Pogovor o svetu 20

DeletedUser

Guest
akhmm kak je zanimivo daj povejte še kaj da lahko začnem ploskati ;)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Fantje in dekleta,keda bo piknik,dejmo raj to ,da se zrihta,ste zaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!:confused:


Kamor pride BEER se imamo lepo...moram rečt da na zadnjem pikniku je blo super...lepo so se potrudili četudi nasprotniki na s19....


Mojzi če bo v prihodnje piknik ti sporočim in vulpi tudi(še komu iz javne)...torej...vsi vabljeni ... Mojzi tebi pa samo eno:)....ko se srečava ne se usrat plisss:)...okej:)....svoje plenice bom mel zraven...mej še ti kak backup
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Nord da povzamem tvoje besede:

Pa lep preostanek si20 ti želim Matiček.

Kdaj si že to napisal..zgleda da bo še en čas tako...

Uživaj dokler lahko, ker pridem na obisk

ko napoči tvoj čas bom tudi jas prišel po svoj kos pogače

Deli prosim z nami kaj se je danes zgodilo ko si prišel na obisk al po tvoje kos pogače...

lp
 

DeletedUser

Guest
NoSense, misliš da si dober in da vse sam narediš, a ubistvu samo lajaš, in mal popraskaš. Ugriznit te pa še nism vidu :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
NoSense, misliš da si dober in da vse sam narediš, a ubistvu samo lajaš, in mal popraskaš. Ugriznit te pa še nism vidu

Povej mi zakaj so plemena? Za okras? Zdaj jokate in ga pozivate na igro 1-1! NoSense ima sijajen kolektiv okoli njega, prav tako spank, NUKE pa so še enkrat pokazali da so jih samo besede (nord, skyrim...), pp (diablo, pepelka...) in neznanje ( -Flagellum dei-, lionheart360). Ego trpi v NUKE-u, no ja, saj to smo pričakovali in je bilo samo še vprašanje časa kdaj se bo pokazalo v resni akciji, ko se je družina zopet združila v boju proti NoSense. NoSense govori učinkovit "trash talk"-vam zbija moralo, glede ppja je potegnil pametne poteze in ima znanje in aktivnost, to kar od NUKE projev noben nima!!! 3-0 za Matica, zato se toliko govoru proti njemu(ker globoko v sebi veste da vas bo ponoblal ko zajčke), mi pa se vam smejimo na skypu :D

ps: Matic vas šola knedli eni ;)
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Nekateri smo dali svoj maksimum. Nekaj v našem plemenu, nas je sodelovalo super in sem pripravljen kdaj koli spet igrati z njimi. Ampak nažalost je bilo takih premalo, smo imeli v plemenu tudi take ki so prišli do točk na meni zelo sporen način o katerem sem podporo že opozoril, da uničuje to igro in sicer na vrhu lestvice so bili igralci za katere sem pričakoval da so sposobni več kot so kasneje pokazali. Po drugi strani pa sem tudi od naših zaveznikov pričakoval več. Včasih se zmaga včasih zgubi, jas in nekateri iz našega plemena smo dali svoj maksimum. Žal to ni bilo dovolj :)

Je pa spank in pa tudi bash pokazal dobro igro in menim da si zmago zaslužijo.

Lp Alen
 

woley837

Member
Reaction score
0
Takes balls to admit the defeat pravijo američani, tko da svaka čast. To da ste dali svoj maximum je edino kar je važno, z izkušnjami ki ste jih pridobili in jih boste še na ene 4-5 serverjih boste pa prišli na lvl. Matica,... do takrat pa na vsakem svetu na puno :D

Pa naj vas ne zavedejo tako imenovani slo proji kot so žaža,...
 

Vulpes

Member
Reaction score
0



Kamor pride BEER se imamo lepo...moram rečt da na zadnjem pikniku je blo super...lepo so se potrudili četudi nasprotniki na s19....


Mojzi če bo v prihodnje piknik ti sporočim in vulpi tudi(še komu iz javne)...torej...vsi vabljeni ... Mojzi tebi pa samo eno:)....ko se srečava ne se usrat plisss:)...okej:)....svoje plenice bom mel zraven...mej še ti kak backup

don't worry vojak00 zate bom jaz prinesla fruteka, da ne boš žejen pa še kašco, za naju z mojzijem nič skrbet, znava presenetiti :p


hahahaha woley837, knedli ;)
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Izkušenj imamo preko dovolj. Nevem kaj se ti v to vtikaš? Pod katerim računom te lahko najdem? Čisto vse poste ki si jih dal na tem forumu so o tem kako govoris nekomu da je noob oz. Matica hvališ.
sem mativu povedal da je izkušen igralec in zna igrat, povedal sem pa mu tudi da mi njegov način igranja ni všeč.

