Pogovor o svetu 20

woley837

Member
Reaction score
0
Jaz sem jih pa zajebavat prišel ;) Ker vedno nasedete, pa nima veze iz kakšnih razlogov ste tu :D
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
All Hail The PRO woley.

http://si.twstats.com/si8/index.php?page=player&id=63886

Pregledal sem tvoje sozeske,žalostno,pa se to je edin taki ker si igral v zadleju barbarov ,sam sem bil tudi tam, moj 1 igralni svet pa sem imel 2x vec tock kot ti, 500k (sam sem tudi bil v zaledju, celo v blizini tebe) in to je vse kar si uspel spacat skup po prej 7 igranih a sicer neuspesnih svetovih?

All Hail The PRO.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
woley,dej nehi enkrat si prov tečen,sej to tvoje pisanje in tvoja hinavščina ne pride nikamor,......:confused:
 

woley837

Member
Reaction score
0
All Hail The PRO woley.

All Hail!

Pregledal sem tvoje sozeske,žalostno,pa se to je edin taki ker si igral v zadleju barbarov ,sam sem bil tudi tam, moj 1 igralni svet pa sem imel 2x vec tock kot ti, 500k (sam sem tudi bil v zaledju, celo v blizini tebe) in to je vse kar si uspel spacat skup po prej 7 igranih a sicer neuspesnih svetovih?

Vsi enkrat začnemo, mislim da smo vsi na začetku delali off in deff mešano v vaseh, barbike noblali non- stop, train pošiljali v 1 minuti in več...brez izgovorov, sem bil pač noob, tako kot ti enkrat- oz verjetno še vedno ;)

woley,dej nehi enkrat si prov tečen,sej to tvoje pisanje in tvoja hinavščina ne pride nikamor,......

Vsak dan si vzamem 5 min za ta forum in vas malo analiziram- kako dobri ste v verbalnih "vojnah". Meni je vseeno, še boljše mi je če me podcenjujete- lažje delo zame, ampk vam pa očitno ego tega ne prenese?!?!?! Vedno morate imet zadnjo besedo in vedno znova začnete izivat, jaz vas pa potem malo nazaj podjebavam :D Uglavnem sem vam že reku na vp pokažite kaj znate, tam vas matic in podobni tako imenovani arogantni proji nosimo za šalo ;)
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
No ce si zdaj pro iz si zadnje leto pa prilepi kje si igral,in toje soigralce na racunih

Glede tega kar si pa spodaj napisal,matic dokaze,sam je reko da besede prenese v dejanje, jz pa ti sma pa isto oba,pr besedah,samo ti tega ne vidis.
 

woley837

Member
Reaction score
0
No ce si zdaj pro iz si zadnje leto pa prilepi kje si igral,in toje soigralce na racunih

Glede tega kar si pa spodaj napisal,matic dokaze,sam je reko da besede prenese v dejanje, jz pa ti sma pa isto oba,pr besedah,samo ti tega ne vidis.

Igram s20 in noblam NUKE, samo ti tega ne veš ;)

Sem reku, ne rabim se ti dokazovat! Boli če česa ne veš a?
 

črtomir

Member
Reaction score
0
izgleda da ta forum zopet postaja peskovnik in sredstvo za izražanje svojih fantazij(kakšnih nevem, zmeram več čudakov je gor , z mano vred), bi pa dal predlog za novo pravilo, proti nečem, kar se je začelo dogajat na svetovih z nastavitvijo, da igralec lahko dobi pomoč samo od svojega plemena.

igralca povabijo v pleme, in ga potem zavezniško pleme znobla, seveda pri napadih ta igralec ne dobi pomoči od novega plemena, kamor je prestopil zaradi lepih besed pri vabljenju.

Za to ni pravila, je pa skrajno nepošteno in so si to izmislili zopet tisti igralci, ki iščejo vedno vir nepoštene igre, ker so drugače strahopetci in jim je to edina šansa, da dobijo več vasi, ponavadi pa na srečo taki igralci ne dočakajo konca igre, kajti ko je treba pokazant nekaj znanja in idej, njihove vasi hitro padajo.

Predlagam, da se taka noblanja kaznujejo in da se igralce, ki to delajo bana, odstrani iz igre. Naj bo vsaj igra poštena, če že vse drugod prevladujejo barabe in nepoštenjaki.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Težkobi bilo potem sodit al je za ban al ni... Že itaq ne delajo/-mo druga kot se kregamo kdo je večji noob oz. Pro, zaradi katere bedarije bo kdo ban dobil itd... Tako da bi ekipi vojne plemen svetoval, da v prihodnje ne delajo svetov s takimi nastavitvami ker za njih preprosto slo scena ni zrela.

Lp A
 

DeletedUser

Guest
Slow and steady wins the race, ne pa NoSense ko se je zagnal ko mladič na sladkarije, zdaj ga pa morala je*e pa piše ljudem da mu za stare usluge podarijo vasi. A bi lahko dali to igro na vsaj 15+ in onemogočili takim, kot je NoSense igro?
 

DeletedUser

Guest
Kvaliteta tega sveta je nizka, kot IQ NoSensa. Žalost, kaj je vp postal...
 

jonke

Member
Reaction score
0
kako se počutim kot rekorder po oplenjenih surovinah? morem rečt da ne slabo sploh po vsem "trudu" ki je biv vložen v kozarec od eta kumaric za katere pa vsi vemo da so uvožene iz Madžarske
 

jonke

Member
Reaction score
0
jonke prijatel še igraš?????????

seveda prijatelj mojzes, le povej kdaj odideva na Sinaj preko Rdečega morja s pomočjo vsemogočnega Boga, očeta, sina in svetega duha :D

dej mi ingame piši da kako rečeva za stare čase :)
 
Top