Pogovor o svetu 21

woley837

Member
Reaction score
0
Kam je podpora pripeljala voino plemen

Podpora svoje delo opravlja fenomenalno! Zadnjič je pri nas na s18 bil ukraden račun, v 2 minutah so porihtali situacijo!!!

Bandit- podpora te nebi blokirala ali kar koli je že bilo, če bi igral po pravilih! Do zdaj še nobenega niso blokirali brez razloga!!!

Podpora vam je samo "izgovor" za poraz, na vsakem svetu je še bila in bo, ampk glavni razlog za poraz je vaša igra in vaše neumnosti oz. goljufanje ;)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Podpora svoje delo opravlja fenomenalno! Zadnjič je pri nas na s18 bil ukraden račun, v 2 minutah so porihtali situacijo!!!

Bandit- podpora te nebi blokirala ali kar koli je že bilo, če bi igral po pravilih! Do zdaj še nobenega niso blokirali brez razloga!!!

Podpora vam je samo "izgovor" za poraz, na vsakem svetu je še bila in bo, ampk glavni razlog za poraz je vaša igra in vaše neumnosti oz. goljufanje ;)

Če bi bil na tvojem petrigarskem mestu,bi isto reku,sam si ti in podpora isto nategovanje VP-ja. hvala
 

woley837

Member
Reaction score
0
Če bi bil na tvojem petrigarskem mestu,bi isto reku

Še enkrat več si nam dal vedet da sem tvoj idol, ampk s tako igro kot si prikazal na s18 te čaka dolga pot! Prvo v nukih se ne dela 1000 skavtov, drugo pa tudi ko si pred porazom se igra, ne pa da spičkaš iz serverja in pustiš tako imenovan "spy dream team" na cedilu ;)

Hrvati takemu pravijo kukavica!

Kukavica!
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Kak si mim brcnu,sploh me ne poznaš,to je tvoj problem ,pa še marsi kej. lp woley
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
sama sem razočarana glede podpore, namreč pred dnevi sem odslovila igralko, ki je pisala same laži o meni, me sploh ne pozna, ozmerjala me je z besedo, citiram, '' idijot'', in kaj je dobila ? Opozorilo in kazenske točke, in nobenega bana za nekaj časa, kam je šla ta podpora, včasih smo dobili ban, zdej pa dobimo samo opozorila ???

Pixieee dober posti si napisal.

lp
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Idiot ne spada v hudo žaljivko. Rečmo če ti j-e-b-e vse po spisku in ti vse nasteje od a do ž potem lahko govorimo o nekem večjem banu vse ostalo je opozorilo, če se pa še nadaljuje potem mislim da je ban.
 

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Woley če to praviš nimaš blage veze kaj se dogaja na slovenskih serverjih. Mislim da še ni bilo sveta kjer nebi podpora naredila vsaj en globalni incident, razlog zakaj sem ta spis spisal pa ni ker bi pomagala nasprotniku, ampak ker pomaga enemu ki ga poznam in to je totalno nedopustno, če se na tak način pride do zmage je to vredno en "kurac". Opažam pa dragi moj da se vedno na forumih prihajaš samo kregat in si en navaden "hater" druga ne delaš kot galamo, lepo besedo sem te do zdaj slisal rect samo nasikancu ki pa vsi vemo da ni ravno vzor slovenske vojne plemen. Ostalim pa samo pamet soliš, če nimaš kaj pametnega napisat bofi tiho pa si misli kaj si hočeš.

Jas sem včeraj dal prijavo na inogames za Motorko, navedel sem vse pomembne podatke in upam da se kaj premakne v tej smeri saj je že skrajni čas za spremembe. Chatanje podpore z igralci je iz ketere koli strani gledano nedopustno ker smo ljudje in po takih "kontaktih" je potem na nadalno igro nemogoče gledat objektivno in pride do krivic na eni in drugi strani. Zakaj bi par igralcev imelo privilegije pa četudi se borimo pod isto zastavo? Ko pa bi lahko končno udarili en pošten server brez bedarij. Morda pa ga vseeno dočakam.

