Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
uff kak so eni pametni :) haha pač nimate za burek pa vam je bad. saj bo... z leti pride vse ;)

Poglej statistiko vojne, pa ti bo jasno kdo nima za burek, ti tut za liziko nimas :D
Nazalost taki ''proji'' ko ste glasni pa pametujete nikol ne noblate. :D

Enaki je gorazd pri vas, pameten kot nevem kaj, v spilu nima za burek, ce ga nebi kripton, menace, prele, pa se kdo zafilali,
bi ga sama z xmanom ponoblala, brez problema :D

Primoz ta pa je itak klasa za sebe, kolko je za vijet samo dzabe vasice pobira :D

Lahko nam ga redom vlecete samo, za druga niste :))

lp,
Grega
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Sicer pa ne vem z čem vas tam v time-u šopajo, ampak pubec je 3 dni na računu pa je zdaj on najbolj glasen tu na forumu :) Idi si malo račun poglej da se boš znašel iz njega :D hehe malinovec
 

DeletedUser

Guest
Nije ti matematika jaca strana jarane :)
A 3 dni smo v vojni? :))


Zgleda da se znajdem ce mi pou kurca nemorete :)



Grega
 

DeletedUser

Guest
Poglej statistiko vojne, pa ti bo jasno kdo nima za burek, ti tut za liziko nimas :D
Nazalost taki ''proji'' ko ste glasni pa pametujete nikol ne noblate. :D

Enaki je gorazd pri vas, pameten kot nevem kaj, v spilu nima za burek, ce ga nebi kripton, menace, prele, pa se kdo zafilali,
bi ga sama z xmanom ponoblala, brez problema :D

Primoz ta pa je itak klasa za sebe, kolko je za vijet samo dzabe vasice pobira :D

Lahko nam ga redom vlecete samo, za druga niste :))

lp,
Grega

Statistike v življenju marsikaj kažejo pa so redkokdaj pravi pokazatelj dogajanja. Recimo za primer... v Sloveniji se ogromno ljudi pritožuje, da ni denarja, statistike kažejo visoko brezposelnost in krizo, ampak ne boš verjel ko gre človek takle na kako veselico tega ni videt...(da ne omenjam tvojega dvigovanja zida z PP-jem oz. na tvojem računu pred časom, žalostno da tule dnar zapravlate ;)) pa veš zakaj? Ker statistike niso realni pokazatelj vsega :) Tudi vojna statistika ni realni pokazatelj dogajanja. Tudi mi bi lahko recimo dingiskana interno ponoblali v plemenu pa ga nismo za razliko od vas ki ste Nasikanca pospravli. In tu je ta razlika ;) Poleg tega mi je zelo smešno kako vsi po vrsti iz obeh strani padajo na provokacije, ko otroci na čokolado :D

Pa tvoja izjava glede vseh igralcev v našem plemenu, čudno da vam do zdaj še ni uspelo na vseh omenjenih nič naredit, (že zadnič se je masterx. menu kak on z enim pobije 150 deff nukov ko keks) , ne rečem da ne boste ampak se šele pol meni ne še prej. Pri vas marsikdo džabe vasice pobira ;) Poleg tega stanje nebi blo tako, če se nebi nevem kolko igralcev pri vas menjalo, se pravi eni ko majo zdaj med počitnicami čas. Ampak ja najlažje je bit preko spleta pametn pa glasen ane? V končni fazi se bo vse pokazalo v boju. Je pa žalostno da se spuščate na tak nizek nivo, da omenjate cuzanje pa vlečenje en drugega za ..... Podlo do konca. To si nek normalen človek nebi smel dovolit. Ampak ja še enkrat preko neta je lušno bit glasen :)

Medtem pa je rajši Nasikanc končal z igranjem tu pa je, če si ni zmišljeval kar dvomim osvojil medaljo z reprezentanco :)

lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
moreš barbare tudi znat noblat :)

Titek aka Travias, se se spomnes tega?

