Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Titek, prosim da molčiš... Dokler mi boš pošiljou 50 fejkov in to po 25 iz ena in iste vasi, boš zame NOOB, da ga redko najdeš, do takrat, ko te bodo tvoji majstri naučil, da se tako ne fejka, pa si lahko tiho tukaj, in ne komentiraš igre, ker je ne razumeš...

Ka tebe zdaj moti kak js fejke pošilam, če ti kaj ne paše bodi ti tiho :) NOOBi smo pa vsepovsod dobrodošli :)
 

DeletedUser

Guest
Stari FVAme ni mogo ponoblat ko sem cuval racun :)
Ne pa da me bojo neki jebeni roriji :)
Noblal, pa sem na SI5 vse junake, STEEE-ja, DR.MENACE, YOSHI, YOHANS...

Decki kje vas je vec?


Grega
 

DeletedUser

Guest
Haha, če ma ---- tebe gor, pol je evidentno, da je kriza.....arrrrrrrrr ;)
 

spanija

Member
Reaction score
0
haha ti misliš da si bom to jemal k srcu :) je mel že razlog menace da me je uzel ;) vidm pa da bigdadu neki ne gre s temi plemiči, kok sm mu jih pa že pobil?? ;) sej ne štejem več :D

kmalu prideva midva na vrsto :)
 

DeletedUser

Guest
Če si jemlješ ali ne, tvoja stvar. Jaz pač povem tisto kar vidim in tisto kar si mislim, ostalo je nepomembno. Bravo, celo plemiče si pobil.

Srečko bi reku - kapo dol :D
 

spanija

Member
Reaction score
0
hahah in kaj vidiš?? igralca ki prvič igra na tako močnem računu? pa kaj pol? za use je enkrat prvič kokr pravjo ;)
 

spanija

Member
Reaction score
0
kr smej se :) bomo vidl kdo se bo ob koncu vojne :)

drgač pa ja vem in mi ni sramota priznati...
 

DeletedUser

Guest
nema izlaza za vas; pa velik sreče pri branjenju, tvoja seja napadanja se bo namreč prevesila v branjenje...

fajn bodi, poba


čau čau
 

midva

Member
Reaction score
0
matr gre pa menaceju res za nohte da je PROja dal za duala moram robija poklicat da vidim al je bil pijan al se mu je od vročine skisal
drgač pa nikol ni bilo dvoma kdo bo zmagal
 

masterx.

Member
Reaction score
0
vidm pa da bigdadu neki ne gre s temi plemiči, kok sm mu jih pa že pobil?? ;) sej ne štejem več :D

kmalu prideva midva na vrsto :)

Hahaha,nmf stari, vbou si mi kolko 12 noblov (popravi me ce se motim) + 3k Lc-jev, vzel si ti pa 5 vasi pa v vseh si zgubo polni D nuk

Bravo majsotre, če bo slo tak naprej 12 noblov pa par k lahkih za 5D nukov pa par vasi, kuj podpisem pogodbo z tabo.
 
Top