Lp A

Motorka:
Ker tukaj takole objavljaš laži, da nekomu pomagam, te vabim, da javno poveš, komu in na kakšen način, ali pa se v tej temi opravičiš. Počakal bom dva dni, potem dobiš v primeru, da ne odpišeš blokado zaradi širjenja laži o podpori.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Woley če to praviš nimaš blage veze kaj se dogaja na slovenskih serverjih. Mislim da še ni bilo sveta kjer nebi podpora naredila vsaj en globalni incident, razlog zakaj sem ta spis spisal pa ni ker bi pomagala nasprotniku, ampak ker pomaga enemu ki ga poznam in to je totalno nedopustno, če se na tak način pride do zmage je to vredno en "kurac". Opažam pa dragi moj da se vedno na forumih prihajaš samo kregat in si en navaden "hater" druga ne delaš kot galamo, lepo besedo sem te do zdaj slisal rect samo nasikancu ki pa vsi vemo da ni ravno vzor slovenske vojne plemen. Ostalim pa samo pamet soliš, če nimaš kaj pametnega napisat bofi tiho pa si misli kaj si hočeš.

Jas sem včeraj dal prijavo na inogames za Motorko, navedel sem vse pomembne podatke in upam da se kaj premakne v tej smeri saj je že skrajni čas za spremembe. Chatanje podpore z igralci je iz ketere koli strani gledano nedopustno ker smo ljudje in po takih "kontaktih" je potem na nadalno igro nemogoče gledat objektivno in pride do krivic na eni in drugi strani. Zakaj bi par igralcev imelo privilegije pa četudi se borimo pod isto zastavo? Ko pa bi lahko končno udarili en pošten server brez bedarij. Morda pa ga vseeno dočakam.

Lp A

Bravo,to podpiram in imaš z moje strani podporo.
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Bandit- podpora te nebi blokirala ali kar koli je že bilo, če bi igral po pravilih! Do zdaj še nobenega niso blokirali brez razloga!!!


sploh nebi o tem ravno na si18 poznam vsaj 3 take primere tko da zapri pa tudi na si19 se je ponovilo
 

woley837

Member
Reaction score
0
sploh nebi o tem ravno na si18 poznam vsaj 3 take primere tko da zapri pa tudi na si19 se je ponovilo

Seveda ja, sigurno so ti oni zgodbice nakladali kakšni angelčki so, v resnici pa so to največji goljufi. Je pa res da se da kako stvar zmenit če poznaš pravila!

Jozagulikoza- če sem prav informiran si bil pred kratkim na s19 če se ne motim trajno banan in izbrisan- trdiš da si angelček in si igral korektno???

Bravo,to podpiram in imaš z moje strani podporo.

Zagotovo mu to zelo veliko pomeni, sigurno se od sreče joka zdajle.
Mi se pogovarjamo o podpori, ti pa stalno motiš naše pogovore in preusmerjaš pozornost nazaj name- ti bom vrnil z enako mero:
- zakaj si pa iz s18 spičkal?
Kukavica!

Woley če to praviš nimaš blage veze kaj se dogaja na slovenskih serverjih.

Zmagovalci se hvalijo/hvalimo, poraženci pa poraz pripisujejo podpori! To je kratek in jedrnat povzetek. Kar se tiče tega da imajo določeni igralci Motorko dodanega na skypu, nauči se igrate speed serverje pa boš še ti imel veze :D

Tisto pismo v nemčijo ti pa ne bo pomagalo- če vam je slovenska podpora tako "zanič" pojdite pa na net. igrat, če pa angleščine ne znate niti srednje dobro se pa kakega hrvaškega serverja udeležite ;)
Boste naredili več prej, pa še jokali se ne boste non-stop. Ampk fantje, mi smo slovenci, to nam je v krvi- jok, jok, jok in pritožbe ko nam ne gre dobro- tako da te popolnoma razumem, si pač čistokrvni slovenc :D
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Podpora svoje delo opravlja fenomenalno! Zadnjič je pri nas na s18 bil ukraden račun, v 2 minutah so porihtali situacijo!!!

Bandit- podpora te nebi blokirala ali kar koli je že bilo, če bi igral po pravilih! Do zdaj še nobenega niso blokirali brez razloga!!!

Podpora vam je samo "izgovor" za poraz, na vsakem svetu je še bila in bo, ampk glavni razlog za poraz je vaša igra in vaše neumnosti oz. goljufanje ;)

Zal nisem nikoli in nikoli na bom goljufal. Cenim postenost.
 

DeletedUser

Guest
Woley837-Ti si kreten, kratko in jedernato (kot ti pravis) zdaj ze lep cas ne igram VP ampak vsake tok casa pogledam forum in lahko mirne duse povem da nisem zasledil enega pametnega komentarja od tvoje strani! Trditi da podpora opravla dobro delo na podlagi ker so vam vrnili ukraden acc je popolni absurd!

