Pogovor o svetu 20

vojak00

Member
Reaction score
0
Hmmmm....kakorkoli...če ti rečem da si budalo...bom isto budalo kot ti:)....zato ti tega ne bom reku..hehe

Kar se pa tiče v živo imaš prilike..pa pridi na piknike, srečanja itd...tam se pokaži kako so tvoje črke v tem forumu res močne:)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Lej kolega,na piknik ni problem pridet,realnost jaz ne gledam in ne primerjam z igro ,ker imam službo v javni upravi,mal namiga,a si bil na kterem pikniku,jaz sem bil in gledam to drgač.Te pa povabim na pivo in se lahka marsi kej pogovoriva,kot prijatla(ne kot neka idiota),edino če si še otrok in te mama ne pusti.
TO JE IGRA TUKAJ,ŽIVLJENJE JE DRUGO. lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
mojzi, a ti delaš v javni upravi no lepo jaz tudi, pol mava sigurno se jim prist pokazat na piknike hahahaha a si za ? Jaz sem ZA da spoznam 1x te bušmane in legende ki jih spoštujem od sveta 2 dalje, bi bilo pa super pridt na piknike vojne plemen, samo prosim brez kakih motork pa tako dalje

:p ker bom pol jest prnesla pravo motorko hehehehe
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Znimivo bi bilo spoznat res te igravce,ki imajo take bedaste pripombe,naj gdo organizira piknik,sej je čas.
 

DeletedUser

Guest
mojzi, a ti delaš v javni upravi no lepo jaz tudi

Če vas je samo 1% takih, pol me sploh ne čudi, zakaj smo dons v naši Republiki banana tam kjer pač smo. V p* m* ;)
 

Gospod Cesar

New Member
Reaction score
0
Vsi iz javne uprave, tega piknika bi se pa še jaz udeležil da vidm kdo so ti specialci ki na delovnem mestu igrajo VP :rolleyes:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Če vas je samo 1% takih, pol me sploh ne čudi, zakaj smo dons v naši Republiki banana tam kjer pač smo. V p* m* ;)


opala opala pa kaj ti misliš da smo vsi ki delamo v javni upravi, barabe, hohoho dečko motiš se :)

pa kaj misliš da si ne upam pridt na piknik ali kva, da si ženska ne upa, čeprav dela v policiji loll wtf
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
use kul in prov sam wtf dela ženska v policiji. Ok tajnica, pomocnica direktorja, cistacica ok (mogoče si to zadnje) ampak da si v patrulji to pa res višek. Čemu sploh pomagaš, da z lepo pisavo napišeš kazen, ker un dumb ass (moški) ne zna lepo pisat? Prav zanima me tvoj delovni dan, lahko tudi na zs ni problem, ampak me res zanima. Srečno
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Vsi iz javne uprave, tega piknika bi se pa še jaz udeležil da vidm kdo so ti specialci ki na delovnem mestu igrajo VP :rolleyes:

Dejte mal na zavore stopit,na zadnje je bil piknik na svet7,pleme AIE,vam to vse pove,v hram slave je skupinska slika.

Kr se tiče službe je ne zanemarjam,delam tako kot treba,zato sem bil na VP večkrat ponoblan,pa kaj sej je le igra.

infra,živiš v republiki banana,to je kriva pa politika,ki si jo volil,če imaš že sploh pravice,a so ti že jajčka zrasla,mal humorja.

Neprimerna vsebina je bila odstranjena.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Oj kekec, samo kratka replika...
infra,živiš v republiki banana,to je kriva pa politika,ki si jo volil,če imaš že sploh pravice,a so ti že jajčka zrasla,mal humorja.
Do zdej še nisem obkrožil prav nobenga, ker se razliko od vas ne delim na leve in še bolj leve - upps desne...Spadam pač v tisti promil volilcev, ki poskrbi za neveljavno glasovnico - ti pa se očitno prilagajaš trenutnemu "trendu"...mogoče maš od tega kakšno korist - špekuliram :)

ps. Prvi post je bil tko, da vidim malo odziv...sej veš kaj pravijo za mačko, ko ji nekdo stopi na rep - očitno še danes cviliš :rolleyes:

Zdej vem zakaj je treba med uradnimi urami čakat, zarat kofetkarije pa VP-ja hahaha ;)...