Ti pa v vsaki komentar "nos" vtikaš... Ni mi to čisto jasno...
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Woley brezveze se ukvarjat z takimi cepci niso vredni niti besede... Najbolše je to kake pišejo na forumu pri NUKE o meni haha diablos bi me clo na gobec vžgal če bi me vidu :D

Al pa tale je še najbolša

Ko mu igralec z 3 vasmi zavzeme vas in potem mu gre take pisat:

nanisan danes ob 00:48
toliko da veš to vas ki si jo zavzel mi je zapustil nord tako da ali mi jo prepustiš ali pa ti poberem vse :D

Z takimi dejanji NUKE dokazuje kolko je sposoben.

lp
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Dej dej woley se tak slini zraven,sicer ne vem zaka sam priznaj

Ti Matic, Ne vem kak napadas,traini,deffanje,snipanje itd. to da pa res znas dobro farmat si dokazal in cestitke.

Sam ne zastopim zakaj toliko napihovanja? Tile z kateremi se nekaj prerekas niso vredni tvojega odgovora,si igralec dobra kova samo nisi edini (mogoce se res kateri stopnicko al pa dve nizje,ne govorim le za si20, pa so dobri igralci pa se nena neke fo forumo napihujejo pa ko bi se se hudicevo dobro lahko) Tak da obvladas,sam po obnasanji pa vidim da si na isti stopnji kot tisti z kateremi se prerekas..
 

woley837

Member
Reaction score
0
Izkušenj imamo preko dovolj. Nevem kaj se ti v to vtikaš? Pod katerim računom te lahko najdem? Čisto vse poste ki si jih dal na tem forumu so o tem kako govoris nekomu da je noob oz. Matica hvališ.
sem mativu povedal da je izkušen igralec in zna igrat, povedal sem pa mu tudi da mi njegov način igranja ni všeč.

Ti pa v vsaki komentar "nos" vtikaš... Ni mi to čisto jasno...
Ko se vas je pa ene 5 na matica spravilo se pa nisi tega spraševal. Lahko je jebat nekoga, sam ko ti pa vračajo te pa zmanjka- mentalno si šibek!

Dej dej woley se tak slini zraven,sicer ne vem zaka sam priznaj
Ubistvu sem v taki poziciji, da bi se vi lahko meni začeli slinit ;) Ampk grem nazaj tvojem bednem komentarju, očitno neveš kaj pišeš, to je klasičen amaterski slog trash talka.
Zakaj bi se pa maticu slinil? Sem že dovolj zaslinjen pri njemu ;) Ostalim na tem forumu- večina NUKE noobov se pa niti nimam namena slinit :D

Sam ne zastopim zakaj toliko napihovanja?
Najprej se vprašaj kdo je začel ;)

Ej slovenac101, prid sem ti bom neki povedu. Mal bližje ekranu. Še mal bližje. Tako ja, zdaj daj pa zvočnike mal bolj naglas. Še mal. Tako ja, zdaj pa oči zapri in jih ne odpiraj. Haha, car, nisi jih zapru!
 
Last edited by a moderator:

slovenac101

Member
Reaction score
0
No ne vem zakaj, to ti sam ves, sam je vidno slinjenje, sem preprican da ma matic dosti "prijateljev" pa ga tu ne hvalijo pa se mu ne mecejo pod noge. Hlapec

Zastopim se pa da nasikanc pametuje, kako naj igrajo itd. pa se ma za vec o onih, saj je dokazal, Najbolj hecno pa je da se potem ti zram spilas kaki neizkuseni igralci so, ko sem preprican da nisi ti cist nic boljsi
 

woley837

Member
Reaction score
0
No ne vem zakaj, to ti sam ves, sam je vidno slinjenje, sem preprican da ma matic dosti "prijateljev" pa ga tu ne hvalijo pa se mu ne mecejo pod noge. Hlapec
Kaj pa če ti povem da se z maticom poznam na vp že 4 leta?