Graf aktivnosti na .si je najbolse merilo za ocenjevanje dela podpore....Na sv2 kjer sem jaz zacel je bilo 15k prijavljenih igralcev zdaj jih je pa po slabe 2k na svet od tega mogoce 50 aktivnih kar je glih za 2 plemena ....Njavecji problem podpore poleg povrsnosti je da za iste krsitve dajejo drugacne kazni in potem ni cudno da se plemena med seboj obtozujejo za "sodelovanje z podporo" zadni primer je sv18 kjer poznam igralce iz obeh strani in kjer so letele obtozbe na racun plemena Time katerega vodja je Gal ki ga poznam zelo dobro in lahko z zagotovostjo trdim da igra posteno! Ampak potem se spet vrnemo na problem razlicnih kazni za iste krsitve in je lahko pridet do zakljucka da podpora pomaga eni strani...Na sv16 sem vprasal Motorko po kakem kriteriju daje bane kjer se ne da napadat pa tiste kjer se da napad igralca ko je pod banom pa mi ni znal odgovorit, se pravi daje jih kakor se mu sprdne, po mojem misljenju ban kjer se igralca da napadat ne bi smel obstaja, no na zacetnih svetovih sigurno ni obstajal je pa tudi problem da negdo namerno dobi ban da se izogne napadom in da se mu vojska obnovi....Naj bolje bi bilo da se onemogoci urjenje vojske med banom in bi se popolnoma izognil tega problema! Mislim da je sv16 zadni svet ki sem ga igral na .si in lahko recem da je bil ena navadna podrtija od sveta kar se upravljanja podpore tice! Bilo je milijon nekih butastih kazni ki sploh niso bile v skladu z pravili kar sploh ni cudno glede na to da sta jih Motorka pa Zahalcar (ki je po mojem skrobmnem misljenju dalec najslabsi mod ki je gdaj upravljal .si) dajala....Nestetokrat se je zgodilo da Zahalcar da kazen ki jo cez 2 dni Motorka spremeni (ko mu prestavimo vse dokaze kot smo jih Zahelcarju) sam kaj ko je v teh 2eh dneh skoda ze narjena? vrnit oskodovani acc pa nocejo ali nemorejo v prvotno fazo....Pa da ne govorim da tisti ki sodelujejo v speed tekmovanju dobivajo cekine na svetovih kjer igrajo! Ne recem treba je fante nagradit ker igrajo speed ampak ne z cekini na igralnih svetovih ampak z premiumom recimo....Dajat prednost dolocenim igralcem na igralnih svetovih je nedopustno, prednost pred drugimi bi si morali prisluzit z trdim delom ne pa z pomocjo podpore!


LP Yoshi


Motorka:
Lahko še toliko pišete, kako so kazni poštene ali ne, dejstvo, da pa nimate nobenih podatkov, s katerimi bi to podprli pa ostaja. Zelo lahko si je misliti najslabše stvari, ker ne vidiš cele slike. V vseh konfliktih pa vedno obe strani pravita, da delamo proti njim. Pri vsakem plemenu se najde kakšen, ki kuje te teorije zarote. Malo zdrave pameti pa imeje!
Kar se pa tiče nagrad, gre pa za povračilo surovin, ki jih med igranjem za reprezentanco ne morejo napleniti na svetovih (tekme trajajo po 4 ure!). Ali gre tu za premium ali surovine, ni bistvene razlike, ker vemo, da sta stvari izmenljivi. Še vedno, pa imate od tega veliko koristi, ker so tisti, ki igrajo ponavadi na svetovih največji plenilci in vam zaradi tega ostane veliko ne naplenjenih surovin po barbarkah.
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Welcome to our newest member, Renegade

Torej še eden, ki se je prijavil z eno in edino željo- zmerjat poštenega igralca woley837! Lahko rečete kar koli, cenim delo podpore- ne samo ker so vrnili ukraden račun, in igram pošteno. Tisti ki ste bili blokirani ste pač goljufi, še vedno čakam da se mi eden, ki je bil brez razloga oglasi in pove svojo zgodbo! Do takrat me pa le sanjajte vsako noč fantje ;)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
:confused:woley,če si pa ti pošten,pa častim igravce ali dopisovalce tukaj na forumu vsem piknik odojka 25 kg,nema problema,pa še pijače bo,.....he he,...:p

je pa eden pogoj,da si 100% vredu igravc VP-ja.:confused:
 

woley837

Member
Reaction score
0
woley,če si pa ti pošten,pa častim igravce ali dopisovalce tukaj na forumu vsem piknik odojka 25 kg,nema problema,pa še pijače bo,.....he he,...

je pa eden pogoj,da si 100% vredu igravc VP-ja.