Bi se prosil mene naucil, jaz ti pa obljubim da bom tvoje znanje delil naprej in probal cimvec ljudi poduciti.
 

DeletedUser

Guest
Titek aka Travias, se se spomnes tega?

Bi se prosil mene naucil, jaz ti pa obljubim da bom tvoje znanje delil naprej in probal cimvec ljudi poduciti.

Pa sej maš v svojem plemenu dost učiteljev.. sej pravijo da se moreš od dobrih učit ane, od kod misliš da sm se js naučo? ;)
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Ja mi smo barbare meli za nenevarne, sam so nam pro-ji povedal da rabis met znanje, taj me pa zanima pred cem tocno (izbiraj izmed nastetih)
-Ti lahko renoblajo vas?
-Ti lahko snipajo Plemice?
-Lahko izurijo deff in ti ubijejo vso vojsko?
-Ali je res mozno da te lahko v celoti ponoblajo?

Zdaj saj ves kak recejo vec glav vec ve.
 

DeletedUser

Guest
Ja mi smo barbare meli za nenevarne, sam so nam pro-ji povedal da rabis met znanje, taj me pa zanima pred cem tocno (izbiraj izmed nastetih)
-Ti lahko renoblajo vas?
-Ti lahko snipajo Plemice?
-Lahko izurijo deff in ti ubijejo vso vojsko?
-Ali je res mozno da te lahko v celoti ponoblajo?

Zdaj saj ves kak recejo vec glav vec ve.

Sej ti pravim da vprašaj v svojem plemenu... maš lepe primerke ki so noblali barbare pa ti lahko oni povejo, če pa ne veš kateri so ti jih pa lahko naštejem :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Vau, zelo me je zajebal, kajne Sandi? Vidim da nimate smisla za humor v vašem plemenu!



Glede tvoje statistike

1 Time. 37.359.189 37.359.189 15 2.490.613 3876 9.639
2 MTW 29.858.229 29.858.229 14 2.132.731 3017 9.897

Piši vse sranje ko ga premore tvoja bistra glavica, situacija je vsem znana, samo verjetno sta z ragnarokom še 10 dni za časom in smo še skoraj izenačeni. Stopita na realna tla in ne iščita izgovorov oz kot praviš dejstev.


Nevem kaj je bolj žalostno, da 20 letnik nima punce ali da odrasel alfa male kot si ti, rajši preživi prosti čas na vpju kot z družino? Nevem no, mogoče je ta zdaj še bolj močna, kaj praviš ragnarok?



Sandi, tole so pa lepo napisali že o tebi, mislim da bi moral bit neki časa malo bolj tiho, najprej popravi vsaj statistiko(ker očitno je vse v statistiki) potem pa spet nazaj pridi.

Afna je že utihnil :D




WOLEY,kolk si jih naštimu spet ,da pišejo tebi v bran,večni špetirjek si,he he,bolan človek si zame,kej te briga od drugih život,...............
 

DeletedUser

Guest
Statistike v življenju marsikaj kažejo pa so redkokdaj pravi pokazatelj dogajanja. Recimo za primer... v Sloveniji se ogromno ljudi pritožuje, da ni denarja, statistike kažejo visoko brezposelnost in krizo, ampak ne boš verjel ko gre človek takle na kako veselico tega ni videt...(da ne omenjam tvojega dvigovanja zida z PP-jem oz. na tvojem računu pred časom, žalostno da tule dnar zapravlate ;)) pa veš zakaj? Ker statistike niso realni pokazatelj vsega :) Tudi vojna statistika ni realni pokazatelj dogajanja. Tudi mi bi lahko recimo dingiskana interno ponoblali v plemenu pa ga nismo za razliko od vas ki ste Nasikanca pospravli. In tu je ta razlika ;) Poleg tega mi je zelo smešno kako vsi po vrsti iz obeh strani padajo na provokacije, ko otroci na čokolado :D