Mate spet neki za brat in obdelat, se še čujemo haha...
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ja očitno si tak kot te mama rodila,ne boš nikdar drugačen,kaj ti čem,to si vse ti napisav,ne jst in zgleda vela zate prijatu leviiiii.Jst sn ponosen na svojo službo in jo zveseljem opravljam.Si za en pir ali škrobec. lp
 
Last edited:

Vulpes

Member
Reaction score
0
najprej odgovor na donsiete7 kaj je narobe če ženska dela na policiji ? mogoče smo te hitro dobili ko si bil mogoče predvidevam za hitrim avto ki je imel težko nogo na gasi in te je kaka luštna policajka popisala namesto svojega kolega to te muči kaj da ti je ženska napisala kazn ja dragec sprijazni se nismo vse ženske ustvarjene da gulimo v pisarnah tiste ritke ali čistilke, dečko sprijazni se da smo ženske tudi za policajke ustvarjene, kar se pa tiče kolegov vsi se spoštujemo med seboj , ni važno kaj si, dec al baba

Infra, če misliš da si mi na rep stopu se motiš, če bom jaz stopila na tvoj rep, ki je edini rep, ki ga imaš, bo hudo, zato prosim malo spoštuj ženske, kot uradno osebo, nismo vsi v javni upravi ki radi kofetkamo zato bot tiho in ne trobrzlej kar tja v en dan, če imaš ti probleme v času uradnih ur, me zanima s kakim vedenjem prideš na uradne ure in kam

za kavo se pa lahko dobimo, ni problema
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Hmmmm....kakorkoli...če ti rečem da si budalo...bom isto budalo kot ti:)....zato ti tega ne bom reku..hehe

Kar se pa tiče v živo imaš prilike..pa pridi na piknike, srečanja itd...tam se pokaži kako so tvoje črke v tem forumu res močne:)


grobi,če si men odstranu besedilo,ki ni bilo žaljivo kot je to vojakovo,ne vem kaj naj še pričakujem od vas adminov!!!!!!!!!!:p bodi do vseh pošten,se vse beleže..
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
kaj je skyrim, kaj je Nord? Kje je vsemogočni NUKE? A ste zginli iz tistega TOP plemena a? Pleme NUKE razpada ravčki bogi, spet -Nasikanc- ni padu, po takem šopirjenju...
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Dragi matic, vidim da nimaš kaj bolj pametnega za delat kot tukaj pametovat o stvareh ki ti niso jasne. Ker sem prijazen, ti bom odgovoril kljub temu da si brezupen primerek. Torej vse poteka gladko po načrti, pravila ostajajo enaka. Takšna pot z manjšimi detajli razlike je bila začrtana že v začetku, lahko rečem samo da smo dodelali taktiko, usoda zate pa ostaja enaka-kupček pepela.

Glede skyrima pa ti lahko ppvem da je odnehal zaradi pomanjkanja časa in ne zaradi kakršnega koli drugega razloga. Sedaj ko sem ti vrgel kost pa kar dobro vse skupaj premelji, ti pa svetujem da premisliš v bodoče kaj pišeš ker se ti cela slovenija smeji.

Pa lep preostanek dneva.
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
DRAGI NORDEK


Tukaj ti pametujem ker vem in sem 10000% da ti plemena spank nemoreš povohat niti od daleč kaj šele od blizu haha, taka usoda se je začrtala v preteklem tednu in nč prej nič poznej, vrjemi sem dosti bolj na tekočem kot ti fantek.

Moja usoda je že od začetka začrtana, uniči najbolše pleme, to mi je več kot ratalo NUKE je razpadel vsi oh in ah in sploh ste popušili...

Jap sej najbolj glasni najprej končajo, noob ostaja noob brez končanega sveta. Kolker vem ti glodaš mojo kost bedak :D

Kr cela slovenija a haha a si na 24 ur pisal...
 
Top