vasi z 30k enot, pa tudi to sem požrl. Nisem pa mogel preko tega da jim je povrnil nuke, naš def ki je bil pri diablotu pa seveda ni bil povrnjen (sam sem izgubil cca 40k enot). V tem jst vidim napako, na odgovor za listek sem pa čakal 2 dni, medtem ko je Gal le napisal Motorki na skaypu kaj je bilo in že so imeli polne nuke.

Pa lahko bi se pogovarjali kot ljudje, ne pa da žalite drug drugega.

Sam sem zaključil z .si serverjem in mi je vseno, vem tudi da bodo 1 leto noblal barbarke brez boja.

Če vam je to cilj igre, poklon :)
Pozdravljeni,

Vse vaše očitke smo vzeli na znanje in jih trenutno skupaj z in-game administratorjem preverjava in obdelujeva, da bi prišli zadevi do dna. Mi lahko samo prosim sporočite koordinate vasi, v katerih naj bi bilo 30k enot? Le tako bomo imeli točen odgovor.

Žal nam je, da ste mnenja, da ste na odgovor čakali predolgo. Trenutno še nimam podatka, koliko časa je preteklo do odgovora podpore. Vendar, ko je Motorka bil dosegljiv na skypu, je zagotovo bil dosegljiv tudi na podpori. Nimamo pa 24ur pokritega sistema podpore.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Ja seveda, a je diablos pri nas igral in nam podarjal vasi...Fora je v tem, da bi moral bit blokeran že prej pa so naši nuki še vedno letel na vasi...a naj jih potem, ko smo prebili pustimo ?

Itak je vse skupej brezveze - ne ne daleč od tega, da bi me prizadel izbris. Želel sem pa na samem začetku takoj razjasnit vso zadevo in vam prilimat vse kar je bilo iz moje strani prijavljeno. Jaz se ne bom nobenemu podrejal in nobenemu klanjal, daleč od tega - na vaš odziv imam samo še večjo motivacijo :)

PS. s14 ni bil mišljen zate ampak za nekoga drugega ki se bo kmalu prepoznal v sporočilu. S16 - ne tukej pa nisi dal brisat - tukej si stisnu rep, pa da ne bo pomote; tam je bil svet že odločen, ko smo začeli igrat - bilo je le vprašanje časa; tudi jaz bi takrat lahko prestopil - pa nisem, prava reč ;)
 

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Vse vaše očitke smo vzeli na znanje in jih trenutno skupaj z in-game administratorjem preverjava in obdelujeva, da bi prišli zadevi do dna. Mi lahko samo prosim sporočite koordinate vasi, v katerih naj bi bilo 30k enot? Le tako bomo imeli točen odgovor.

Žal nam je, da ste mnenja, da ste na odgovor čakali predolgo. Trenutno še nimam podatka, koliko časa je preteklo do odgovora podpore. Vendar, ko je Motorka bil dosegljiv na skypu, je zagotovo bil dosegljiv tudi na podpori. Nimamo pa 24ur pokritega sistema podpore.

Lep pozdrav,
Grobi

Hvala za tvoj trud, ampak je prepozno.

Srečno naprej ;)
 

xyxtom clancyxyx

New Member
Reaction score
0
glejte podpora če do sedaj niste vzeli na znanje vse pritožbe, potem se sploh ne trudite, pejte rajš mau spat, da kje ne pregorijo možgani :) Kot je rekel rokyyy sedaj je prepozno.

Srečno v bodoče :D ;) aja pa hvala za vas nazaj... sam enot obrambnih pa še vedno ni... ;)
Lahko noč vsem skupi :)
 

DeletedUser

Guest
Roky, Haha, tko k je Nasikanc reku. Gal je naredu 16ko zanimivo...Kaj je blo? Vse barbarke so ponoblal in pol so brisal, Uf Uf zanimiv. Caki, mam še boljšo....na 18ki je tut reku naj noblajo barbarke nad 3k pik. Hahahaha, faking pr0. Še dobr da se je nekaj11 uprl :)


Ah ja, sej bo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hahaha smeško je nazaj, kaj si pa ti poberal če lahko vprašam ? - vasi ki ti jih je kuli podarjal ? lol :D

Ah ja, sej bo.
Itak da bo, še vedno je bilo.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Hvala za tvoj trud, ampak je prepozno.

Srečno naprej ;)
Moj namen je zgolj pojasnjevalne narave. V nekaterih vaseh je res bila vojska, vendar je to bila od igralcev, ki so poslali okrepitve. Ta vojska nima popolnoma nič s podporo.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Pa ti??? Kokija??

Jz sm kuliju pucu, pa jassu ;)

Tega kar ti nisi sposoben. Aja Jooj Galcek, kaj misliš kdo je bil budalo7??? hohohohoho

Bols da neves ;) bi bolelo če bi tok dolg spilal :) marca je bil plan :*
 
Last edited by a moderator:
Top