Pa tvoja izjava glede vseh igralcev v našem plemenu, čudno da vam do zdaj še ni uspelo na vseh omenjenih nič naredit, (že zadnič se je masterx. menu kak on z enim pobije 150 deff nukov ko keks) , ne rečem da ne boste ampak se šele pol meni ne še prej. Pri vas marsikdo džabe vasice pobira ;) Poleg tega stanje nebi blo tako, če se nebi nevem kolko igralcev pri vas menjalo, se pravi eni ko majo zdaj med počitnicami čas. Ampak ja najlažje je bit preko spleta pametn pa glasen ane? V končni fazi se bo vse pokazalo v boju. Je pa žalostno da se spuščate na tak nizek nivo, da omenjate cuzanje pa vlečenje en drugega za ..... Podlo do konca. To si nek normalen človek nebi smel dovolit. Ampak ja še enkrat preko neta je lušno bit glasen :)

Medtem pa je rajši Nasikanc končal z igranjem tu pa je, če si ni zmišljeval kar dvomim osvojil medaljo z reprezentanco :)

lp


Glede premiuma naj te ne skrbi, tut ce ga moram porabit 1k za zid ga bom :)
Glede zasluzka, pa je tako zasluzim vec od povprecne druzine v sloveniji, in ne slovenija mi ne daja kruha, samo davek :)
Tut zivim ne v sloveniji, tako da nimam profita od nje. :)



Grega
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Tudi mi bi lahko recimo dingiskana interno ponoblali v plemenu pa ga nismo za razliko od vas ki ste Nasikanca pospravli. In tu je ta razlika

Izjava meseca....svaka čast travias..Če prav razumem je potem bolje izgubiti vasi, kot pa jih ohranit v plemenu....Skratka wannabe moralna izjava od tebe, ampak neposrečena:)
 

DeletedUser

Guest
Tudi mi bi lahko recimo dingiskana interno ponoblali v plemenu pa ga nismo za razliko od vas ki ste Nasikanca pospravli. In tu je ta razlika

Izjava meseca....svaka čast travias..Če prav razumem je potem bolje izgubiti vasi, kot pa jih ohranit v plemenu....Skratka wannabe moralna izjava od tebe, ampak neposrečena:)

Hvala sem počaščen :)
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Titek, prosim da molčiš... Dokler mi boš pošiljou 50 fejkov in to po 25 iz ena in iste vasi, boš zame NOOB, da ga redko najdeš, do takrat, ko te bodo tvoji majstri naučil, da se tako ne fejka, pa si lahko tiho tukaj, in ne komentiraš igre, ker je ne razumeš...
 

woley837

Member
Reaction score
0
Dadl, ti nikoli neboš imel punce, katera bi pa hotela takega kretena, ki cel dan preživi pred ekranom. Sploh pa takega, ki bedi čez noč samo zaradi ene igre ki je beg iz realnosti

Polek tega pa pri 26 letih mislim, da še ni potrebno imeti družine, nekateri jo imajo pri 40

_____________________________

Nevem zakaj se važiš s statistiko plemena sam si tako nesposoben, da s pomočjo škorca, nisi sposoben znoblati dvakrat manjšega nasprotnika, ko je ta v Grčiji (zakaj pišem to? Ker je čas tam drugačen in se je še težje braniti)

Namesto tega si raje šel na sever, ker tam veš, da boš dobil zastojn vasi

Zame si C.A.R.

jeypi, sem ti reku dokler boš igral na ukradenem računu imaš da si tiho. Čez 10 dni je šola, potem pa bova videla kdo je lahko glasen, do takrat pa še mal štrene na severu mešat

WOLEY,kolk si jih naštimu spet ,da pišejo tebi v bran,večni špetirjek si,he he,bolan človek si zame,kej te briga od drugih život,...............
Sem vedu da se bo našel en bedak ko bo name skočil, najprej poglej kdo je prvi omenil rl oz pusyke itd potem pa piši.
 
Top