Vidim da imaš nekako "čuden" vtis o meni. Malo povprašaj tiste poštene igralce vpja o meni, yoshi je eden od teh pa boš videl :D
V resnici sem zelo simpatična oseba, samo na forumu se skos name spravljate ;)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Vidim da imaš nekako "čuden" vtis o meni. Malo povprašaj tiste poštene igralce vpja o meni, yoshi je eden od teh pa boš videl :D
V resnici sem zelo simpatična oseba, samo na forumu se skos name spravljate ;)

Veš kok pravi slo pregovor,,,,,,lastna hvala,se po dreku vala,,,,,
 

kripton

New Member
Reaction score
0
Vidim da imaš nekako "čuden" vtis o meni. Malo povprašaj tiste poštene igralce vpja o meni, yoshi je eden od teh pa boš videl :D
V resnici sem zelo simpatična oseba, samo na forumu se skos name spravljate ;)

Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati.

Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir.

» http://si18.vojnaplemen.si/public_report/d60753362424bf13bab4b39b34ac6147

Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani twstats(sv18) zdaj mi razloži kako je možno v tako kratkem času narediti 4000 skavtov(glej zunanje enote).
 

jonke

Member
Reaction score
0
sama sem razočarana glede podpore, namreč pred dnevi sem odslovila igralko, ki je pisala same laži o meni, me sploh ne pozna, ozmerjala me je z besedo, citiram, '' idijot'', in kaj je dobila ? Opozorilo in kazenske točke, in nobenega bana za nekaj časa, kam je šla ta podpora, včasih smo dobili ban, zdej pa dobimo samo opozorila ???

Pixieee dober posti si napisal.

lp

eh, če bi vsak prijavljov vsako tako besedo podpori bi jerrij in še marsi kdo drug že zdavnej nehov igrat si17 ;) če se že spovnem Masterixa ko smo ga dejansko množično prijavili (ena od mojih dveh prijav - prva je bila na svetu 8 ko se je igralec predstavljal kot da je iz podpore in so izgubili podatke ter tako prosil za geslo v odgovoru na sporočilo) zaradi imena ki ga je igral in njegove direktne grde slike ki je to ime še toliko bol povezovala z stvarmi katere bi lahko mogoče z nekimi nesmiselnimi izgovori katerih je biv povhn nekako prekril. ampak nima veze, je fant po parih mesecih igranja končno spremenil ime računa in se odločil da zaključi server



Pa da ne govorim da tisti ki sodelujejo v speed tekmovanju dobivajo cekine na svetovih kjer igrajo! Ne recem treba je fante nagradit ker igrajo speed ampak ne z cekini na igralnih svetovih ampak z premiumom recimo....Dajat prednost dolocenim igralcem na igralnih svetovih je nedopustno, prednost pred drugimi bi si morali prisluzit z trdim delom ne pa z pomocjo podpore!


LP Yoshi

o kakšnih cekinih je govora tu če ni skrivnost?

Mnogo več nas je bilo takih(poštenih) ki pa so žal že zdavnaj nehali igrati.

Samo tole poročilo komentiraj pa ti bom jaz dal mir.

» http://si18.vojnaplemen.si/public_report/d60753362424bf13bab4b39b34ac6147

Poglej čase in datum skavtanja in čas kdaj je bila vasica pobrana iz njegove strani twstats(sv18) zdaj mi razloži kako je možno v tako kratkem času narediti 4000 skavtov(glej zunanje enote).

jest se za take stvari nikoli ne obremenjujem preveč ker preprosto nima smisla ali pa se potolažim da je opcija "bug" v igri oz sistemu. upam da ti pride prav :)
 

DeletedUser

Guest
Sedaj ko sem na formu to napisal je lahko edino javna skrivnost :D Gre se za cekine ki so potrebni za izdelavo plemicev, koliko vem edino te obstajajo :)


Welcome to our newest member, Renegade

Torej še eden, ki se je prijavil z eno in edino željo- zmerjat poštenega igralca woley837! Lahko rečete kar koli, cenim delo podpore- ne samo ker so vrnili ukraden račun, in igram pošteno. Tisti ki ste bili blokirani ste pač goljufi, še vedno čakam da se mi eden, ki je bil brez razloga oglasi in pove svojo zgodbo! Do takrat me pa le sanjajte vsako noč fantje ;)


Popravi me ce se motim ampak ne vidim da bi se v mojem postu dotaknil tvoje postenosti v igri? Dotaknil sem se tvoje razlage zakaj cenis poporo, ena dobra stvar ne odtehta vse te napake ki so se nakopicile cez leta! Osebno nisem bil nikoli banan ker poznam pravila ter se jih drzim, to pravim glih tko mal da si ne bos umislim da si edini ki igra "posteno"
 
Top