Zastopim se pa da nasikanc pametuje, kako naj igrajo itd. pa se ma za vec o onih, saj je dokazal, Najbolj hecno pa je da se potem ti zram spilas kaki neizkuseni igralci so, ko sem preprican da nisi ti cist nic boljsi
za bash nikoli nisem nič reku, nuke igračine, ja za vas pa pravim da niste to kar mislite da ste! Mogoče ti bo dejstvo da sem 3x na netu že zmagal z plemenom server malo bolj razjasnilo pojme med net in si pro-jem, ampk dokler ne probaš in dokler nisi na vrhu na netu tega ne boš vedu, ker slo server je amaterska liga za netovce ;)
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
No pa daj prilepi svoje doszeske ce si pro, linke ce upas, sam ne take ko si bil dual al pa trial, ce pa ze take pa kr povej kdo je zraven igral pa se takoj vidi keri je masina pr racuni (npr. kaki dadl, ne vem ce si igral gore al ne,sam si se rabo pomoje fesjt slinti,al pa ce premium kupujes,tedi bi te se pa jz vzel za duala),ce upas pa take ko si sam igral pa od zacetka,jz sm levak si sam reko tak da nimam kaj lepit,da pa tebe proja vidim kak si dober,saj tak je,vsak je lahko glasen ko se na racun prslini ko ma 10+ vasi,potem pa tak se samo farmas 1x na dan al pa 2x pa v akcijah sodelujes (v moznosti v plemenu z 2x ali kar 3x kratno pomocjo) pa koncas med top 20, tak da ne vem za net pa bi reko da je ne verodostojen, niti ne vem ce bi verjel tvojim linkom,lahko pa ti povem da mi je vzelo 3 ure da sem prisel na racun kot dual na neti,ki je bil rang 15 mel pa je 500 vasi, tako sm reko prslinti se zna vsak.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Slovenac, pa daj jaz tebe vidim katere račune si igral ajde!!! Na si serverju je e to da 1x farmat pošlješ, v plemenskih akcijah sodeluješ...že malo prevelik zalogaj očitno! Ker me očitno poznaš povej še kaj o meni, ker o moji net karieri kjer sem se vse nauču ne veš nič in tako bo ostalo ;)

vsak je lahko glasen ko se na racun prslini ko ma 10+ vasi,
aha, ker 10 vasi je pa zlo velik ja, svaka čast pro

(v moznosti v plemenu z 2x ali kar 3x kratno pomocjo)
Povej mi zakaj je pleme? Zato da se gledamo med sabo in ko nam dolgčas rata skregamo?

sam ne take ko si bil dual al pa trial, ce pa ze take pa kr povej kdo je zraven igral pa se takoj vidi keri je masina pr racuni
Še enkrat, zakaj imaš ekipo? Prava ekipa so kolegi ko si zaupajo, če se nekomu prisliniš ko ti praviš ti noben ne zaupa! Glede mašine na računu, vsak da svoj max in je to to

,lahko pa ti povem da mi je vzelo 3 ure da sem prisel na racun kot dual na neti,ki je bil rang 15 mel pa je 500 vasi, tako sm reko prslinti se zna vsak.
Kdo se zdaj slini. Jaz igram z kolegi, ne pa ljudmi ko sem se jim prislinil! Po tvojih komentarjih sodeč si point whore, igra se za ekipo, ko zmagaš svet z ekipo za zihr se pa gleda na pike- še to če se ti da!

Res je to kot pravijo moji kolegi, ne spuščaj se na nivo budal, ker je to njihov glavni cilj:
citat nickname
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

Ampk te bom malo j v glavo še, ker kot prvo se ti na skypu smejimo zdajle, kot drugo me pa ne ganejo tvoje bedne izjave, sem čisto miren, na drugem koncu pogovora v NUKU ste pa živčni ko hudič :D Sem ponosen na svoje dosežke, ki so btw ogromni in se ne rabim nobenmu na forumu dokazovat, v ingame ti bom že pokazal če ti še nisem ;)

Ej slovenac101, prid sem ti bom neki povedu. Mal bližje ekranu. Še mal bližje. Tako ja, zdaj daj pa zvočnike mal bolj naglas. Še mal. Tako ja, zdaj pa oči zapri in jih ne odpiraj. Haha, car, nisi jih zapru! Debil en
 

slovenac101

Member
Reaction score
0
Poglej sam govoris da sem bedak,zato ne vidim smisla da bi kaj lepo,in ce si ti taki pro pa prilepi svoje dosezke ce upas,pa ne igram na si20 v NUKE,sploh ne igram,na forum sem prisel analizirat ljudi
 
Top